Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pelješac-Borak-kdo tam jede?

Autor Irča 
Pelješac-Borak-kdo tam jede?
12. 02. 2008 11:56
Ahoj...tak už se těšíte jako naše rodinka do Boraku?Vracíme se po loňské premieře-byla to nádhera..dům Hanija,kdo tam jede také?yawning smiley
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
12. 02. 2008 19:26
Já byl v Haniji vlastně před Váma i se známýma,kteří tam ještě 4 dny potom zůstali v tom spodním apartmánu.Letos obě rodiny jedeme do Podobuče-dům Viktorija termín 24.06-7.07. Takže jsme se vzdušnou cestou přesunuli pouze o nějakých 8-10 km.Hanija byla super,budu na ni mít určitě hezké vzpomínky a někdy bych si to tam i zopakoval.Tak hezkou dovču
MIRKA
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
13. 02. 2008 07:36
Ahoj - taky jedeme do Boraku,konec srpna začátek září,do apartmánu Ruža.Do Boraku jedeme poprvé.
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
13. 02. 2008 17:33

RUŽA vpravo

Jadranka

Hanija a Korčula
vypadá to tam takhle?yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil brad (14. 02. 2008 08:35).
Anonymní uživatel
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
13. 02. 2008 17:57
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 16:05).
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
13. 02. 2008 20:46
To Prochy-tak ta pláž vedle Haniji je veřejná,ale na druhou stranu tam moc lidí nebývá.Rozhodně Makarská,Tučepi,Baška jsou zcela jinde.
Já tam byl loni v červenci a musím říct,že jsem si to představoval mnohem plnější.Je ale pravda,že i když jsme ji měli od apartmánu pouze nějakých 10 m,tak stejně jsme na ni byli minimálně.Před Hanijí je soukromý vstup do vody a ten nám plně stačil.
Pokud si chceš vybrat apartmán,tak doporučuji ten spodní.Je největší,nejlépe vybavený,větší chládek než nahoře,nejprostornější terasa...a cena je asi jenom cca o 3 Euro vyšší.Takže neváhej.Jirka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jirka G (13. 02. 2008 20:50).
Anonymní uživatel
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
13. 02. 2008 21:06
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (14. 01. 2015 16:05).
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 11:26
Nejedeme sice přímo do zmiňovaného domu, ale do Boraku ano - letos poprvé. Moc se těším a stejně tak jsem zvědavá, vesměs slyším samou chválu. Máte někdo tip na dobré vínko, jídlo a jiné požitky v nejbližším okolí? Orebič, Korčula, to je jasné, ale myslím přímo v místě a nebližších vesničkách.
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 11:33
Tak jsme si včera zamluvili na září 18 nocí v Haniji - mě zlákalo moře yawning smiley, manžela vínko drinking smiley. I my uvítáme jakékoliv informace z místa.
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 12:34
Určitě si zajeďte doTrsteniku(je to kousek).V baru Stijena dělají výborný pršut sendvič.Cena je 32kun a jakože je to pro dvě osoby,ale proč se dělit,když je to taková dobrota.Hezky každý svý.grinning smiley

Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 12:56
Díky za tip, Michale. Určitě vyzkoušíme - o tohle by se se mnou muž rozhodně nerozdělil thumbs up smiley
Prý z Trsteniku jezdí trajekt na Mljet, to je asi zajímavý výlet, ale napoprvé tam budeme jen týden a všechno nestihneme.
Což je ovšem důvod se tam vrátit yawning smiley
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 13:52
Když do Trsteniku tak určitě na ranní kávu na pobřeží. Moc příjemné posezení. A pečivo doporučuji nakupovat také v Trsteniku. Je tam určitě čerstvější než za tunelem.
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 14:12
kvetaca:trajekt už dva roky "nepremává".Jezdí výletní loď(70 kun na osobu).
lála:máš pravdu,ranní kávička v baru na pláži nemá chybuthumbs up

avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 14:13
lála napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Když do Trsteniku tak určitě na ranní kávu na
> pobřeží. Moc příjemné posezení. A pečivo
> doporučuji nakupovat také v Trsteniku. Je tam
> určitě čerstvější než za tunelem.


No, to jsou právě ty správné informace, na které se těšíme - co kde spapat, bumbat a mlsat - však i o tom ta dovolená je thumbs up
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 15:00
michalu : to je fotka určitě z terasy Felixe. Tam chutná pivo!
Vynikající víno tam mají všude. A výborně vaří v Boraku ve vrchní restauraci. V nové - dole u pláže - jsme ještě nebyli.
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 15:01
Michalu: Tak to opravdu poznávám.Přesně tak to bylo.

