Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
23. 06. 2015 16:48
6.července až 15. mladí, my dříve narození do 17.7.
Ahoj a díky za soukromou zprávu.
Honza
avatar Re: Podgora
23. 06. 2015 16:52
Pro antarfus. U památníku by jim to asi nevadilo, mají starší fabii kombi. Památník je ten "palec", to tím myslíš, že ano. Díky Honza z Plzně smileys with beer
Re: Podgora
23. 06. 2015 17:04
Ten "palec" jsou "Galebova krila" smiling smiley

Kvůli malým dětem nechtěli do apartmánu a lézt půl kilometru do kopce pro auto by jim nevadilo??
Re: Podgora
23. 06. 2015 20:45
Ano myslím křídla racka. Nahoře na konci cesty je plácek na kterém se dá parkovat. Případně se parkuje podél cesty. Bývalo tam větší parkoviště, ale udělali si tam hřiště.
Jinak ať přemýšlím jak přemýšlím, žádný jiný plac na parkování mne nenapadá. Dřív se parkovalo ještě dole u moře podél cesty do Čaklje, ale teď je tam zákaz stání a nikdo tam neparkuje. Parkuje se ještě podél nové silnice za kempem. Není tam asi žádný zákaz, ale pořád tam mají natažený nějaký provaz a podobné překážky. Silnice vede z Čaklje pozadu za kempem nahoru na hlavní silnici.
avatar Re: Podgora
24. 06. 2015 17:22
Pedro, já vím, co je palec - křídla racka - do Podgory jedu již po páté. Mladí tam již v Auroře s námi kdysi byli, ale tenkrát se parkovalo u hotelu Mediteran, cca za 30 kn za den. Já věřím, že takové parkování za tu cenu seženou, ale zase dobře vím, že mladí jsou "chytřejší", než my zkušenější. Jen se ptám pro klid duše. Ahoj, Honza
avatar Re: Podgora
24. 06. 2015 18:21
Honzo, když jsme minulý rok zajížděli do města Makarska, tak všude placené parkování. Ale když jsme se rozkoukávali kde nejlépe zaparkovat, tak tam pronajímali "na černo"smiling smiley u některých svých apartmánů v zahradě místa na auta - kývali na nás. Takto si asi přivydělávají - kde mají to vhodné volné místo pro auto. Cena dohodou - ale o něco levnější - jak na oficiálním parkovišti. O to ani nešlo, ale člověk byl takový klidnější. Počítám, že to bude takto i v Podgoře. Chce se to poptat v apartmánech - někde poblíž hotelu. Ono totiž ani u toho hotelu za takovou cenu to parkování není nijak extra fajn - dle recenzí.
Re: Podgora
24. 06. 2015 19:43
honza plzen napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pedro, já vím, co je palec - křídla racka - do Podgory jedu již po páté...

To jsem rád, že už to teď víš... smiling smiley
Re: Podgora
24. 06. 2015 20:38
V Podgoře je napěchovaný barák na baráku a místa na parkování je tak zoufale málo, že majitelé baráků sotva mají kam šoupnout auta hostů.
Re: Podgora
01. 07. 2015 11:12
13. července pojedu možná do Podgory smiling smiley ! Sice jen na jeden jediný den, ale budu za to ráda smiling smiley
avatar Re: Podgora
02. 07. 2015 12:53
Už se nám to krátí, příští týden v pátek 10.7.2015 odjez do Podgory. Jestli bude někdo v tomto termínu, mohli bychom se potkat. Pěkný den.
Re: Podgora
02. 07. 2015 16:49
Tak zítra odjezd do Podgory. Už se vidíme u moře.
Re: Podgora
12. 07. 2015 18:12
Zítra Podgora smiling smiley sice jen na jeden jediný den, ale aj tak...yawning smiley
avatar Re: Podgora
15. 07. 2015 17:56
Užíváme si od soboty dovolenou v Podgoře. Paráda jako každý rok. Jen už se nám to přehouplo a krátí se to. Do soboty. Horko že by se dalo nabrat do kybliku a vzít sebou domů. Moře průzračné a teplé, pivo vychlazené. Všichni spokojení. Prostě paráda.
Re: Podgora
16. 07. 2015 14:01
Já byla v Podgoře v úterý, moře bylo poránu nicmoc, ale od dopoledne nádherně teplé, paráda. Ale šílené horko, pro mě peklowinking smiley! Na to, že je sezóna, zdá se mi docela málo turistů, jak na pláži, tak na promenádě. I troji známí, kteří mají apartmány potvrdili, že je slabší sezóna, ačkoliv hotely mají plno. Bylo fajn být v Podgoře aspoň ten jeden den, ale stačilo...yawning smiley
avatar Re: Podgora
18. 07. 2015 13:08
Ahoj všem. Také se už nemůžeme dočkat. Jedeme poslední týden v červenci asi na 14-20dní. Jedeme opět karavanem a tak už zvažujeme, jak to vezmeme letos. Asi to pojedu nejpohodlnější cestou přes Rakousko, Slovinsko do Chorvatska a pak zase asi podél pobřeží...Teď koukám na ty poplatky, tak asi přes Maďarsko...

