Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Plješac-Trpanj kdo tam jede?

Autor Radomír 
avatar Plješac-Trpanj kdo tam jede?
01. 03. 2008 17:53
Ahoj,letos jsme se rozhodli jet s našimi dvěma dcerami na Plješac,jedu poprvé autem,tak mám nervy už teď,budeme bydlet v Trpanji,jaké to tam je?Kam na výlety,kde se koupat,atd...Jedem 1.8. Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (17. 03. 2008 13:19).
Muny
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
04. 03. 2008 20:43
Radomíre, v Trpanji jsme byli 4x, myslím, že o městečku víme "všechno", máme mnoho fotek atd. Napiš svůj mail a rád se s Tebou o informace podělím.
Muny
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
04. 03. 2008 21:04
Radomíre, pokud chceš napiš svůj mail. V Trpanji jsme byli 4x a rád Ti napíšu informace a pošlu fotky.smiling smiley
avatar Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
17. 03. 2008 13:17
Ahoj Muny promiň,že jsem se neozval,budu rád když pošleš foto nebo info o Trpanji a okolí.Můj mail je:panrh72@gmail.com ahoj a ještě jednou děkuji Radomír



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Radomír (18. 03. 2008 11:25).
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
18. 03. 2008 09:42
Radku,
mám pro tebe podrobný e-mail o Trpanji, několikrát jsem se ho pokoušela poslat na tvoji adresu, ale neustále se vrací. Zkoušela jsem i jméno-tečka-příjmení, ale je to pořád stejné. Nemáš plnou schránku?
Věra
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
18. 03. 2008 13:58
Zdravím znalce Trpanji!
Můžu taky poprosit o podrobné info či fotky Trpanji, hlavně co se týká míst ke koupání.
Jsme rodina se 2 dětmi (8+5) a ještě nevíme, kam přesně příští rok v Chorvatsku zamíříme.

Děkuji.

