Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2013 20:55
Na řeckém fóru byla podobná dopisovatelka Danka z Bratislavy, to se nám po jejích příspěvcích také otevíral vreckový nožík v kapse. Ta nejen poučovala, ale občas vyhrožovala i soudem za napadání cizího státního příslušníka apod. Vzdala to přesně před rokem. Tak se možná také dočkáme ...
Tom
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
26. 07. 2013 08:43
WTF!
Každý kdo napíše cokoliv - co se nelíbí nějaké klice tady- vzbuzuje vášně!
Proč by měl Dino odcházet? Nikoho nenapadá ani neuráží.
Nejde o obsah. Ale o formu.Protože na OBSAHU se málokdy tolik lidí shodne, byť je samozřejmě NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!.

Je třeba oddělovat seriózní potřebné informace NEPLEVELIT (ale to tu řešíme furt) od plků....a že Dino sem hodí plk? a co...

Prima den
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
26. 07. 2013 09:59
Všimla som si, že ak niekto napíše svoj názor ktorý sa niekomu nepáči, sú reakcie niekedy tak ostré, že sa dotyčný stiahne a už sa diskutovať neopováži. Akoby boli tieto stránky iba pre ľudí s rovnakými názormi. Opačný názor sa dá predsa napísať aj inak. smiling smiley
A toto je práve téma kde musia byť názory protichodné. Ak sa niekomu nepáči tam kde sa páčilo mne, môžem sa len diviť ale nie hnevať. Poúčam, poúčam. Asi to mám tiež v krvi. Ale berte to len a len ako môj názor. yawning smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
26. 07. 2013 14:09
Tom napsal(a):
-------------------------------------------------------
> WTF!
> Každý kdo napíše cokoliv - co se nelíbí nějaké
> klice tady- vzbuzuje vášně!
> Proč by měl Dino odcházet? Nikoho nenapadá ani
> neuráží.
> Nejde o obsah. Ale o formu.Protože na OBSAHU se
> málokdy tolik lidí shodne, byť je samozřejmě
> NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!.
>
> Je třeba oddělovat seriózní potřebné informace
> NEPLEVELIT (ale to tu řešíme furt) od plků....a že
> Dino sem hodí plk? a co...
> Prima den

A jak to chceš oddělit?

EDIT: chybně vloženo do citace



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Globík (26. 07. 2013 20:21).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
26. 07. 2013 20:05
Myslím, že toto vlákno (a i jiná) jsou zrcadlem úrovně diskutujících. Souhlasím s Globíkem.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
26. 07. 2013 21:06
Plk [cs.m.wikipedia.org]
zprava bez informacnej hodnoty, alebo pomluva.
Nikoho nepomluvam. Pisem svoj nazor a nenutim nikoho, aby si dovolenku zariadil na sposob ako ja.
Ked som pisal o tom ako prebiehala cesta autobusom, ake problemy sa mozu vyskytnut, to nema informacnu hodnotu?
V teme pastikari som tiez pisal ako sa da usetrit, kazdy si zvoli sposob stravy, aku chce.
Fotky, suveniry, akvarium, delfinarium, to plky, niesu. Vtipy na fore su tiez fajn.

Ale nepaci sa mi, ked niekto napise svoj osobny nazor, malo hodnotny prispevok a 10 ludi mu odpise posebe offtopic prispevok, co niekoho zhadzuje, ktory je naviac podla wikipedie plkom. To ukazuje, ze pisatelia takych offtopic prispevkov su asi cholerici a vadi im to. Za to nemozu. Mne to nevadi. Ked sa vam nepaci moje postovanie, tak ma nahlaste adminovi.
Ak mi da ban, vporiadku. O novu registraciu sa nepokusim. Ale ked chcete plkovat dalej, tak si plkujte a znehodnocujte forum.

