Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 04. 2013 06:29
DARRIS:smiling smiley byl jsem tam loni v půlce července a v pohodě.Je pravda,že lidí tam bylo více než v Tučepi.
Který hotel to byl,jestli to chceš říct.
Podgoru znám tak jen pro moji zajímavost.
Letos Tučepi.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 04. 2013 08:23
Pro mne jednoznačně Makarská a nejbližší okolí. Kvanta lidí, nehezké a přecpané pláže, předražené ubytování v apartmánech, kterému vůbec neodpovídala kvalita.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 04. 2013 14:46
dollpa: Bydleli jsme v hotelu Mediteran a opravdu bych tento hotel nedoporučila ani nejhoršímu nepříteli...
Ve vlákně Podgora jsem psala,jaký to tam bylo.Kdyby ses chtěl podívat....Byli jsme tam myslím od 15.7. do 30.7.2011.
RadekK:Jedeme letos potřetí do Gradace,pravda,že mimo sezónu,ale ceny jsou tam velmi přijatelné.Budeme opět bydlet v hotelu
Labineca,který je naprosto úžasný a není mu co vytknout.Je pravda,že pláže jsou úzké,ale mimo sezónu je tam míň lidí,tak
to nevadí.Ale ten kontrast moře-hory,to se jinde v HR nevidí a je to fantastické.:-)))
Chápu ale,že sto lidí,sto chutí.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
19. 04. 2013 17:18
Dík, myslel jsem si to.Je to tak.
smiling smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 04. 2013 16:16
RadekK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pro mne jednoznačně Makarská a nejbližší
> okolí. Kvanta lidí, nehezké a přecpané pláže,
> předražené ubytování v apartmánech, kterému vůbec
> neodpovídala kvalita.


Jezdím do Makarské /přímo/ dvakrát ročně a jsem moc spokojený.Já bych zas nemohl český pionýrák v Ivan Dolac.A tom to je ,něko vdolky jiný holky.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
29. 04. 2013 00:10
RadekK: naprostý souhlas - Makarská, Baška Voda, Podgora - v sezoně kvanta lidí a přeplněné pláže(Makarská 3x, Baška Voda2x, Podgora výlety) což ale vyhovuje spíše mladým bezdětným. Ale 100 lidí 100 ..... Tož tak ... smileys with beer
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
03. 05. 2013 17:22
čitam že mnohi z vas nemaju radi napchate plaže... skuste Kaštel Štafilić, Slatine, okrug Donji plaže su tu plnšie v nedelu a hodinku dve v podvečer po piatej ked sa vyronime my domaci :-) ( ja tu žijem už 8 rokov)... ak sa chcete podrobnejšie informovat, ozvite sa, poradim ( no len treba počitat že na cestach sa spomalenej premavke nevyhnete, nie je možne ich projektovat na ten dvojmesačny letny naval) ale na plaži si miesto najdete a nemusite ist skoro rano letiet si ho rezervovat. Pozdrav všetkym milovnikom Chorvatska!!!
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
03. 05. 2013 22:04
My už také nepojedeme přímo na Makarskou,abychom se okoupali.Poprvé když jsme vstoupili do vody,ztratila dcera botičku,voda mi byla po pás a přes tu špinavou vodu jsme ji nezahlédli a nenašli.
Na druhý den jsme se tam již nekoupali a jeli jinam,do místa,kde je méně turistu a tam byla voda průzračná.
Makarskou doporučuji pouze na výlet a procházku.(myslím v sezóně)
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 05. 2013 10:17
ja zase uz nikdy nepojdem na miesto kde bol, je alebo bude Neptun klub alebo podobna "ptakovina" od SK alebo CZ cestovky, uroven sluzieb v hoteloch a miestach kde toto bolo klesli o viac ako 50%, nastastie len raz sme to okusili :-) :-)



Upraveno 1krát. Naposledy upravil juro (07. 05. 2013 10:18).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 05. 2013 14:31
juro
No kdyby nehráli 1 CD pořád dokola každej den, každej rok, tak proti Neptun klubu nic nemám. Loni jsem v Gradacu zažil Morávkovou a Klímu a hlavně druhýho jmenovanýho jsem si poslechl rád. Vlastně ani Dana nebyla nudná. Na to jak má Neptun klub a animátoři ten program po celý léto slušně zpracovanej, tak na muziku dlabou, což je škoda.
Jeden "hit" z těch 10 písniček, co točí pořád dokola.....



