Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

živogošce

Autor kapitan 
živogošce
06. 01. 2008 13:18
ahoj chtel bych letos jed do živogošce nevite jak daleko jsou od tama vodopady kravica
Anonymní návštěvník
Re: živogošce
06. 01. 2008 14:58
.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil podgoranin (18. 02. 2008 16:39).
Re: živogošce
06. 01. 2008 15:56
tak to jo ja mislel ze je to u toho ne tak daleko
avatar Re: živogošce
10. 01. 2008 15:08
...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 16:16).
avatar Re: živogošce
13. 01. 2008 21:42
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Bessy (08. 03. 2008 16:16).
Re: živogošce
15. 01. 2008 11:30
Ahoj :-) Přemýšlím, kam letos na dovolenou a zajímalo by mě, jaké máte názory na Živogošče. Byli jsme 2x v Brele, ale je to docela rušné místo, chtěli bychom něco klidnějšího. Jaké máte zkušenosti s obsazeností pláží posledních 14 dní v červnu, a jaké je tam ubytování ? Díky za názory :-)
Re: živogošce
17. 01. 2008 08:12
Chtělo by to upřesnit kam do živogošče
je živogošče porat,živogošče kemp dole,živogošče hotel nimfa atd.
jsou od sebe trochu vzdálené

jinak porat,kemp dole klidné místo, pláže přelom červenec/srpen 2007, tak akorát
letos po dlouhém hledání Murter a zase Živogošče
Re: živogošce
17. 01. 2008 11:26
StandaM:

Díky za informace, koukala jsem na Živogošče - Mala Duba. Znáš to tam ?
avatar Re: živogošce
17. 01. 2008 11:40
Dančo použij funkci hledat a čti
tady [www.ihvar.cz]
nebo tady [www.ihvar.cz]
a nébo tady [www.ihvar.cz]
Re: živogošce
17. 01. 2008 15:15
Luděk:
Díky za odkazy, zajímavé :-) Vypadá to, že to bude přesně to místo, co jsme v HR hledali, čisté moře, klid, Biokovo za zády :-) Nemáš nějaké tipy na pěkné a pokud možno klidnější ubytování ?
Re: živogošce
18. 01. 2008 07:19
To Danča:
Bohužel byl jsem v kemp Boban,kemp Dole,Blato až pak je Mala Duba
avatar Re: živogošce
18. 01. 2008 11:59
StandaM napsal(a):
-------------------------------------------------------
> To Danča:
> Bohužel byl jsem v kemp Boban,kemp Dole,Blato až
> pak je Mala Duba

Kancelář uvádění omylů na pravou míru uvádí, že Malá Duba je mezi Živogošče a Blatem ,asi tak na půl cesty. Nikolivěk za Blatem.
Re: živogošce
18. 01. 2008 19:06
To Ludek:

radeji si precti to co jsem napsal nez budes uvadet ty nekoho v omyl:-)

zalezi na tom z jake strany se na to koukas ja od jihu ty od severu

od jihu:

Drvenik,kemp Boban,kemp Dole,Blato,Mala Duba,Zivogosce,Igrane

od severu

Igrane,Zivogosce,Mala Duba,Blato,kemp Dole,kemp Boban,Drvenik

mezi muzou byt dalsi mista, ale ty samozrejme nemuzu znat

pro dancu:
mozna bude fungovat i tento link:
mapa
avatar Re: živogošce
18. 01. 2008 21:27
Aha tak to se omluvám. Já jsem zvyklý jezdit do HR od severu a mám taky tak všechny destinace na pobřeží srovnané. Nějak jsem to řazení od jihu nepochopil. Pak je to tak, jak samozřejmě píšeš. Akorát je to z mého pohledu řečeno mírně nelogické. Něco jako polská logika u kalkulaček.tongue sticking out smiley
Re: živogošce
19. 01. 2008 12:18
to Ludek:

jako polska kalkulacka...dobry

jj,mas pravdu,ze kazdy ocekava srovnání tak jak jede, ale musel jsem se z toho
nejak vykroutit ne?

ja to bral tak jak jsem to prochazel nebo projizdel na vode od sveho cile coz byl
kemp a nejak jsem to neresil.

jinak dobrej pokec:-)

hlavne aby si danca vybrala
Re: živogošce
21. 01. 2008 07:17
Ahoj kluci :-) My teda jezdíme k moři od severu , takže jste mě trošku tou vaší diskuzí zmátli, ale předpokládám doufám správně, že Mala Duba je něco jako "čtvrť" Živogošče ? Je v Male Dubě nějaký kemp nebo jen apartmány ? Radši bychom totiž do apartmánu. Nevíte, jak daleko je nějaký kemp od Male Duby ? Papa yawning smiley
Re: živogošce
21. 01. 2008 09:08
to: Danca

za zmateni se omlouvam:-)
ja bych rekl, ze to muzes prirovnat k osade nebo vesnicce vzajemne na sebe nenavazuji

nejblizsi kemp je asi kemp Dole a kemp Boban
kempy jsou vedle sebe a sousedi s Blatem kde jsou apartmany,restaurace atd.
kempy jsou jizne od Blata

apartmany jsou jak v Male Dube, tak i v Blatu, ale nezajimal jsem se o ne...bohuzel
ja uz letos mam apartman na murteru a pak jak v loni chatku v kempu Dole

doporucuji vcasny nakup uz jsem musel menit termin bylo plno
Re: živogošce
21. 01. 2008 13:10
O.K. Takže teď už mám jasno smiling smiley

