Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

TUČEPI

Autor Babu 
avatar Re: TUČEPI
10. 03. 2013 19:59
Já bych zkusil zmáčkmout tu ležatou 8

Re: TUČEPI
10. 03. 2013 22:46
Dík, už vím jak sem dostat obrázek. Karel. hot smileythumbs up smileyhot smiley
Re: TUČEPI
21. 04. 2013 11:37
Prosím o SZ na Apartman v Tučepi pre 4 pers. kde ste boli spokojný .Dakujem za Vaše informácie.spinning smiley sticking its tongue out
avatar Re: TUČEPI
16. 07. 2013 06:52
Tak 18.7.dorazím s rodinou do Tučep.S kým se tam potkáme a zajdeme třeba na pivko?
Re: TUČEPI
17. 07. 2013 08:24
pavel.k77

Tak přijeď, čekám tady na tebe .
Šťastnou cestu.
DOLLPA
smileys with beer
Re: TUČEPI
19. 08. 2013 13:58
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bobila1 (19. 08. 2013 14:00).
avatar Re: TUČEPI
28. 02. 2014 13:50
Podle webkamery to vypadá, že se rozšiřují pláže [www.tucepi-apartments-malina.hr]
avatar Re: TUČEPI
01. 03. 2014 13:23
asi áno, bude to tam širšiesmiling smiley


7x Tučepi (2007-2008-2010-2011-2012-2013-2014), Primošten Bilo(2009),Brač - Supetar (2015-2016-2017-2018), Pašman, Druce (2019), Brač - Postira (2020 - 2021 - 2022 - 2023)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil SKULL.156 (01. 03. 2014 13:26).
avatar Re: TUČEPI
02. 03. 2014 09:20
Rozšíření pláže o 10 cm to nám moc v červnu nepomůže. (dle fotek)
Třeba ten buldozer shrabuje jen naplavené odpadky.
Re: TUČEPI
02. 03. 2014 09:45
takovéto "rozšíření" pláží probíhalo v loňském roce i ve vedlejší Podgoře, před sezónou naveženo na stávající pláže x tater nového materiálu a rozhrnuto směrem do moře a výsledek??? V letní sezóně na pláži semé velké kameny krteré se tam objevily po rozhrnutí naveženého materiálu a koncem sezóny byly pláže stejně široké-úzké jako před rošířením, moře si vzalo vše co tam bylo navíc, takže takovej kocourkov
Re: TUČEPI
10. 05. 2014 00:10
Mohu se zeptat nemáte někdo zkušenost s ubytováním ve Vile Bougenvilia?
avatar Re: TUČEPI
05. 07. 2014 09:30
Predvcerom som sa vratil z Tucepi, v Tucepi som bol v minulosti iba na kratkom vylete, tu si moje skusenosti:

