Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

RABAC

Autor ttomas.n 
RABAC
20. 02. 2008 21:56
Dobrý den
Může mi někdo napsat něco o Rabacu,případně nějaký dobrý tip na ubytování pro 8 lidí,4 dospělí a 4 děti.Jak to tam vypadá,pláže,čistota moře,hospůdky a obchody,procházky a tak podobně.Moc děkuju
Re: RABAC
22. 02. 2008 14:03
Bol som tam asi pred 6 rokmi pekné čisté kúpalisko pri pláži so sladkou vodou..Inak o Rabaci sa tu už písalo tak si pozri zpäť fóra
avatar Re: RABAC
23. 02. 2008 21:44
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 00:20).
Re: RABAC
20. 04. 2008 14:05
ttomas.n:
Rabac je malé rybářské městečko, moře krásně čisté, oblázkové pláže, procházkou dál o Rabacu jsou skalky a opuštěné plážičky...
Je to malé město, takže žádný velký ruch, nicméně díky turismu spousta hospůdek podél promenády a u hotelů na terasách bývá každý večer živá hudba (např. u hotelu Girrandella)smileys with beer. Ve městě je malý supermarket a další malé obchůdky, pokud pojedete autem, tak nad Rabacem je velký obchoďák Plodine a v Labinu, který je od Rabacu pár kilometrů určitě taky nějaké obchoďáky budou. Jinak do staré části Labinu je pěkná vycházka turistickou stezkou, která vede z Rabacu hned za kempem. Je to ale velký stoupání, nevím, jak velké máte děti, dá se jet i autobusem...
Byly jsme tam celkem 3x, z toho 2x jsme bydleli v hotelu Girrandela a loni jsme se tam byli podívat jen na odpoledne po cestě na Kamenjak. Ale ubytování přímo tam není problém sehnat, na každém rohu jsou turistické agentury, kde si můžete ubytování sjednat a oni vám řeknou, které apartmány a kde jsou volné...Rabac se nám moc líbil, ale jak říkám, je to malé městečko, takže za dvě dovolené už ho máme dostatečně probádané, tak zase hledáme jinde. Určitě se tam ale nikdy vrátíme. Tak doufám, že se bude líbit dovolená i Vámyawning smiley
Ještě posílám odkaz na stránku, kde jsou fotky jak z Rabacu, tak i z Labinu
[rabac.webzdarma.cz][
Doufám, že jsem aspoň trochu pomohlayawning smiley
Kačka
Re: RABAC
26. 04. 2008 16:13
Ahojky, tak my se letos koncem června taky chystáme do Rabacu. Každý tady píše, že tam jsou krásné malé plážičky, to je přesně to, co my upřednostňujeme před centrální pláží, kde je hlava na hlavě. Mě by zajímalo, kterým směrem hledat ty plážičky? Díky za odpověd :-)
Re: RABAC
26. 04. 2008 19:10
Montano, již jsem toto psal, nevím přesně na kterém vláknu, snad Girandella, ale pokud to beru od hotelu Girandella, nemé cenu hledat nějakou plážičku směrem na Rabac. Vydej se směrem opačným, a najdeš spoustu malých plážiček mezi skalisky, je tam pěkná "Bounty", ale ta bývá plná, chce si to najít a určitě najdeš tu svoji, ale ne směr Rabac
Re: RABAC
03. 05. 2008 10:41
Ahoj Montano, jak psal Lubin, tak směrem za Girandellou jsou pěkné malé pláže. Ale i opačným směrem od Rabacu za kempem Oliva to je podobné, ale asi méně lidí...smiling smiley
Re: RABAC
22. 05. 2008 17:30
Ahoj Katchud a Lubine, díky za informace, my jedeme stejně jako každý rok na blind, takže uvidíme, jak daleko od bydlení budou plážičky. A na delfínech jste byli?smiling smiley
Re: RABAC
22. 05. 2008 17:52
Montano - na delfínech jsem nebyl, ale vyjíždí se za nimi , aspoň loni to tak bylo, ale zda byli tehdy spatřeni, nevím. Pokud jedeš na soukromo na blind, tak z Rabacu to budeš mít blíž na pláže, tak jak píše Katchud, za kempem Oliva. Určitě si nějakou objevíte. Měj se a pěknou dovolenou!
avatar Re: RABAC
22. 05. 2008 21:26
...sám jsu zvědav....co to bude za loď...která umí z Rabacu cestou lákat delfíny...smiling smiley
Re: RABAC
23. 05. 2008 21:45
V Rabacu jsme byli 4krát a nikdy nebyli vidět.
Re: RABAC
28. 05. 2008 19:09
ahojky všem, díky moc za odpovědi, my jezdíme každý rok na blind a letos to nebude jinak, takže snad dobře pořídíme a na pěkné pláže to nebude daleko, už se těším, ještě vydržet měsíc...eye rolling smiley i vám všem přeji pěknou dovču cool smiley
Re: RABAC
31. 05. 2008 11:32
Na Rabacu jsme byli, voda u pláže v kempu nic moc, kotví tam jachty a vytéká podezřelá strouha, všude po kamenech stovky malých šnečků, kteří jsou tam, kde je odpad. Sociální zařízení hnus, problémy s jakoby sportovním táborem - Němci.
Promenádou dojdete nebo dojedete vláčkem až na druhý konec Rabacu, tam byl pořád poněkud silnější větřík.
Rabac je spíše letovisko, než městečko, byla jsem zklamaná.
