Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

promajna

Autor helena 
Re: promajna
02. 07. 2013 08:52
Konzum je otevřen, rajčata 13,- Kn/kg, meloun 5,- Kn/kg smoking smiley
V restauraci Iko je Karlovačko za 13,-Kn a k tomu malá rakije smileys with beer
avatar Re: promajna
02. 07. 2013 18:48
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil victorinox (25. 10. 2013 18:04).
Re: promajna
22. 05. 2016 21:37
Letos plánuji po letech návrat do Promajny, na přelomu srpna a září. Má někdo zkušenost jak to vypadá s místními restauracemi v první polovině září? My zatím odjížděli nejpozději 3. září, a to už jsem začínal mít pocit, že v restauracích končí sezóna...
avatar Re: promajna
23. 05. 2016 07:54
My jezdíme do Promajny pravidelně od roku 2009 a vždy v září. Většinou první nebo druhý týden v září, ale již jsme tam byli předloni i ve třetím týdnu a co se týká restaurací nebyl problém. V těch prvních letech to opravdu vypadalo, že koncem srpna pomalu končí sezona, ale teď tam jezdí stále více lidí, budují se nové apartmány a myslím, že přibylo i restaurací.
My si sebou nějak moc jídla nevozíme a stravujeme se téměř výhradně v restauracích, a dá se v Promajně za poměrně slušné peníze zajít na meníčko například do restaurace Gastro, kde je na výběr každý den zhruba z pěti jídel. smoking smiley
Re: promajna
23. 05. 2016 08:57
Dík za pozitivní informaci thumbs up
Re: promajna
24. 05. 2016 19:42
my sme boli začiatkom septembra (září) a reštaurácii tam bolo velmi vela na tak male letovisko. Rozhodne nebol problem si najsť reštiku. Dokonca aj plážové "bufety" ponúkali jedla na na vysokej urovni.
Určite to tam nevypadalo ako keby to končilo a naozaj som nečakal že tam toho bude tolko thumbs up
Da sa aj zajsť do Baška vody kupiť čerstve ryby a ukuchtit niečo aj sami.
Re: promajna
28. 05. 2016 08:57
Chcel som pridať mapky Promajny ale mejak neprichádzam na to ako confused smiley
Keď niekto chcete napište mi SZ a pošlem na email
Re: promajna
28. 05. 2016 23:41
avatar Re: promajna
30. 05. 2016 16:58
Omlouvám se že ty fotky od rasto sem dávám až teď klekla mě nabíječka od noťasu
Slíbené mapky Promajny



.
.