- na plazi drobne kamienky, ale itak treba boty do vody. Vhodne su karimatky, lezadla su za poplatok 30Kn kus.
- ak hladate trochu volnejsiu plaz chodte do casti Kamena, (juzne) je sice dalej o centra.
- na plazi fakt plno uz aj na prelome 06/07 mesiaca
- ubytovany sme boli v casti Kraj, naozaj len kusok od mora.
- prvy krat v zivote som v HR narazil na spinave more! Neskor sa zistilo, ze spinave je len v casti Kraj pri pristave
- v mori dost jezkov
- ubytovanie sme mali zaistene vopred cez internet, ponukacov ubytovania bolo v casej navstevy neskutocne vela. My sme platili 55EUR za noc za aparman s AC, domaca sa nas snazila pri platbe osklbat a ubytovanie ratala na pocet dni a nie na pocet noci. Vytiahol sa kalendar, kde si to naratala ona, hovorim, jej ze sa plati za noc... Potom si chybu priznala, ospravedlnovala sa, ale podla mna to chcela urobit umyselne.
- v den odchodu uz o 7:30 stepovala pred dverami s vysavacom a mopom, ci uz ideme a ci uz moze zacat upratovat apartman
- turisti v Tucepi prevazne domaci, potom z BiH, potom PL, potom SK a CZ, sem tam Madar a SRB
- na moje prekvapenie uplne chybaju Turisti z IT, AT, DE
- nakupovanie potravin v miestnych pekarnach (vsetky predavaju to iste pecivo z tej istej vyrobne, zasobovane aj viac krat za den, pri kupe peciva vecer, dat pozor na tvrdost, oni to tam maju cely cas nezakryte, zemle, ktore sme chceli pripravit na cestu spat kupene vecer sme kupili tvrde ako kamen. (ceny Kruh biely 9kn, velka celozrnna zemla 4kn, buchta 6kn)
- funguje tam Studenac a Konzum, oba obchody maju vsetko, ale casto su dost narvane a caka sa na pokladnu, oba beru karty a netvaria sa nijak divno ani ked sa plati jedna plechovka napr... Ceny podobne ako u nas, ceny napojov trocha drahsie.
- neskutocne prijemne prekvapila cena jedal v restikach, minuly rok som bol v Boli a v Lopari, tam som sa pod 100Kn za osobu nenajedol (okrem pizze). Tu akekolvek normalne jedlo do 60Kn, ak clovek ide po cene najde komplet jedlo aj s prilohou aj za 35Kn v slusnej restike.
- toceno pivo 14Kn -19Kn.
- hlavna zlozka potravy v Tucepi je zmrzlina (6-7Kn za velky kopecek)
- dcera sa tesila s troch detskych ihrisk hlavne je na N 43° 15.905 E 017° 03.420, dalsie je pri skole N 43° 15.851 E 017° 03.572 a este jedno pri hoteloch N 43° 16.200 E 017° 03.228. Plus trampoliny pre deti (10Kn 10min) a pod.
- kazdy den vas 3 krat zastavia ludia v bielych koseliach s ponukou vyletu lodou
- kazdy den Vam 3 krat ponukne dedko na plazi "olej za suncanie, slnenie i mazanie.
- 34 krat za den stretnete prihriateho predajcu varenej kukurice ktory stale vykrikuje Kukuruc a Kukurica a chodi stale hore dole s takym vozikom a piska na detskej pistalke na bycikel.
- posledne 4 dni dovolenky rozmyslate ako zrusit toho kukuricara, lebo uz Vam fakt lezie na nervy.
- Skutocne vela restauracii, stankov so suvenirmi, pizzeriami (aj trojholnik do ruky za 10-12Kn).
- pocasie vyborne aj ked napr. na Rabe prisi a je 18 stupnov.
- more vyhriate aj po nocnej burke.
- po regulernom chodniku sa pesi dostanete pod Podgory.
- v case nasej navstevy nechodil ziadny turisticky vlacik sad smiley
- v Tucepi ziadne "malebne" starodavne ulicky, je to tam nalepene dom na dome casto bez dvora, alebo len s malym kutom na gril.
Re: TUČEPI
05. 07. 2014 10:47
To: 263735

Je vidět, že jsi poprvé v Tučepi.
Ti co prodávají zájezdy,oleje,kukuřici a ubrusy, patří k folklóru Tučepi.
Jezdím tam už 10 let a vůbec mi to nevadí, ani jiným cizím dovolenkářům.
Všechny děti se těší na kukuřici a taktéž dospělí a hlavně ženy ,které drží dietu a chtějí si smlsnout na zdravé výživě.
A ty chceš likvidovat kukuřičáře.Málo víš o tamním koloritu,zvyklostech a osudech tamních lidí a prodávajících suvenýry apd.
Proto se divíš jaké tam jsou ceny,já vím za ty roky své a ty mně rozhodně o ničem nepřesvědčíš,co se týka Tučepi.
U mne jsi teda tvrdě narazil. Píšeš to jen ze svého negativního pohledu.
Jedna rada je, už tam nejezdi a najdi si jinou lokalitu v Chorvatsku co ti bude vyhovovat a uvidím co napíšeš za rok..
S pozdravem na tvé lepší zítřky.
smileys with beer
Re: TUČEPI
05. 07. 2014 21:20
Ten šoumen s kukuřicí tam furt chodí? Děti dodnes kukuřici říkají jako on yawning smiley
avatar Re: TUČEPI
06. 07. 2014 21:21
dollpa:

Ja nikoho o nicom presviedcat nechcem, ani nebudem, skoda, ze to tak vyznelo. Velmi sa ospravedlnujem, ze moj prispevok vyznel az tak moc negativne, ja dovolenku hodnotim ako vydarenu, aj ked je iste, ze najblizsich 10 rokov sa do Tucepi nevratim a pojdem inde.
Re: TUČEPI
07. 07. 2014 13:56
263735 Nic se neděje, to je v pořádku

