Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
22. 06. 2017 13:38
Dnes je 22.6 2017 a v Podgoře je jako by se nic nestalo."Podgorské kulturno ljeto" probíhá, nikdo o požáru nemluví - život jde dál. Já jen pro ty, kteří do Podgory teprve pojedou, aby neměli obavy. Mirek
Re: Podgora
22. 06. 2017 21:27
Vyfoť mi prosím někde seznam akcí na červenec. Na webu mají stále 2016 a na e-maily neodpovídají. Díky
Re: Podgora
23. 06. 2017 14:05
Atnarfusi - pošlu ti to na email, ale nevím zda to bude čitelné. Na další období jsem tady nikde neviděl.
Zdraví Mirek
Re: Podgora
23. 06. 2017 20:11
Program kulturne leto.podgora [camping-makarska-riviera.com]
Re: Podgora
23. 06. 2017 23:47
Díky moc.
Re: Podgora
06. 07. 2017 09:32
Poznatky z letoška. Restaurace OBALA je zavřená, neznám důvod, za hotelem SIRENA je nové parkoviště(placené), jinak ceny stejné jako vloni.Včera byla Rybarska noc v Čaklje-dobroty z grilu a hudba výborné.
Re: Podgora
08. 08. 2017 23:49
Zdravím všechny Podgořany :-) tak to vypadá, že se po 4letech na pár dní vrátíme do naší Podgory. Sice do jiného app , protože jsme za těch pár let zlenivěli, nechce se nám běhat do kopečka ani do schodů, chceme vyjít a hned být na pláži, kde se dá dát pizza a zmrzka a káva ... ., App. máme vybraný, jen je problém s parkingem - nejde parkovat přímo u domu a manžel s tím má problém. Pokud někdo z vás ví, jestli se dá zaparkovat u někoho na zahradě, v garáži, popř. u app. , budu moc ráda.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil VeronikaF. (13. 08. 2017 22:54).
Re: Podgora
25. 08. 2017 11:28
Ahoj Veroniko, letos jsme měli dvě auta a proto nám domácí zapůjčila parkovací kartu. Parkovali jsme na parkovišti u přístavu. Nevím kde máte apartmán, naše ubytování bylo vedle Konoby Klemič. Mirek
Re: Podgora
28. 08. 2017 20:54
Díky , parking je vyřešen u sousedů na dvoře, pěkně ve stínu.

Po 4 letech zpět v Podgoře a marně přemýšlím, kde jsou ty davy turistů (co povídali v TV), kteří letos navštívili Chorvatsko.
V Podgoře poloprázdno, Tučepi také plné cedulí s nabídkou ubytování a Makarska to samé. Web kamery Podgora jsem sledovala od konce července a večerní promenáda vždy poloprázdná.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil VeronikaF. (28. 08. 2017 21:08).
Re: Podgora
29. 08. 2017 21:45
Ono už je téměř po sezoně. Byl jsem tam na přelomu Července a Srpna a začátkem Srpna už tam bylo fakt dost lidí.
avatar Re: Podgora
03. 03. 2018 21:52
Něco nového z Podgory? Už jen 4 měsíce a pojedeme se tam podívat :-)
Re: Podgora
19. 04. 2018 21:13
Video z Čaklje je sice o počasí, ale je na něm vidět, že se na jižním konci zase hrabou na pláži. To jsem zvědavý, co tam zase vymysleli.
[www.youtube.com]
avatar Re: Podgora
25. 04. 2018 16:55
To zase bude nějaká obr plaža. No uvidíme na začátku července na vlastní bulvy :-)
Re: Podgora
19. 06. 2018 08:11
Ahoj, v pátek jsme dorazili do Podgory. Resstless - žádná obr plaža se nekoná, ale neustále se buduje. Směrem k lodi před Podgorou jsou upraveny vstupy do moře, rozšířený kiosek. Pěkné. Na "promenádě" ořezali větve pinií, ceny dle mého soudu zůstaly obdobné jako loni. Zdraví Mirek
Re: Podgora
19. 06. 2018 10:25
jako vubec?
Ja byl asi v roce 2005 v Podgore a hezka oblazkova byla ta plaz Plisevac...to uz neni?
Re: Podgora
19. 06. 2018 20:54
Tvůj dotaz jsem asi nepochopil rhinosi. Pláže zůstaly všechny a jejich kvalita se postupně zlepšuje. Oblázky jsou čím dál menší. Mirek
Re: Podgora
20. 06. 2018 08:20
Ještě bych chtěl upozornit "podgoráky" že v Podgoře opravují sjezd do města, ten těsně před mostem. Lze projet vlevo tím výjezdem.
Zdraví Mírek
Re: Podgora
11. 07. 2018 19:08
ahojte podgoraci ,dlho som sa neozval, ..mjlh dik za info , ja som sa zase dopocul ,ze prerabaju kemp.tak tam bude asi rusno.chystame sa do podgory uz po piaty krat na blind ,tak snad vsetko dobre dopadne. uz sa tesim ,ako maly chlapec.sretan put vsetkym.
Re: Podgora
12. 07. 2018 17:42
Ahoj Podgoráci, sjezd už je opravený. Kemp je zavřený, jsou tam bagry, probíhá kompletní rekonstrukce. Nyní v horní části instalují bungalovy, každý má svůj vlastní bazén. Cena piva a jídla od loňska jen mírně stoupla, zmrzlina za 7, nainstalovány další bankomaty. Žije se zde teď fotbalem, takže je veselo smileys with beer
Re: Podgora
12. 07. 2018 20:51
Jsem zvědavý, jak to tam bude vypadat v neděli. V sobotu dopoledne jsem tam smoking smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil codriver (12. 07. 2018 20:52).
avatar Re: Podgora
13. 07. 2018 06:08
Já bych to do neděle nevydržel a šel na to už v sobotu.
Re: Podgora
23. 07. 2018 21:39
Zdravim dnes rano prichod do podgory o 5:50.h.nikde ziadny domaci s putacom na ubytovanie.vsade plno.nic volne. Zacalo sa to uvolnovat po 10 tej.ale aj tak nic extra.nakoniec sa nam ale podarilo ubytko najst.12ta hodina odbila a mi sme konecne po celej noci soferovania ubytovani. Cista katastrofa.rok po roku sa ceny zdvihaju.ani nebudem pisat kolko som dal,lebo ma z toho poraza ...sice prva linia v centre....
Re: Podgora
23. 07. 2018 22:27
Asi nějak nechápu... prva linia v centre.... v Podgoře, uprostřed sezóny... a jsi překvapený že je plno a domácí natahují ceny?
Re: Podgora
24. 07. 2018 13:02
Ano som prekvapeny.po minule roky v tomto case,sme ubytovanie nasli do hodinky a mohli si vyberat.vcera to tak nebolo...ani plaze neboli tak preplnene. Nestazujem sa ,iba pisem ako to tu je.
Re: Podgora
07. 08. 2018 10:05
iggyTT
Smazaná citace posledního příspěvku

