Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
10. 07. 2016 23:36
Dnes večer přímo na promenádě několik poutačů s nabídkami na ubytování = volné apartmány. Nevím však za kolik.
Re: Podgora
11. 07. 2016 07:02
Dakujem resstless.budeme hladat.ideme aj s 2,5r.dcerkou,tak snad sa nam nieco pekne za rozumny peniaz podari najst.som zvedavy,ako sa to tam pomenilo v okoli minervy.uz len 7dni a vyrazame.tesim sa ,ako maly chlapec.
Re: Podgora
22. 07. 2016 22:51
V neděli vyrážíme do Podgory, nebyly by nějaké aktuality? Jsou ve středu rybářské večery? Jaká je aktuální obsazenost pláže ze Sirenou? Díky za info.
Re: Podgora
22. 07. 2016 23:12
To. Frenki111
ZA SIRENOU JSOU VOLNE PLAZE.CHODIM TAM KAZDE RANO Z TUCEPI DO PODGORY A ZPET.
RIBARSKA NOC JE VYPSANA NA TABULICH.
JINAK TAM JE MIN LIDI NEZ LONI A JE TAM HODNE UPRAV NA PLAZICH.
KDE BUDES UBYTOVANY? NAPIS SOUKROMOU ZPRAVU.MUZEME SE SEJIT,BUDE TO NA TOBE.
KURZ EU JE V PODGORE 7.42
ZDAREC
smileys with beer
Re: Podgora
22. 07. 2016 23:31
Kalendář akcí najdeš zde [tz-podgora.hr]
avatar Re: Podgora
23. 07. 2016 01:14
Já tam jedu ve čtvrtek ve 2:00
Re: Podgora
23. 07. 2016 08:38
Dollpa,kde si menil za 7,42? Ja som za viac ako 7,25 nevidel.
Inak plaze su fakt poloprazdne.hlavne pod htl.salines a mediteran.su rozsirene.za sirenu nechodim.je nam to daleko.prijemnu dovolenku prajem.
Re: Podgora
24. 07. 2016 22:47
Dnes jsem byl kouknout v Podgore. Nové nábřeží před hotely je moc pěkné. Pláž před opravenym hotelem Medora Auri je kompletně zábrana lehátky. Ostatní pláže v centru obleženy tak že 70 procent. I v poledne bylo kam dát ležení pro rodinu.
Re: Podgora
16. 08. 2016 22:28
Dobrý den, mám prosbu, mám od ledna zaplacený apartmán v Čaklje s odjezdem tento pátek a CK mi ho dnes prý z tech.důvodů zrušila a nabídla mi nějaký(sama neví jakýhot smiley ) apartmán v Podgoře vedle hotelu Podgorka, tak prosím jestli má někdo odsud zkušenosti s hlukem a podobně, musím se do zítra rozhodnout což je opravdu skvělý confused smiley
Díky moc
Re: Podgora
16. 08. 2016 22:35
Hotel Podgorka je přímo v centru. Přes den je to OK, ale večer je tam dost rušno. S Čaklje se to nedá moc porovnávat, ale jestli nevyžadujete vyloženě ticho a klid, tak to bude použitelné.
Re: Podgora
16. 08. 2016 23:02
Moc bych nepředpokládal, že CK jako náhradu nabídne apt. v první řadě na promenádě s výhledem na moře. Spíš to bude něco "ve dvoře" za poštou, co zůstalo volné, protože o to není takový zájem.
K rozhodnutí by měla CK přeci jen poskytnout lepší informaci sad smiley .

Jinak tady se podívej jak to vypadá přímo před hotelem Podgorka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Pedro66 (16. 08. 2016 23:09).
avatar Re: Podgora
17. 04. 2017 13:37
Po loňské zásadní proměně promenády v Podgoře bych měl dotaz, zda někdo z Vás nemáte nové info, zda opět něco investovali a přestavovali?
Re: Podgora
20. 04. 2017 07:32
Zdravím
mám prosbu-nemáte někdo info o kempu?nemohu nikde nalézt kontakt a ceník na letošní sezonu,všechny adresy co jsem měl z dřívější doby už nejsou aktuální.dík moc
avatar Re: Podgora
20. 04. 2017 14:27
Kemp Sutikla v Podgoře u hřbitova

