Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam na Kvarner s dětmi

Autor Drazdik 
Kam na Kvarner s dětmi
24. 02. 2008 20:55
Dobrý den,

nikdy jsem v Chorvatsku nebyl, tak bych rád požádal o nějaké doporučení kam vyrazit s dětmi aby to nebylo moc daleko (Rab, Pag, pevnina Kvarner), aby tam bylo koupání vhodné pro děti 1,5-3 roky, a aby se tam šlo i někde potápět. Beru veškerá doporučení včetně konkrétního ubytování, odkazu na fotečky..atd.
Děkuji předem.
Re: Kam na Kvarner s dětmi
02. 03. 2008 22:39
Pro děti je dobrý Lopar na Rabu,je to písčitá pláž a voda po kolena,kam dohlédnete.
Re: Kam na Kvarner s dětmi
03. 03. 2008 21:58
tak lopar na Rabu múžu jen doporučit,byli jsme tam v 2005 s 2 letým synkem a ten si jenom liboval v písku.voda po kolena i 200 metrú a mají tam taky tobogán.jsou tam i dětská hřiště .letos jedem zkusit Punat na Krku, už ale se dvěma dětmi. pak uvidíme kde to bylo lepší. nechceme se vracet na stejná místa-chceme poznat i jiná.
Anonymní uživatel
Re: Kam na Kvarner s dětmi
04. 03. 2008 08:16
Na Rabu bych rovněž nezavrhoval Kampor, je tam velká zátoka s písčitou pláží a je velmi mělká, desítky metrů jdeš a máš vody do půl stehen...
Na tomto portále je letecký snímek Kamporu a ta zátoka je tam perfektne vidět.
avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
04. 03. 2008 10:21
Když Kvarner,co zkusit Mošćeničku Dragu.Krásná dlouhá pláž(vhodná pro děti),spoustu sportovního vyžití atd...Můžu doporučit i ubytování u bezvadných lidí(maj.je češka).Budou si vás tak hýčkat,že nebudete chtít odjetgrinning smiley Bližší info přes mail,už takhle bude můj příspěvek na červenoucool smiley

smiling smileyZrovna jsem zabloudila na tyhle stránky a jsem překvapená, že jsem tady našla své oblíbené místo Moščeničku Dragu .I když toto místo je hlavně nejvíce oblíbené mé dcery (10let) a jejich kamarádů . Dítě si tam zamilovalo koně na kterých se naučila jezdit a co teprve kozí farma, málem jsem si minulé léto vezla domů i kůzle. Jinak my na toto místo jezdíme převážně s dětmi (letos už potřetí ), jelikož je tam oblázková pláž s pozvolným vstupem do vody a taky úžasné molo, kde se děti bezvadně vyblbnou při skocích do vody, ale hlavně je tam mořsko-horské klima na astma a to dceři pomáhá. Jinak letos tam jedeme opět je tam nádherná krajina a tak bereme i kola a děti brusle ,už vidím jak my maminy jezdíme na kolech, no uvidíme, ale dcera a ostatní se už těší. Letos je nás opět více tak to bude super a kdo tam ještě nebyl doporučuji., napište pošlu kontakty na super ubytování.smiling smiley
avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
04. 03. 2008 17:30
tak ta kozí farmayawning smiley

avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
04. 03. 2008 17:38
...a ty koně(ranč Grabrova)

