Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Rogoznica - Lozica

Autor hafanana 
Re: Rogoznica - Lozica
13. 07. 2011 14:24
Ahoj všem... velice se omlouvám, ale paní domácí mi nakonec napsala, že místo nás dojede některý z jejich stálých hostů... no nic, v Tilijance se dveře netrhnou... je to tam fakt super... Díky za pochopení i těm co mi psali na mejlík.... ahoj Karel
Re: Rogoznica - Lozica
10. 02. 2015 19:56
Ahojte, chcem sa opýtať niekoho kto bol v posledných rokoch v Rogoznici či sa to tam zmenilo od toho 2011 ako je tu posledná zmienka. Máme zaplatený apartmán posledný týžden v 6 mesiaci v časti Lozica. . Posledný junový týžden by mohol bť ešte relatívny klud. Po par rokoch v Slatine sme si už na klud nieako zvykli.
Re: Rogoznica - Lozica
14. 02. 2015 22:08
Já se přidám, taky uvítám nějaké novější info o Rogoznici. Budem bydlet v ulici Put Šepurine, takže kousek do i do části Lozice. O co se mi jedná grinning smiley...kde koupit tu nej zmrzlinu (děcka bych řekla zhýčkané z BV od Eklera ), v které restauraci si dát co dobrého k jídlu, to preferujeme zase my s mužem grinning smiley. Kde a zda je tam trh s ovocem a vím, že někde v Rogoznici by měl snad být i rybí trh? Tak tam jak to funguje. Moc otázek, ale bude to první návštěva tohoto místa a vzhledem k mé prostorové orientaci bych to možná našla až poslední den dovolené.
Děkuji.
Re: Rogoznica - Lozica
15. 02. 2015 00:03
Pro Simaj, nemněj obavy, po sjezdu z 8 do Rogoznice přijedeš na kruháč, vlevo jsou jen apartmány, přímo za kruháčem vlevo, ještě před molem na ostrov Rogoznica je obchodní centrum kde najdeš několik pekařství, samoobsluh potravin, tržnici se vším možným, včetne zel-ovo a ryb ale ty jen dopoledne. Z lon'ské zkušenosti, na tržnici je zel-ovo jednou tak drahé než v Marketu a přitom stejné. Přes kruháč rovně je do staré Rogoznice a tam najdeš hafo konob a restaurací a zase hafo zmrzliny. Když se z toho jedinného kruháče dáš v pravo, tak hned na rohu je řeznictví a pak už zase restaurace i zmrzlina a tudy se dostaneš i do Put Šepurine která je slepá a končí na pláži která je na otevřené moře se dvěma ostrůvky směrem na západ. Minulý rok jsem se do Rogoznice vrátil po 6-ti letech, jezdim na blind koncem srpna a v této části Chorvatska mělo být nejlepší počasí.Jezdím na 9 nocí a jen jedno odpolelne nám ne-pršelo ale lilo jako z konve jinak super dovolená.Pokud použiješ žlutého panáčka na mapách Google nebo Google earth tak si Rogoznici můžeš prohlídnout, je to ale z 10.2011. Na Google earth jsou i fotky. Přeju hezkou dovču a hlavně št'astný návrat. Karel.smileys with beer hot smiley
Re: Rogoznica - Lozica
15. 02. 2015 17:35
Ka.S
díky, Google earth jsem prohlídla, myslím, že se nám tam bude líbit.
Re: Rogoznica - Lozica
05. 06. 2015 21:22
Vzhledem k tomu, že se zde chystáme, zkouším povytáhnout a třeba někdo podá informace nové, čerstvé, anebo osvěžující. smileys with beer
Re: Rogoznica - Lozica
08. 06. 2015 11:19
Vyrazame 19.6 tak potom poreferujem. smileys with beer
Re: Rogoznica - Lozica
08. 06. 2015 12:28
mino2: Tak to by bylo super!! Jedeme tam poprvé, zhruba víme, do čeho jdeme, ale aktuální info, je aktuální info :-) My se chystáme v polovině července, takže to už tam asi bude řádně zaplněno. Každopádně přeji šťastnoiu cestu tam i zpět a pokud bude chuť a čas na informace, minimálně já je rád přivítám smileys with beer
Re: Rogoznica - Lozica
18. 06. 2015 14:14
mino2: Tak co, dovolenkově-cestovní nervozita stoupá? Už se těším, až na tom budeme podobně, tedy den před odjezdem smileys with beer
Re: Rogoznica - Lozica
18. 06. 2015 22:57
Ahoj ale ano. Dnes som este ponastavoval bicykle a v sobotu okolo 1 rano odchadzame. Uz sa tesime. Bude to zmena po par rokoch na Ciove. Ked dorazime dam vediet ako to tam vyzera.
