Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
15. 06. 2010 11:20
Ahojíksmiling smiley.l Já jsem se z Podgory vrátila 6.června.O počasí jsem psala v sekci POČASÍ V CHORVATSKU 7.6. jako MiJan.Je tam spousta novinek-větší pláž před hotely Podgorka a Primordia,rozšířená cesta směrem do Čaklje,rozšířené parkování pro auta i kousek cesty u pizzerie Ahipara(u přístavu),nové (asi fotbalové) hřiště pod rackovýma křídlama,ale bylo zamčené,,v přístavu pro děti nové houpačky,hrad,průlezky...Jinak v hotelu Mediteran a Podgorka zavedli večeře ve stylu bufetu oproti jiným létům,kdy se podával výběr ze 4-5 druhů jídel.Minulý pátek v Podgoře bylo vítání léta s ohňostrojem.Pokud byste chtěli i nějaké jiné info o Podgoře,jsem k dispozici,pokud budu vědět,ráda zodpovím-jezdím tam minimálně 2x ročně už od roku 1998-je to můj druhý domovsmiling smiley. PS:Ještě jsem si teď-ve 13hodin,vzpomněla,že před hotelem Podgorka je pláž označena modrou vlajkou-za čistou pláž a moře,dobré vybavení a služby,ochranu životního prostředí...



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Michaela Jan. (15. 06. 2010 13:10).
Re: Podgora
15. 06. 2010 22:52
Díky za novinky. Taky tam jezdíme již několik let , někdy se podaří i 2x za léto, a nejbližší termín odjezdu je 24.6.. Mám radost z toho dětského hřiště, dá-li se to tak nazvat. No, dětem to nechám jako překvapení yawning smiley
Re: Podgora
20. 06. 2010 09:40
dobrý den přátelé
jste znalci Podgory-Čaklje,proto bych Vás porposil o pomoc.
Neznáte někdo ap.Albatros paní Emilija Radonič (Vedran Radonič) nemohu zjistit na netu vůbec žádné info.
Tak bych Vás tímto požádal o jakékoliv informace.
Děkuji a hezkou neděliyawning smiley
Re: Podgora
21. 06. 2010 14:47
Dobrý den, posílám kontakt, snad je to platné. Hezkou dovču. Kontakt na apartmán ALBATROS Emilija Radonič tel. 00385-21-625-234 begin_of_the_skype_highlighting 00385-21-625-234 end_of_the_skype_highlighting a email : vedran.radonic@st.htnet.hr
Re: Podgora
22. 06. 2010 21:01
Mohu Vás poprosit, až budete v Podgoře, vyfoťte mi to hřiště. Letos tam pravděpodobně nepojedu, ale zajímá mne to.
Předem děkuji.
Re: Podgora
23. 06. 2010 01:24
Ahoj všichni, 16.7. odjíždím směr Podgora a chci se zeptet zda nemate zkušenosti s app. Aleric - Vinko Aleric? spinning smiley sticking its tongue out
Re: Podgora
25. 06. 2010 22:29
v Čaklje je dobrý, že už to nikam dál nevede a nešmejdí tam lidi, co tam nebydlí. Bohužel ale je to tam trochu úzký. Jezdím občas k nějakýmu Jakičovi, ten umí perfektně česky, s každým se zná a všechno umí zařídit. Jeho brácha má vedle hospodu a naprosto excelentně vaří, což není v Chorvatsku až tak obvyklý jev.
Re: Podgora
28. 06. 2010 07:41
Myslis restauraci Paradizo?Jejich matka je prava češka.
Re: Podgora
28. 06. 2010 12:02
jo myslím, že se tak jmenuje. Já už tam byl asi 4x, ale na jména a názvy jsem pako. Oni umí dobře česky oba bráchové, ale ten starší líp. Kolega z firmy tam teď obsadil celej barák a já se tam mihnu na chvilku příští týden.
avatar Re: Podgora
28. 06. 2010 22:36
Mužu potvdit ted jsem tam dokoukal fotbal super lidi jako doma bydlim na konci Čaklje. Konečně mě pustil syn na notesa.
Re: Podgora
28. 06. 2010 22:42
Tak tos tam seděl nejspíš s těma mýma kamarádama co jsou u Jakiče staršího na baráku. Stojí tam taková obrovská černá Toyota pick-up ?