Jirka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (18. 07. 2015 14:00).
Re: Podgora
28. 07. 2015 12:22
Ahoj Podgoráci, mám prosbu, jestli je někdo na místě v Pdgoře prosím o oaktuální ceny(zmrzlina, pizza, ceny v hospodě(pivo, jídlo) jaký je kurs na výměnu eura a tak nějak všeobecné info, jedu tam příští týden a všichni co se letos v mém okolí vrátili z dovolené v Chorvatsku tak si stěžují, že oproti loňsku se vše zdražilo a o moc, díky za aktuální info
avatar Re: Podgora
28. 07. 2015 14:06
Ceny mohu poskytnout z pobytu od 10. do 20.7.2015. Zmrzlina již několik roků stojí stejně 6 HRK. meloun 6 HRK u zelináře, v obchoďáku v Makarské jsme platili 3 HRK za kg. Chleba v obchodě stále stejně, pizza už několik roků taky stále stejná cena 10 HRK - porce, nebo 80 HRK jumbo - 8 porcí. Girice na žaru 40 HRK, giros myslím že stál taky 40 HRK. Ledová tříšť 10 HRK. Co mě vadí je že stále zdražují je vařená kukuřice. loni stála 12 a letos chtěli 13 HRK.
Re: Podgora
28. 07. 2015 14:29
Zítra jedu domu. Ceny jako loni.
zmrzlina 6HRK
pizza v restauraci do 50HRK
jumbo pizza na ulici za 80
cevapi, plieskavica, raznici za 80

kurz cca 3,70CZK za 1HRK
Re: Podgora
28. 07. 2015 19:29
atnarfus napsal(a):
-------------------------------------------------------
> cevapi, plieskavica, raznici za 80

... tož to je docela dost, pokud to nebyla porce jako pro dva a salát v ceně smiling smiley
Re: Podgora
28. 07. 2015 23:07
raznici 250g
Re: Podgora
29. 07. 2015 07:18
Záleží na počasí, prvních 14 dní v září v Omiši v roce 2009, většinu dní to na koupání moc nebylo, to jsme cestovali hodně, taky to nebylo špatné. Přijde mi, že po takové cestovací dovolené mám víc dlouhodobějších zážitků. V roce 2011 Podgora, taky prvních 14 dní v září, počasí celou dobu pěkné, výlet jen Makarská a nahoru na Biokovo, podobné to bylo v roce 2012, Gradac, srpen, to jsme se jeli jen autem podívat na Bačinská jezera. Plánů je vždy mnohem víc než se stihne realizovat.
Re: Podgora
29. 07. 2015 19:02
Ceny v hospodě stejné jako loni (OBALA). Jen kukurus podražil na 13 lasiček.
Re: Podgora
30. 07. 2015 07:57
Díky za povzbudivé informace o cenách, takže je vše při starém a hurá do Podgory
avatar Re: Podgora
03. 08. 2015 09:32
Ahoj všem. Tak už jsme sjeli od čtvtka ze Zadaru, Vodice, Šibeniku do kempu Adriatik u Primoštenu. V úterý, nebo středu to zřejmě vezmeme rovnou do Podgory, uvidíme. Je tady krásně. Ani není tak hrozné palermo, to asi přijde sjížděním více na jih. Tady je tedy zmrzlina za 8 Kn

Jirka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (03. 08. 2015 09:33).
avatar Re: Podgora
04. 08. 2015 19:49
Ahojda, dnes jsme dorazili do Podgory. Cesta přes Omiš hrůza. Snad hodinu, možná dvě v koloně. V Podgoře, jak v kempu, tak na plážích hlava na hlavě. Jinak je tu pěkně. V porovnání s Primoštenem větší teplo, jak v moři, tak na suchu.

Jirka
Re: Podgora
04. 08. 2015 22:38
Jiria MTPO a to si isiel do podgory priamo z Primostenu ze to takto hodnotis?
avatar Re: Podgora
05. 08. 2015 06:36
Ano. Z Primoštenu podél pobřeží přes Trogir, Split, Omiš, Baška Voda, Makarska, Podgory.

Jirka



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (05. 08. 2015 06:41).
avatar Re: Podgora
05. 08. 2015 08:11
Další postřehy: je tu teplo a vlhko jako v prádelně. Od rána tu honím dvě otravné mouchy, mravenci, co doted lezli po olivovníku začali omrkávat širší okolí a manželku, co si ustlala večer na nafukovačce obtěžovala drzá veverka. winking smiley Je tady fajn, jen jsem si myslel, že už bude kemp alespoň trochu zmodernizován, nebo alespoň opraveny ty sociálky a ono prdy vrdy. Je to škoda, ale, že by tím zde někdo trpěl, to nevypadá. Jen je to trochu šok, když přijedete z lepšího, to je ale asi taky normální, že na lepší si člověk zvykne lépe, než na horší.

Jirka
Re: Podgora
05. 08. 2015 20:01
Letošní velká dovolená za námi, tak se začínám poohlížet na příští rok. Letos jsme byli Podgoře nevěrní (a vloni vlastně taky), tak to chceme napravit :-) Nemáte někdo tip na app. pro 2+2děti přímo na pláži, s výhledem na moře a s parkováním u app. ?
Vím, že je toto na Podgoru hodně velká prosba, ale přece jenom kdyby někdo věděl Děkuji :-)
Re: Podgora
07. 08. 2015 20:15
VeronikoF., no, pro Podgoru docela náročné přáníeye popping smiley, ale přes víkend zkusím poslat SZ s tipem, pokud je poptávka stále aktuální...yawning smiley??
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.