Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Bibinjeeye rolling smiley

Autor Pavel.R 
avatar Bibinjeeye rolling smiley
31. 01. 2008 19:58
Byl někdo v Bibinje u Zadaru?Vila Ivan?Dostali jsme solidní nabídku ale neznáme to tam.smileys with beer
Re: Bibinjeeye rolling smiley
31. 01. 2008 20:21
Ahoj Pavlíku měla jsem tu čest. Jo a taky Míša, ta tam jezdí pravidelněyawning smiley
Re: Bibinjeeye rolling smiley
01. 02. 2008 09:45
Pavle, právě jsem si vilu Ivan prohlédla na internetu. Je to hned vedle nás (tedy našich domácích). Jedem tam letos po sedmé. Milujem to tam. Domácí neznám, pouze se zdravíme. Ale mají to tam moc hezké. Je to v druhé řadě od moře, přímo proti uličce na pláž, takže těch 15 m k moři i odpovídá. Jak je tam tem pohled na moře, tak to je ta ulička a ten pididomeček s komínem je krb našich domácích. Místo je klidné, pláž betonová, do vody schůdky. Je to trošku dál od civilizace, nejbližší obchod cca 1 km, do hospody skoro dva. Ale alespoň se večer trochu projdeme, když celý den lenošíme. My to máme z postele do moře 13 kroků a 8 schodů. Písni mi na mejlík, zodpovím vše co budeš chtít vědět. Eventuelně můžu poslat i nějaké fotečky.M.
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
01. 02. 2008 14:39
Míša napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pavle, právě jsem si vilu Ivan prohlédla na
> internetu. Je to hned vedle nás (tedy našich
> domácích). Jedem tam letos po sedmé. Milujem to
> tam. Domácí neznám, pouze se zdravíme. Ale mají to
> tam moc hezké. Je to v druhé řadě od moře, přímo
> proti uličce na pláž, takže těch 15 m k moři i
> odpovídá. Jak je tam tem pohled na moře, tak to je
> ta ulička a ten pididomeček s komínem je krb
> našich domácích. Místo je klidné, pláž betonová,
> do vody schůdky. Je to trošku dál od civilizace,
> nejbližší obchod cca 1 km, do hospody skoro dva.
> Ale alespoň se večer trochu projdeme, když celý
> den lenošíme. My to máme z postele do moře 13
> kroků a 8 schodů. Písni mi na mejlík, zodpovím vše
> co budeš chtít vědět. Eventuelně můžu poslat i
> nějaké fotečky.M.