10 malých černoušků



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (09. 05. 2013 14:34).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 05. 2013 23:33
Mě šlo jen o to aby se tu řešilo Chorvatsko a ne nějakej Egypt nebo Bulharsko,tos nepochopils asi ty.
rrn
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 05. 2013 10:04
Já už bych nikdy nejel do Vela Luka (Korčula). Malé městečko, kde nic tu nic. Jeden výstavní výlet na rozhlednu a nějakou jeskyni po prapředcích a jinak nuda. Do vody sam kámen, ne-li ježek a pro děti !!!vůbec nic!!!|...Kdo se chce válet v hotelovém baru na pláži a užívat si s přítelkyní, tak možná, ale s dětmi šílenost...
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
10. 05. 2013 11:53
Ahoj,my v loni taky vté době,kdy tam byl Klíma s Morávkovou a ten Klíma byl špicovej co? vykládal skvělethumbs upOmlouvám se vím,že to tu nepatří!!!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil crhi75 (10. 05. 2013 11:54).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
31. 05. 2013 19:34
Moje zkušenost je, že asi nikdy nepojedu na pevninu (jižní D.) radši na ostrovy, nejlépe tzv. "robinzonády" Méně lidí (nešlapou přes sebe), rozhodně větší klid a ochota místních (servis) Jasný že nevýhody, doprava (trajekt) možná vyšší ceny (nevím přesně). Nic proti Chorvatsku celkově, ale pro mě to vychází taktosmiling smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
01. 06. 2013 09:35
Máš pravdu-ostrovy sú TOP ! thumbs up
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
03. 06. 2013 12:03
Asi už bych nejel přímo do zátoky Veli Prapratna, kousek od Trpanje na Pelješaci. Místo jako takové pěkné, až moc klidné, ale neskutečně ,,osvěžující" moře, čili ledárna. Do moře se tam přímo vlévá voda z kopce nad touto zátokou a někdy to skutečně byla ,,žiletka". Samozřejmě je to vždy o tom, co od toho člověk čeká. Výše někdo popisoval, že už by nikdy nejel do Vela Luky na Korčule. Já jsem tam byl (2x) spokojen, nicméně je pravda, že jsme pobývali mimo Vela Luku v zátoce ,,Gradina". Ovšem je pravda, že do hotelů, které ve Vela Luce jsou bych taky nejel, byli jsme se tam jenom podívat a co se týče vodních radovánek, není o co stát, alespoň v době, kdy jsme tam byli (2005,2006).
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 07. 2013 12:51
Ja si citam recenzie hotelov, pozeram fotky z webu, na google earth pozeram plaze a ked 10 ludi napise negativnu recenziu, tak tam nejdem. Negativnu myslim stravu, velku vzdialenost velkych obchodov a polohu plaze - vlny(v zatokach moc nebyvaju), jezkov, dlho mala, alebo hned velka voda, riasy. Na fotkach vidno ci si ludia 100 metrov od brehu stale pokolena vo vode, alebo su 10m od brehu a trcia im len hlavy.
Tiez dlhu neprijemnu cestu busom a celkovu cenu zajazdu.
Do Dubrovnika by ma nedostal nikto. Cez noc sa to stihnut neda a potom este poldna trpet v buse? Cez noc aspon v buse spime, tolko to nevadi. Do lietadla tiez nenasadnem, ked mi nedovolia na palubu zobrat mineralku drobcek, tu ich hnusnu aquva vodu 10x predrazenu na letisku kupovat nebudem, lieky a zbytocne dlhe vybavovacky. Uchylne obchytkavanie letiskovou ochrankou. Rozbalenie tasiek, kde je vsetko vyzehlene a naukladane na sposob tetrisu, ze sa to ledva vmesti. Letiskove poplatky a velmi pravidelne aj 24 hodinove meskania lietadiel v letiskovej hale bez obcerstvenia. Casta skusenost mojich znamych a aj v spravach to byva. Na autobus cakat nemusim. Par minut pred odjazdom pozeram z okna a ked bus vidim, vezmeme tasky a ideme. Hlavne ked nam spolucestujuci zavolaju aka je situacia s busom. Bus nas dovezie 5m od dveri recepcie hotela. Tasku mam pod svojim sedadlom v buse a nikto ju pri vystupovani neslohne.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (21. 07. 2013 15:42).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 07. 2013 13:17
Prostě to máš vychytaný thumbs up
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 07. 2013 17:17
Jo to má a ti všichni co létají jsou asi magoři.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 07. 2013 18:03
Tak, tak. Lietadlo uznavam na Hurghadu, Kanarske, alebo Mauricius. Jeden priklad. Niekto ide autom a niekto leti lietadlom
Nepamatam sa presne ako mi to rozpraval kamarat, ale lietadlom to trvalo asi o 3 hodiny dlhsie - Odbavenie na letisku a niekolko hodinove meskanie lietadla.
Uz som to pisal tu [forum.ihvar.cz]