Upraveno 1krát. Naposledy upravil jirkaK (28. 06. 2010 22:49).
Re: Podgora
28. 06. 2010 23:11
Ahoj všem,

nevíte prosím někdo o ubytování (apartmány nebo pokoje se spol. kuchyní) v Podgoře - Čaklje? My už máme zamluvený pokoj u Leticů, ale nemůžeme sehnat nic pro kamarádku, aby to bylo cenově dostupné, tj. max. 16EUR/os/den ?
Pochopila jsem, že někteří z vás tráví nyní dovolenou v Podgoře, nemohli by jste se prosím zeptat domácího zda mají volno?
Omlouvám se, jestli jsem moc vlezlá :-) ale už začínám mít strach, že nic neseženeme a oni na "blint" jet nechtějí!

Mnohokrát děkuji

Alena
avatar Re: Podgora
28. 06. 2010 23:53
jirkaK napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak tos tam seděl nejspíš s těma mýma kamarádama
> co jsou u Jakiče staršího na baráku. Stojí tam
> taková obrovská černá Toyota pick-up ?


Jasně černá Toyota nejde přehlídnout , tý se všimne asi každy to je kolos a kamarady............tady v Čaklje jedině Češi, Slováci pár Poláků a neni Němec ani Rakušák, takže je pohoda dnes hic koupačka a kopaná pivko......... k tomu jsem tu do 11.7. co si víc na dovče přát. Píšu pozdě večer je volno na notesu všichni spí. Dopíjím gambáč a hupky do pelíšku. mira
Re: Podgora
29. 06. 2010 08:53
no tak to se tam taky někde potkáme příští týden. Já ale budu zase s jinou partou v Igrane a do Čaklje za chlapama jen přijedem na návštěvu. Tak až uvidíš stříbrný VW CC, tak to jsem já.
Re: Podgora
14. 07. 2010 08:53
Ahoj lidi,
neznate nekdo apartmany Villa Spomenka? jedeme tam za 14 dnu... dikes thumbs up
Re: Podgora
17. 07. 2010 23:24
Je to app. dům v oranžové barvě přímo na promnádě u moře. App. situované směrem k moři mají balkony nebo terasy jak to vypadá z druhé strany nevím. Na promenádě je hlučno dlouho do noci, takže pokud máte malé děti, tak by vám to mohlo vadit. Na pláži v tomto úseku nejsou borovice, takže doporučuju vzít si slunečník.
Re: Podgora
21. 07. 2010 12:03
diky moc
nakonec jedem jinak, taky do Podgory, ale apartman Dubravka - pan Milivoj Boric. Ten asi neznate, co? ;-)
Re: Podgora
21. 07. 2010 14:40
Zdravím všechny!
Příští týden odjížíme 2 rodiny směr Chorvatsko a zalíbila se nám právě Podgora. Myslíte, že je to velký risk jet na blint? Hledáme ubytování v klidnější části, kde jsou menší pláže s kameny, kde děti můžou lovit síťkou a skákat. Loni se vyřádili v Brele - Jakiruši. Tam se nám líbilo, ale rádi objevujeme nová místa. Dá se něco takového v Podgoře nalézt? Pokud ano, tak ve které části.
Předem díky za radu!
Re: Podgora
23. 07. 2010 10:36
není,

