Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
avatar Re: Podgora
25. 05. 2014 12:58
Michaela Jan. jaká byla voda? Vidím na webce, že lidi jsou ve vodě poměrně dlouho.
Re: Podgora
25. 05. 2014 14:04
Voda byla ze začátku jako led, časem se pomalu prohřívala, místy byla teplá a místy studená a včera už byla teplá...pro měyawning smiley...kolik měla stupňů, to nevím, svoji rybku-teploměr, jsem vždycky zapomněla na pokojiwinking smiley
Re: Podgora
26. 05. 2014 12:52
:-) Ta webka je dobrá věc :-D. Koukám na lidi jak se opalují a sem tam vlezou do moře a vyhlížím, jestli neuvidím známé tváře z řad domácích. Míšo, takže sis to zase užila a na podzim znovu? :-)
Re: Podgora
29. 05. 2014 15:43
Ahoj Nikismiling smiley jj, kamera je úplně "bomba" , seděla bych a hleděla furtgrinning smiley! V Podgoře bylo suprověa užila jsem si to tam a i odpočinula moc smiling smiley! No, a uvidíme, jak to bude na podzim...zaplaceno je, ale...kdoví..smiling smiley ??? A ty se chystáš kdy smiling smiley??



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Michaela Jan. (29. 05. 2014 15:45).
Re: Podgora
01. 06. 2014 11:11
Kamery jsou super.Jsem jen zvědav kdy je zas zruší.Minulý rok bylo taky spoustu kamer s pohledem na pláže a jak se rozjela sezóna tak to zrušili a zůstalo jen pár kamer mimo pláž.Asi opatření kvůli případným úchylákům :-).´Mně se stejně líbí víc jak je tam teď klid, ticho, jen moře, pláž a sem tam nějaký domorodec.
Ale koukám, že červen už je tady a pláže zatím docela holé.Jestli si dobře pamatuji tak loni ten start sezóny byl taky pomalejší kvůli chladnějšímu počasí.Ikdyž pokud je pak teplo až třeba do poloviny října tak to taky není vůbec špatný.
Anonymní uživatel
Re: Podgora
01. 06. 2014 11:18
Michaela Jan. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Voda byla ze začátku jako led, časem se pomalu
> prohřívala, místy byla teplá a místy studená a
> včera už byla teplá...pro měyawning smiley...kolik měla
> stupňů, to nevím, svoji rybku-teploměr, jsem
> vždycky zapomněla na pokojiwinking smiley
Podgoru miluju.Byla ses podívat ve Staré Podgoře (Gorna Podgora)? Je ten kostelik otevřeny?
Re: Podgora
01. 06. 2014 11:43
Tak to nevím, v Horní Podgoře už jsem vlastně nebyla několik let...mám pocit, že vždycky mám na všechno a všechny spoustu času a pak toho zase až tak moc nestihnu...eye rolling smiley
Anonymní uživatel
Re: Podgora
01. 06. 2014 11:59
Michaela Jan. napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Tak to nevím, v Horní Podgoře už jsem vlastně
> nebyla několik let...mám pocit, že vždycky mám na
> všechno a všechny spoustu času a pak toho zase až
> tak moc nestihnu...eye rolling smiley
Horni Podgora je nádherna. Hlavně nad kostelikem , asi tak 30 minut chuze je tam hodně levanduly. Ta vuně je nádherna. V Horni Podgoře se začína hodně budovat. V roce 2011 tam byl velký požar a nadělal velke škody.My když jezdime do Podgory tak aspoň jednou za pobyt musíme jíd do kopcu.
avatar Re: Podgora
01. 06. 2014 13:28
V Podgoře jsem byl dnes dopoledne na procházce z Tučep. Na plážích sem tam někdo, na promenádě skoro nikdo, jen pár důchodců. Venku 25 stupňů,voda 21stupňů. Až mne překvapila, jak se po bure během půldne zahřála. I manželka v ní vydržela plavat a máchat se dobrých 5 minut. A to je tady jen "lepší" polojasno.
