Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?

Autor Saša 
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
23. 10. 2012 10:26
Nemá se řikat slovo nikdy , ale sem už ......Španělské Miami -- Manhattan , jak se to přezdívá , tak necham pro mladé a to mam rád na dovolené " život " možná , že by to bylo pro FI .89 --Floridu . [www.google.cz]



Upraveno 1krát. Naposledy upravil 2008MIRA (23. 10. 2012 10:54).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 11. 2012 16:58
Jo, je to hezké, ale asi nic pro nás, co? Moc lidí, moc vysokejch panelákůgrinning smiley
Někoho to bere, budiž, ale ani já bych to nemusel vidět na vlastní voočieye popping smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 11. 2012 12:55
Lido di Jesolo a Gabicce Mare - byl jsem 2x v jednom a 3x ve druhém . Připadalo mi to jak - v levóóó hleď, na vzdálenost paže vyrovnat ...



a potom jsem se vzpamatoval a ......


Na Kypru jsem dříve než v Gradacu, to je fakt ale prostředí pouze pro hotelové hosty a tedy hotelové bazény.
Rumunsko - tak asi za pět let. Zatím asi ne.
Bulharsko - to mne láká moc. Byl jsem 3x. Jen ta cesta. Ale asi se překonám. Zase ubytko a hamu za hubičku. Určitě ne Sluneční pobřeží.
Francie, Španělsko - již jsem byl rozhodnut jenže jsem vyfasoval děcka a jelo se do HR. Ona je to také dálka.
Kanáry - to samé jako Kypr.

A to bychom mohli jít jednu zemi po druhé. Největší průšvih je ten, že všude u moře jsou malebné zákoutí a příroda vůbec. Všude něco jiného.
A protože jezdím kvůli přírodě - hlavně a kvůli prostředí, Tak jsem nikdy neřekl - sem již nikdy. Maximálně jsem si řekl . na toto místo již nikdy.
Mezinárodní kemp v Opatiji. Rok 1976. V noci různé zvuky a když jsem vylez ven ze stanu, tak kolem stanů spousta hodujících krys. No a zanevřel jsem jen na tento kemp, na Opatiji nikdy.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 11. 2012 15:27
Václave, v BLR jsem byl po "revoluci" 2x, předtím myslím taky 2x. Po poslední návštěvě jsem si řekl, že už nikdy. Děs běs. A o jídle za hubičku si nechej zdát. V klasické restauraci ceny minimálně stejné, spíše vyšší než u nás. Levně se najíš v bufáči, kde ti personál napřed přinese salát, potom hlavní jídlo a nakonec polívku, v které má namočený prst. Jediné, na co jsem vzpomínal v dobrém, byly naše silnice. Ano správně, naše, protože tvrdit o našich silnicích, že jsou rozbité, po návštěvě BLR už nelze.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
09. 11. 2012 17:24
Kamarádi jen k výše uvedeným příspěvkům.Mimo jen cest k moři míněno BLR,jsem taky se trochu poflakoval vnitrozemím,Veliko Tarnovo,průsmyk Šipka atd,no kdo nejste z těch kteří hledají všude jen přepych,podumejte.Potraviny,pohonné hmoty,ubytování a turistickým ruchem nezkažení pohostinní lidé..Není problém ubytování v soukromí,včetně zasednutí ke společnému stolu,ale nikomu své postřehy,názor nevnucuji.Sofii bych moc nedoporučoval,tam za zmínku stojí snad jen pohoří Vitoša,něco na způsob Liberec a Ještěd s tím,že daná Vitoša je o pár set metrů vyšší.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
11. 11. 2012 10:37
V Bulharsku jsem byl cca před 6ti lety,ale nikoliv u moře,ale na horách.Středisko Bansko,pohoří Pirin.Co se týče sjezdovek a vší další péče ohledně zimních sportů,tak kam se hrabe Itálie.Fakt pěkny.Jídlo: pokud nebudete chodit do nejprofláklejších restaurací,nad kterými svítí největší neony a před kterými stojí nejvíc naháněčů,tak se dalo najíst levněji než u nás,nebo shodně,ale za víc jídla.Existovaly ale na periferii Banska nálevny,ve kterých jste s naším ekvivalentem 200kč mohli vesele pařit několik dní:-)) Deci vynikající pešerské rakije za 7 kaček.Pivo kolem 11-14 kaček,tenkrát.Co je tady výše napsáno ohledně jejich silnic,je pravda.A to jsme letěli se slovenskýmy low cost nebožtíky
z Prešpurku do Sofie a autem až potom tam.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
31. 01. 2013 23:49
Tak si to tady namátkou pročítám,ale v mnoha případech se tady neřeší problém Kam už nikdy NEPOJEDU a proč? Myslím si ,že toto je forum o Chorvatsku a nějakej Egypt nebo Bulharsko je mě ukradený,to ať si řeší jinde. A co se týče toho kam už nikdy nepojedu, to je taky relativní, někomu se líbí toto a někomu zase něco jiného. Jezdím do Chorvatska
taky už nějakej pátek, jezdím na pas blind, a tak si vždycky vyberu místo ,který se mě líbí a co se líbí mě nemusí se líbit někomu jinému a o tom to je.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
01. 02. 2013 14:09
to jsi super napověděl kam nepojedeš a proč.... díky
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
01. 02. 2013 14:16
Kájo no přece nepojede do Egypta a Bulharska ne?
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
01. 02. 2013 14:23
...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaD (27. 02. 2013 07:48).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
01. 02. 2013 17:40
JirkaD napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Myslím, že PetrB nechápe, že i negativní informace
> může někomu napovědět kam jet či nejet. Já jsem
> například vloni zvažoval jet do Bristu, který je
> sám o sobě krásný, ale moje ubytování mělo být u
> kostela a to je ta negativní informace, která mě
> od toho odradila. Nevědět to, tak celou dovolenou
> na ty kostelní zvony nadávám.