Jinak ještě k těm radám.Větší nákup v Orebiči hned na kraji je celkem slušný market. V Boraku v září bude možná ještě otevřená jedna restaurace. V loni to majitel sliboval, ale jestli to opravdu bude to poznáte sami.

Rozhodně doporučím výlet na Korčulu. Je tam moc pěkná procházka po starém městě. Trajekt a nebo malé taxi tam jede každou chvilku a stojí to pár drobných.
Chceteli něco konkrétního ptejte se. Momentálně mě samotnou nic nenapadá.
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 16:44
HonzaD:jasně že je to od Felixedrinking smiley.Když si teď prohlížím ty fotky,tak mám z toho depku.Ať už je létohot smiley

V tom Orebiči ještě určitě zajít do slastičarny Oaza.Už jsem jedl lepší zmrzky(Dubrovnik,Makarska nebo Hvar),ale taky není špatná.

Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 17:10
Souhlas. Na zmrzču do Oazy. Dokonce nás obsluhovali v českém jazyce.
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 17:12
lála:zrovna ten kluk na tý fotce,uměl česky moc dobře.
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
19. 02. 2008 20:23
Jo - a před vchodem mají obrovský kornout se zmrzlinou.
Milanm
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
20. 02. 2008 23:38
Bohužel Borak už není co býval.
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
21. 02. 2008 09:12
Tak je to se vším, Milane...nic už není, jak bývalo... smiling smiley
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
22. 02. 2008 14:16
ahoj všichni, neví někdo z vás jestli se nechá v Boraku sehnat ubytování na blint?smiling smiley
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
22. 02. 2008 15:10
V 2006 v červenci jsem to zkoušel v Boraku-Potočine-Podobuče a nikde jsem nic nesehnal až nakonec jsme našli ubytování v Borje.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil smejkali (22. 02. 2008 15:11).
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
23. 02. 2008 18:08
V případě Boraku je mi to nějak víc líto.
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
23. 02. 2008 18:14
V sezoně to je tak od druhé poloviny června do začátku září už to není tak jednoduchý sehnat v Boraku ubytování na blind. Vyloučit se nedá že se to podaří, ale je to spíš náhoda. A určitě si už nevybereš to co by se ti nejvíc líbilo.





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milanm (23. 02. 2008 18:25).
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
23. 02. 2008 18:23
Tak to jsi mi udělal radost. Potvrdil jsi totiž naše rozhodnutí si zaplatit pobyt předem - původně jsme tam chtěli jet na blind. Ale jsme tuláci a tak se stejně budeme toulat i po okolí a koukat po pěkných místech Pelješacu. hot smiley
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
23. 02. 2008 18:26
Pelješac je hezký bude se vám tam líbit. Už jenom kvůli tomuto tam jezdíme.





Upraveno 1krát. Naposledy upravil Milanm (24. 02. 2008 07:58).
Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
05. 03. 2008 15:09
V Boraku jsem byla před dvěma lety v domu Hanija, v Chorvatsku jsem již byla na mnoha místech, ale Borak...to je prostě něco úplně jiného, ten klídek a Hanija k tomu, bydlet jen pár kroků od vody, výhled na širé moře, vlastní vstup do vody, žádné davy na pláži, prostě úžasný. Jelikož čekáme prcka, tak se tam s ním jistě ještě někdy podíváme, protože i s dítětem si myslím, že to je ideální místo.
avatar Re: Pelješac-Borak-kdo tam jede?
05. 03. 2008 16:18
Lucifer napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V Boraku jsem byla před dvěma lety v domu Hanija,
> v Chorvatsku jsem již byla na mnoha místech, ale
> Borak...to je prostě něco úplně jiného, ten klídek
> a Hanija k tomu, bydlet jen pár kroků od vody,
> výhled na širé moře, vlastní vstup do vody, žádné
> davy na pláži, prostě úžasný. Jelikož čekáme
> prcka, tak se tam s ním jistě ještě někdy
> podíváme, protože i s dítětem si myslím, že to je
> ideální místo.


To jsemráda, že se tam tolika lidem zalíbilo. thumbs up smiley. Smlouvy na pobyt už máme odeslané, zálohu + poplatky zaplacené.
Zítra nastupuju do nemocnice na operaci, ale jsem přesvědčená, že až se po narkóze probudím, tak jedna z prvních myšlenek bude: Huráá, teď už se můžu opravdu těšit.
Hodně zdraví a pohody Tobě i tomu malinkému, co přijde mezi nás. smiling smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.