naviac, ked lietadlo je urcite drahsie.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil dino111 (21. 07. 2013 19:26).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 07. 2013 19:58
dino111 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak, tak. Lietadlo uznavam na Hurghadu, Kanarske,
> alebo Mauricius. Jeden priklad. Niekto ide autom a
> niekto leti lietadlom
> Nepamatam sa presne ako mi to rozpraval kamarat,
> ale lietadlom to trvalo asi o 3 hodiny dlhsie -
> Odbavenie na letisku a niekolko hodinove meskanie
> lietadla.
> Uz som to pisal tu
> [forum.ihvar.cz]
> -219750
>
> naviac, ked lietadlo je urcite drahsie.
Co uznáváš ty, nemusí být relevantní a jiný člověk to může vidět jinak. Včera to z Prahy autem do Sevrní Dalmácie trvalo třeba 16 hodin (zácpy, nehody). Že se kamarádovi zpozdilo letadlo, neznamená, že to tak bude vždy.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 07. 2013 22:14
S autem nebo Busem můžeš zůstat trčet někde mimo město nebo vesnici a je problém, ale s letadlem se vždy dostaneš na zem ! thumbs up smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 07. 2013 18:45
Lietadlo len na vacsie vzdialenosti. Nepojdem predsa z BA na Istriu lietadlom, ked autom to je za 5 a pol hodiny. Cital som v nejakych pokynoch od cestovky, alebo niekde inde, ze treba prist na letisko 2 hodny pred odletom. Taze aj ked lietadlo necaka, stratim kopu casu. Drahe letiskove poplatky, nevolnost a sofer nemoze zastavit, nemozem si zobrat svoju vodu. A kupit sa tam da len urcity bublinkovy hnus 10x predrazeny. Na klucoch mam otvaraci nozik. Prezeraju kufre, kde to mam pekne natesno poskladane. Robia osobne kontroly ako sa stalo mojim znamym.
Cena drahsia a ked pripocam letisovy poplatok za kazde aj male dieta a autobus ma obojsmerny dospelacky listok za 69€.
Autobus ma vylozi 5m pred dverami hotela.
Lietadlom len do Dubrovnika. Blizsie nie.
Ale to je kazdeho vec, kto ma kolko penazi a na co ich chce minut. Jednej znamej byva nevolno v autobusoch.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 07. 2013 09:35
Asi létáš velice často, že máš takové zkušennosti. Brouk Pytlík, všude jsem byl, všechno jsem viděl, všechno znám. A hlavně ke všemu se musím vyjádřit, že dino111?
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 07. 2013 10:31
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> ... Brouk Pytlík, všude jsem byl, všechno jsem viděl,
> všechno znám. A hlavně ke všemu se musím vyjádřit,
> že dino111?