Kvoli hromade poslednych offtopic prispevkov v tejto teme, musim pisat aj ja, aj ked sa to netyka temy a nemam co povedat k teme "kam uz nikdy nepojdu a proc."
Osobne byt modom, by som poslednych 13 prispevkov zmazal. Od prispevku od Zahajskej 24.7

na dalsie plky uz neodpoviem.

Napr teraz nahodne otvorena tema, v ktorej su prispevky, ktore tam nepatria. Inteligentnesi pochopia, ktore su to.
[forum.ihvar.cz]



Upraveno 5krát. Naposledy upravil dino111 (27. 07. 2013 05:45).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 07. 2013 08:46
Já bych to neřešil.
Nejen žij, ale nech žít, by mělo platit. Každý má právo na názor.
Každé fórum se liší na ty, kteří musí být v čele peletonu za každou cenu a žárlivě si to střeží a určují směr který jim vyhovuje, potom na ty, kteří se jich snaží držet jako hovno košile, aby nepřišli o faktické nebo domnělé vůdce. Pak na ty, kteří jsou v oponentuře za každou cenu a potřebují boj, na ty, kteří se zalekli a nestojí jim to za to, tak vycouvali, na ty kteří se nezalekli a berou a dávají fóru to, co uznají za vhodné. A nakonec na ty kteří bez ambicí fórum udržují, zeptají se, poradí, pomohou.
Některé příspěvky od Dina jsem prostě přeskočil a vůbec mne neurazí, když někdo nečte ty moje. Nerozlišuji kdo kam patří. Je to obecná formulace všech internetových diskuzí.
Tyhle vlny se tu převalují léta.
A jsem mimo téma.
Hezký den všem.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 07. 2013 09:02
Pre Jíru - naozaj výstižné! thumbs up
Sme tu vzorky všetkých možných pováh. Asi vážne netreba také malichernosti riešiť. smileys with beer
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 07. 2013 11:20
To Jíra: thumbs upthumbs upthumbs up
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 07. 2013 13:25
Jedna věc je názor a druhá věc jsou hovadiny, tedy přesněji řečeno nesmysly, lži a polopravdy.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 07. 2013 14:12
Zdeveli,
nejlepší je souhlasit s každým. eye popping smiley
Tím nemůžeš nic pokazit.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
27. 07. 2013 17:08
Citaci
Globík napsal(a):
Jedna věc je názor a druhá věc jsou hovadiny, tedy přesněji řečeno nesmysly, lži a polopravdy.
Kde chybí vlastní zkušenost, tam se nesmysl, fáma i polopravda ujme.
A zrovna tohle téma (a mnoho jiných) mělo být o vlastní zkušenosti, o té se dost dobře polemizovat nedá. Leda tak ještě o vlastním dojmu z té zkušenosti, o tom ano.
Tak se toho, prosím, držte.
Jak se do podobných diskusí nemíchám, také jsem se už musel proti dinově blábolu ozvat, i když v jiném vláknu (byla tam řeč o infekci z vody).
S odlišným názorem můžu nesouhlasit nebo ho přijmout. Ale nemůžu souhlasit s nesmyslem prezentovaným jako vlastní zkušenost.
A vůbec: byl skutečně dino111 někdy v Chorvatsku u moře nebo neopouští okres?
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 12:54
Hill napsal:
Jak se do podobných diskusí nemíchám, také jsem se už musel proti dinově blábolu ozvat, i když v jiném vláknu (byla tam řeč o infekci z vody).



Tehotne a kupanie? Ja nemozem vediet, ci to co pise redaktor na webe, alebo v diskusii, co tehotnej povedal gynekolog, je pravdive.Mozno si iba predajca gynekologickych tamponov zaplatil clanok na webe. Ale myslim, ze ano, tak som to sem pisal.
Na baby webe sa pisalo, ze kde je vela vtakov, je to nebezpecne. Alebo bahnite dno mora. Rackov, kde sme dovolenkovali my (laguna stela maris), bolo v zatoke vela.
Na jednej nedalekej plazi (pri hotely garden istra, Umag) ked som vstupil do vody skoro po pas, tak sa zahmlila pieskom, alebo cim, az po hladinu. Za tie roky som vyskusal 10 plazi.
Na lagune, kde som sa kupal bolo ludi, ako sa povie hlava na hlave. Jedno dievca malo po celych nohach nejake hrozne vyrazky. Radsej sme presli kus dalej, kde bolo menej ludi.