Smazaná reklama
Odkazy posílejte si v SZ nebo emailem




Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (20. 04. 2017 19:51).
avatar Re: Podgora
20. 04. 2017 20:05
Omlouvám se.
Netušil jsem, že vložení odkazu na stránky kempu je považováno za reklamu.
Takže Centi, napiš do vyhledávače Kamp Sutikla a dál už to znáš...
Re: Podgora
04. 05. 2017 13:08
Miromi opožděně díky za odkaz,stihl jsem to před smazáním,no omlouvat se nemusíš ,na stránce Chorvatsko pod který toto forum patří je odkazů plno,pouze tento nějak nefungoval ,proto můj dotaz, a pokud je to pro cenzory reklama,OK,tak to tu už nemůže být asi nic konkrétního.tak se z toho stává forum o ničem.
confused smiley
Re: Podgora
18. 06. 2017 13:29
Ahoj, dnes v noci opět nad Pogorou hořelo. Oheň, dle hasičů vznikl ve Starém Tučepi a silný vítr jej rozšířil ke "Zlomenému křídlu" a dál ke Staré Podgoře. Vypadalo to velice hrozivě. Oheň byl hasiči zastaven u silnice. Ráno se vítr o hodně uklidnil a kluci z Chorvatské RAF začli hasit ze vzduchu. Nyní je půl druhé odpoledne a letadla dohašují požár v okolí Podgory. Údajně se šíří dál a je uzavřena dálnice v tomto úseku.
Zdraví Mirek
Re: Podgora
18. 06. 2017 13:57
Ustal naštěstí ten vítr, ale stále krouží v kruhu tři kanadery. Vodu berou mezi Podgorou a Tučepama, nad Tučepama se otočí a letí směrem k požáru. Nyní je už dým opravdu menší, ale hotovo ještě nebude. Borovice bohužel hoří moc dobře. Než jsem odeslal příspěvek, už jsou čtyři a nalétávají nyní směrem opačným přes Podgoru.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil arlin (18. 06. 2017 14:02).
Re: Podgora
18. 06. 2017 14:13
Na tu hrůzu co jsem viděl v noci - jak se oheň blíží k hotelu Sirena a na druhé straně k viaduktu - tak to dopadlo relativně dobře, v tom jsme se shodli s domácí a i se sousedy. Tady člověk vidí, jak stačí málo a co se všechno může stát.
P.S - ti piloti jsou strejně frajeři.
Re: Podgora
18. 06. 2017 14:55
Souhlasím s mjlh. V tom silném větru v noci ten požár musel doslova letět. Bez těch pilotů by to byl obrovský problém, ikdyž hasiči v noci dělali co mohli. V tom terénu se kluci s kanaderama pohybují hodně nízko. Klobouk dolů. Mám ale obavu, že se jim to šíří dál do Biokova. Soudím podle toho, jak nalétávají. Nabírají ve formaci stále vodu mezi marinou a hotelem Alga Tučepi a směřují k horám. Létají nám pár metrů přímo nad apartmánem. Držím jim palce, ať to co nejrychleji dohasí.
avatar Re: Podgora
18. 06. 2017 16:12
No pěkně jim to tam čmoudí-


[www.youtube.com] - dle datumu ale něco z budoucnostismiling smiley,v praxi reál


[www.youtube.com]

[www.youtube.com]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
PODACA(2001),ZAOSTROG 2x(2002-2003),BAŠKA(Krk-2007),KLENOVICA(2007),GRADAC(2008),BAŠKA(Krk-2009)OREBIČ(2010),GREBAŠTICA(2011),MURTER(2012),STARIGRAD-PAKLENICA(2014),MANDRE(2015),VIR a MANDRE (2015),MANDRE (2016),NOVIGRAD(Istrie-velikonoce 2017),MANDRE(2017),ŽABORIČ- velikonoce(2018),MANDRE 2x-(2018),MANDRE(2020)

