Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Borak - Pelješac

Autor lála 
Re: Borak - Pelješac
30. 07. 2009 12:43
Tak už se někdo vrátil z Boraku? Jsou nějaké nové poznatky? Cestovní horečka vrcholí....11. srpna odjíždíme, tak sonduji smiling bouncing smiley
Re: Borak - Pelješac
30. 07. 2009 13:38
Ad Evík: něco je na obecném vlákně o Pelješaci

tady



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Krysator (30. 07. 2009 13:39).
avatar
mdr
dům Santica
31. 10. 2009 17:24
Ahoj,

čtu tady zajímavé informace o domech Tamaris či Hanija, ale nezachytil jsem, jestli někdo psal o domě Santica, který je hned vedle. Je tam taky taková soukromá plážička, kde se dá koupat bez plavek? Jaké máte zkušenosti s tímto domem? Děkuji za informace. M.
Re: dům Santica
02. 11. 2009 10:31
Ne že by Hanija nebyl pěknej dům s krásným výhledem, ale pro mě je v Boraku jednička právě Santica. Malá nevýhoda je, že nemá klimku a nemá velký krb. Zbytek už jsou jen naprosté klady. Venkovní sprcha, posezení na terásce, nebo se dá stolek se slunečníkem dát až k vodě, soukromý vstup do moře. Nikdo na vás nebude koukat, pokud tam budete chodit bez plavek. Veliký suterén, kam si můžete odložit všechny věci k vodě a nemusíte nic nosit do domku. Jsou zde uskladněné i přenosné grily. Soukromí tam máte stejné jako ve vedlejším Tamarisu, jen je to větší (2 ložničky). Pokud se zase někdy rozhodnu pro Borak, tak to bude jednoznačně opět Santica. Jen nesmíte počítat s nějakým luxusním vybavením.
Re: Borak - Pelješac
10. 12. 2009 21:08
Zdravím,neznáte někdo náhodou dům Ivo?V létě se tam chystáme,tak kdyby někdo napsal jakékoli postřehy budu rád.
Re: Borak - Pelješac
13. 01. 2010 18:44
Ahoj,
Ivo je na konci Boraku, v klidém místě a přitom kousek k moři. Domácí jsou moc fajn a mají rádi malé děti. Výhodou je, že apartmán k pronajmutí je jen jeden a tak nikdo v domě neprudí. Doporučuji právě proto lidem, kteří vyhledávají spíš klid! Nejkrásnější pro mě byl okouzlující výhled na moře z terasy spinning smiley sticking its tongue out . Pozdravujte domácí od Sáry. Tiše závidím....ach jo...
avatar Re: Borak - Pelješac
31. 01. 2010 20:22
Odkaz na pár fotek z Pelješacu. Pelješac 2008 Je tam i pár fotek z cesty. Borak je hlavně na snímcích IMG_9728 - IMG_9770. Příjemná restaurace Restaurace v Boraku v polovině září byla ještě v provozu.
avatar Re: Borak - Pelješac
15. 06. 2010 16:56
V letošní sezoně se již dočkáme nového asfaltového povrchu od tunelu Dingač do Boraku. Celková investice je výši 750.000 kun. Nebude jenom nový povrch, ale cesta bude také rozšířená, aby se protijedoucí auta snáze mohla míjet. Už se na to těším.
Zdroj Slobodnadalmacija: [www.slobodnadalmacija.hr]
avatar Re: Borak - Pelješac
15. 06. 2010 22:38
Oproti některým silnicím v ČR zas v tak špatným stavu loni nebyla, určitě pomůže to rozšíření, manželka byla vždy při cesté tímto úsekem trochu více nervózní. Ale na druhou stranu to třeba zase přiláká tzv.lufťáky na koupání do v sezóně už tak přelidněného Boraku.
Re: Borak - Pelješac
15. 06. 2010 23:10
Minulý týden ani náznak,že by se něco se silnicí mělo dít.Na Boraku přibyly vybagrovaná mista na další domy.Pokud to bude mít tento trend,tak pochybuji o vzrůstající oblibě,spíše naopak.Jet na Borak a koupat se v bazénu nebo dojíždět za koupáním někam jinam,to asi není to pravý ořechový.
Re: Borak - Pelješac
07. 07. 2010 21:24
v současnosti začala rekonstrukce silnice od tunelu do Boraku
nechávají tam auta čekat cca 20 minut, dle domácí to asi v nejbližší době zavřou s objížďkou z Trsteniku.nyní silnici znatelně rozšiřují po opravě to bude ve většině úseků silnice pro 2 vozy. Jo a dělaj v noci pro ty se slabším spánkem doporučuji užívání Dingače.smileys with beer
Re: Borak - Pelješac
07. 07. 2010 23:09
vhodnější termín fakt nemohli zvolit.To bude něco pro místní závodníky na zvýšení sebevědomí.Přes Trstenik bude asi bezpečněji.
Re: Borak - Pelješac
07. 07. 2010 23:33
Prosím o info těch co jsou teď na Boraku a nebo se teď vrátili,jestli je tam někde wi-fi připojení.Dneska jsem volal s p.Kouckou a ta mě řekla,že by to snad mohlo být v té dolní hospodě,ale že to neví jistě.Tak prosím,pokud někdo máte nějaké info dejte vědět.Dík
Re: Borak - Pelješac
09. 07. 2010 10:19
viděl jsem internet jen v té velké vile napravo připříjezdu do Boraku, jinak jsme jezdili do Trpanje kde na kolonádě pizerie a kavárna obojí s wifi a pokud si něco dáte tak zadara
Re: Borak - Pelješac
09. 07. 2010 10:23
Borak pro letus
pro všechny
pokračuje invaze Poláků,
základy pro nové domy- až je postaví tak plážičky nebudou stačit
počasí 24.6-8.7. super
letos oproti loňsku opět čistá voda hurá