Chtěla bych poradit nebo dát tip na nějaké slušné a pěkné ubytování v Male Dubě, blízko od moře, asi 30-50 m.
Re: živogošce
22. 01. 2008 07:21
Já se radši přesunu do jiné "sekce" těchto vláken, když už mám jasno smiling smiley Ať tady zbytečně neblokuju diskuzi svými dotazy na ubytování...... Mrknu se do "Ubytování"..... Každopádně dík kluci yawning smiley
DDD
Re: živogošce
29. 01. 2008 20:22
Zdravím,
nemáte více informací o hotelu Nimfa a jeho okolí

Děkuji



Upraveno 1krát. Naposledy upravil DDD (29. 01. 2008 20:27).
Vasek
Re: živogošce
30. 01. 2008 09:16
Byli jsme tam loni.Hotel je vcelku slušný,jinak pláž už jsem zažil lepší.V okolí dojdeš po 5 min.do Živogošče-Porat,což je malinká vesnička kde v 8 večer jak se říká chcípnul pes.O kus dál Igrane ,to už je lepší.Z hotelu je krásný výhled na moře ale podstatně lepší služby a celkový dojem jsem zažil v hotelu Neptun v Tučepech,kam jedeme i letos.
Re: živogošce
30. 01. 2008 09:32
Vasku,prosím tě, mohl by jsi blíže popsat ty služby ?
vasek
Re: živogošce
30. 01. 2008 13:34
Jednoznacne jednou takovy vyber jidla,vcetne dalmatske vecere/prsut,syr,chobotnice aj./kolik hrdlo raci.Ta je jednou za tyden.Jinak vetsi sportovni vyziti/fotbal,tenis aj./vse je v cene.A pokud mate male deti,tak spousta programu pro deti prostrednictvim animatoru.Loni jsem zkusil ty Zivogosce,nejsou spatne,ale tohle je o necem jinem,takze letos potreti do Neptunu.
DDD
Re: živogošce
30. 01. 2008 16:09
Díky za informace.
Makrela
Re: živogošce
01. 02. 2008 16:00
Mala Duba.
Nijlepší místo o jsem zatím v Chorvatsku poznala. naprostý klid, žádná diskotéka, pouze jedna kavárna. Spousta pláží pro všechny, nudisti, normál atd.
Opravdu božský klid. kousek dál je pláž v bývalým kempu, která je jak z filmu. 1Km dlouhá a nádherná.
Prostě fakt super místo. Doporučuji. byli jsme tam s 5ti letým synem.
Fakt super místo.
Re: živogošce
04. 02. 2008 20:10
Letos jedeme do Malé Duby apartam Smiljana ,neznáte to tam někdo?Díky.
Re: živogošce
12. 03. 2008 16:17
Zivogosce ze strany od Igrane mohu jen doporucit,je tam krasne a pekna ubytovani hned u vody a kdyz fouka od vody,da se koupat,protoze je plaz kousek kryta vystupujici skalou do more.
Prochazkou se dostanete az do Igrane.
takhle to vypada u pristaviste a cestou do zadu se dostanete k hotelu. Tohle je plaz v Zivogosce.V pozadi je Igrane

Je to klidne misto.
Re: živogošce
20. 03. 2008 14:47
Byl jsem na vopdopádech vloni, jeli jsme od Bašky Vody, najeli jsme asi 180 km, odbočit ma metkobvič, vzhít si zelenou kartu do Bosny.
jirins
Re: živogošce
26. 03. 2008 12:04
V červenti budeme týden pobývat v apartmánu v Mala Duba u pobřeží směrem na Blato. Nevíte prosím jaká je cesta k apartmánům v této části. V loňském roce jsme pobývali v Brele a k apartmánu vedla silnice takovým způsobem. že manželka pokaždé zvenku navigovala, aby jsm auto neodřel.
avatar Re: živogošce
26. 03. 2008 18:38
Anonymní návštěvník napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V červenti budeme týden pobývat v apartmánu v Mala
> Duba u pobřeží směrem na Blato. Nevíte prosím jaká
> je cesta k apartmánům v této části. V loňském roce
> jsme pobývali v Brele a k apartmánu vedla silnice
> takovým způsobem. že manželka pokaždé zvenku
> navigovala, aby jsm auto neodřel.


Jak kde. Někde je to na tip top a někde v pohodě. Třeba dolní řada u hlavní pláže je celkem fuška.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

789
Hosté: 96
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.