-OPEL MERIVA B 1.4i Turbo 88KW(120HP) a Citroen Jumper 2.8HDI(obytná vestavba Dethleffs)
-Jinak od Přerova.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Borino (18. 06. 2017 16:15).
avatar
mdr
Re: Podgora
18. 06. 2017 18:30
Zajímavé... jak mají zabezpečeno, aby někoho při nabírání vody nesrazili? Je zákaz vyplouvání na moře?
Re: Podgora
18. 06. 2017 18:36
Je (resp. ráno byl) takový vítr, že těch 250m od pobřeží, kde nabírali, nikdo přehlédnutelný opravdu nebyl...
P.S. Jsme na cestě zpět, video, jak 3 letadla nabírají a vrace jí se, točeno ze 700m vzdálenosti pak nějak vystavím.
Re: Podgora
18. 06. 2017 19:25
Zákaz jít do moře žádný nebyl. Místní atrakce stejně nefungovaly a místní na moře nevyplouvali. Kanadery létaly asi od 6té hod. ráno. Možná trošku dřív. Od chvíle, kdy piloti dobře vidí. Byl to pěkný hukot.. Pak je kvůli větru okolo 8:30 odvolali. Do té doby byly vidět jak kanadery nabírající vodu, tak sem tam od Makarské směrem ke Korčule plující výletní lodě. Problém nanastal. Piloti si vybírali bezpečná místa. Okolo poledne začali piloti opět létat. Nejprve hoďku jeden, pak přiletěli další dva a dokonce ještě jeden. Ten potom zůstal nejdéle asi do 16 té hodiny. Moře se kvůli buře dost ochladilo, ve vodě bylo vidět jen pár jednotlivců a to navíc ve vyhrazeném úseku pro koupání. To jsou místa označená viditelně bójkami. Je to po celém pobřeží. Tam nesmí lodě ani skůtry či čluny s atrakcema (připojené matrace, banány ....). Piloti to zvládali perfektně. Nyní už je jen náznak dýmu kousek za kopcem, ale je opět vítr, takže noc ukáže zda už je po problému nebo ještě ne.
Re: Podgora
18. 06. 2017 19:51
Je to tak arlin makali celé odpoledne, byl to kolotoč a noc ukáže. Celkově to mají pod kontrolou.
P.S. - moře se ochladilo kvůli tomu, že letadla odebrala horní, teplou vrstvu vodysmileys with beer Zítra bude líp,bez keců.
avatar Re: Podgora
18. 06. 2017 20:38
Tady v Čechách se požáru věnují skoro všechny televize a první zprávu jsem slyšel z rádia už kolem desátý. Příští týden už budu v HR a měl jsem naplánován výlet na Sv.Jure. Uvidíme, zda to bude otevřený.
Ten hlavní nápor veder má přijít v týdnu od 26.6. - od úterý Jižní Dalmácie 35°C a okolí Mostaru (BiH) až 38°C. To stačí i kus střepu pod stromem a je to ..........
Já pamatuju když hořel Hvar asi před 5 lety. Taky to byl docela mazec.
Re: Podgora
19. 06. 2017 06:03
Teraz citam ze sa to posunulo smerom na tucepi kde musrli evakuovat tri hotely [dnevnik.hr]
Re: Podgora
19. 06. 2017 07:49
Ano, je to tady v Tučepi. Nad magistrálou v kopci. Kouř jde přímo na hotely Neptun, Tamaris a skoro zrekonstruovaný Jadran. Možná i proto je evakuovali. Před necelou hodinou byl vidět oheň, ale hasiči tvoří bariéru mezi Tučepama a ohněm. Je vidět jak tam pojíždějí a blikají. Zdá se, že se to posunuje směrem opačným na sever. Kanadery určitě zatím kvůli bury nezasáhnou. Magistrála směr makarská je zablokovaná, ale sem tam něco popojede.


Takže důvod evakuace hotelů byl jiný, za hotelem Jadran, jehož otevření se za pár dnů chystá, hořelo. Je to někde v té zatáčce směrem na Makarskou (jak je FKK). To je asi i důvod, proč je blokovaná magistrála. Kouř splýval s kouřem, který se žene z hor. Ale jsou tam vidět hasiči. Jinak situace zatím stejná.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil arlin (19. 06. 2017 08:31).
avatar Re: Podgora
19. 06. 2017 08:28
Dle předpovědi se Bura má zklidńovat a zítra by už mělo vanout od jihu - [www.windy.com]
Re: Podgora
19. 06. 2017 10:41
Od zhruba 10té hod. pomáhá hasit jeden kanader. První dávka vody šla nad magistrálu tu v Tučepi do kopců, další už někde k Makarské (přes menší kopec není vidět). Vítr téměř ustal. Tady to mají pod kontrolou, věřím, že směrem k Makarské taky.



Tak už létají v plné sestavě jako včera, tedy čtyři. Nechtějí nic ponechat náhodě.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil arlin (19. 06. 2017 11:12).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 78
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.