MUDr Dušan Frič
V tehotenstve je ich celková imunita oslabená a náchylnejšie sú aj na vaginálne infekcie a mykózy.

alebo citajte tuto diskusiu.
[nanicmama.sme.sk]

Ospravedlnujem sa Hillovi. Mozno ma pravdu on. Dokonca ani lekari sa vo vselicom nezhodnu v jedno. To ze morska voda urychluje hojenie ran moze byt pravda, ale nie tam, kde vedla mna plavaju vtaci, hovna a 200 ludi s roznymi nemocmi. Ked je plaz na otvorenom mori zo silnymi prudmi, tak je voda samozrejme cistejsia, hlavne rano, more to odplavi. Ked laguna s uzkym vytokom, alebo zatoka, tak, to odplavuje trosku pomalsie.
--------------------------------------------------------------

Hill napsal:
A vůbec: byl skutečně dino111 někdy v Chorvatsku u moře nebo neopouští okres?


Odpoved pre Hilla: nebol som nikde, vsetko som si vymyslel.
Odpoved pre ostatnych: 6x, ak pocitam aj Bulharsko.
-------------------------------------------------------------

Globík napsal:
- Četl jsi něco v nějakých pokynech od cestovky. Že je praxe jiná, asi nevíš (neboť jsi jen brouk Pytlík)
- Ty "drahé" letištní poplatky mohou být nižší než např.mýtné na dálnici. Normálního člověka ale zajímá celková cena letenky včetně těch poplatků. Brouka pytlíka asi ne.
- Miniaturní nožík, vhodný jako přívěsek na klíče je v limitu. Brouk Pytlík ale musí na klíčích nosit mačetu. - Na normálních letištích je voda bez bublinek za cca 1 €. Brouk Pytlík ale zná obchod, kde jí mají za 10 centů.
- V Evropě se kufry obvykle neprohlížejí fyzicky, ale rentgenem. Brouk Pytlík neví, že rentgen nepřehází věci v kufru.
- Transfer z letiště podle brouka Pytlíka nevykládá 5 metrů od hotelu. Dovolím si také jednu radu a zadarmo: jdi se vycpat!