Hezký den přeji taky jsem tam byla a ráda se tam zase vrátím, není to daleko, takže děti to vydržely v autě, manžel měl kam za turistikou a já se mohla v klidu válet ve skrytých zákoutích malých plážiček.Cukrárny přímo u moře takže s dětmi nemusíte pořád někam do města na zmrzlinu.Přeji všem krásný zážitek , kdo se tam vydáte a štastnou cestu.
Re: Kam na Kvarner s dětmi
06. 03. 2008 14:44
spinning smiley sticking its tongue outTo Drazdik : taky bych s takhle malými dětmi určitě doporučila Lopar na Rabu, byli jsme tam. Kampor také ujde, ale Lopar je lepší, půjčují tam skútry a banány a duše na vodě. Taky tobogány. Na výlet se dá jet autem na další místa na Rabu, kde jsou také písčité pláže. Ostrov je cca 25 km na délku a na šířku ještě méně. Akorát na potápění to moc není...., ale pro malinké děti fakt super, a to je důležité....spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam na Kvarner s dětmi
06. 03. 2008 18:39
Ale připravte se, že v Loparu je strašně moooooooooooc lidí. V létě je to docela nechutně narvané.
Re: Kam na Kvarner s dětmi
06. 03. 2008 20:53
Dobrý den všem,
moc děkuji za doporučení, taky jsem se na ten Lopar a Rajskou pláž koukal je tam hezky, ale připadalo mi to jak Italie a až moc komerce. Protože se mi to delší dobu nikdo neozýval začal jsem hledat sám a nakonec sem skončil u Pagu na stejnojmeném ostrově. Sned to nebude tak spatná voůba. Můžete někdo poreferovat? Hlavně o teplotě moře, chtěli by jsme totiž jet v termínu 18-28.6 a mám obavy o teplo.
Děkuji
Re: Kam na Kvarner s dětmi
07. 03. 2008 08:08
Drazdík,
Na Pagu koncem června nám počasí vždy vycházelo , za posledních 11 let pršelo snad jenom 3 x a to velice krátce a zas bylo slunečno. Jinak moře bylo teplé kolem 22 - 24 stupně, jeden rok mělo moře dokonce 26 - 27 stupňů, ale jezdil jsem do Staré Novalji kde je záliv a né otevřené moře. Když ale zafoukal vítr tak se voda ochladila třeba až na nepříjemných 18 - 19 stupňů, za pár hodin byla zase teplá. Pag ti doporučuji, když jedeš s malými dětmi. Krásé písčité pláže s pozvolným vstupem jsou Plaňka, Zrče a Čaška.
Přemek
Re: Kam na Kvarner s dětmi
07. 03. 2008 09:32
Michalu, pěkné fotečky. Konečně někdo, kromě Bessyho, kdo to tu osvěžuje zvířátky. To městečko na Kvarneru jsi fotil odkud ?
avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
07. 03. 2008 12:44
Fides:bez mučení se přiznávám,že to nejsou moje fotky.Použil jsem je z webu těch mých přátelyawning smiley
Dám sem odkaz na jejich fotogalerii ať se můžete kochat [www.simply.xf.cz]
Re: Kam na Kvarner s dětmi
07. 03. 2008 15:08
4 Přemek:
Děkuji za uklidnění. Doufám, že i tenhle rok vyjde. Jinak Pažský záliv je sice trochu větší, ale také záliv, tak snad bude voda teplá a nebe bez mráčků. Jinak já co jsem hledal jsem našel zde http://www..../home/home.htm
Pro ty co neznají opravdu pěkně zpracované stránky a bydlení za slušný peníze.
cus
Re: Kam na Kvarner s dětmi
07. 03. 2008 15:08
Drazdik napsal(a):
-------------------------------------------------------
> 4 Přemek:
> Děkuji za uklidnění. Doufám, že i tenhle rok
> vyjde. Jinak Pažský záliv je sice trochu větší,
> ale také záliv, tak snad bude voda teplá a nebe
> bez mráčků. Jinak já co jsem hledal jsem našel zde
> [www....]
> Pro ty co neznají opravdu pěkně zpracované stránky
> a bydlení za slušný peníze.
> cus
Ten odkaz je nějaký divný :-( vůbec mi ho to nechce vzít tak takhele je to cestovka Adriatica.net



Upraveno 6krát. Naposledy upravil Drazdik (07. 03. 2008 15:13).
avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
07. 03. 2008 15:28
Máš pravdu je divný...protože je to komerční odkaz...a to admin maže
Re: Kam na Kvarner s dětmi
10. 03. 2008 10:48
To Drazdik :

Doporučovala jsem Lopar na Rabu, kde je v sezoně asi narváno, ale my jezdíme vždy konec června , začátek července, max. do 10.7. a vždy bylo pár lidí ( i na Loparu ) a voda teplá až až. Pokud chcete jet jak píšeš v červnu, jsou lidi všude v pohodě. Na Pagu byli známí, ale ve srovnání s Rabem je to prý placka, kde není nic k vidění. A je to dále. V každém případě hezkou dovolenou.D.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam na Kvarner s dětmi
16. 03. 2008 21:10
to Drazdik:

několik let jsme jezdili na Kvarner na pevninu - asi 20 km po Senj. Doporučila bych ti vesničku Lukovo - je tam zátoka a pěkná plážička - vhodná pro děti. Rab leží naproti. Protože máme lodˇ, jezdili jsme na výlet do Loparu, kvůli klukům a tobogánu. Ale strašně lidí - jak někdo už tady napsal - styl Itálie. Ale je pravda, že jsme tam byli v červenci a srpnu. A taky se mi tam moc nelíbily ty stoky, které končily na pláži - a písek okolo tam byl pořád mokrý. Tak nevím?? My na takovém místě vydržíme chvíli a- jen tak na výlet a honem zpět do klidu. Jinak pro děti mělko a teplá voda. Tak přeju, ať vybereš něco, kde se všem bude líbit. Věra
avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
17. 03. 2008 08:17
>Drazdik

Odkazy na komerční stránky jsou na "Black Listu" a fórum je nahrazuje tečkami. Pokud chcete někomu poradit komerční nabídku, použijte soukromé zprávy a odkaz nějak opište.

Michal
avatar Re: Kam na Kvarner s dětmi
18. 03. 2008 09:13
to VeraCB:
nejezdili jste do Lukova k Ivanovi a Andělce? Příjmení nevím. Kamarádka tam dřív jezdila dost často. Naposledy tam byla asi před 8 lety.
Re: Kam na Kvarner s dětmi
18. 03. 2008 22:38
to Kudu:
Nebydleli jsme v Lukovu ale ve vedlejší vesničce D. Klada. Do Lukova jsme jezdili lodí do hospody, tak jsme si to tam prohlídli a líbila se nám tam ta pěkná krytá plážička.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

mdr
Hosté: 210
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.