Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Biograd na moru

Autor pepuard 
Biograd na moru
15. 07. 2007 11:30
Kdo jste se už letos vrátil ? Je tam něco nového ? (teda kromě spousty lidí a atrakcí u vody )
Re: Biograd na moru
15. 07. 2007 20:43
Jo. Už jezdí 2 vláčky a tedy brzdí dopravu dvojnásob...
Re: Biograd na moru
16. 07. 2007 19:26
Byli jsme tam poprvé takže nemohu posoudit, ale:
Pláž Dražica - nejde zakopat slunečník a musí se buď natahat velké kameny z vody, nebo přivést/koupit za 55Kn stojan na slunečník, který se napouští vodou. Tobogán stojí 1 jízda 4Kn. Pivo 0,5l (Ožurijsko) 12-15Kn. Pláž Soline narváno jak na Václaváku. Nepodařílo se mi vidět v noci podvodní osvětlení maríny.
Re: Biograd na moru
16. 07. 2007 22:36
Koukám, že tedy něco nového v Biogradu opravdu je - Ožurijsko pivo!!! To je asi nějaká novinka.yawning smiley Jinak to ostatní, co píšeš, je furt při starém, včetně podmořského osvětlení. To snad nikdy nefungovalo, je to jen v reklamních materiálech a v lidovém vyprávění, že to tam je. (V malém je to k vidění např.v Tribunji, ale to je cca 40 km daleko.) Když jsem u toho piva, tak bohužel nové je to, že na nábřeží ve starém městě už nikde netočí Budvar.angry smiley Nebo jsem slepý.
Re: Biograd na moru
17. 07. 2007 12:03
To Globík: To jsi mne teda s tím Budvarem moc nepotěšil. Vloni jsem si ho dával na pláži za 10 Kn. Třeba ještě nějaký dovezou
Re: Biograd na moru
18. 07. 2007 20:30
Na Biogradu je nejlepší turistická ošetřovna v místním domě zdraví, která je v provozu celý týden od 7 do 19. spinning smiley sticking its tongue out letos s mlaďasem. Ochotní, šikovní rychlí. A jen za průkazku čs. VZP. Nafasovaný peňák.
A taky celý týden otevřenou jednu z lékáren. Jen doporučuji udělat si kopii té průkazky, tu chtějí v lékárně. Ale jinak jí udělají i v některé z trafik.
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 12:06
Tak 21.7.2007 jsem se vrátil z Biogradu a vcelku v poho. Jak psáno výše pláž Soline / písek / narvaná, že jsem měl párkrát přišlápnutý záda na dece. Ale zase za hlavou mě točili jak BUDVAR tak Plzeň, což ty šlápance poněkud kompenzovalo. Já jsem však chodil nejvíc k menší oblázkové u bazénu. Víc možností koupání a hlavně lepší šnorchlování. Ostatní dle recenzí sedí - přístav z vody neosvětlen, vláčky 2, na kolohnátě nějaký měxičani s fujarama atd. Jinak víno crno i bilo 10 a rakia 25 kuníček za litr, ale pouze v jedné nalévárně. Když bude mít někdo zájem, vysvětlím kde. Jinak pivo točeno / ožujsko /na pláži Soline 10 kn , jinak Karlovačko 12-15 k. Celkový dojem z Bio - O.K.
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 12:29
Jak je to tam s cenou ubytování?
A jak složitě by se tam dalo sehnat ubytování bez toho, aniž by to měl člověk předem zamluveno?
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 13:16
Tak si myslím, že problém s ubytováním by neměl být žádný, soudím podle toho, že při příjezdu do Biogradu se k nám u benzinky přihnal domorodec na skútru a nabízel ubytování. Jinak to je takový městys, tak apartmánů je tam dost a dost. Nevím jak cena tam, ale já to měl přes agenturu a platil jsem i s tím jejich "mořským" příplatkem 10 E./ k moři i do centra cca 5 minutek /.