- pokyny pre letecku dopravu sme nedostali, kedze sme isli busom. Bratranec platil 120€ mimo letenky. Co sme my isli busom, neviem kolko platil sofer cestovky na mytniciach, a ci vobec platil. Ja som sedel na poslednom sedadle.
Pri ceste lietadlom, treba mat aj stastie. Moj svagor stastie ma.
1.) Den po jeho odchode z Burgasu vybuchol pred letiskom bus a letisko uzavrete.
2.) 4 hodiny po odlete z letiska M.R.Stefanika nasli nejaky prasok, a letisko bolo velmi vela hodin uzavrete.
- Moj nozik na klucoch ma 4,5cm. Pred 11 septembrom, by sa to dalo, teraz asi nie. Riskovat problemy nebudem.
- Sestra povedala, ze na letisku mali mineralku aqua, ta mi nechuti, je najhorsia zo vsetkych. My kupujeme, lucku a drobceka. Drobceka som kupil za 35centov. A cestou na letisko budeme pit co? Trochu odpijeme, a zvysok vylejeme?
Neznasam cestu na letisko a cakanie niekde. Nebyvam pri letisku. My sme doma, a ked rodina zavola, ze uz autobus sa blizi k nasej zastavke, tak ideme.
Za tazku (nad 10, alebo 15kg) batozinu su dalsie poplatky. Svagor hovoril, ze sa treba dostavit na letisko 2 hodiny pred odletom. - 2 ZABITE hodiny.
Aj v spravach som videl, nejake zeny, co prisli podla pokynov, dokonca este skor, nestihli lietadlo, kvoli velkemu poctu cestujucich na odbavenie. Take pripady sa stavaju, aj ked nie denne. Potom si budeme hovorit preco prave my? Skazena dovolenka? Samozrejme aj bus moze mat nehodu. To by sme museli zit v bunkri, ako vo filme Dozen co sa da. Aj tam mozem ochoriet, zranit sa.
- Kufre a osobnu kontrolu zazil moj znamy v Paraguaji.
- Transfer z letiska neznasam. Prestupovanie je nechutne. Hlavne, ked mi tazka taska bucha pri chodzi o nohu, decka mozu odbehnut, chcu ist na WC. Cakat na autobus, niekoho sa pytat, ked neviem ziadne reci, mnozstvo ludi. Pred svojim domom, nasadneme aj s taskami do busu (mame stastie, ze je tam autobusova zastavka), vyspime sa (okrem prestavky v Maribore) a rano nas zobudia ako prvych vystupujucich 5, mozno 10m od dveri recepcie.
Pri transferi z letiska sa moze stat lahsie nejaky zadrhel. Svagrov brat v Kefalonii, tak prisiel o kufre na 2dni.
A v tv byvaju casto podobne spravy. Nieje to pri kazdom lete, ale stat sa to moze.
A v spravach som videl ako sa pokazilo lietadlo, sparou do lietadla fukalo a dovolenkar dostal ochorel.
[tvnoviny.sk]
ak sa aj podobna hroza nestane, tak klima v lietadle tiez nieje zdrava. Na nete je obrovske mnozstvo informacii o nezdravej klime a hlavne v lietadlach a lahkej nakaze, ak je tam niekto chory. V buse,v noci ani klimu nezapinaju.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil dino111 (28. 07. 2013 13:03).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 14:23
Já tedy už nikdy nepoletím z Bangkoku do Hong Kongu, otevírají se tam dveře v letadle...thumbs up smiley

Prosím nepiš sem nesmysly a bulvární pohádky, recenzi katastrofických výmyslů z novinek by dokázal udělat každý, tady je to o osobní zkušenosti, takže informaci o Umagu beru, tam kde se moře kalí od bahnitého dna tedy taky nikdy nepojedu...
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 14:25
Z toho, co jsi napsal, mám pocit, že jsi něco četl nebo slyšel, když jsi seděl na nočníku. Všechno jsou bláboly ve stylu, co by kdyby, jednou se stalo, jedna paní povídala a radši budu sedět 15 hodin v autobusu než bych se napil balené vody, která mi nechutná. Reagovat tedy budu na jediné a to je tvůj nůž:
"nožů včetně obřadních nožů s délkou čepele nad 6 cm vyrobených z kovu nebo jiného materiálu dostatečně pevného pro použití jako potenciální zbraň" To je zkopírováno z [www.prg.aero]
Takže se svým nožíčkem můžeš být v klidu.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 14:35
Nie 15 hodin, ale len 8, kde vacsinu casu prespime. Zvysok rodiny, tiez nechce cestovat do vzdialenejsich lokalit, z dovodu dlhej cesty busom, nie ze by sa nam nepacili podla recenzii ine lokality.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 17:38
Citaci
dino111 napsal(a), tedy mimo jiné:
...ze morska voda urychluje hojenie ran moze byt pravda, ale nie tam, kde vedla mna plavaju vtaci, hovna a 200 ludi s roznymi nemocmi...

