Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Sevid

Autor Matúš 
Re: Sevid
29. 05. 2010 00:47
buďte naprosto v klidu. M jsme tam byli loni a sjeli jsme to v pohodě. A navíc během našeho pobytu udělali na většině té cesty nový asfaltový potah. Takže žádné obavy. Fotky vyloženě cesty nemám, jen z pobytu. A necouvejte od toho. V Sevidu je opravdu nádherně. My tam jedeme letos znovu, návrat zpět 25.7, tak se ozvěte a já Vám sdělím novinkysmoking smiley


Regelp napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím. V srpnu se také chystáme jet do Sevidu.
> Po přečtení diskusních příspěvků začínám mít
> obavy.Jedem s Peugeotem 407 SW. Kdybychom to
> neměli zaplaceno,asi bych od tohoto místa couvnul.
> Můžeme mi někdo poslat fotky z té cesty? Je
> opravdu tak strašná? Děkuji.
Re: Sevid
04. 06. 2010 08:53
Není důvod od dovolené v Sevidu upouštět ze strachu, že tam neprojedete!! Proboha, vždyť tem jezdí velké popelářské vozy a zrovna tak tam jezdí cisterny s vodou a doplňují rezervoáry. Tak proč byste neprojeli s Peugeotem 407 SW ??
Není to dálnice, cesta je sice úzká ale v pohodě!!
Byli jsme tam vloni s Berlingem a letos v červenci se pro velký úspěch vracíme. Jestli hledáte lázeňský klídek, tak neváhejte. yawning smiley)
Re: Sevid
04. 06. 2010 20:10
Díky, taky jsemsi to myslel,že tam musí být nějaké zásobování.
Re: Sevid
03. 07. 2010 08:55
Zdravím, jedete někdo do Sevidu v termínu 7.7.-16.7.2010? Máme dvě malé děti 4,5 roku, pokud někdo jedete s přibližně stejně starými dětmi, mohli bychom se setkat...,
Jinak přeji všem krásnou dovolenou
Iva
Re: Sevid
05. 07. 2010 18:53
My tam budeme od 9.7. Máme dceru 9let, ale ráda se kamarádí s prcky, připadá si pak důležitější eye rolling smiley Kde budete ubytováni??


IvaKr napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Zdravím, jedete někdo do Sevidu v termínu
> 7.7.-16.7.2010? Máme dvě malé děti 4,5 roku, pokud
> někdo jedete s přibližně stejně starými dětmi,
> mohli bychom se setkat...,
> Jinak přeji všem krásnou dovolenou
> Iva
Re: Sevid
05. 07. 2010 21:40
Budeme v apartmánu Marina, Mala Ostrica, jsem moc zvědavá jak se nám tam bude líbit... A vy budete kde?
Re: Sevid
05. 07. 2010 22:25
My budeme v apartmánu Zvjezdana. Myslím, že se Vám v Sevidu bude líbit. Je tam úžasný klid, krásné koupání. Já se podívám, kde je ten Váš apartmán a přijdeme Vás pozdravitsmileys with beer
avatar Re: Sevid
20. 02. 2013 13:26
Ahoj, letos jedem na dva týdny do Sevidu. Chtěl jsem se zeptat, jak daleko je nějaká benzínka od Sevidu?
avatar Re: Sevid
21. 02. 2013 17:21
Najbližšie v Primoštene,t.j. cca 20 km.
avatar Re: Sevid
22. 02. 2013 15:56
Ahoj, dík za odpověď. Ještě by mě zajímalo jak je to v Sevidu s vodou? Prý tam mají zásobník, který zaváží pitnou vodou?
Re: Sevid
23. 02. 2013 13:23
Tak jest, každý dům má v podzemí zásobník(y), který(é) si gazda nechává doplňovat za pěkných pár set euro cisternou. O vodovodu zástupitelé uvažují, ale zatím nejsou peníze ...
avatar Re: Sevid
23. 02. 2013 20:17
Dík.
Co je to gazda?
Předpokládám, že jim vodu dodává Veolia.
avatar Re: Sevid
24. 02. 2013 10:13
Gazda - pan domácí, majitel... SLOVNÍK