Zatím u nás pořád vyhrává Krk.
perle
Re: RABAC
31. 05. 2008 17:13
Můj názor na Rabac je opačný. Jedem tam letos (4.7.) ji po třetí a jsme nadmíru spokojeni. Je fakt, že jezdíme do hotelu ( POLLUX) a ne do kempu.Fakt je to perfektní. Pláže a voda čisté a hlavně malé plážičky bezvadné pro soukromí. Prostě je to tam fajn jen mám trochu obavy z té cesty. Jedeme totiž prvně s jiným autem ( VW Passat), tak doufám, že nebudou Slovinci blbnout. Nemáte náhodou někdo zkušenost s tímto z minulého roku?
avatar Re: RABAC
01. 06. 2008 21:49
...Perle...napsal jsem to dostatečně na dopravě...už loni jsme objeli Slovinsko...z Rakouska nad Grazem...na HU...Kórmend...t.j. 110 km po Maďarsku a vyjedeš v HR na Goričanu...to jsme jeli do Orebiče a letos jedeme 13.06. do Rabacu...VW Passatem...smiling smiley
perle
Re: RABAC
02. 06. 2008 18:10
Bessy.... Díky za info. Jsem tady nováček, tak se moc nevyznám co a jak a kde je. Na trasu přes HU jsme se dívali, ale máme obavy jaké jsou ty silnice. Což o to , my to pašíkem zvládneme, ale jedem dvě auta ( druhé Fiat), tak nevím zda to pro ně nebude horší. Jest-li Tě můžu poprosit ažv se vrátíš napiš co a jak. Díky
avatar Re: RABAC
03. 06. 2008 08:42
...Perle ...pošlu Ti to soukromě...nemusíš mít obavu...přes Maďarsko jedeš jen 110 km...(t.j. do 2 hodin včetně eventuelní zastávky )...cesta...
nema problema...přes Slovinsko jedeš pomalu taky 2 hodiny...buzerace....(VW, Audi...) a přes HU ...šetříš 35 euro...smileys with beer já tama už jel...
perle
Re: RABAC
05. 06. 2008 17:11
Bessy- díky, preposlat prosím na perle123@centrum.cz. Ještě jednou dík.smileys with beer Doufejme, že nás letošní cesta neodradí od příštích.
chodac
Re: RABAC
05. 06. 2008 18:45
No nevím zrovna do Rabacu bych jel slovinskem a zaplati dálniční známku, spočítejte si to dobře. Já osobně tak pojedu, rozdíl cca 9 euro oproti loňsku mne fakt nerozhodí. Hlevně si dovolenou užijte. Já jedu za 3 týdny do Bibi a do Rabacu až v září.
avatar Re: RABAC
05. 06. 2008 18:46
...chodec...a co VW...?yawning smiley
perle
Re: RABAC
06. 06. 2008 08:25
No ono nejde ani o tu dálniční známku, ale spíš o tu buzeraci ohledně VW. Máme sice potvrzení, že auto je OK i původní techničák ( kopii), protože je auto dovoz, ale člověk nikdy neví. To je spíš to bolavé místo než ta dálniční známka.
chodac
Re: RABAC
06. 06. 2008 10:18
já mám mercedes, takže se o VW nebojím.Kupoval jsem ho od prvního majitele a ten ho kupoval v M3000. yawning smiley
avatar Re: RABAC
06. 06. 2008 19:29
...takže už se to vyjasnilo...nejde jen o známku...smiling smiley
perle
Re: RABAC
07. 06. 2008 16:25
Všechno souvisí se vším. Hlavně Tě ta zbytečná buzerace naštve, když víš, že auto je redy. Přece když si nebudu jístý, že nemám čórku, tak s tím nikam nepojedu, ne?
Jeffry.j
Re: RABAC
08. 06. 2008 09:51
Zdravím,pojedu poprvé do Chorvatska,netuším kam vůbec mám jet,ale dle referencí se s píš přikláním k Rabacu,krásné odlehlé klidné zátoky,čistounké moře.... Jen se bojím,že se tam trošku budu nudit,je mi 25let,jsem svobodný... Rád bych třeba navštívil nějakou diskotéku,bar,ale tam nevím jestli je příležitost.... Poradte kam bych měl vyrazit,je Rabac to správné ísto na dovolenou?
avatar Re: RABAC
08. 06. 2008 20:34
...Jeffry.j...zkus Rovinj...úžasné město a určitě se pobavíš...smiling smiley
avatar Re: RABAC
08. 06. 2008 21:24
Loni jsem byl na Punta Verudela v Pule. Také jsme zajely na Medulin. Noční život docela dobrý ale na koupání jsme jezdily na Prematuru protože v tom Medulinu nic moc.
Re: RABAC
08. 06. 2008 21:42
Byl sem v Rabacu 2x, 1 v hotelu Narcis, a poté v hotelu Pollux a spokojen, max. spokojen, více Čechů, hlava na hlavě, ale i to se dá vydržet.
Jeffry.j
Re: RABAC
09. 06. 2008 10:06
Bessy:děkuji,poohlédnu se:-)..... mám v autě ještě 2volná místa,kdyby někdo chtěl jet,zkuste písnout,termín kolem 24.6-2.7 .Bydlím v okolí Třebíče
Re: RABAC
11. 06. 2008 09:38
v Rabacu som bol 2 razy.a vzdy sa my tam pacilo.a to som chodil vzdy v zari aseptember.pocasie my vzdy vyslo malo ludi na plazi a prekrasne ciste more
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 199
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.