Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
24. 01. 2021 18:43
Honzo, nádherné fotečky, potěšil jsi a hlavně navnadil.thumbs up
Re: Podgora
25. 01. 2021 08:49
Honzo procházka z Tučep do Podgory a zpět, to je paráda. Zastávka u lodě a pak dál.
thumbs up
Re: Podgora
25. 01. 2021 15:02
Jejdanecku!!! Honzo, ty si na mě po těch letech ještě pamatujes???!? Jsem moc potěšena:-)je to moc milé a jsem vlastně skoro dojata... Já tady dlouho nebyla, až minulý rok v létě a pak v prosinci, kvůli Milanovi... Strašně moc bych chtěla do Podgory jet:-)!! Ale už bych nejela sama, mám totiž úžasného, zdravého, nádherného a ještě donedávna moc hodného:-D dvouletého chlapečka!!! To je moje a mamcina odměna za to vše, co u nás bylo. Moc děkuju za další vzpominkovou fotku, krásná, z mojí lásky Podgory!!!
avatar Re: Podgora
25. 01. 2021 18:27
Zeptám se vás, milovníků Podgory:
Býval tu kdysi Podgoranin. Pamatujete? Spoustě z nás pomohl a mnozí máme od něho loga fóra na autě... nevíte, co je s ním?
Re: Podgora
25. 01. 2021 20:42
S Podgoraninem jsme strávili příjemný večer tak před 10ti lety v Ivan Dolac. Od té doby jako by se po něm slehla zem.
Re: Podgora
26. 01. 2021 08:35
Podgora je i naše TOP destinace. Poprvé v roce 2000 v hotelu Mediteran (dnes po rekonstrukci myslím s novým jménem). Potom jiné destinace v HR, stavba domu, první dítě :-) Návrat v roce 2009 formou dvou výletů při pobytu v Duće u Omiše. Následovala Podgora na 14 dní začátkem září 2011. Potom opět jiné destinace v HR (většinou kolem Zadaru), další dvě děti :-) Minulý rok v HR vynechán (Covid). Na tento rok jsme si rezervovali 9 nocí v apartmánu v Podgoře, tak to snad vyjde. Na youtube jsme našli pěkná videa z Podgory, např. [www.youtube.com]
avatar Re: Podgora
27. 01. 2021 21:03
Podgoranin, taky si pamatuji, měl snad i svůj web, ale nevím jestli ještě stále funguje. Tady bylo lidí . . . .Čerpal jsem mnoho užitečných informací, rad, názorů a zkušeností.
avatar Re: Podgora
30. 01. 2021 10:52
Všimli jste si, že se v Podgoře "zúžila" pláž za dva roky aspoň o dva metry?
Nejlépe je to vidět na betonovém "molu".
Před dvěma léty naváželi šutry a ty byly rozhrnuté až na "konec" mola. Teď jsou pryč a jestli to tak bude pokračovat, za pár let tam nebude pláž žádná.
[www.hribi.net]
Re: Podgora
01. 02. 2021 10:19
Pamatuji si, že v roce 2000, když jsem byl v Podgoře poprvé tam byly pláže hodně úzké. Ale porovnat tehdejší stav se současným stavem nebo se stavem před několika lety nedokáži.
avatar Re: Podgora
01. 02. 2021 10:39
Já to beru podle toho prvního betonového mola. Moře vítězí, pláž se zúžuje....
[www.hribi.net]
avatar Re: Podgora
02. 02. 2021 10:03
Re: Podgora
19. 06. 2021 08:57
Ahoj, včera jsme dorazili do Podgory. Zatím turistů je minimum. Podgorka je tradičně zavřená, některé restaurace také, včetně restaurace za Sirénou. Zdraví Mirek
Re: Podgora
19. 06. 2021 11:37
Necitujte přímo předcházející příspěvky!! Děkuji


Za to Ivan Dolac se záčíná plnitangry smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (20. 06. 2021 18:08).
avatar Re: Podgora
21. 06. 2021 21:44
My máme namířeno do Podgory od 7.7.2021. Tak už se těšíme.
Re: Podgora
25. 06. 2021 11:13
My máme rezervován pobyt v Podgoře od 19.8. do 29.8. Naposledy jsme tam byli v roce 2011. Za nás asi nejlepší místo v HR. Zatím je Podgora dle web kamer docela prázdná.
avatar Re: Podgora
28. 06. 2021 12:49
V Podgore sme boli od 21.6-27.06.,pekné mestečko s nádherne tyrkysovým morom.Ľudí na pláži aj večer v reštauráciách tak akurát.Žiadne davy,príjemná atmosféra.Bývali sme asi 30 m od pláže,domáci veľmi milý a nápomocný.Uvaril nám na večeru mušle,odviezol na loďke na prázdnu pláž Klokun.Keďže sme pricestovali vlakom,tak nás večer odviezol autom do Makarskej na malý výlet.Tam už bolo ľudí požehnane,radi sme sa po 2 hodinách vrátili do Podgory.
Čo sa týka zmenární,kurz 7,25 -len zmenáreň neďaleko Banana Baru kurz 6,02,čo aj domáci povedal,že je zlodejstvo.
Platba kartou 7,33-7,40,výber z bankomatu 7,43.
Dobré jedlo a príjemná obsluha v reštaurácii Vruja,v konobe Klemič nás prekvapil rozdiel v cene miešaného mäsa.Cez deň 50kN,večer zaúčtovaných 90kn,tiež dosť drahé rozlievané víno.
Drinky v 2 Monkeys,tiež chutne pripravené cestoviny.V reštaurácii Riva večerné menu za 129 kn-predjedlo,hlavné jedlo,dezert a pohár vína.
Studenac dosť drahý a malý výber,pre nás stačilo.Ak niekto ide na dlhšie,oplatí sa zájsť do Makarskej do Plodine,alebo Lidl-u.
Počasie horúce,voda príjemne osviežujúca-odhad tak 22-23°C,na pláži bezplatné sprchy a možnosť požičať lehátko za 30KN/deň.
Celkový dojem výborný,určite sa ešte niekedy chceme vrátiť.smiling smiley
Re: Podgora
29. 06. 2021 08:05
Ahoj Martine, Podgora je užasná to potvrzuje i Dada, My tam jezdíme dvakrát ročně, jednou před prázdninami - ve druhé polovině června a potom kolem poloviny září. To tam bývá volněji. Během prázdnin tam je narváno a to nemusíme. Rádi se tam vracíme. Mirek
avatar Re: Podgora
06. 07. 2021 12:08
Pozrite ho. Nás zavrú na Slovensku a náš hlavný hygienik sa špacíruje po Podgore. Bez respirátora a ani nedodržiava odstup 5 m.