_________________________Jirka_________________________
Re: promajna
05. 06. 2016 19:52
V Promajně není s restauracemi problém,Astorie je super,ikdyž je dražší,ale dá se tam objednat i pizza,kterou ti dovezou z Poseidona-má jednoho majitele.
Celkově je v Promajně mnoho možnosti- viz výše
Teď si nemůžu vzpomenout na název restaurace,ale je na kraji Promajny směrem k Bašce v poslední ulici vpravo po levé straně ,tam dělají dobrý rumpsteak,kromě jiných dobrot.
avatar Re: promajna
06. 06. 2016 10:12
Není to náhodou Hajduk ?
Re: promajna
06. 06. 2016 12:41
Podle popisu to bude Hajduk, při naší poslední návštěvě nás to tam v poměru cena kvalita nenadchlo, raději jsme chodili do Gastra nebo Edity, ale za těch 5 let může být všechno jinak...
Re: promajna
06. 06. 2016 20:39
Tady je také mapa Promajny - [chorvatskomapa.cz]
... a nejen ji smileys with beer
Re: promajna
15. 06. 2016 13:31
Na pláži Posidon a Hojalero,přes ulici burgrárna,u velkého mola IKO atd
Re: promajna
28. 06. 2016 10:23
Dobrý den,chci se zeptat,jak je to s čistotou moře,prý není zrovna moc čisté,četla jsem,že se tam snad vypouští odpady z některých hotelu,tak zda je top pravda a moře je špinavé,nebo to spíše někdo přehání.Jezdili jsme vždy do Punatu na Krk a tam je moře čisté,odpoledne trochu zkalené,jinak uplně v pohodě a tak mám obavy,jak to bude v Promajné.Děkuji
Re: promajna
28. 06. 2016 11:11
My jsme byli v Promajně v roce 2013 a 2015, vždy v srpnu a nikdy jsme špinavé moře neměli. S tím jsme se setkali spíš v Bristu nebo Zaostrogu, kam uměl připlout jednou dvakrát za den jakýsi zpěněný olejovitý koláč, který naštěstí vždycky za chvíli odplul... V Promajně se nám to nikdy nestalo.
Re: promajna
28. 06. 2016 11:33
Děkuji za informaci,to jste mne potěšila.
avatar Re: promajna
28. 06. 2016 20:42
Já byl v Promajně v letech 2009,2010,2011,2012 vždy začátkem srpna a 2013 v červnu . Pokud si pamatuji, tak několikrát v odpoledních hodinách plavalo kromě trávy a jehličí i nějaké jiné svinstvo. Jak je to aktuální v letošní sezóně netuším. Ale myslím, že to není nic co by vybočovalo z normálu a celkově čistota moře na Makarské riviéře je slušná.
Re: promajna
18. 07. 2016 12:23
Ráno a dopoledne docela dobrý ale odpoledne skoro každý den na hl. pláži bych to nazval jedním slovem žumpa se vším všudy +šprcky vložky igelitky papíry a spousta dalšího humusu trávu a jehličí neberu jako bordel(3.-13.7.), Směrem k Bašce čistější
avatar Re: promajna
18. 07. 2016 13:48
avatar
FAT
Re: promajna
14. 08. 2017 23:02
Moja skúsenosť s Promajnou v tomto roku je síce podobná, ale obával som sa, že to bude horšie. Napriek tomu môžem Promajnu hodnotiť ako dobrú. Nie príliš veľké centrum, pláže pekné a dostatočne priestranné. Ubytovanie na blint vo vrchole sezóny v prvom týždni augusta na druhý pokus, skutočne dobré, blízko od mora. Dostatok reštaurácií a samoobslúh.. Nákupy akéhokoľvek tovaru nehodnotím, lebo takéto veci na dovolenke nepotrebujem, ale asi môže niekto povedať, že v tomto smere je tam toho málo. Raz týždenne rybársky večer na ulici a to bol tuším jediný deň kedy bolo počuť hlasnú hudbu. Mne osobne to nevadí, ale ak niekto hľadá tiché miesto tak tu je tá správna adresa.
Pláže vybavené sprchami ale na 2 Kuny, čo je dobré, aspoň sa pod nimi nikto nešamponoval, taktiež WC za dve Kuny, žiaľ bez zákazníkov, to je asi tiež dôvod toho znečistenia. Je to čudné, 2 kuny je asi 30 centov. U nás na SK platíme za takúto službu 50 centov a využívame ju.
Re: promajna
16. 08. 2017 20:22
No ja neviem ale ja som bol v Promajne pred dvoma rokmi a bordel bol len jeden den zo 7. Najlepšie že sme sa isli rozlučit s morom a posledny raz zaplavať a zrazu sme zistili že je okolo humus a pena smiling bouncing smiley Inak cely čas krasna vodička, rad na Promajnu spominam.
Čo konkretne humusne si zažil?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil rasto (16. 08. 2017 20:24).
avatar
FAT
Re: promajna
16. 08. 2017 22:32
Ranná pena
Tá ranná pena bola takmer každé ráno, niekedy aj po preplávaní výletných lodí. Posledný deň sme mali nad morom blesky ale krásnu čistú vodu ako pred rokmi. Prúdenie vody bolo silne cítiť od Makarskej, tak si myslím, že to bol odpad od nich. Inak ale Promajnu hodnotím ako veľmi dobrú. Chodím na Jadran roky a takmer vždy na iné miesto, žiaľ posledných asi 7-8 rokov špinavá voda je pre mňa obrovským sklamaním. Žiaľ zbytok rodiny aj napriek tomu volí Jadran.
Re: promajna
01. 09. 2017 16:58
Co se tyka "špinaveho more" ono to zavisi co považujete za špinu... V Promajne npr. po velkom vetre v leve strane zatoky (bliž k pristavu) plavalo tolik borovycovych ihliček že to vypadalo jak neake koberce eye rolling smiley.. Když se tomu prida sem tam plavajuci obal od nečeho co do more hazi hajzli mezi turistami tak to potom nevypada moc pekne... Naštesti nebylo to každy den a hlavne to bylo jen poobede...
A ted o nečem chutnejšim: byl tu nekdo na Ribarske večeri tento rok v Promajne? Koupil jsem domaci prošek od nejakeho pana co mel tam stanek.. Byl to nejlepši prošek co jsem v živote pil (po tom jeho mi ten z obchodu už nechuti) ale nemam na nho kontakt sad smiley Kdyby tu byl nekdo kdo fotil a že by nahodou v pozadi byl ten stanek (na kterem psali kontakty) anebo primo mel kontakt na nho, velmi by mne potešil...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Damir (01. 09. 2017 16:59).
avatar
FAT
Re: promajna
01. 09. 2017 21:13
Rybársky večer sme tam zažili dva krát. Bol to tento pán? víno
Re: promajna
07. 05. 2022 10:05
V Promajně se naváží na pláže nový materiál .
[www.whatsupcams.com]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 69
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.