Já jsem si to myslel,že to tak nemyslíš,ale napsal jsem to.
Vše v pohodě a měj se hezky.
Zdarec
smileys with beer
avatar Re: TUČEPI
07. 07. 2014 15:07
263735 - díky za názor a pěkně popsanou situaci v Tučepi. Ušetřil jsi mě peníze za dovolenou v Tučepi.
dollpa - proč tolik křiku? Napsal něco co není pravda? A je -li pravda co napsal tak bych asi kukuricara nenáviděl po prvním dnu. A to ,že tobě to nevadí neznamená ,že to nebude vadit nikomu dalšímu.
Re: TUČEPI
07. 07. 2014 17:19
petr70 - to chceš říct, že jsi v Chorvatsku na pláži ještě nepotkal prodavače kukuřice? Tak to asi jezdíme k jinému moři...
avatar Re: TUČEPI
07. 07. 2014 17:35
Pedro66 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> petr70 - to chceš říct, že jsi v Chorvatsku na
> pláži ještě nepotkal prodavače kukuřice? Tak to
> asi jezdíme k jinému moři...


Ale to nechci tvrdit ,že jsem ho nepotkal,ale jsou i pláže kde opravdu nejsou a když tak jsem měl štěstí na takového co tam projde cca 4x za den a nedělá až takový bordel o kterém je tu psáno.
Re: TUČEPI
08. 07. 2014 10:29
petr 70 já nekřičím ,jen píšu.
To já si tě dovedu představit po prvním dnu jak píšeš výše.
Konkrétně nejsi toleratní k druhým, co já na rozdil od tebe jsem.
smileys with beer
avatar Re: TUČEPI
08. 07. 2014 10:41
dollpa napsal(a):
-------------------------------------------------------
> petr 70 já nekřičím ,jen píšu.
> To já si tě dovedu představit po prvním dnu jak
> píšeš výše.
> Konkrétně nejsi toleratní k druhým, co já na
> rozdil od tebe jsem.
> smileys with beer