Upraveno 3krát. Naposledy upravil figaro (28. 05. 2022 19:28).
Re: Podgora
06. 07. 2021 12:16
Dej volovi funkci a .............. ,tak chutná moc .
Ale my máme větší ku...y ,hyeny jsou proti nim mazlíčci hyeny



Upraveno 1krát. Naposledy upravil fmodel (06. 07. 2021 12:22).
Re: Podgora
27. 05. 2022 08:26
Ahoj, má někdo informaci co je nového v Podgoře? Mirek
Re: Podgora
27. 05. 2022 15:53
V Podgore je skoro každý deň - keď nie sú vlnky a vietor, na kamere [www.livecamcroatia.com] vidieť na hladine mora veľmi podozrivé, pomaly sa tiahnúce škvrny bledohnedej alebo kávovej farby. Na okrajoch aj s trochou akoby peny, s bielymi malými kúskami niečoho, čo pripomína určitý druh papiera angry smileyeye rolling smiley
Všimol som si to už niekoľko krát, hlavne v ranných hodinách, ale dnes medzi 14:30-15:00 to tam bolo vidno zase.
Tri skupinky turistov v plavkách stáli po členky vo vode a pozerali, čo to tam pred nimi asi 5 metrov od brehu, pláve na hladine.
No neviem neviem, či je to ešte stále na modrú vlajku eye rolling smileyeye rolling smiley
Kto má čas, pozrite aj vy občas na kameru. Hlavne ráno, kým je more ešte pokojné.
Zväčšite si zábery kamery na celú plochu monitora.

Vodice za 51 smiling smiley
Pozdravujem pána Zahajského do Hrvatie a ďakujem za jeho aktuálne komentáre z dovolenky. Veľmi dobre sa to číta.
Prekrasan odmor u Hrvatskoj!
smileys with beer
Re: Podgora
20. 06. 2022 10:47
Ahoj, v sobotu jsme se vrátili z Podgory. Jednak žádné skvrny na moři jsme neviděli. Moře bylo jako obvykle čisté a krásně teplé. Po příjezdu /10.6/ foukal docela silný vítr, ale ten se utišil a celé dny svítilo slunce. Proti loňsku tam bylo více rekreanů, ale přecpáno nebylo. Překvapili nás v Ahipaře, neboť nedělají pizzu. Klima se otepluje a sezóna tam začíná dříve. Mirek
Re: Podgora
15. 07. 2022 07:08
Ahoj, je někdo nyní v Podgoře? Zajímalo by mne jak tam vypadá moře? Je to reakce na zprávy o znečištění moře. Díky Mirek
avatar Re: Podgora
15. 07. 2022 08:31
Ahoj. V Podgoře je zrovna švagr a nic závadného nehlásil.
Re: Podgora
15. 07. 2022 09:18
Jsem hned vedle v Drašnici a pohoda.
avatar Re: Podgora
15. 07. 2022 11:06
Po 18 letech jsem se byl podívat v Podgoře. Vůbec jsem to nepoznával. Druhá Makarská. Kdeže je ta malá krásná vesnička.eye popping smiley
avatar Re: Podgora
15. 07. 2022 11:20
Jo to je pravda vloni jsem jel do bankomatu Erste Podgora a když jsem viděl ten masakr na pláži byl jsem v šoku

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Podgora
16. 07. 2022 00:11
No nevím. Do Podgory jezdím od roku 2002 a nezměnilo se tam nic podstatného. Pouze poopravili jeden hotel a kemp vedle, ale jinak je i stejný asfalt na promenádě.
Jestli pamatujete nějakou malou vesničku, tak je potřeba tak dvě desetiletí přihodit. Mohu vám někam uploadnout fotky skoro dvacet let staré.
Re: Podgora
22. 07. 2022 07:29
Potvrzuji, v Podgoře jsem byl poprvé v roce 2000 a řekl bych, že kromě rekonstrukce hotelů Mediteran a Minerva se tam nic zásadního nezměnilo.
Re: Podgora
10. 06. 2023 13:39
Zdravím. Včera ráno /pátek/ jsme dorazili do Podgory. Měli jsme obavy ohledně teploty vody v moři, ale čekalo nás příjemné překvapení, voda je osvěžující. Další malé překvapení je to, že je tady docela dost rekreantů. Jinak počasí je parádní. Mirek
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 65
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.