Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

promajna

Autor helena 
Re: promajna
08. 07. 2010 10:18
Už ste byl někdo letos v Promajně? Jak to tam vypadá? Je tam míň lidí,než loni? A co ceny?
Re: promajna
12. 07. 2010 09:38
Ahoj,
Já se z Promajny vrátila pře 7dny. Je to tam nádherné čístá voda, spousta volných apartmánů a příjemní lidé. Jen ten poslední den už tam bylo narváno a to i na menších plážích směrem k Bašce Vodě ( začala sezona ) jinak ceny ubytování od 10 - 25 eur na osobu/den je to různé ceny jsou dražší čím blíže jste u vody. Jinak ovoce a zelenina stejné jako v Makarské. Nám se tam moc líbilo a za rok tam jedeme znovu.
avatar Re: promajna
08. 08. 2010 21:57
Letos jsem otestoval restaurace v Promajně. Kdo šetří ať jde v sobotu do MARKA (je vedle Konzumu v pavilonu Dukić),tam mají na výběr ze tří jídel: Pizza za 25 Kn, a pak třeba plněnou papriku,kuřecí prsa,špagety (to se mění) za 30-35 Kn. Jinak docela mi chutnalo v GASTRU (je o něco dražší než třeba EDITA),ale zase mají denní menu levněší (do 18 hod.) Jen se večer déle čeká.Točené pivo mají asi všichni za 15 Kn/ 0,5 lit.
Co se týká trhu,kdo může ať jede pro ovoce do Makarské-mají ho tam na tržišti levnější.
Pláže jsou především o víkendu docela plné-hodně HR a BiH hostů,a letos jsem zaregistroval i švédy a těch tam bylo více než maďarů.Ani poláků tam moc nebylo proti dřívějšku.Zato CZ/SK rozhodně více než loni.
Voda dobrá,odpoledne většinou plave tráva,ale jeden den to byl humus...papíry,a další hygienické potřeby a cosi co vypadalo jako...h,ale jestli to fakt bylo co si myslím,to nevím protože jsem do vody nešel.moody smiley
Re: promajna
09. 08. 2010 00:52
GASTRO je ten penzion s restaurací blízko kostelní věže? V Promajně jsme byli vloni, ale nepamatuju si názvy...
avatar Re: promajna
09. 08. 2010 08:01
Restaurace Gastro je v blízkosti apartmánů DUKIČ a hned vedle horního konzumu...tento konzum je lepší a má vlídnější personál než ten u pláže. V restauraci Gastro a v blízkosti její zahrádky....tedy i v parčíku je možno se připojit na internet - heslo k připojení bylo mám dojem 1444
Re: promajna
09. 08. 2010 14:02
Tak možná jsou Gastra dvě, ale já mám na mysli GASTRO, Maja Najbauer, Obala 26 - pod kostelem směrem k pláži. Platil jsem kartou a tak jsem si schoval účtenku - teď jsem ji našel. Vloni tam bylo naopak docela levně, ceny jídla byly včetně přílohy. Chtěl jsem vědět, jak na tom jsou cenově letos.
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pedro66 (22. 07. 2017 22:50).
avatar Re: promajna
09. 08. 2010 16:39
Ano toto GASTRO myslím já, ceny budou asi stejné,třeba točené pivo 0,3 za 10 Kn,Jamnica 0,5 za 15Kn a 1l za 20,Piletina ražnji 55, Tortelini pršut 50, Zapečeni njoky gorgonzola 45,Rižot piletina 40....
avatar Re: promajna
10. 08. 2010 21:05
Pro Pedro66:

