Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
19. 08. 2014 21:42
uz jsme na miste a je tady stejne krasne, jako vzdy smoking smiley
Re: Podgora
20. 08. 2014 21:53
frenki111, jo jo červený Sharan už je zase doma, v čechách, ale je mu tady strašná zima, tak si užívejte teplíčko v Podgoře a zase za rok se tam potkáme
Re: Podgora
21. 08. 2014 23:00
ivos
Užíváme naplno, včera rybarski večer, olihně na žaru neměly chybu, pivo točeno za 13 kn, dnes loďkou Makarska, mraky lidí a placený sprchy, zlatá PODGORAspinning smiley sticking its tongue out
Re: Podgora
23. 08. 2014 21:53
Jo jo tak si to užívej a dej si jedno vychlazený i za mě
Re: Podgora
25. 08. 2014 22:48
predposledni vecer......... ;-(
uz aby bylo leto 2015
Re: Podgora
17. 09. 2014 21:40
Podgoro, tak v sobotu ráno ahoooojsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Podgora
18. 09. 2014 19:36
Michaela Jan napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Podgoro, tak v sobotu ráno ahoooojsmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Myslíš, Ahoj! že ji budeš vítat nebo se s ní loučit? :-)

P.S. Dnes jsem koukal na kamery a lidi ještě na pláži jsou.A dokonce i ve vodě.Docela by mě zajímalo kolik ta vodá teď má stupňů.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil makaroon (18. 09. 2014 19:39).
Re: Podgora
19. 09. 2014 08:13
makaroon - budeme se vítat smiling smileysmiling smiley!! Jo, taky kukám na kamery a lidí je opravdu málo.....parááááda pro měthumbs up!! A to já nechodím na pláž před Podgorku nebo Primordiu, které jsou v centru a na kamerách, chodím na pláž za hotelem Siréna...tak uvidíme, necháme se překvapit, co všechno nám Podgora na podzimní dovču přichystáyawning smiley!! Hlavně si ale přeju, ať u nás doma je vše OK!!!!!
Re: Podgora
19. 09. 2014 09:08
Jen pro info, včera vzduch v Podgoře 26 °C ve stínu a voda 23°C, mluvil jsem po skypu s domácíma ke kterým jezdíme, lidí už je málo, pomalu začínají nějaké menší hospůdky a krámky zavírat
Re: Podgora
19. 09. 2014 10:18
Tak to je super, Ivoši, děkuju za aktuální infosmiling smiley! Já nestíhám, v úterý jsem přijela domů z lázní z Teplic nad Bečvou a od té doby furt něco....takže jsem ani nikomu z mých známých v Podgoře ještě ani sms neposlala! Mně ty teploty moře i vzduchu úplně stačí a ani zavřené hospůdky a obchůdky mi nevadíyawning smiley! Já radši chodím po procházkáchsmiling smiley! No, akorát dnes ráno na kamerách už byly tmavé mrakyconfused smiley a prý se má ochlazovat...tak uvidíme...eye popping smiley
Re: Podgora
19. 09. 2014 14:32
SO, NE, PO bouřky, potom ochlazení, ale slunečno. Taky uvažujeme koncem září na pět nocí někam do HR, ale asi víc na sever, uvidíme podle aktuální předpovědi. Na koupání to ale asi už nebude.
Re: Podgora
28. 09. 2014 17:17
Ahoj, tak už jsem doma sad smiley! Bylo úžasně....jako vždy smiling smiley, i když počasí bylo hodně aprílové, měli jsme tam snad všechno-teplo, horko, slunce, mraky, chladno, dusno, déšť, bouřku, vichřici...snad jen sníh nám chybělgrinning smiley!
Re: Podgora
28. 09. 2014 18:53
Michaela Jan - hlavne, že ste si to užili a máte z dovolenky dobrý pocit, thumbs up Vitajte doma grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Podgora
29. 09. 2014 08:08
Foco, díky, jo, užili jsme si to a odpočinuli si smiling smiley! Smutno po Podgoře je (ještě aby nebylo, po tolika letech...), ale vzpomínky zůstanou a nová těšení brzy přijdou....smiling smiley
Re: Podgora
20. 12. 2014 23:55
Niektoré CK ponúkajú hotel Mediteran v Podgore na sezónu 2015 ako zrekonštruované štyri pavilóny Oliva, Agava, Mimoza a Caluna so 4*. Pozrela som si aj vizualizácie izieb a apartmánov a nemôžem uveriť, že sa takáto rekonštrukcia dá stihnúť za pár mesiacov. Neviete niekto niečo viac?? Ďakujem
Re: Podgora
02. 02. 2015 10:49
Na hotelu Mediteran se neudelalo vůbec nic.V listopadu chteli renovovat,dokonce měli i nasmlouvane delniky i mel byt otevren hotel Minerva pro ne,ale něco se pravne zadrhlo a nedela se nic.Jmena pavilonu jsou od roku 1962,to je porad stejne.Takze zase všechno postaru
Re: Podgora
02. 02. 2015 13:00
Tento hotel Mediteran je pro mě tak trochu nostalgie, byl jsem tehdy v HR poprvé, bylo to v září 2000, autobusem, na pět nocí. Bylo to fajn. Naposledy jsem se byl k tomuto hotelu projít v září 2011. Myslím, že je to stále celkem dostačující hotel. Snad z něj rekonstrukcí neudělají nějaký zbytečně luxusní nóbl hotel pro snoby, jak se to stalo např. s hotelem Albatros v Poreči na Istrii. Tehdy to byl fajn hotel s venkovním bazénem a vynikajícím stravováním, ve druhé polovině června 2002 stál zájezd cca. 6 500,- Kč na osobu včetně dopravy a polopenze. Ano, doba i platy se od té doby změnily, ale třeba na ten Albatros v roce 2002 vzpomínám jako na velice příjemnou a cenově dostupnou dovolenou.
Re: Podgora
26. 02. 2015 22:39
Hotel Mediteran sa začal opravovat 20.2.Jsem zvedav,co do sezony udelaji
Re: Podgora
15. 05. 2015 08:45
Lipa, najdraža, MOJA Podgora. Kad ću opet doć da te vidim ja............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
Re: Podgora
15. 05. 2015 22:16
Nevie niekto ako to dopadlo s tou rekonštrukciou Mediteranu? ďakujem
Re: Podgora
18. 05. 2015 11:58
Pavilon,ktery je u more je hotovy,dalsi se dodelavaji.15.5 první hoste.Pristi rok Minerva,Podgorka posledni
avatar Re: Podgora
26. 05. 2015 08:43
Dobrý den všem. Nevíte ja vypadá kemp? Měl se také rekonstruovat, tak by mě zajímalo, jestli to dopadlo, nebo ne. Děkuji. Jirka