Míšo nenašel jsem tvého majlíka tak jsem poslal soukromou zprávu.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
01. 02. 2008 22:48
smiling smileyMoc se omlouvám, netušila jsem, že mám mail skrytý, protože já ani nevím, jak se ukrývá smiling bouncing smiley
Michal mi zprávu na mail přeposlal - díky admine - tak jsem ti tam něco napsala a možná poslala i pár fotek.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
20. 02. 2008 10:13
Míša - chcela by som viac informácií o Bibinje (more, ubytovanie, možnosti na prchádzky...). Môžeš sa i ozvať na e-mail alebo odkryť svoj?
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
16. 10. 2010 16:44
Mate někdo kontakt na apartman v Bibinje pro dvě dospěle osoby a jedno ditě 6 let blizko moře tak kolem 35 euro max 40 euro v sezonu?Muže to byt studio s jednim pokojem skuchyni a wc s koupelnou?Něco podobneho sem mněl letos v Bristu za 35 euro ale přišti rok chci jet do Bibinje s osobnich duvodu.Trochu to znam ale všechno je velke a ubytovani na netu sem si prošel.Tak zatim diky.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
06. 11. 2010 20:46
Nějake apartmany znam,pošlu vam toho vic a mužete vybirat.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
13. 11. 2010 20:29
Vbibinje je krasně jezdili jsme na stranu bliž k zadaru.Krasne plaže a opravdu čista voda s dostatkem prostoru.V loni tam za kopcem hořelo a letadla tam nabiraly vodu všichni na paži to fotili a natačeli.Někomu se nelibi vyhled na prumyslovou zonu a blizkost koleji,ale pro někoho to tam je srdečni zaležitost a vubec mu to nevadi.Na druhe straně bibinje už ale koleje a vyhled na prumyslovou zonu neni.Bibinje je dlouha takže každy si vybere.Neni tam ale nadherny vyhled na hory.Nakupči maji blizko do Zadaru kde mužou nakupovat do zblbnuti.Na přišti rok už to mame zamluvene u plaže Lipauska.Je tam pisek v moři nebo vedle jemny štěrk.Poradil bych vam nějaky apartman ale co znam tak jsou pro 4 a vice osob a vy schanite menši.Možna se tam i potkame budu tam od 1.8 do21.8.Když tak si ještě napišem,bylo by fain se se tam potkat.
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
14. 11. 2010 21:55
Diky.Taky to tam trochu znam.Mame už něco vybrane ale ještě nic zamluvene zatim jsme se nerozhodli a nevime kolik nas nakonec pojede.Něco mame u plaže lipauska a něco na druhe staraně padrele.Teoreticky by jsme se potkat mohli chceme jet prvni dva tydny v srpnu.Byli jsme sami a tet to vypada na tři auta tak uvidime.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
21. 11. 2010 19:10
Sebastian pěkně jste to popsal.Taky se mi tam moc libi.Letos jsme byli v Bristu moc přijemna změna.Přišti rok taky jedeme do Bibinje akorat nevime kolik nas bude.Vždycky se domlouvame 3 nebo 4 rodiny a pak to pomalu ubyva.Od roku 2009 to mirně nebo vice podražilo,ale snad to zvladnem.Na terminu se taky nemužem domluvit,ale vypada to na srpen.
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
18. 12. 2010 19:23
Rad bych se zeptal odborniku na Bibinje jestli znaji nebo tam nahodou byli v apartmanu Katarina nebo jinak se to jmenuje apartman Fuzul Kata.Je v časti padrele BB.Před nim přimo u moře je autokemp,obytne přivěsy a chatky.Nebo ještě jeden apartman Olga na padrele 73.Ještě to nemam zamluvene a každa informace se hodi.Zatim diky.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil chorke (26. 12. 2010 19:23).
Mia
Re: Bibinjeeye rolling smiley
19. 01. 2011 19:26
Prosím vás, môžete mi poradiť?
Páči sa nám apartmán Lalič v Bibinje, je to šedý, akoby neomietnutý, ale nový dom s moderne zariadenými apartmánmi, netuším však, kde to je. Uvádza sa, že 100 m odtiaľ je benzínka, obchody, bankomat a pod., takže to tam asi bude dosť rušné...
ˇVďaka.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
11. 03. 2011 17:16
Chorke zdravim.Tak jak to svami vypada? Sehnal jste něco?My už to mame zamluvene a zaplacenou zalohu konec července začatek srpna 15 dni.Ještě se domluvime at se tam sejdeme.
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
13. 03. 2011 17:35
Tak nakonec jsme se domluvili 3 rodiny tak nas bude 12.Budeme na straně bliže Zadaru.Plaž lipauska.Na te druhe straně nam to nevyšlo.Mame to bez zalohy a budeme tam od prvniho srpna do 15 srpna tak se možna potkame.Už mam slivovicu,becherovku,myslivca nějake pivo a zbytek dokoupime na mistě.Ještě si napišem a upřesnime kde se sejdem.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
20. 03. 2011 13:19
Ahoj.Tak my jedeme nakonec sami,ale budem na druhem konci tak budeme od sebe dost daleko.Na plaži lipauska jsme už byli a zname to tam tak se tam sejdem a pak uvidime.Jedeme taky začatek srpna.
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
02. 06. 2011 19:43
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
02. 06. 2011 20:56
[url=http