No jo ale ty ranní budíčky. To taky není k zahození. A večer bys aspon věděl kdy máš jít spát.thumbs up smiley
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
01. 02. 2013 20:55
V Alanya v červnu na dovolené děs , toto jen malá ukázka - [www.videomix.cz] zvony v Chorvatsku jsou proti tomu v pohodě .
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 02. 2013 11:17
Nikdy více mě neuvidí v Kempu Boban. Tam jsme zažili zatím nejhorší dovolenou vůbec. Vybydlené karavany, všude nepořádek, nic nefungovalo, voda netekla teplá ani jednou. Po kempu se potulovaly bandy podnapilých výrostků a šikanovaly ostatní mladší děti. Na pláži byly výkaly a injekční stříkačky. Nenapadlo by mě, že to takhle někde může fungovat. Většina ubytovaných pomyslně odtrhávala dny v kalendáři, aby už konečně jeli zpátky domů-
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 02. 2013 15:05
Hrůza sami se podívejte.. všude bandy ožralů, šikana, drogy a naděláno..taky odtrhávám pomyslně kalendář, ale už abych tam zase byl smiling smiley











Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 02. 2013 18:02
I nacisté za války uměli natočit pěkně místo,kde lidé trpěli. Zagooglujte a přečtěte si, jak se na pár dní změnil k nepoznání Terezín,to když tam měla přijet inspekce z Červeného križe
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 02. 2013 18:12
Jinými slovy chci říct, že propagandistické video kempu jistě nebude ukazovat nedostatky.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
20. 02. 2013 21:49
Lujásek to už je vrchol co jsi napsal !!! Nechápu tvoji zášť, co hrozného se ti stalo v Bobanu ? Kdyby byla pravda co píšeš, proč by tam jezdily rodiny IT a FR na celé prázdniny ? Když se ti tam nelíbí, tak tam nejezdi a neotravuj se svým bebíčkem ostatní. Každému se někdy stane, že se mu výběr místa nepovede, to se stává, každý preferuje něco jiného. Nebo všichni ostatní kteří jsou v Bobanu spokojeni jsou podle tebe divní? Prostě se ti tam nelíbilo, už jsi to všem sdělil a myslím, že to stačilo. Mimochodem, Italové - 2 rodiny s dětmi -, kteří tam byli už 6tý týden, si nemohli pobyt vynachválit a obdivovali jak moře tak přírodu. Byli s vlastním stanem a karavanem a bylo to v srpnu, tudíž v plné sezoně.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 08:00
lujasek byl jsi někdy v jiném kempu?Ve kterém?Ty budeš asi Čedokový typ.Tak to tak nechej.Potkal jsem se s lidma, kteří očekávali ve stanu klimatizaci.Kemp Dolle a Boban považuji za to nejlepší co můžete spáchat na svých dětech.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 08:33
MIKI a postmane thumbs up..a ještě několik propagandistických, jinak s lujaskem je to jen o monologu a navíc s takovým mstivým člověkem ztáta času







avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 08:50
V Živogošče je všeobecně krásně, a ty cikády na videích, to je síla. Nádherná "hudba".
Po naší loňské a předloňské dovolené v Petrčane a v Makarké, jsem myslel, že cikády vymírají. Jen sem tam si nějaká cvrkla. Ale slyším, že mé obavy byly zbytečné.
Letos jedeme do Poreče, tak jsem zvědavý, jestli tam nějaká bude a budeme se "kochat" jejich koncertem. Po návratu dám vědět.
A k tématu: V sezoně již nikdy nepojedu do městeček Makarská a Baška Voda. Důvod: Ne že bych lidi neměl rád, ale co je moc, to je moc. Takže raději do nějaké klidnější destinace a mimo sezonu.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 09:08
kabinet302, mi je přímo zbožňujeme, je to taky o počasí pokud jsou vedra řvou jak k...y., ale ještě v červnu a v září už tolik slyšet nejsou. Někomu dost vadí, znám jednu paní co už do HR nikdy nepojede, protože ve dne nemohla spát. eye popping smiley Poreč je parádní a jsou tam na Istrii samozřejmě taky, dokonce poměrně hluboko ve vnitrozemí např. u Buzetu - Motovunu jsem je ještě slyšel..určitě dej vědět jak bylo smileys with beer
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 09:52
Poreč je v pohodě , , neni to daleko Istrii každý nemusí já jezdim sem Špadiči - [maps.google.cz] - [www.jpeg.cz] . - Tady cikády ne , možná tady v kempu . - [maps.google.cz]
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 10:15
Jezdím do kempu Dolle cca 12.let.Děcka měly 4 a 6.let.Kdyby nejedly tak o ních nevím.Kempování to je životní styl.Apartmán mě vyjde levněji než kemp, ale připadám si jako doma.
avatar Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
21. 02. 2013 16:20
postman, tak tomu rozumím nade vše i s tím sloganem "Kempování je životní styl", byli jsme tam dříve taky dost často, většina zaměstnanců umí docela dobře česky. Jednou jsme seděli u Delfína a přisedl si k nám domorodec z Poratu, nechtěli jsme mu vůbec věřit, že je chorvat..má za ženu češku a aby to dokázal, jen tak mírnix týrnix s pár pivkama v sobě nás zavezl k ním domů, ukázal nás mamině a za chvilku zase vrátil zpět k Delfínovi, tož néma problema smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil milošhr (22. 02. 2013 03:30).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
24. 02. 2013 10:55






Upraveno 1krát. Naposledy upravil lettercarrier (24. 02. 2013 10:58).
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
06. 04. 2013 23:52
Všeobecně do apartmánu nebo hotelu, cítím se moc svázaná. Z místa je to hlavně Filip Jakov, kde jsme byli v apartmánu, ten byl slušný, jen každou hodinu nám odbíjely hodiny na věži a průplavem mezi ostrovem a pevninou hučely lodě při projíždění, takže noce - děs. Pláž malá ne moc čistá, špatný přístuop do moře. A zbožňuji otevřené moře a to tu chybí
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 04. 2013 02:51
Turanj - Sveti Filip i Jakov, tak tam už nikdy, tam bylo všechno špatně-výběr lokality, špatný AP (CA Eliška), prostředí na nic, domácí...........hrůza smiling smiley
To bylo naposledy kdy jsme vyrazili s rezervací a zaplacenou zálohou!
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 04. 2013 11:04
Už nikdy nepojedu do Svaty Petar-v moři spousta trávy,nic moc čistota-naštěstí jsme tam byli jen 2 dnysmiling smiley
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
07. 04. 2013 12:02
Už nikdy nepojedu do Drveniku-Donja Vala,je fakt,že to bylo v sezoně,ale takový nátřesk na pláži jsem ještě nezažila.
Re: Kam už nikdy NEPOJEDU a proč?
18. 04. 2013 21:54
My už nikdy nepojedeme do Podgory. Městečko jako takové je krásné, ale byli jsme tam na 14 dnů, v sezoně a všechno bylo špatně.
Hrozný, špinavý hotel, za který jsme zaplatili majlant, nepříjemný personál, všude plno lidí (až tolik jsme jich opravdu nečekali a proto už nikdy
v sezoně) a navíc se druhý týden neuvěřitelně ochladilo, bylo snad jen 13 stupňů. Za to samo Podgora nemůže, ale už bychom tam
fakt nejeli...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 214
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.