kaspi@atlas.cz
avatar Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
18. 03. 2008 16:05
Ahoj Kaspi,proč až příští rok,vyražte již letos! Já jedu s rodinkou do Trpanje poprvé,když ti to nebude vadit,pošli mi na mail:panrh72@gmail.com své postřehy nebo pokud budeš chtít svá fota z Trpanje. Díky Radomír
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
18. 03. 2008 16:56
@Radomir) no samozřejmě, že tam chceme jet letos, nějak jsem si ještě nezvykl, že už je r.2008 spinning smiley sticking its tongue out
Muny
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
18. 03. 2008 18:45
Radomíre, Kaspi, Trpanj je fakt příjemné menší městečko či větší vesnice. Pokud má však člověk představu o podmínkách ke koupání a druhu pláže a zároveň to nechce mít dál od ubytování, je dobré znát místní podmínky. Jsou tam dva druhy pláží. Oblázkové, hlavní s většími oblázky v blízkosti hotelu, což může znamenat více lidí, také tam jezdí v nedaleké vzdálenosti trajekt, druhá oblázková řekl bych super, ale právě z některé části Trpanje může být již vzdálenější. Jsou tam "pláže" kamená plata, někde téměř s pozvolným vstupem do vody a zároveň hned vedle s možností pro děti skákat do vody (cca 1 m výšky, jasně že pod dohledem), tam jsem zažil asi nejhezčí dovolenou s dvěma kluky, tehdy 11 a 8 let. Ubytování obyčejné, čisté, levné a hlavně od vody přímo 15 m a od koupání 100 m. Rozhodně rovněž záleží také na termínu dovolené, protože někdy od konce srpna jsou pláže zastíněné, ale některé hodně a některé málo. Trpanj je, to asi Víte, nevýhodně položená ke slunci (pro mě, čím více slunce tím lépe). V sezóně není problém. Jinak tak akorát rušné místo, ani pusto, ani přelidněno, šikovné hospody, překrásné procházka podle nebo nad mořem, nádherný výlet do Orebiče a pak na Korčulu. Nechci vypadat jako magor co má dovolenou promyšlenou do poslední blboviny, jenom jsem byl v Trpanji 4x, vždy v jiném termínu a fakt jsme to tam dost poznali, hlavně si o Chorvatsku vždycky rád popovídám. Letos pojedeme po 14-té a tentokrát do Bašky Vody, tam se nám také líbí. Klidně se ptejte ! Posílám maily.
avatar Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
19. 03. 2008 10:23
Muny díky za odpověď,napsal jsi to tak,že bych už teď sedl do auta a odjel do Trpanje i vté hrozné sněhové vánici,tam se vykoupal a vrátil se nazpět.Utvrdil jsi mě o tom,že jsme si opravdu vybrali dobře,jak tu píše náš přítel Doky až nyní zjišťuji jak krásné to tam bude.Když budeš mít čas písni mi na mail:panrh72@gmail.com Díky Radomír
Zdeněk
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
19. 03. 2008 21:35
To Radomír: Pár fotek najdeš na [www.galerie-jadran.net]. V Trpanji je celkem dobré koupání na pláži Draževac. Protože jedete autem tak Ti doporučuji výlet na Divnu. Je to první odbočka doprava na G. Vručicu, cesta končí v Dubě, tam je taky hezká pláž.
Pokud nepojedete trajektem, vede cesta přes Ston - kromě pěkného a klidného městečka, tam mají v hospůdkách výborné mušle na žaru. Samozřejmě, že Ti také doporučím návštěvu Dubrovniku - tam ale bývá, bohužel, problém s parkováním. Další tip na výlet je Orebič a pak dál do Loviště. Jiní doporučí Korčulu, Mljet atd. To všechno asi nestihnete, takže se tam v dalších letech nejspíš ještě vrátíte.
avatar Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
20. 03. 2008 13:35
Zdeňku,děkuji za prima typy,přeji ti pěkně strávenou dovolenou.Ahoj Radomírsmileys with beer
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
21. 04. 2008 20:44
Ahoj, letos se také chystáme do Trpanje, můžu poprosit o informace a fotky? Na email IvaHrdinova@seznam.cz děkuju moc :-)
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
29. 04. 2008 14:45
Ahojky,může ni někdo poskytnout informace o kempu Vrila a Divna?Stan-3osoby,elekt.přípojka,stín,socialky,obsazenost v červenci a bankomat.Moc děkuji Renča.RenikR@seznam.cz
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
16. 06. 2008 13:17
Ahoj Muny, mohla bych také poprosit o nějaké foto. Odjíždíme 1.8.08. Pokud máš nějaké poznatky napiš.

Dík Renata email: renatavaculikova@seznam.cz
My jsme byli na Pejlešcu v Žuljaně (takhle na konci Dubravy doleva) zatím 5x, letos, když nás nic nesežere, jedeme zas. Jsou tam jak oblázkové, tak písečná pláž s mírným sklonem, takže vhodná pro děti. Sice jsme už na Pelješcu a okolních ostrovech i ve vnitrozemí ledacos prolezli a viděli, ale pořád je toho daleko víc, co ještě ne.
Trpanj, když se jede s dětmi, ale taky není špatná volba. Je tam při ruce všechno, co je tak běžně potřeba, včetně, nedej Přírodo, lékařské pomoci a lékárny, i místo na některé z pláží se najde.
Ono na Pelješcu je pěkných míst habakuk, některá jsou ale poněkud vzdálená od zásobování. Nakonec ale ani to nemusí být na závadu.
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
07. 07. 2008 14:06
Zdravim 15.08-28.08. jedeme na Peljesac do Orebice,do penzionu Salacan,pokud uz z vas tam nekdo byl,byl bych rad za nejake zpravicky,nebo fotky martinfranta@seznam.cz
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
30. 01. 2009 19:26
Nějaký tip na dobré ubytování pro dva dospělé a dvě děti 4+2 roky v Trpanji??? Díky moc
Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
20. 05. 2009 19:24
Taky jsme se rozhodli pro letošní dovču v Trpanji, pokud byste někdo poslal tip a info o dobrém a prověřeném ubytování z vlastní zkušenosti pro 2 dospělí 2 děti (3 a 5 let) byli by jsme moc rádi. Díky honver@volny.cz
avatar Re: Plješac-Trpanj kdo tam jede?
20. 05. 2009 20:11
...Radomíre...to je Tvoje parketa...máš pro KatkuV a honvera...nějaký tip...?smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 220
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.