jj, máš pravdu!! Úplně mi to uniklo.... Gastro bylo pod kostelíkem se zahrádkou za apartmány na cestě Obala. Celý pobyt jsem ji měl pod nosem, ale ani jednou jsem ji nenavštívil. Asi proto, že když jsem se z terasy podíval do zahrádky, tak lidé hooodně dlouho čekali na kus žvance. Ale je to jen můj osobní názor!
Re: promajna
10. 08. 2010 21:33
Možná, že nečekali na jídlo, jen si tak užívali spoustu volného času na dovolené... drinking smiley
Vloni to mohlo vypadat jinak, ta restaurace byla snad nově otevřená, proto taky bylo míň lidí a "zaváděcí" ceny.
Letos máme políčeno na Tučepi, ale třeba to nakonec bude Promajna a do Gastra se zase podívám...
Re: promajna
20. 08. 2010 13:27
Jsou ty restaurace Gastro opravdu dvě? Nebo v které je to wifi připojení?
avatar Re: promajna
20. 08. 2010 14:36
Dvě nebudou. Ta wifi je v blízkosti appartmánu Dukič, nebo ještě lépe....za horním marketem je zahrádka s restaurací a tam je připojení wifi
avatar Re: promajna
23. 08. 2010 10:35
Wifi připojení je určitě v prostoru restaurace MARKO v areálu pavilonů Dukić .Je to ta restaurace co je přímo u Konzumu.
Re: promajna
31. 08. 2010 19:20
Ahoj,
letos jsme byli na dovče v Promajně a moc se nám tam líbilo, ale bohužel jsme si zapoměli vzít kontakt. Chtěla bych poprosit jestli nemáte někdo nějaký kontakt na ubytování v Promajně? Děkuji moc ....s cestovkou se nám nechce
Re: promajna
07. 09. 2010 13:05
Tak sme se včera vrátili z Promajny. Byli sme tam od 27.8. Docela mě letovisko zklamalo.thumbs down Hledela sem sice něco klidnějšího,ale tohle bylo až moc. Promajna nemá žádné centrum. Sou tam jen dvě sámošky a pár stánků s blbostma a dva ze zeleninou. To je všechno. Na to,že sme tam byli tak pozdě byla pláž dost plná. A hlavně je to asi ráj důchodců. Určitě už tam nepojedu. Príští rok pojedem zase na Bol,kde sme byli několikrát. Apartmán do kterého jezdíme je v klidné části a na plážích u kostela neni tolik lidí jako v Promajně. A hlavně se tam dá večer chodit po městě. Promajnu projdete za 5 minut a můžete jít v devět spát. Určitě to neni pro mladé.smileys with beer
avatar Re: promajna
08. 09. 2010 16:00
Jitule 19 napsal(a):
Promajnu projdete za 5 minut a můžete jít v devět spát.
Určitě to neni pro mladé.smileys with beer


Tak to by se mi líbilo smiling smiley .. máte kontakt na ubytování ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: promajna
08. 09. 2010 18:47
Kontakt na ubytování najdete zde: [www.promajna.cz]. Pani je češka.
Re: promajna
08. 09. 2010 21:56
V Promajně jsme jsme byli před rokem a moc se nám tam líbilo, přijeli jsme tam po týdnu stráveném na Čiovu-Rastiči, a proti tomu byla Promajna velmi rušné a živé místo. Když jsme se ale v Promajně stavili letos na chvíli podívat cestou z Tučepi, měli jsme podobné pocity jako Jitule, jako bychom přijeli na vesnici... Takže tím chci říct, že je to otázka názoru a srovnání. Noční život určitě v Promajně není (i když dá se zajít pěšky do Baška Voda), ale zase takový klid jako na ostrovech (někde) taky ne.
Ještě jedna informace, v Promajně na hlavní pláži jsou jemné oblázky s pískem a vstup do vody je převážně písek, takže v pohodě bez bot, ale na druhou stranu i při malých vlnkách ten písek kalí vodu...
Re: promajna
21. 06. 2011 11:50
Promajna je velmi pěkné místo pro krásně užitou dovolenou. My tam letos pojedeme už asi po desáté a nijak se nám to jak se říká nepřejedlo.Dříve to bylo klidné místo a teď dá se říct, že to tam žije a vyrovná se i okolním střediskám jako je Makarská nebo Baška Voda. Je pravda, že v Promajně to není tak veliké, ale proč má být neco desetkrát stejné, např. stánek s lehátkama nebo s ovocem. Přece stačí jeden nebo dva stejné stánky a nákup máte stejný, jako když obejdete 100 stánků. Prostě nám se tam líbí a pojedeme tam i příští rok.
avatar Re: promajna
07. 08. 2011 14:39
Tak jsem si letos zopakoval Promajnu....no počasí bylo super,moře víceméně taky,ale obsazenost na pláži mi připadá oproti loňsku a předloňsku poněkud silnější.Kdo chce být v první řadě od vody,tak si musí asi přivstat,protože tak 3,4 řada je k mání už tak o půl desáté,později je to už docela síla.Narváno a prostoru kolem sebe a chůzi k vodě dost málo.Ne že bych měl osobně něco proti občanům BiH ,ale je jich tam na mě už docela dost (nehledě na kuřáky a všudy přítomné vajgly...),ostatně se stačilo podívat na RZ a hned bylo jasné ,že nejvíce lidí je z HR a BiH.
Jinak na jídle jsem byl v Gastru-prý se pohoršilo-mají menší výběr jídel a ani lidí tam moc nebylo,takže potom EDITA-docela výběr těstovin a pizzy a i ceny jsou přijatelnější (nepotřebuji jíst stále hranolky) a nakonec vyzkoušen HAJDUK a tam mají konečně taky něco jiného: plněné papriky, džuveč ,hov.guláš, musaka..
S ubytováním jsem byl spokojen a hlavně cena APT byla nižší než když bych jel s cestovkou do areálu Dukič (to jsem byl dříve).Takže nakonec příští rok asi zase,holt ty lidi na pláži nějak přežiju.
Re: promajna
29. 12. 2011 15:16
Ahoj všichni,
tak už máme zarezervován apartman na příští rok. Chci se zeptat jak hodně lidí je v promajně od 23.8, vždycky jezdíme v cervnu ale nějak nám to nevyšlo.
Re: promajna
10. 07. 2012 21:46
Posouvám Promajnu trochu nahoru krátkým videem z loňského srpna smiling smiley