povšechně po městech podražilo parkovné Dubrovnik I. zona 30 lasiček/hod II. zona 1O/hod.

kdo chce čerstvé info dotazy na ivano@quick.cz
všem hezkou dovču my máme po
avatar Re: Borak - Pelješac
09. 07. 2010 11:39
... no tak nova silnice do Boraku by se hodila, v zari se tam chystame potapet s pristrojema tak by byl kazdodeni sjezd a vyjezd prijemnejsi - no otazkou je zda-li to stihnou ...
Re: Borak - Pelješac
09. 07. 2010 11:57
My se chystáme do Boraku příští týden, tak doufám, že cesta bude od Dingače sjízdná. jak to tam vypadá s vosama, je jich furt hodně????
Re: Borak - Pelješac
11. 07. 2010 21:09
Lidičky, je tu někdo kdo se z Boraku již vrátil? Napište info jaké je moře, loni každé odpoledne plavali ve vodě různé nečistoty, někdo už psal že je to v pořádku....confused smiley...tak dejte vědět, a všem krásnou dovčusmileys with beer
Re: Borak - Pelješac
11. 07. 2010 22:48
letos moře opět supr čisté vos zatím málo ale jiných kousajících potvor dost hezkou dovču
Re: Borak - Pelješac
12. 07. 2010 15:50
Ahoj,moc krásné fotečky.Vrátili jsme se z Boraku 26.6.Byli jsme tam už čtvrtý rok po sobě.
Re: Borak - Pelješac
12. 07. 2010 16:03
Ahoj,my už máme po dovolené,no stalo se asi 2x,že plavalo nějaké smetí ve vodě,ale vždycky když kolem projížděla loď,jinak bylo všechno v pohodě,teď tady čtu,že snad opravují cestu od tunelu na Borak.Jinak jestli jedete,tak šťastnou cestu a krásnou dovolenou.
Re: Borak - Pelješac
12. 07. 2010 18:08
Neznáte Camp Anotony Boy? Jaké to tam je?
Re: Borak - Pelješac
12. 07. 2010 19:47
Abych řekl, pravdu nic mi to naříká a ani jsem nikdy ukazatele na tento kemp neviděl
Re: Borak - Pelješac
12. 07. 2010 20:11
Kemp , který hledáš se jmenuje Antony Boy. Nachází se u Viganje. Zadej si ho do vyhledávače a vše najdeš. Já s ním osobní zkušenost nemám.
avatar Re: Borak - Pelješac
14. 07. 2010 17:57
Re: Borak - Pelješac
20. 07. 2010 23:26
Ahojte pelješáci,

tak jak to tam vypadá tento rok? Co budování silnice, není to moc velká komplikace v každodenní vyjížďce pro čerstvé pečivo do Potomje?

Tento rok se chystáme do vila Maslina, nemáte někdo zkušenost?

Dík moc za odpověď, krásné léto a dovču všem.
Re: Borak - Pelješac
21. 07. 2010 09:40
Ve vile Maslina jsme byli ubytováni před třemi lety, ubytování pěkné, standart, moc milí a příjemní domácí. Také pěstují víno, které se dá u nich koupit. My jsme byli spokojeni. U dolního apartmánu (pro 4 členou rodinu) je velká zastíněná terasa. V patře pak zastíněné balkony. Na pláž je to pár kroků přes chodníček. Pozdravujte Pelješac, je to moje láska, letos nás čeká pro změnu zřejmě Istrie, snad někdy v srpnu.
avatar Re: Borak - Pelješac
21. 07. 2010 11:38
My jsme v Maslině byli loni, ubytování jak píše Evíku standart, v horním app. supr výhled na moře, pěkné parkování za domem. Mohu doporučit. Letos ale zase jinam, nejdřív Dugi otok, potom Brela.
Re: Borak - Pelješac
21. 07. 2010 19:35
Díky moc za info,

jak jsem si pročítal fórum, že tam měli zpěváka, tam se střílelo, tak při mé smůle jsem si již začal představovat jak tam máme nějakého dudáka či zarytého houslistu smiling smiley

Co ta rekonstrukce silnice? Je to moc prekérka a hluk v noci? Pokud by to tam bylo jak na stavbě, tak vystornuji zálohu a pofrčíme asi jinam sad smiley
Re: Borak - Pelješac
29. 07. 2010 13:20
Ahoj,

nikdo žádné novinky? sad smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 110
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.