Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Suhi potok

Autor radomir1968 
Suhi potok
10. 07. 2007 20:49
jak se vám tam líbí ?
Re: Suhi potok
11. 03. 2008 00:54
Ahoj,

Byli jste někdo v Suhem Potoku?
Je to místo vhodné pro pobyt s malými dětmi? Máte někdo tip na ubytování pro dvě rodiny v apartmánech se snadným přístupem k plážím?
Díky za informace.
avatar Re: Suhi potok
11. 03. 2008 12:00
Jednou jsem tam byl. Pro malé děti to tam moc není. Respektive není pokud je vysoký příliv. Jukni sem pro inspiraci [www.d o v o l e n a -c h o r v a t s k o.cz/suhipotok_zemunik.htm] (musel jsem ten odkaz troch zmatlat nejde poslat ani soukromou zprávou angry smiley). S majitelem a místními opilci jsem v jeho bistru vypil hezkou řádku piv. Je to příjemný maník který má rád čechy. Suhi Potok je jako předměstí Splitu a Omiše zároveň. Nemá žádnou promenádu a nevýhodou je i blízkost magistrály. Problém je i dostat se někam autem. Na jednu stranu stojí kolona do Splitu a na druhou do Omiše. Pokud máš okna otočeny na moře tak to takový problém není, ale pokud směrem na magistrálu je to v noci na nějakýho toho umrtvováka a vatu do uší.



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Luděk (11. 03. 2008 12:08).
Re: Suhi potok
04. 05. 2008 18:59
Čau lidi,
prosím o informaci, zda jsou v SUHIM POTOKU ježci. Mám to za 73. Dík
avatar Re: Suhi potok
04. 05. 2008 21:18
Jako jinde. Občas se tam nějaký vyskytne.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 229
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.