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 13:29
Ahojte. Chceli by sme ist zaciatkom augusta na dovolenku do Chorvatska. Podla intenetu sme si vybrali Biograd a potrebovali sme nazor niekoho, kto tam bol. Je Biograd mensie alebo vacsie stredisko, ako napr. Vodice? Da sa tam vecer poprechadzat a popri tom si posediet? Sú tam nejake bary a krcmicky, ktore su otvorené dlhsie? Je tam nejaky rusnejsi vecerny zivot alebo nuda? Dakujem za info. Cafte.
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 13:47
Tak čautě Moničko. Je to jak sama popisuješ. Noční život začíná po 22. hodině, spoustu hospůdek, jak ve městě tak podél celé cca 3 km kolonády. Taktéž na pláži diskotéka a zábavné programy u bazénu. Myslím, že nuda v žádném případě a to myslím jak pro děti tak i pro dospělé. Nevím jak je rušno ve Vodici, ale zde mě to naprosto stačilo. Jsem se v pátek vrátil,trochu oklepal a hned bych tam jel znovu .
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 14:02
Dakujem IMIC, si mi pomohol. Tak nejako si to predstavujem. Sa uz tesim.
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 21:22
neměl by někdo upřesnění ohledně ceny ubytování prosím?
Ivona
Re: Biograd na moru
23. 07. 2007 22:50
Ahoj Moniko,byla jsem v Biogradě loni a letos jedu znovu,kolonáda je nádherná pořád se ve městečku něco děje,nuda tam určitě není,mám to za 10 dní a už se nemůžu dočkat.
Re: Biograd na moru
24. 07. 2007 08:28
Ahoj Ivono. Dakujem za odpoved. Ja to mam za 12 dni, tiez sa uz neviem dockat. Tak peknu dovolenku.
skipi
Re: Biograd na moru
02. 08. 2007 09:49
IMIC...prosím moc o vysvětlení cesty z kempu Soline do nalejvárny kde je litr vína za 10kun.smileys with beer díky moc vyrážíme na dovču již za 10 dnů..yawning smiley
Re: Biograd na moru
03. 08. 2007 13:33
for skipi
Nevím, jak bych ti to vysvětlil až z kempu na pláži Soline, ale vezmu to z centra, kam určitě budete chodit korzovat. Když přijdeš po plážový promenádě do centra, kde začínaj stánky,/zastávka 2 vláčků/ dáš se doprava, jako když vyjíždíš z města směr benzinka / je to jediná hlavní příjezdovka /. Orientační body: Splitskaja banka / naše Komerčka/ po pravé ruce, dál pořád rovně , cca 200 metrů křižovatka opět pořád nahoru a cca po 300 metrech po pravé straně skoro na rohu je opět nějaká banka. A přímo před tebou na té odbočce opět vpravo je snad 3 patrová budova a po schůdcích dolu to nalejvaj. Takhle to vypadá složitě, ale je to ve skutečnosti jednodušší, prostě od moře pořád nahoru. Jinak, jak jsem psal víno B i Č za 10, rakia 25 k.,/ stav k 19.7.2007 / Jinak otvíračka ráno od 7-12 a odpolko 17-20, neděle zavíračka. Tak si tam dejte litránek za mě, a jestli to najdeš tak pak písni, jaká byla spokojenost.
P.S. Teď jsem si uvědomil, že to je na začátku ulice Splitskaja, tak tam můžeš kouknout na globus města....., jo a ještě si vem vlastní nádobky, maj tam jen omezenej počet
Re: Biograd na moru
03. 08. 2007 15:50
V noci jsem se vrátil. Všechno stejné jako vloni, sedí přesně to, co píše IMIC. Naštěstí na pláži Soline točí jak Budvar, tak Plzeň, dalo se tam přežít. A koupání, pokud vám nevadí delší cesta (cca 10 minut od toboganu), tak za pláží Soline a za kempem Soline je malá, ale hezká pláž z malinkých kamínků, dá se do nich zapíchnout slunečník, pozvolný vstup do moře bez kamenů. A nákupy: buď tržnice v centru nebo Discont u příjezdu do města od dálnice. Jel jsem se známými z východního Slovenska, takže jsme jeli Biograd, Záhřeb, Letenje, Budapešť (před ní odbočka na Gyor), Bratislava, Praha. Sice 1100 km, ale kromě 50 km u Balatonu celé po dálnici. A na poplatky a rychlost lepší než přes Vídeň. Kdo se ještě chystáte, tak vám docela závidím.