Tak do takové vody (ani v moři ani jinde) nevleze squaw moja dodnes, a to byla naposledy těhotná před 26 roky. Ani já bych do takto zaprasené vody nevlezl, a to jsem těhotný zatím nebyl a bohdá už nebudu... konečně - do špinavé vody snad nevleze žádný soudný člověk, pokud tam nemusí zachraňovat nesoudného.
Podobné fámě uvěřila i sousedka - v naprosto čistém moři si rozsekla holeň a rychle spěchala z vody, aby krví nepřilákala žraloka lidožrouta. Zavázala si to ručníkem a spěchala půldruha kilometru na apartmán, většinu cesty prašnou pěšinou. Za dva dny jsem ji vezl do Stonu na pohotovost se sepsí, protože to, co nachytala cestou, se nám už nepovedlo úplně vyčistit. Doktorka rovnou říkala, že měla zůstat ještě tak deset minut v moři, ta voda by to prý vyčistila sama. Takhle musela nastoupit antibiotika. Zbytečně.
A ještě jedna vlastní zkušenost: v říjnu (októbri) 2012 jsem letěl do Milána pro naše služební auto, končila mu technická (viz [forum.ihvar.cz] ). Sice jsem se musel nechat ve čvrt na čtyři ráno odvézt do Prahy, odbavený jsem byl na letišti během tří minut krátce po páté, a pak jsem přes hodinu a půl stepoval v území nikoho, protože nástup do letadla začal až po půl sedmé. V 08:25 jsem bez jakékoli kontroly a odbavení vylezl z haly na letišti Malpensa, dal si v bufetu kafe s řidičem, který tam přivezl oktávku, převzal klíčky a asi v devět vyrazil zpět domů. Dorazil jsem kolem jedenácté večer.
Tedy časově: cesta autem a letadlem tam 5:10', cesta zpět jen autem 12:40' netto (u Rosenheimu jsem se stavil na jakousi obědovečeři, proto tu hodinu do času jízdy nepočítám). Finančně vyšel dovoz mé maličkosti 120 km na letiště služebákem a letenka včetně poplatků levněji, než kdybychom jeli jedním autem až tam, někde cestou museli přenocovat, a pak dvěma auty zpátky. Už jen mýto za dálnici a Brenner... Cenu letenky a poplatků jsme rozložili na dva lety, protože letenka byla zpáteční na termín o šest týdnů později, pak se jen přebukovala na jiné jméno a na ni si Paolo přiletěl do Prahy pro nové auto. Nevím, co asistentka našeho ředitele komu slíbila za tak levnou letenku, ale celá tato akce proběhla o 24% levněji, než čistě po zemi. Jistě pochopíš, že přesná čísla neuvedu, to u nás ve firmě počítají jiní a další to po nich kontrolují...
Takto by to asi trvalo podstatně déle s nejistým místem přistání, ale létat je přece snadné...