já vyrážím taky6.8. na dva dny do NP Krka a 9.8. už se koupu v Podgoře - pod Taboo :-))))
Tak se těším na Marijanu, Mateho, Ivicu,Marina, Nataliju a všechny ostatní :-)))
Re: Podgora
23. 07. 2010 16:22
pro Andry:
Hlavní pláže v Podgoře (před hotely) bývají přeplněné. Klidnější a menší pláže jsou za tenisovými kurty směrem na Čaklje, možná i tam by se dalo zkusit najít bydlení. Jinak i v samotné Podgoře je nabídek bydlení dost. Nebál bych se vyrazit na blind, trochu záleží na dni kdy dorazíte, podle mě je ideální být na místě v sobotu před polednem.
Re: Podgora
26. 07. 2010 08:16
Díky, tak mi to risknem. Vyrážíme zítra dopoledne, tak uvidíme, co seženeme.
Re: Podgora
26. 07. 2010 18:19
Jsme v Makarské,ale v Podgoře jsme byli převčírem na kávě......ubytování je tam volného asi dost dle toho,jak na nás mávali místní cedulkama s nápisem "apartmani" yawning smiley takže na blind klidně i tady se ukazuje krize a zdaleka není plno ač je hlavní sezona.
Re: Podgora
27. 07. 2010 09:07
Ahojte,
loni jsem byl na dovolené v podgoře. Jedna "agentura" (naproti tomu supermarketu na rohu) tam pořádala výlety na čtyřkolkách na Biokovo.
Prosím nevíte někdo cenu za kolik to nabízejí?

Děkuji
Re: Podgora
28. 07. 2010 00:22
Zdravím,před dvěma hodinama jsme se vrátili z Podgory tak pár dojmů než mě veme spánek po cestě.
Přes malinké startovní zádrhele se dovolená vydařila, počasí za těch devět dní nezklamalo a voda byla snad nejteplejší co jse kdy v HR zažil, paní co mě měla teploměr říkala že bylo i 29 stupnů.
Celkem mě mile překvapila volná pláž Plisavac směrem na Tučepi, byla i v hlavní sezone volná a dalo se tam kdykoliv najít místo i ve stínu.
Prošli jsme několik restauraček a většinou spokejenost jak s obsahem,chutí i cenou, nejblíž byla Taboo , ceny byly o malinko vyšší než v centru ale zato to vynahradila rychlost přípravy a kvalita i kvantita velmi ochotná obsluha od chlapíka který umí i pár slov česky, dále Klemič,. Obala, Vruje , Roko, všude OK i za příjemné ceny, ale nejlíp chutnaly ryby v restauraci Centar aspon pro nás, je mezi Klemičem a Obalou , my jsme ji říkali interně u nosáče podle obsluhy.
Jenom pro ty kteří by chtěli jet na nějaký výlet na lodi , rozhodně nedoporučuji lod Germania, byl to nejhorší výlet jaký jsme kdy jeli , bohužel jsme se nechali nalákat pozdě večer naháněči bez jakých koli informací o lodi , jenom podle fotek a byla to chyba. Jeli jsme do Vrbosky a na Bol a jezdí tam i jiné lodě třeba Ivan, nebo Dva Bratia a ty byly o mnoho lépe vybavené a za stejnou cenu.
Re: Podgora
28. 07. 2010 01:38
Nechce se mi věřit, že se Podgora tak vyprázdnila. Prvních 14 dní byla plná na 90%. Volné byly pouze app. nevalné kvality (viz naháněči na cestě - nevyplatí se jim to nabízet ani přes agenturu). Potkali jsme tam "známé z předloňského roku", kteří se raději ubytovali v Tučepech - jeli bez zajištěného ubytka a po informaci v Podgoře, že za app. pro 2 rodiny s 1 malým dítětem chtějí 100 Eur. Hold nedostatek volných app. (tím myslím těch pěkných, ne jakýchkoliv prostor bez výhledu na moře) udělal s cenami své.
avatar Re: Podgora
29. 07. 2010 10:37
Dotaz na znalce Podgory - je tam Splitska banka ? A případně cca kde.
Děkuji.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
29. 07. 2010 16:42
jasně ,že je tam Splitska banka
avatar Re: Podgora
29. 07. 2010 16:44
A kde ji tam najdu ? Někde u promenády , u přístavu , u Podgorky ... ? Díky.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
29. 07. 2010 21:52
Když stojíš proti hotelu Podgorka, tak se dej doprava (směrem k Čaklje) a po 100 metrech je banka vmáčknutá pod skálou. Je tam i bankomat.
Doufám, že zrovna tahle banka je Splitska banka.
Re: Podgora
30. 07. 2010 10:30
Ano,je to Splitska banka
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 138
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.