Re: Rogoznica - Lozica
19. 06. 2015 06:36
mino2: Tak mejte vydarenou dovolenou a at Vam preje pocasi! Na info se budu tesit.
Re: Rogoznica - Lozica
19. 06. 2015 10:25
Vdaka uz len cca 13 hod.
Re: Rogoznica - Lozica
21. 06. 2015 15:53
Takze info z Lozice. Vcera to na kupanie nebolo ale vysvetlite to detom po roku.... Vecer sa uz dalo. Vecer prsalo. Dnes je prijemne aj ked od horucav to ma daleko. Svieti slniecko, fuka vietor ale more je fajn. V Lozici su pod partiami domov strkove plaza kde sa to zbiera z okolitych domov. Aj napriek tomu to nieje natrieskane. Na moje prekvapenie je tu dost slovakov. V Rogoznici je uz ludi vecer plno.
Re: Rogoznica - Lozica
21. 06. 2015 19:04
Díky za ,,on-line" info. Snad se počasí zlepší, ale pokud se dá koupat, tak se ještě nic neděje. Co se týče koupání, je to na boty do vody, nebo to jde bezpečně i na boso? My máme ještě čekačku 3 týdny....
Re: Rogoznica - Lozica
23. 06. 2015 06:42
Tak vcera uz bolo poriadne teplo a kupat sa dalo bez problemov. K tomu ci do vody topanky alebo nie, jezkov je tu neskutocne vela. Niektory domaci idu len tak bez ale turisti maju vacsinou obuv do vody.
Re: Rogoznica - Lozica
23. 06. 2015 09:01
Hmmm, zajímavý poznatek, obával jsem se ostrých kamenů se kterými mám neblahé a bolavé zkušenosti, ale že budou problémem ježci, tak to bych zrovna v této lokalitě nečekal. Počasí se snad již umoudřilo, alespoň na webkamerách to vypadá velice slušně thumbs up smiley
Re: Rogoznica - Lozica
24. 06. 2015 22:17
Tak pocasie sa neumudrilo, dnes rano poriadna burka, prsalo pomaly do 10 tej rano. Aspon sme sa zasli pozriet do mojho oblubeneho Trogiru. Vecer uz bolo 24 tak sme hodili hodinovu kupacku, ale voda nic moc. V meste sa vecer chodi v bundach. Hore si ale dracie oko drzi teplotu okolo 26 az 27 st.
Re: Rogoznica - Lozica
25. 06. 2015 07:16
Vcera bylo skarede vsude, alespon co jsem vypozoroval na webkách. Počasí je zatím velmi vrtkavé a nějaké ustálení má přijít o víkendu a dále. Ale když píšeš, že se chodí v bundách, tak to je na prd. Leč hlavu vzhůru!
Re: Rogoznica - Lozica
25. 06. 2015 11:17
Dnes to je uplny protiklad vcerajska. Slniecko krasne svieti od skoreho ranasmileys with beer
Re: Rogoznica - Lozica
25. 06. 2015 13:46
To je teda houpačka, nahoru a dolů eye popping smiley Hlavně, že je dobře!
Re: Rogoznica - Lozica
27. 07. 2015 14:01
Rogoznica nás mile překvapila, město pěkné, dá se kam zajít. Pravda, lidu je zde více, ale tak to prostě je, pokud člověk není někde na konci světa. Ceny akceptovatelné, pláže pěkné, ač co druhý den se v moři vyskytuje menší nepořádek, asi vyletnické lodě. Dneska balíme a zítra jedeme, kdyby někdo chtěl nějaké aktuálni info ohledně tohoto letoviska, jsem k dispozici.
Re: Rogoznica - Lozica
30. 07. 2015 19:25
Rogoznica- letos poprve a je možné, že ne naposledy. Pravda, trochu mi chyběl takový ten dovolenkový večerní šrumec a nálada, co bývá v Bašce Vodě (nemyslím počet lidí, protože Rogoznica taky není úplně klidné místo, ale takové to "něco" navíc- koncerty na promenádě, možná blízkost Biokova...ale BV je moje srdeční záležitost a to taky nemusí nikdo chápat yawning smiley ) Pláž v ulici Put Šepurine je moc pěkná, lidí docela dost, výhled na ostrůvky kouzelný. Bar na pláži nic moc... Trochu mě překvapilo, vždy odpoledne po třetí hodině, co dokáže připlavat za nepořádek po moři- asi některé lidi na lodích nepochopím...
Jinak Marina Frapa- přístav je moc pěkný a staré město na ostrově opravdu kouzelné. Jídlo v restauracích chutné, výborně vařili v restauraci Lanterna, schované v uličce a v restauraci Jere kousek za mostem. Ceny v pohodě, možná o něco málo vyšší, než loni v jiném letovisku. Zmrzlina dobrá, na Eklera v BV neměl ale nikdo.