Tak si přečti co jsi napsal."U mne jsi teda tvrdě narazil" Napsal svůj pohled na místo. Nejsem tolerantní k neslušnému chování a rušení ostatních.Ať je to otravný prodejce nebo nevychované děti ať už místních nebo turistů. Mám rád dovolenou kde si odpočinu a proto je pro mě to co se napsalo přínosem. Vynechám Tučepi. Tobě se libí a taky ti tvůj názor neberu nebo nevyvracím. Každý přece chceme dovolenou trochu jinou.thumbs up
Zbytečně útočíš na každého kdo má jiný názor než ty.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil petr70 (08. 07. 2014 10:42).
Re: TUČEPI
08. 07. 2014 10:45
Tak já se musím přihlásit, že jsem za celá ta léta se na žádné pláži nesetkala s žádným prodavačem čehokoli.yawning smiley
Re: TUČEPI
08. 07. 2014 11:14
Do Tučep nejezdím, ale též jsem se nikdy na žádné pláži, kterou jsem navštívila, nesetkala s žádným prodavačem a velmi mě to těší smiling smiley
avatar Re: TUČEPI
09. 07. 2014 09:37
... dollpo ... za kolik tam tu kukuřici mají ... ( 1 vřeteno ) ... že bych se tam kolem Sućuraje protáhl na výlet ...
a propo ... šťastnou cestu ...
P.S. Vranko ... Jani, když Vy jezdíte do takových opuštěných končin, že tam nejde vyfotit ani autora Tvých hezkých příspěvků ...
smileys with beer
avatar Re: TUČEPI
09. 09. 2014 21:59
Leoši, třeba to tam poznáš, jen jsem to náhodně objevil a posílám slunečný pozdrav na sever.
[www.youtube.com]
Re: TUČEPI
10. 09. 2014 07:23
To Bessy
Tak, klas stál Akcija za 13 kn a pak za týden 15 kn Akcija.
Jezdily tam celkem 2 vozíky.Jeden od hotelu Jadran po Marínu a druhý od Maríny na konec Tučep.
Jak tady psali pisálkové výše, tak jsem nezaregistroval nějaký negativní reakce na prodavače a taktéž nedělali hluk.
Jo a ještě tan chodily ženské s koblihami a ty byly super jen za 8 kn.
To jsi měl vidět jak šly na odbyt. Myslím tím koblihy.
Zdarec
Dollpa
smileys with beer
Re: TUČEPI
10. 09. 2014 07:27
To Fous57
Jo, poznal jsem to ze všech stran.
Bylo to točeno z Kamenné směrem na Marínu,tj centrum Tučep.
Pěkné video a vzpomínky též.
Zdarec
smileys with beer
Re: TUČEPI
10. 09. 2014 20:54
Tak Krafnu za 8 Kuna at' si nabouchaj. Minulý týden v Rogoznici v pekárně Krafna v nabídce s džemem cukrovaná nebo s čokoládou bez cukrování za 1,6 kuna.
Jsem na dovolené, jen se povaluji na pláži na karimatce, nebo po O. na postýlce, různě poposedávám a přitom jsem zvyklý být v pohybu tak nemám žádný problém si pro koblihu k odpolední kávičce 200m tam a zpět dojít. Něco podobné je pivo, jedno za 20 Kuna, to je 76 Kč k obědu, jsem se skřípěním zubů schopen akceptovat. Pivo mám rád, doma se snažím omezovat 1 po O.1 po večeři, někdy se to zvrtne, ted' zrovna piju 12° Krušovice z Akce Penny, 1,5l za 28,90Kč.Karel.smileys with beerhot smileysmileys with beer
Re: TUČEPI
11. 06. 2015 23:26
Chtěl bych se zeptat, je šance, pokud pojedu někdy od 2. července do 14. července z ČR třeba do Tučep, ať už v týdnu nebo od nás v pátek na noc, že seženu nějaké ubytování na blind na týden? (7 nocí) Přičemž o nějaký komfort vůbec nejde, stačí základ, nějaký apartmán pro dva mladé lidi (20-30 let), kuchyňka, postel, koupelna, to je vše, co potřebujeme, od moře tak do 300 metrů, max asi těch 500 víc ne smiling smiley Zajímalo by mě, když obejdu pár domácích, zda je reálné sehnat něco v ceně 30-40 Euro za noc (pro oba dohromady). Nebo jestli jsem mimo v tomhle termínu (začátek července). S Chorvatskem mám zkušeností dost, ale jak jsem mladý, tak těchto věcí jsem si dosud moc nevšímal a když jsem loni poprvé jel sám autem, tak jsem pobyt měl sjednaný od cestovky v ČR. Byl bych rád za každou radu, mluvit umím, angličtina problém není, z němčiny taky něco dohromady dám, i když v Chorvatsku jak víme, je to někdy i lepší takovou různou směsí češtiny, rukama, nohama, podle toho, jak se lidi sejdou smiling smiley Trochu se toho "blindu" bojím smiling smiley S přítelkyní bychom rádi krásné pláže, jaké jsou na Makarské a trochu živější středisko, ať je večer co dělatsmoking smileysmileys with beerspinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 2krát. Naposledy upravil OnderCZ (11. 06. 2015 23:28).
Re: TUČEPI
12. 06. 2015 10:17
Z vlastní zkušenosti, v posledních letech jezdíme taky ve dvou a na blind. U bydlení pro dva bývá hlavní problém cena, která se velmi často blíží app. pro 4.
Loni jsme sice celkem rychle našli v Baška Voda ubytování pro dva za 30E, ale byla to spíš náhoda a cena byla dána bydlením v zahradním domku, který paní domácí nazývala bungalovem. Jinak ostatní nabídky byly od 45E výše.
V Tučepi jsme hledali myslím v r. 2011, v agentuře jsme dostali 3 tipy, všechno za 55-60, za 45 byl přízemní app. schovaný mezi domy bez jakéhokoliv výhledu, za 30-35 byly pouze pokoje bez kuchyňky (nebo se společným vařičem na chodbě). Nakonec jsme skončili v Promajně za 45E.
Takže podle mě, najít se v tomto termínu dá, ale cenu pod 45 bych považoval za malý zázrak.

Jen tak pro zajímavost, včera jsem pro srovnání nakoukl na výhodnou (?) nabídku CK Vítkovice, za studio pro 2 v Promajně mě vyšla v přepočtu cena 68E (13280,- Kč za 7 nocí v druhé polovině srpna, bez stravy a dopravy).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 46
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.