Jirka
Re: Podgora
16. 06. 2015 21:23
Ahoj,
sice nevím jak vypadá kemp /tam jsme letos nedošli/, ale líbilo se mi jak upravili odpočívadla u cesty do Tučepi. V Podgoře jsme byli minulý týden - počasí paráda někdy až moc horko, jednou noční bouřka. Moře velmi teplé. Pláže prázdné. Celkově hodnoceno - paráda, vnoučata si to užili. Zdraví Mirek
Re: Podgora
17. 06. 2015 15:40
Mirku, závidím, ale přeju smiling smiley! Je super, že jste si to tak všichni užili smiling smiley! Mně je moc smutno po mé Podgoře...tak snad zase někdy...
Re: Podgora
18. 06. 2015 20:55
Michaelo,
nesmutni a hlavu vzhůru. Věř tomu, že se tam vrátíš a ono se to uskuteční. V Podgoře je opravdu krásně.drinking smiley
Mirek
avatar Re: Podgora
20. 06. 2015 18:31
Michaelo, jseš borec a jak píš Mirek, vše se vždy k lepšímu obrátí. Člověk je od toho, aby doufal v lepší, jinak by se zbláznil. Já jedu do mé milované Podgory opět začátkem července a dám si na Tvoje trápení pelinkovač a půl ho vyleju do moře, aby jsi se zase vrátila - což určitě vyjde. Ahoj, Honza.
avatar Re: Podgora
20. 06. 2015 18:55
Pro všechny Podgoráky, letos jede se mnou můj zeť a to do hotelu Aurora - mají dvě děti a jedno je teprve roční, takže nechtějí apartmán a hlavně to mají již objednané. Já to tam dobře znám, ale prý hotel chce za parkování u hotelu 9 Euro za den. Já jedu zase apartmán, takže parkování mám. Nevíte někdo, kde se dá v Podgoře parkovat za lepší cenu, popřípadě zadara? Zeptal bych se znalce, tedy autora tohoto fóra Niki, ale ta nebyla na fóru již rok. Děkuji za všechny rady. Honza (Plzeň) smileys with beer
Re: Podgora
22. 06. 2015 21:19
Zadara vím o jediném místě a to nahoře u památníku. Jestli mají průměrné, nebo lepší auto, asi nebude rozumné ho na tak odlehlém místě nechávat.
Za peníze se parkuje dole u přístavu. Kolik to stojí na celý den ale netuším.
Větší parkoviště je nahoře pod druhým mostem při jižním sjezdu do centra. Polovina patří k hotelu Podgorka. Kdo provozuje tu druhou část netuším.

S parkováním je to v Podgoře tragické. Nakonec budou rádi za to předražené u hotelu.
Re: Podgora
23. 06. 2015 07:54
V roce 2011 jsme byli v Podgoře v apartmánu. Parkování jsme měli v ceně apartámu na tom velkém parkovišti u přístavu. Nebylo to k apartmánu zas tak daleko, ale byla to celkem otrava, když jsme třeba dovezli nákup nebo něco zapomněli v autě a tak. Není nad auto zaparkované hned u ubytování. Pokud u toho předraženého u hotelu budou mít vždy jistotu že kdykoliv zaparkují a kdykoliv odjedou tak to bude asi jediná rozumná možnost.
Re: Podgora
23. 06. 2015 15:42
Který datum pojedete?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 50
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.