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Re: Sevid
24. 02. 2013 13:34
stenly.stenly napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Předpokládám, že jim vodu dodává Veolia.
Veolia v chorvatsku podniká v autodopravě a v cestovním ruchu, ne v dodávkách vody.
avatar Re: Sevid
24. 02. 2013 19:57
Ok, dík. Ta voda bude asi standartní kvality. Předpokládám, že mě domácí bude nabádat k šetření. Jedem s ročním prckem, tak mu raději koupím balenou.
Re: Sevid
25. 02. 2013 18:57
stenly.stenly napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Ok, dík. Ta voda bude asi standartní kvality.
> Předpokládám, že mě domácí bude nabádat k šetření.
> Jedem s ročním prckem, tak mu raději koupím
> balenou.
Tak to rozhodně. Ročnímu dítěti jsem nedával vodu ani z normálního vodovodu, natož přetáčenou do vodonosce a cisterny.
avatar Re: Sevid
09. 06. 2013 11:45
Nevíte někdo jak daleko je od pevniny ten nejbližší ostrůvek. Je napravo od celého poloostrova. Podle fotek to vypadá, že je to pár metrů. Taky mě zajímá jaká je tam hloubka.

Dík Standa
Re: Sevid
15. 06. 2013 00:39
Na malém člunu se to nechá chvilku jet, Jestli tedy myslíme ten samý ostrovsmoking smiley
avatar Re: Sevid
20. 06. 2013 07:07
Už jsem tady. Je to asi 200m. Hloubka to neni ale nedosahnu.
Re: Sevid
20. 06. 2013 08:32
Já dorazím za 14 dní, takže to se asi mineme
avatar Re: Sevid
01. 07. 2013 05:53
Jsem už doma. Sevid je místo kde asi zakotvíme natrvalo. Opravdu nádherné.
Re: Sevid
01. 07. 2013 12:01
Škoda že nejsi moje ženasmoking smiley My jedem popáté...a že prý už to chce změnu. Ale proč hledat něco jiného, když v Sevidu je tak nádherněthumbs upthumbs up Ve středu večer odjezd, už se těším....hot smiley
avatar Re: Sevid
01. 07. 2013 20:30
Projel jsem celé pobřeží a Pelješac je nej. Ale mám dvě malé děti 1 a 3. V Sevidu jsem našel takovou kombinaci toho co vyhovuje nám i dětem. Také jsme chytli dobré ubytování. Ještě tahám gumovej člun s motorem a jak píši. Prostě nej kombinace všeho dohromady.
Co mě trochu vadilo je ta cesta nahoru k té hlavní. Byla časově náročná. Ale byl to jen můj pocit.
Také je zážitek pozorovat ty náklaďáky s vodou. Jak se proplétají těma uličkama. Dělám ve stavební firmě a vyděl jsem hodně, ale tohle!
Re: Sevid
01. 07. 2013 20:34
Taky jezdím se člunem a i proto Sevid miluju, pak ten klid a krásné moře...a vůbecthumbs up
avatar Re: Sevid
01. 07. 2013 20:51
Jj, jen ty vlny. Už přemýšlím že koupím laminátku. Ale to je na jiné vlákno.
Re: Sevid
01. 07. 2013 21:07
Buď laminátku nebo objednat lepší počasísmoking smiley já vždy ze 14 dní min 12 jezdím....tak doufám, že to tak bude i letoshot smiley
Re: Sevid
09. 02. 2014 21:52
Dobrý den,Byli jsme v Sevidu loni v září poprvé a vesnička nás učarovala a to máme HR procestované.Poslední dobu jsme se vraceli stále do Bristu ale Sevid nás učaroval klídkem a neuvěřitelně čistou vodou.Cesta dolů do vesnice nová i Sevid se dal v klidu prokličkovat.Horší to bylo v Pisaku.Myslím že zkušený řidič i větším autem v pohodě.Jinak v okolí hodně možností na výlety(Primošten,Rogoznica,Trogir)Pláže hezké,každý si najde své místečko.Lepší než Makarská,Baška a pod.Prostě nám se moc líbylo a letos se tam začátkem července vracíme.Jestli někoho odrazuje předešlé psaní uživatelů tak mi to připadá hloupé a přícházíte o krásné zážitky a pohledy...na otevřené moře hlavně navečer .Přeji krásnou dovolenou..
Re: Sevid
07. 03. 2015 23:00
Ahoj jedeme do Sevidu 14.7.15, tak snad se nám tam s našima chlapečkama bude líbit a bude to další krásné místo námi navštívené v HR.
Re: Sevid
11. 05. 2015 12:25
Věřím, že se Vám v Sevidu líbit budeyawning smiley Za 6 let, co tam jezdím jsem ještě nenarazil na nikoho, komu by se v Sevidu nelíbilo. Naopak se tohle místo většinou stává srdcovou záležitostí
Re: Sevid
11. 05. 2015 12:44
Souhlasím, krásné místo, bydleli jsme v apartmánu Radačič, vila hned u moře, klídek, nádherné moře.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 52
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.