skipi
Re: Biograd na moru
06. 08. 2007 12:50
Děkuji moc za info...samozřejmě podám podrobnou zprávu jak na nás zapůsobilo..pokud to nebude sladký druhák tak si rádi dáme za Tebe na Tvoje...zdraví..yawning smiley))
Re: Biograd na moru
02. 09. 2007 18:56
Ahoj, za pár dnů vyrážím do Biogradu a obracím se na vás s prosbou o radu smiling smiley Jak to tam vypadá s cenama, měnou atd.? Je lepší si v ČR poměnit koruny za kuny, nebo je lepší se vydat s dolarama či eurama a poměnit tam? Děkuji předem za info.
Re: Biograd na moru
02. 09. 2007 19:10
Ceny podobné jako u nás. U pláže trochu dražší, ale dá se to vydržet. Üž několik let se mi osvědčilo platit přímo kartou (v Biogradu v obchodech i v Discontu) a Kuny vybírám z bankomatu. Jestli máte kartu ČS, tak výběr z bankomatu Erste bank (v centru hned vedle maríny)¨¨vyjde levněji než výměna peněz u nás v bance.
Re: Biograd na moru
03. 09. 2007 08:45
O kartě jsem vůbec neuvažovala. Mám KB, tak se v bance poptám co a jak. Děkuji za inspiraci a info.
Re: Biograd na moru
06. 09. 2007 19:20
Nema tu nekdo fota z plaze z Biogradu.. specialne stanky s obrazky? Kdyztak prosim tuknout mail.

diky
Re: Biograd na moru
07. 09. 2007 14:20
Karolínko, jestli máš kartu KB, tak jak píše pepuard, vedle Ernste bank je " chorvatská KB " - Splitskaja banka. Tam bude určitě možnost výběru z bankomatu.
Re: Biograd na moru
07. 09. 2007 21:40
Éto nět Splitskaja banka. Je to Splitska banka. A to, že je od loňska ve skupině Societe Generale, bohužel nic nemění na poplatcích sad smiley. U KB (jako u drtivé většiny našich bank) je úplně jedno, kde v zahraničí se vybírá hotovost, poplatky jsou jednotné.
Re: Biograd na moru
11. 09. 2007 17:08
jedu do biogradu a chci se optat zda tam funguje rybí a ovocno-zeleninová tržnice a kde ji najdu?sad smiley O tom stáčeným vínu už jsem přečetlsmiling smiley))smileys with beer
jh
Re: Biograd na moru
11. 09. 2007 21:42
Nevím jak mimo sezónu, ale přes léto jsou tržnice obě a najít se dají lehce.
Jsou hned vedle světelné křižovatky, naproti autobusovému nádraží.
Re: Biograd na moru
12. 09. 2007 16:56
jh--- díky
Re: Biograd na moru
26. 09. 2007 18:36
Nebyl jste tam někdo teď ? Jak to tam vypadá koncem září ?
Re: Biograd na moru
03. 12. 2007 17:01
Zdravím, dnes je prosinec a věřím, že se Vám tam velmi líbilo. Pláže - je zde polovina lidí, večerní život je prostě super na naše podmínky a vlastně máme čas si uvědomit, že vše plyne velmi rychle, ale krása z vlastního prožitku v Biogradu na Moru, to je opravdu super prožitek. Zdravím a přeji velmi krásný den, vlastně jsem chtěl napsat, že i Silvestr v Biogradu je velmi super. Sedět na molu a dívat se na ostrůvky, popíjet šampus - no prostě krása. Zdravím. KF
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 157
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.