Jinak se v tržnici opravdu daly koupit různé druhy ryb a mořských potvor,stejně jako každý večer v přístavu kolem půl osmé večer, takže kdo může na dovolené grilovat, tak doporučuju.
A abych nezapomněla, na ulici Put Šepurine přijíždí každé ráno dodávka s pečivem, lze si teda nakoupit to základní, když se nechce šlapat do města do Konzumu. spinning smiley sticking its tongue out
Za mě moc hezká dovolená.
Re: Rogoznica - Lozica
31. 07. 2015 07:44
Jo, byli jsme tam někdy před 11 lety nebo tak nějak. Bylo to fajn. Chtělo by se tam někdy zase podívat.
Re: Rogoznica - Lozica
01. 08. 2015 10:19
Pro doplnění, ryby a ostatní mořské pochutiny doporučuji nakoupit v malé zátoce před Rogoznicou, jmenuje se to tam Zečevo-Rogoznicko a potvrzuji nižší ceny, než v Rogoznici s tím, že jde o skutečné čerstvé, před člověkem vylovene ryby, mušle atd. Zmrzlinu hodnotím špatně, ale to je již poslední 4 roky v Chorvatsku, nevím, asi nemáme štěstí. Letos byla dobrá pouze ta z Trogiru, jinak mám pocit, že se vždy jedna o vodu,cukr, barvu a aroma.... Naše srdeční záležitost je v Chorvatsku také jinde, ale kvůli maleho prcka, vzdálenosti a ubytování jsme Rogoznici neřekli ,,sbohem" ale nashledanou!!!
Re: Rogoznica - Lozica
13. 08. 2015 22:17
Zdravím z Rogoznice...lozici.Je tu kurna pořádný vedro ani voda moc neosvěží.Lidí tak jako v srpnu,dost ale stále se to dá.Super nakupování ovoce a zeleniny od místního který každý den stojí u vstupu na pláž v ulici Put Magistrále.Vše za 10kuna..
Re: Rogoznica - Lozica
14. 08. 2015 21:12
Sleduji denně živou webkameru a i zde se píše, že moře má 27-28 stupňů!!!! Kam se chodíte koupat na kterou plažu??? Je i zde hodně lidu? Jsme měsíc po dovolené a myšlenky jsou stale na dovolenou :-)
Re: Rogoznica - Lozica
17. 08. 2015 21:22
Karelmach pozdravujte prosim domaceho od Milana a ze sa tesime o dva tyzdne . Byvali sme v tom istom apartmane, Jolanda a 4.9. vyrazame zase. Uzite si ro tam este....
Re: Rogoznica - Lozica
04. 09. 2018 23:23
Ahoj. Byl jsem tam letos poprvé. Apatrmány LaM v Put Šepurine vedle Lozice. Naše pláž pěkná, ale hrubší kameny, takže bosky se tam špatně lezlo ( ploutve si nadávám až ve vodě). V Lozici drobný štěrk čerstvě nasypaný nádhera. Ubytko trochu průměr, ale nejsme nároční a bylo celkem blízko moře. Nejlepčí jídlo jsme měli v Siestě v Rogoznici, kde mají prapodivný zvyk. Přinesou při placení desky s účtem, vy tam vložíte bankovky a oni se již nevrátí. Takže jsem si příště raději bral drobnější bankovky, abych nenechával vyšší dýško, než si zaslouží. ( při útratě 170 se mi zdálo docela drzé nevrátit na dvoustovku, ale nechtěl jsem dělat scény, není to v mojí povaze). Jinak ale fakt kmitali a vařili výborně. Na ostrově Rogoznici, nevím, jak se ta konoba jmenovala, normálně v deskách vrátili peníze do pětníku a čekali, kolik jim nechám.
Ale celkově se nám tam hodně líbilo, jenom nás udivilo, že koncem srpna jich to spousta bere i jako konec sezóny a ani zmrzlinu nedoplňují a podobně.
Re: Rogoznica - Lozica
07. 09. 2018 22:31
Rogoznica je super..jezdíme tam 5..rok,letos v červenci a zítra jedeme ještě jednou..do Lozice .Čtvrtým rokem jezdíme podruhé i v září,to je vždy lepší nez v sezoně.Restauraci Siesta známe,chodíme tam a nikdy žádný problém.Do druhé co máme nejraději je na ostrově a jmenuje se Jare(žluté logo) ta je nej a za pár hodin tam budeme sedět.Je fakt že služeb ubude ale nikdy se nestalo že by nebyla zmrzka a restaurace.
Re: Rogoznica - Lozica
07. 09. 2018 22:37
No tak koukám že se tam asi setkáme ,zítra vyrážíme do Jolandy na týden...Šedá OCTAVIA 3
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.