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Hill (28. 07. 2013 17:40).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 18:24
dino111, piš více takových příspěvků. Takhle jsem se už dlouho nezasmál. Možná, kdybys to vydal knižně jako cestovní příručku, cena by tě neminula. Za homoristický romángrinning smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 19:22
To učitelka: NE - souhlasím s Globíkem, že oddělovat plky od neplků nepůjde.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 20:08
dino111 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nie 15 hodin, ale len 8, kde vacsinu casu
> prespime. Zvysok rodiny, tiez nechce cestovat do
> vzdialenejsich lokalit, z dovodu dlhej cesty
> busom, nie ze by sa nam nepacili podla recenzii
> ine lokality.
Toto je forum o Chorvatsku. Za 8 hodin se autobusem dostaneš tak na jih Maďarska. Pokud jsi Maďar z jihu Maďaska nebo žiješ na jihu Rakouska, tak se z Maďarska do Chorvatska autobusem za 8 hodin dostaneš, ale na to bys měl při plácání nesmyslů laskavě upozornit, že nežiješ v Česku ani Slovensku, jak se předpokládá.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 21:14
Bratislava Umag podla Google earth autom 581km, 5hod. 24 min.
To je asi bez prestavky a bez kolon, maximalnou povolenou rychlostou. Neviem ako to gogle pocita.
Co som sa budil v noci, tak kolony neboli ziadne a aut som videl malo. Bolo to na konci augusta. Mali sme len prestavku na petrole, pri Maribore. (podla GPS v telefone) Naspat domov sme mali ist podla pokynov 20:45. Bus prisiel po nas o 21:30 a 4:50 sme boli uz na Slovensku na OMW Jarovce tesne za hranicou Rakuska. Bola este tma, okrem svetiel na pumpe a okoli. Prestavka asi do 5:30 a potom smer Trnavske myto.
Umag, Postojna, Lublana, Gratz, Schwechat, Jarovce.
Ale ked neveris, hadat sa nebudem.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 21:35
A řidiči se střídali za jízdy. Frajeři. Mají totiž povinnost nejpozději po čtyřech hodinách udělat přestávku. Dobrý, plkej, bavím se dál.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
28. 07. 2013 22:06
Ja nepoznam predpisy soferov busov. A ja som autom viac ako 2 hodiny vkuse nikde nebol. Soferak som robil davno a predpisy, ktore nepotrebujem som pozabudal. Dufam, ze mi policajti nebudu niekedy davat otazky z takychto predpisov. Viem, ze raz sa sofery vystriedali, bez toho ze by zastavili na odpocivadle. Zastali pri krajnici na nejakej odbocke mimo dialnice. Bolo tam uplne ticho a tma. Ved ten druhy sofer bol oddychnuty, spal vpredu na sklapacej posteli. Tak ake odpocivadlo.
Teraz mi otec potvrdil, ze to bolo v 2011 tak ako som pisal v predchadzajucom prispevku. A zase on si pamatal, ze 2009 to bolo asi 9 hodin. Z Ba - Mlynske Nivy o 20:50 a Umag o 6:10.

A svagor, ked tam isiel s rodinou, hovoril ze to odsoferoval sam autom za 6 hodin. Mal len chvilu 1 prestavku na kavu.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (28. 07. 2013 22:23).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
29. 07. 2013 12:53
Já osobně po letošní zkušenosti už nikdy nepojedu do Bristu obzvláště do vily Lucia rodiny Jerkovič. Kromě krásné a stinné terasy je vila v hrozném stavu a za cenu kterou majitelé požadují je to drahé.Jedna rodina to vzdala ihned po přijezdu a ponechala jim zaplacenou zálohu a odjeli. Další věc která mě hodně zarazila byla každý den kolem 11 hodiny špína která se oběvila na moři. To je moje zkušenost z Bristem tam už nikdy nepojedu.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
29. 07. 2013 20:34
Dnes sme mali s kamaratom diskusiu, preco sa niekomu niekde paci a niekde nie.
Dozvedel som sa:
Ked ide nobl panicka co byva vo vile s klimou a bazenom do 1 hviezdickoveho hotela a spinavej plaze, tak na vsetko nadava. Ked tam ide sedliak zo zenou, co byvaju v plesnivom dome a miesto wc maju latrinu, a miesto kupelne v pitvore koryto a deti im k vyrociu svadby kupia dovolenku, tak si pochvaluju vsetko.

Samozrejme, ked zle ohodniti hotel a plaz 10 ludi, tak urcite nebude ten hotel velmi kvalitny.

A viem aj preco je mineralka drahsia na letisku. Na letisku kupuju bohati ludia, co maju peniaze na letenku, tak im vacsia cena mineralky nevadi.
Tiez cenu navysuju bezpecnostne kontroly, aby tam niekto vo flasiach neprepasoval chemicku latku na vyrobu bomby.
A preco maju na letisku len urcitu mineralku?
Uplatky, kamaratstvo, alebo sa prihlasili iba niektori dodavatelia a vyhral ten co dal najnizsiu cenu.
---------------------------------

