Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
21. 07. 2019 22:05
Od centra Podgory je snad pěší zóna? Nebo se tam v nějakém čase dá legálně projet?
Re: Podgora
22. 07. 2019 00:50
Vysloveně centrum je pěší zóna, tam se jezdit nedá. Do Čaklje se jezdí úzkou strmou uličkou za hotelem Medora Auri.
Re: Podgora
22. 07. 2019 08:32
Aha, zmátlo mě to Valeriho označení že jel centrem... před sezónou jsem poptával apartmán právě na pěší zóně vedle pošty, tak mě zajímalo jak je to tam s příjezdem autem.
avatar Re: Podgora
22. 07. 2019 17:05
Nene, po ty pesi zone ne. Nevěděl jsem jak to napsat. Jak pise Atnarfus, za hotelem, z kopce dolu uzkou ulickou a pak kousek po promenade. Tudy se smi jezdit ale chodi tam dost lidu, cumeli na me divne
Re: Podgora
22. 07. 2019 18:43
Čumět můžou, uhnout musí, je to normální ulice bez omezeni provozu. Před pár lety se jinudy jezdit nedalo a teď když předělávají novou silnici nad Čaklje je to opět jediná možnost.
Vjezdu na pěší zónu brání elektrický výsuvný sloupek. Předpokládám, že domácí na to mají ovladač. Je to ale komplikace. Kdysi jsem bydlel v Podgorce a z pěší zóny jsem u Studenace vyjížděl přes chodník, teď už je tam ale zábradlí.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil atnarfus (22. 07. 2019 18:48).
avatar Re: Podgora
29. 07. 2019 23:20
Dneska jsem platil ubytování. Majitelka ze pry na par dni odjizdi a jestli bych mohl večer zaplatit dopredu. Bez problemu, vzal jsem penize a sel za ni hned. To by ale bylo, aby se to neobeslo bez nedorozumeni. Nejdriv mi vytrvale tvrdila, ze mame ubytovami do 31.7. Az kdyz jsem ji ukazal jeji potvrzujici email, zjistila ze jsem nekdo jiny. Asi ji to trochu rozhodilo, protoze pak se zas nemohla dopocitat, kolik mam platit. Spocetla mi 2 cifry a na obou se okradla. Jsem slusne vychovanej, na mobilu na kalkulacce jsem ji to namackal a zaplatil spravnou cenu. Za odmenu jsem dostal panaka neceho hnedeho neidentifikovatelnyho.
Totez se mi stalo i loni. Domaci za mnou rano prisel, v kolik hodin odjedem, ze mu prijeli dalsi hosti. I tenkrat pomohl email a vse se rychle vyresilo. Maji v ty evidenci ponekud bordel.
Re: Podgora
29. 07. 2019 23:46
Mají bordel ve všem. Letos jsem musel řešit parkování i placení.
1. Na autě jsem našel papír, že mám opustit parkovací místo, jinak zavolají odtahovku. Domácí tam ten den nebyla, tak jsem šel za maníkem co tam parkování organizuje (ten co prodává ovoce a zeleninu naproti Ružmarinu). Ten naštěstí rychle pochopil a papír zmačkal, že je všechno v pořáku. Stejně ale druhý den přišel co mám za auto, že jim pořád schází jedno parkovácí místo a musí tam stát někdo kdo tam nepatří. Nakonec přišli na to, že do jednoho apartmánu jim hosti přijeli dvěma autama a zabírají dvě místa i když mají nárok jen na jedno. Nechápu, proč nenatisknou kartičky a každému kdo má nárok na parkování jí nedají. Stačí pak obejít auta najít to bez kartičky. Kdybych náhodou nešel kolem auta, tak by mne snad fakt odtáhli. Parkoval jsem až v přístavu a každý den jsem auto nekontroloval.
2. Domácí jsem zaplatil hned první den. Dělám to tak pokaždé, abych nemusel hlídat prachy celou dovolenou. Když jsem odjížděl, tak se vytasila s papírem kolik mám platit. Naštěstí jí dost rychle docvaklo, že jsem jí prachy už fakt dával a jen si to nenapsala. Příště si to raději natočím na telefon. Kdyby mi to zapřela, tak jsem v háji.
avatar Re: Podgora
31. 07. 2019 15:28
atnafarte ... koukám, že bych se měl držet "svého " AP, auto pěkně v garáži - domácí mladice, a vždy mi dá lístek o zaplacení ... a platím taky raději na začátku ubytování ...kdo se má s těma prachama hlídat

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Podgora
01. 08. 2019 13:44
Pánové, tak takové problémy jsem zatím neměl. K Antice jezdíme jedenáct let, termín se domlouvá po telefonu, platím ke konci podle toho jak se spolu domluvíme a když máme dvě auta tak mi dá parkovací kartu a jedním autem parkujeme na parkovišti. Tak doufám, že se to nezkazí. Zdraví Mirek
avatar Re: Podgora
01. 08. 2019 18:46
Dneska zacal jezdit vlacek.
Re: Podgora
01. 08. 2019 23:41
Tak doufám že nebudeš škrt a těch 40 kuna jim dáš smiling smiley
avatar Re: Podgora
02. 08. 2019 12:32
Spis asi ne. Ale vecer jel z Caklje do Podgory totalne narvanej. Nez se tam mackat treba i zadara, je prochazka mnohem lepsi
Re: Podgora
02. 08. 2019 14:54
Na to jak je to drahý, to bývá neuvěřitelně obsazené. To musí být vejvar.
Re: Podgora
14. 12. 2019 11:57
Dnes som len tak zo zvedavosti zapol webkameru v Podgore a vyzera to ze sa tam prehnal riadny cyklon (podla chorvatskych dennikov stoja kompy na ostrovy, vietor 115 km/h), vo vode plavaju nejake kusky dreva, neviem ci to nie su baldachyny spred hotela Medora, kde vyzera ze je poskodene cele molo, je uplne podmyte, zbortene... katastrofa ... na chodnikoch je kopa piesku/blata .. .pozrite live kameru:

[www.livecamcroatia.com]
Re: Podgora
05. 05. 2020 11:50
V podgore po tom poslednom hurikane zacali masivne rozsirovat plaze kamennou drtou ... mne osobne sa to teda vobec nepaci, zlate panenske prirodne plaze sad smiley Dole reportaz z chorvatskych novin:

[dnevnik.hr]
avatar Re: Podgora
07. 05. 2020 12:05
Podle fotek mi to připadá jako pláže pod kempem Sutikla - směrem na Čaklje.
Re: Podgora
07. 05. 2020 22:56
Ano pláž je hodně rozšířená, tady je video jak upravovali
video: [youtu.be]
Re: Podgora
10. 05. 2020 20:54
Nenavážejí to letos poprvé, ale tentokrát opravdu masivně. Ono si to moře stejně ale vezme.
avatar Re: Podgora
12. 05. 2020 10:48
hm .. tak to rozšířili opravdu hodně , no však odhaduji, že před úpravou by se nevlezli ani 2 lidi za sebou ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Podgora
19. 06. 2020 13:07
Koukám na kameru a v 1 odpoledne nikde ani noha... na pláži, ve vodě a dokonce ani na promenádě, o restauracích nemluvě. Co to? Já myslel že se turisti už sjíždí. Tohle je jak Podgora v zimě
Re: Podgora
20. 06. 2020 11:04
Ahoj, píšu z Podgory. Valeri: kamery nelžou. Podgora je prázdná. Čechů a Slováků pár, Poláci - 0. Na pláži máme rozestupy xkrát větší než požaduje corona v česku. Tady si s tím hlavu nelámou. Některé restaurace jsou zavřené /Obala a j./ a jiné jedou v "nouzovém" režimu, další se připravují. Dnes je sobota a tak čekám, že přijedou další rekreanti. Je tady krásně. Mirek
Re: Podgora
20. 06. 2020 19:31
Jestli platí, že uřvaní Poláci 0, tak super zpráva, díky za info a hezky pobyt
Re: Podgora
21. 06. 2020 11:08
Ahoj - je zajímavé, že některé apartmánové domy jsou plně obsazené a jiné úplně zavřené. Domnívám se, že tady asi jde jednak o "odvaze čechů" jet do Chorvatska a také o vztahu a důvěře mezi námi "gosti a domácími" . Ale, stejně si myslím, že se to rozjíždí a rozjede. Mirek
avatar Re: Podgora
27. 06. 2020 21:28
Dnes som objednala apartmány na polovicu septembra v 1. rade na pláži ,cena v pohode-3 spálne,2 kúpeľne,veľký balkón na more za 75€/deň a pán nám dal 2 dni pobytu zdarma smiling smiley
Uvidíme,ako sa situácia vyvinie-veríme však,že pocestujeme spinning smiley sticking its tongue out
P.S. V apartmáne prebieha kompletná rekonštrukcia-takže ak sa podarí,budeme v "novom" ...
Re: Podgora
25. 07. 2020 20:27
Jak to teď vypadá v Čaklje? Myslím obsazenost ubytování a pláží. Jezdí tam štamgasti, tak předpokládám, že je plno.
Díky
Re: Podgora
12. 09. 2020 08:33
Ahoj, 10.9 2020 jsme dorazli do Podgory. U domácí jsme sami. Je vidět, že tady je málo turistů. Na pláži je krásně volno. Některé restaurace jsou zavřené / Klemič a myslím že Vruja/. Většina je otevřená. Jinak tu je pohoda jako každá první polovina září. Zdraví Mirek
avatar Re: Podgora
22. 01. 2021 10:26
Byl někdo v Podgoře v létě, my loni bohužel vynechali, ale letos v červenci chceme jet, jen doufám, že bude kudy, že nás ostatní státy pustí. Je tam něco nového, máte někdo info nebo foto? Díky
Re: Podgora
22. 01. 2021 14:22
Byli jsme v září a Pogora jednoznačně byla nejprázdnější letovisko na Makarské.Nevím proč,např.Živogoště Blato naopak slušně zaplněné turisty.
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
Re: Podgora
24. 01. 2021 17:48
Nádhera😍!! Krásné fotky😊. Já byla jen na otocku v srpnu a lidí bylo samozřejmě méně, ale i tak dost, i vzhledem k tomu, že v ten den bylo počasí hodně deštivé, a přesto tolik lidí sedělo venku v restauracích, kavárnách a tak...
Já bych hned jela, třeba mi to letos vyjde po letech na více než jeden den😉👍
Re: Podgora
24. 01. 2021 18:21
Míšo a to ještě nevíš ,že letošní září bylo vyjímečné co se týče teplot,voda 25 vzduch 30-32 .
Vím že Ty to po létech odepření potřebuješ,pokud můžeš ,tak Podgora Tě letos čeká.
[photos.app.goo.gl]

......................................................................................vjerni Adriatic
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 82
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.