avatar Re: promajna
07. 08. 2012 21:20
Letos opáčko ..Promajna,ubytování u stejného domacího co loni,takže bez problémů.
Zato mne to letos docela štvalo na pláži,takových kuřáků a všudy přítomných vajglů - hlavně zásluha občanů BiH a HR.
Ne, asi jsem tam jel letos v sezóně naposled,tohle já opravdu nemusím.Jinak lidí bylo oproti loňsku méně a i kolem desáté dopoledne bylo možno najít místo u moře ve druhé řadě.
avatar Re: promajna
01. 11. 2012 09:27
Ahoj,
nemá niekto skúsenosť s ubytovaním a stravovaním v penzióne NIKO?
ďakujem...smiling smiley
Re: promajna
01. 11. 2012 11:50
S ubytováním zkušenost nemám, ale v místní restauraci jsme byli několikrát a byli jsme spokojeni. Penzion je poměrně nový, takže bydlení by mělo být slušné, ALE - dům stojí v druhé řadě, takže z malých balkonků bude výhled maximálně na sousedy naproti, na moře asi moc vidět nebude, za druhé, hned vedle je kostel, jehož zvonice vyzvání na celou Promajnu, někomu to může vadit.
avatar Re: promajna
01. 11. 2012 13:34
Vďaka za info.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: promajna
01. 07. 2013 12:48
Nedalo mi to a vyzkoušel jsem si letos opět Promajnu ,ovšem před sezonou.Červnový termín mi opravdu udělal radost.
Poloprázdné pláže ,apartmány jakbysmet (byl jsem však přes cestovku),zmrzku už taky prodávali.Jenom byl ještě zavřený Konzum.
Byla to pohodovka.Pokud se vydaří počasí (to jsem měl taky parádní) tak to nemá chybu..
avatar Re: promajna
01. 07. 2013 20:58
Díky za pěkné navnaděnígrinning smiley ještě 3 týdny a hurá do Promajnyhot smiley
avatar Re: promajna
01. 07. 2013 21:25
elton napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Díky za pěkné navnaděnígrinning smiley ještě 3 týdny a hurá do
> Promajnyhot smiley


Za 3 týdny to tam bude jiné:-)
avatar Re: promajna
01. 07. 2013 22:25
jirkatoledo napsal(a):
-------------------------------------------------------

>
> Za 3 týdny to tam bude jiné:-)


To věřím grinning smiley Otevřou Konzum smiling bouncing smileythumbs up smiley
avatar Re: promajna
02. 07. 2013 05:36
Ano,to je třeba jedna z možností smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 55
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.