Mozem prosim napisat, kolko ste platili za ubytovanie? Len nech sa viem zorientovat, ze ci platime primerane. My sme byvali na ul. Marka Marulica, je to paralelna s tou co je nablizsie k moru, na plaz (na jednu aj druhu stranu) je cca 10 minut. Za 45m2 apartman, uplne novy, moderne zariadeny, s vyhladom na more (4. poschodie) sme platili 72 Eur, na 15 noci (dali nam 10 % zlavu za dlhsi pobyt).



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (07. 08. 2018 11:06).
Re: Podgora
12. 08. 2018 19:11
ahoj ,byvali sme v byte nad poštu . dve izby kuchyna s obyvackou dve WC,sprch.kut , chodba.pracka ,umyvacka riadu dve klimatizacie. cena bola 100e na den.2dospely ,dve deti.4 a 8 r.pekny vyhlad na palmy a na more.no nemal som v plane dat tolke peniaze ,ale nebolo moc na vyber a ked bolo tak dalej od mora, na prizemi za 800e ,ale ani zdaleka tak vybaveny.vzdy chodievame na blint, tento krat aj s neterkou......
Re: Podgora
23. 08. 2018 22:56
No ten kemp se mě vůbec nelíbí, všude samej šutr a je to takové moc umělé, viz video
video: [youtu.be]
Re: Podgora
23. 08. 2018 22:59
Ale překvapilo mě, jak si příroda poradila s loňským požárem, kromě ohořelých zbytků, to vypadá dobře. video: [youtu.be]
Re: Podgora
25. 08. 2018 20:36
Ahoj, reaguji na, MartinKE a iggyTT, ohledně ceny ubytování. Do Podgory jezdím již deset let. Na doporučení mého známého, jsem se domluvil s "moji budoucí domácí". Po celou dobu jsme oba jsme spokojeni. Jsou nastaveny určitá pravidla. Jedno z těch pravidel je to, že cena ubytování pro mne pro moji rodinu je stále stejná a pro nás velice příznivá. Toto platí deset let. Tento červen mi řekla, že má pouze "staré gosti" po celou sezónu /míněno od konce května do konce září/. Moc ji to přeji. Ubytování je přímo v přístavu. Tímto chci říci, že jedna věc je ubytování "na blint", pokaždé jinde a druhá věc je jezdit tam jak na chalupu, zdravit se se sousedy a s "domácí" probírat co je nového v její rodině, Podgoře atd. Každý si musí najít svůj přístup v pojetí své dovolené a relaxace, který mu vyhovuje a s čím je spokojen. Ahoj Mirek
avatar Re: Podgora
03. 03. 2019 13:59
Všimli jste si, jak se zúžily pláže v Podgoře.
Nejlépe je to vidět po patřičném proklikání se na Podgoru zde: [www.hribi.net]

Vše co bylo asi před dvěma roky navezeno k rozšíření pláží, je odplaveno do moře. Takže zbytečná práce.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 63
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.