A bohužel není zde jediný takový. angry smiley
Ale na rozdíl od některých dalších, jeho příspěvky alespoň pobaví ... yawning smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 07. 2013 20:44
Zahajskej napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Brouk Pytlík, všude jsem byl, všechno jsem viděl,
> všechno znám. A hlavně ke všemu se musím vyjádřit,
> že dino111?


Tak ked viem, poradim, vedomosti si nenechavam pre seba. Vsak to robim zadarmo. Nemozem za to, ze je tu vela vlakien, v ktorych sa diskutuje o veciach , s ktorymi mam skusenost.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2013 08:13
dino111 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> , s ktorymi mam skusenost.

Kolikrát a kam jsi letěl?
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2013 19:36
dino111 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zahajskej napsal(a):
> --------------------------------------------------
> -----
> > Brouk Pytlík, všude jsem byl, všechno jsem
> viděl,
> > všechno znám. A hlavně ke všemu se musím
> vyjádřit,
> > že dino111?
>
>
> Tak ked viem, poradim, vedomosti si nenechavam pre
> seba. Vsak to robim zadarmo. Nemozem za to, ze je
> tu vela vlakien, v ktorych sa diskutuje o veciach
> , s ktorymi mam skusenost.
Ano, toto jsou vědomosti a zkušenosti, se kterými můžeš velmi dobře poradit ostatním, protože takové oni nemají:

"Lietadlo len na vacsie vzdialenosti. Nepojdem predsa z BA na Istriu lietadlom, ked autom to je za 5 a pol hodiny. Cital som v nejakych pokynoch od cestovky, alebo niekde inde, ze treba prist na letisko 2 hodny pred odletom. Taze aj ked lietadlo necaka, stratim kopu casu. Drahe letiskove poplatky, nevolnost a sofer nemoze zastavit, nemozem si zobrat svoju vodu. A kupit sa tam da len urcity bublinkovy hnus 10x predrazeny. Na klucoch mam otvaraci nozik. Prezeraju kufre, kde to mam pekne natesno poskladane. Robia osobne kontroly ako sa stalo mojim znamym.
Cena drahsia a ked pripocam letisovy poplatok za kazde aj male dieta a autobus ma obojsmerny dospelacky listok za 69€.
Autobus ma vylozi 5m pred dverami hotela.
Lietadlom len do Dubrovnika. Blizsie nie.
Ale to je kazdeho vec, kto ma kolko penazi a na co ich chce minut. Jednej znamej byva nevolno v autobusoch."

- Četl jsi něco v nějakých pokynech od cestovky. Že je praxe jiná, asi nevíš (neboť jsi jen brouk Pytlík)
- Ty "drahé" letištní poplatky mohou být nižší než např.mýtné na dálnici. Normálního člověka ale zajímá celková cena letenky včetně těch poplatků. Brouka pytlíka asi ne.
- Miniaturní nožík, vhodný jako přívěsek na klíče je v limitu. Brouk Pytlík ale musí na klíčích nosit mačetu.
- Na normálních letištích je voda bez bublinek za cca 1 €. Brouk Pytlík ale zná obchod, kde jí mají za 10 centů.
- V Evropě se kufry obvykle neprohlížejí fyzicky, ale rentgenem. Brouk Pytlík neví, že rentgen nepřehází věci v kufru.
- Transfer z letiště podle brouka Pytlíka nevykládá 5 metrů od hotelu.
Dovolím si také jednu radu a zadarmo: jdi se vycpat!
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2013 19:53
Globíku, klid, přece Tě nemůže rozhodit všeználek. Vždyť se snaží jen poradit.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
25. 07. 2013 20:02
Ja mineralky kupujem za 35centov.
A lietadlom lietaju moji pribuzni a kolegovia. Japonsko, Spanielsko, Anglicko, Francuzsko, USA a ine. Od nich mam informacie o lietadlach.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 57
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.