Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
18. 08. 2015 15:59
To bel. To jsi měl přes cestovku?
bel
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
18. 08. 2015 16:06
spinning smiley sticking its tongue outNe našla jsem to na netu www....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil bel (18. 08. 2015 16:13).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 08. 2015 15:10
Povile pro nás taky nejhorší dovolená. Bydleli jsme nad vašim apartmánem.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 08. 2015 18:43
to Mykys - nebylo by od věci aspoň trochu rozepsat, co tam bylo "nejhorší", třeba jinému by se to naopak líbilo??
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 08. 2015 21:38
No v práci to nešlo se moc rozepisovatsmiling smiley) No nelíbilo se mi ,že jsme chodili přes frekventovanou silnici a voda byla jako led.A to vlezu i do 20 st.Domácí taky nebyli zrovna moc přátelší.Byla tam moc dobrá restaurace Danica tam opravdu vařili skvěle.Další rok jsme jeli do Drašnice a tam se nám líbí moc....
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
04. 07. 2016 23:17
Ahoj už nikdy nad karlovac (byl to výlet ) nebo jak se to jmenuje je tam plaz ze které je videt na most na ostrov krk . Auto musíte zaparkovat kus nad pláži. Za 2h nám malem auto ukradli naštěstí mame alarm a byl vyříznuty jen zámek . Čekali jsme 4h na hr policii která nam pak jen sdělila ze to nedělají at si to doresime v místě pobytu
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 07. 2016 19:32
"Ahoj už nikdy nad karlovac"......Z Karlovace vidět na Krk? Autem 132 km. To by nezvládl ani Bystrozraký, kdyby si ho vzal Dlouhý na záda.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 07. 2016 20:04
Asi myslela Kraljevici. To nic nemění na tom, ze měli smůlu na zloděje. Je to k nasrání. Když kolikrát v HR vidim stojící auta nad apartmány v kopci, přímo u silnice, tam bych auto určitě nenechal. Tam bych kvůli tomu vlastně ani nechtěl bydlet
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 07. 2016 23:42
Za 2h je myšleno ze jsme strávili 2h na pláži . Do hr jezdíme niz ale nahoru me už nikdo nedonuti.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2018 12:27
V roce 2007 jsme byli o prázdninách na Makarské.Tehdá jsem si říkal že sem už nikdy nepojedu.
Letos jsem po hodně létech koupil říjnový pobyt s přesvědčením že by tam mohl být už klid....nemýlil jsem se.
pár fotek [www.rajce.net] [www.rajce.net] [www.rajce.net]

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2018 14:18
Janku ... pěkné album a jsou mezi nimi docela vyjímečné fotky ... thumbs up včetně symetrie schodiště ...
P.S. otázka ... jela v Makarske tržnice nad sochou kněze ?

smileys with beer
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2018 15:44
Tak na to ti můžu odpovědět já,
Tržnice funguje vlevo od kostele, je zastřešená a vybavená stoly. Kupovali jsme tam sušené výborné fíky jako dárky po 50 K za kilo.
Ne jako vloni v Tučepech od delegátky ABC tours, malé, šušené, nešťavnaté. Ta si z toho udělala pěknou "živnost". Kousek odtud směrem do města po "silnici" nad kostelem byla asi nejspíš i městská rybárna. Pár ryb tam ještě kolem desáté ráno měli, zákazníci ale nikde.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2018 17:13
Ano, tržnice je na místě a s vybavením jak popsáno. Fíky jsem tam nekupoval (ty nám dávají domácí), ale různou zeleninu a ovoce ano. Ale už jsem se tam i napálil (rakije, med), tak dávám přednost tomu, co mohu ochutnat. To je i moje letošní zkušenost s hrozny. Nejdříve jsem koupil menší množství u první prodávající (kvalita asi jako v supermarketu), ale pak na konci řady byla jiná, která měla tři různé druhy. U té jsem ochutnal a dva druhy jsem ještě koupil ve větším množství. A nelitoval jsem.
Co se ryb týká, tak v deset už je dost pozdě. Běžné ryby je nejlíp kupovat přímo na nábřeží od rybářů. Ale to chce už tak před sedmou.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2018 19:07
Ještě musím dodat,po letošní zkušenosti bych již neřekl že na Makarskou už nikdy.....jen bych dodal,né v plné sezóně grinning smiley

......................................................................................vjerni Adriatic
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 10. 2018 20:53
Jendo, krásné fotky a jak jsi psal, v sezóně bys mě tam nedostal.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 10. 2018 10:51
Honzo byli jste ve správné době na správném místě.Pěkné.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 10. 2018 12:29
Tak naše rodina tam jezdí každý rok v plné sezoně,letos jsme tam byli když bylo MS ve fotbale,to žilo.
Místní si stěžují že je každý rok méně lidí.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 10. 2018 14:16
Být tam takhle v sezoně, asi bych jel. To, co jsem tam letos viděl na přelomu července a srpna, bylo jak Václavák na Silvestra.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 10. 2018 17:40
Při fotbale to tam žije vždycky. V roce 1998 se vstřelená branka oslavovala střelbou ze samopalů. Moc příjemný pocit jsme z toho neměli.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
22. 10. 2018 19:28
... Zdevel ... to se nedivím ... před pár lety jsme jeli jako jedni z mála pasažérů "nechorvatů" v 01,30 trajektem na Hvar ... a krom pár členů posádky ... několik set totálně ožralých a nasraným fanoušků po prohraném zápase ve Splitu ... někteří se už požduchovali a někteří se během 2 hodin cesty dopili (už tak naložení) do stavu, který bych něchtěl zažít ...
... byl to divný pocit ...

smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.