Ked som kolegovi hovoril, ako ste ma vysmiali s 15 hodinami, tak sa vam zasmial a povedal ako siel sam do Francuzska.
4:20 bol pri Ceskoslovenskej hranici, z Trencina na Brno
7:30 tankoval v Prahe
9:00 bol niekde v Nemecku. Nejake mesto na R.
17:30 bol vo Francuzsku a natocene mal 1300km
a to opravovali cesty v Nemecku a to ho brzdilo.
To je 13hodin a 10minut, pri 1300km a nie 15hodin na Istriu 580km
Dalsi kolega hovoril, ze siel do Biogradu na moru s cestovkou busom a cesta trvala z Bratislavy 12 hodin. Mali 3x 30, alebo 45minut. prestavku.
Sorry za plk.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (29. 07. 2013 20:37).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
29. 07. 2013 21:44
Ahojte.smiling smileyR.

Dino111, ponechávám Ti Tvůj názor, ale v mnohém mám jiný názor na věc.

V bodě 1. - hotely...možná, pokud považuješ za bohaté lidi nějaké VIP hvězdičky. Opravdově bohatí lidé jezdí i pod stan, nebo spí dokonce pod širákem...protože je jim vzácná volnost a svoboda, a nemají potřebu už se nikomu předvádět. Ten 1 hvězdičkový hotel - ani nevím, jestli je, ale dobrovolně si asi nikdo nevybere hlučnost, špinavou pláž atd.

V bodě 2. - letadlem opravdu nelétají jen bohatí lidé - možná tak před 20 léty. Dnes jsou to študáci, kteří cestují po světě...celkem zručně si vyčkávají na levné lety, důchodci a lidé s volným zaměstnáním, kteří taky využívají akční nabídky letů - vzhledem k možnosti letět kdykoliv, dále létá se pracovně atd.

V bodě 3. - nevím, co máš pořád s tou minerálkou...na letišti. Pokud neletím více jak 2 hodiny - tak vydržím, ostatně na letiště si mohu vzít i obyčejnou kohoutkovou vodu - než se dostanu do uzavřeného prostoru, a pokud letím déle, tak letecké společnosti nabízejí občerstvení.

Prostě každý si jezdí jak chce. Hlavně aby každý dojel bezpečně. Já osobně preferuji auto, protože mi dává možnost svobodné volby v průběhu cesty. A tu svobodu miluji nade vše. Zdravísmiling smileyR.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 08. 2013 08:17
Do Brodarice. Celou dobu od rána do večera bylo slyšet DUC - DUC - DUC ....
Pravděpodobně se to linulo ze Solarisu. Jel jsem se tam na člunu podívat a před hotelem jsem vypnul motor - byla slyšet vcelku normálně hlasitá hudba. Možná takto divně funguje akustika nad mořskou hladinou?
Bylo to slyšet i na ostrůvku, kam jsme jezdili každý den a ten je až proti Žaboriči.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 08. 2013 21:31
Jo a totéž Zaton nad Zadarem. Prostě hrůza a lidí narváno. Jinak šíření zvuku hodně ovlivňuje směr větru.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 08. 2013 13:29
HonzaD napsal(a):

> Možná takto divně funguje akustika nad mořskou
> hladinou?
Každý tón (frekvence) se chová jinak. Kousek od zdroje slyšíš vše, ale do Brodarice Ti dolehne jen část zvukového spektra a pak je z toho jen to nepříjemné duc duc
bel
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
18. 08. 2015 15:04
Právě jsme se vrátili z Povile - Novi Vinodolski apartmán Lidia Budkovič.Apartmán je veden jako 4+1 ale je to mrnave tak pro dva dospělé a dvě děti .Terasa je možná větší než celý apartmán a paní domácí s manželem velice arogantní lidé.
Jinak krajině a okolí nelze nic vytknout,moře se mýchá se studenýmy proudy což bylo letost příjemné osvěžení.
Takže dotohoto apartmánu už nikdy-prostředí ano.
belthumbs down
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.