Upraveno 2krát. Naposledy upravil chorke (02. 06. 2011 21:01).
Re: Bibinjeeye rolling smiley
02. 06. 2011 21:22
Ahojte, nepoznáte niekto v Bibinje apartmán Blue Mate? Má byť 150 od pláže a 1 km od centra. Sme 2 rodiny aj s malými deťmi a nič sme nevygúglili. Neviete poradiť niečo lepšie 4+2? Vďaka za odpoveď.
avatar Re: Bibinje
02. 06. 2011 22:06
Blue Mate přimo neznam ,ale jestli ty fotky plaže odpovidaji nejbliž apartmanu tak je to pěkne misto na koupani.Když je to 150m tak pozor aby jste nechodili přez koleje nebo nebyli ubytovani přimo u koleji.Zkuste ubytovani Chorvatsko tam jsou adresy přimo na majitele.Vidim že jste psala na vice mist tak asi nemate vybrane určite misto.
avatar Re: Bibinje
02. 06. 2011 22:12
Re: Bibinje
03. 06. 2011 08:48
Ďakujem za reakciu. Nemáme vybraté konkrétne miesto. Zatiaľ sme boli len dole V Omiši, Tučepi, Mimice, takže nepoznáme ostatné pláže. . Bola by som vďačná za kontakt na nejaké dobré ubytovanie ktoré sa osvedčilo vám pre 2 rodiny ...t.j. 4+2 s 2 spálňami tak do 90 euro na noc.
avatar Re: Bibinje
04. 06. 2011 07:45
Tak kdyby jste mněli zajem konkretně o bibinje tak apartman sem poslal na fotce by vam mohl vyhovovat.Zadejte do vyhledavače bibinje apartman u plaže a tam vam vyjedou odkazy o tom apartmanu je tam tel.čislo a email na čecha ktery vam to domluvi takže komunikace je vyborna.Je tam široka i uzka plaž,pisek v moři a vedle kaminky dostatek stinu takže si mužete vybrat.Nevim jestli to bude ještě volne je už dost pozdě,ale zkuste a uvidite za zeptani nic nedate.Jinak když si napišete do vyhledavače ubytovani v chorvatsku tak vam vyjede množstvi ubytovani nejen v bibinje.domlouvate se přimo z majitelem a na těch jejich strankach je taky forum a i tam si mužete nechat přeložit co budete potřebovat.Tak at se daři.Naschle.
Re: Bibinje
04. 06. 2011 08:39
Ďakumem, viem, že je už neskoro..rozhodli sme sa na poslednú chvíľu...ten váš apartmán nemôžem vygúgliť :-). Hľadám už asi týždeň. Je to už ťažké...lebo sme 2 rodiny do 4+2 a s malými deťmi nechceme ísť dakeko od mora. Vďaka
Re: Bibinjeeye rolling smiley
04. 06. 2011 10:06
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s Apartmánem Lucia?
Na netu to vypadá skvěle ale podle mapy je to blízko tratě...

Moc děkuji
Digi spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
04. 06. 2011 12:14
Mate pravdu.Apartman je na ulici lenkiči a vypada to podle mapy že to je u tratě a za trati,ale jak blizko to nevim a jestli musite chodit přez trat nebo je tam podchod to taky nevim.Jeto šikovně nafoceno že to neni poznat.Viděl sem tam některe apartmany přimo u tratě a museli se drapat na nasep a přechazet přez trat.Myslim že to tam neni dobry flek.Zkuste něco na ulici starenice nebo brače radiče a nebo na opačne straně bliž k sukošanu ul. padrele a podobně.
Re: Bibinjeeye rolling smiley
04. 06. 2011 19:13
TO CHORKE.

Moc děkuji za odpověď...zkusíme a uvidíme...bylo mi i divně že mají apartmán volný..thumbs down
Re: Bibinjeeye rolling smiley
18. 06. 2011 22:29
Re: Bibinjeeye rolling smiley
18. 06. 2011 22:46
Zdravim loko poslal jsem vam nějake obrazky tady i na soukromou.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil liborovsky (18. 06. 2011 22:53).
avatar Re: Bibinjeeye rolling smiley
20. 06. 2011 17:59
Ještě máte někdo nějaký apartmán???Díky..Prosím má někdo nějaký tip na ubytování???



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkatoledo (28. 06. 2011 18:50).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.