Re: Podgora
01. 06. 2014 16:43
Taky bych si dala líbit takovou nedělní procházku, já zase z Podgory do Tučepsmiling smiley! Ale to jsem kupodivu letos stihla hned druhý den pobytuyawning smiley! Ano, stará Podgora má své kouzlo a ,bohužel, ke škodě této krásy se tam docela dost buduje...thumbs down! Ten požár byl tuším kolem 15.října 2011, shořelo tam přes 1000 hektarů oliv a borovic, tragédiesad smiley. I mým známým tam shořely olivy, ale hned si zasadili novésmiling smiley
Re: Podgora
07. 06. 2014 00:34
Ahoj..rovnou to zkusím tady...scháním ubytování v Čaklje..
Jezdíme směr Podgora už nějaký ten rok...Letos jsme váhali a nakonec se rozhodli, že pojedem zase. Bohužel jsme už prošmejdili celý byt a naše kontakty nikde confused smiley Nevíte někdo o ubytování v Čaklje pro 8 osob... příjezd 5.7... cca 10dní pobytu.
1) Primárně pro 4 dospělé, jednoho druháčka a dvě dvouleté děti
2) Klidně pak další apartmán 2 dospělí, jeden školák a jedno tříleté dítě (ti ještě neví 100%)
Kdysi jsme jezdívali do Podgory na blind, ale s malými dětmi už se mi do toho moc nechce. Dvakrát jsme bydleli ve vile Dubravce..tu jedinou jsem vygoogli..leč pan domácí ma už plno... pak jsme taky bydleli, kousek vedle směr přístav...obloukovitý vchod...dům do růžova( oranžova)...v posledním patře rotwailer smiling smiley..pak vedle..delší schody hned naproti odbočce do přístavu v čaklje..apartmán s velkou terasou...dům žlutý...Loni jsme byli na začátku Čaklje...cca 4. růžový dům...na googel jsem našel číslo popisné č.7...
Nic moc jiného jsem nenašel... většinou mi na netu vyjíždí obsazeno...
Vím, že je trošku pozděl...ale letos to nešlo jinak zoorganizova...proto prosím o pomoc... a případný kontakt. Upředňostuji první řadu domů, kvůli malým dětem a relaxační výhled z terasy na moře.
Za případné info, předem moc děkuji.
Pokud nic neobjevím, tak mi nezbyde nic jiného, než to zkusit přijet a hledat až na místě...ale to bych nerad, kvůli prckům..pač vím, že za poslední domu je v sezóně pěkně plno....
PS: ale je to tam krása....a máme to tam mooc rádi.
Díky...ahoj ...Petr
Re: Podgora
07. 06. 2014 10:27
Pitris:
Jak je to s ubytováním v Čaklje nevím. My jezdíme už 15 let do Podgory. Ubytování se dá sehnat na blind vždy i pro 2 rodiny. Ale zkuste Punta Tours, je to agentura těsně pod hotelem Podgorka. Můžete poslat mail i česky. Posílám odkaz: [www.podgora.com].
Re: Podgora
08. 06. 2014 10:44
MIKu díky za tip...
No zatím stále hledám... tak na zichr jedem 4 dospělí + 3 děti
Re: Podgora
09. 06. 2014 09:46
Pitris, poslala jsem SZ
Re: Podgora
09. 06. 2014 21:53
Michaela Jan.> děkuji yawning smiley
Re: Podgora
16. 06. 2014 14:08
Tak jsem obeslal 5 domácích v Čaklje...a všichni mají obsazeno... tak jestli ještě někdo máte nějaký tip...díky za něj yawning smiley
Re: Podgora
22. 06. 2014 14:23
tož sláva...máme zajednáno...zazálohovano...a za dva týdny tradáá směr Podgora- Čaklje...už se nemůžu dočkat smileys with beer
Re: Podgora
23. 06. 2014 07:56
Super thumbs up, tak ať se vám dovolená vydaří podle přání smiling smiley
Re: Podgora
23. 06. 2014 12:47
Michaela Jan. > děkuji yawning smiley ...uz se těším na ten relax
Re: Podgora
23. 06. 2014 16:35
Tak ve středu odjezd směr ČAKLJE, sice bez zálohy a na blint ;-) snad bude někde volno ;-)
Na kameře v Podgoře se lidé koupají, a narváno tam taky není. Tak, no problema thumbs up
avatar Re: Podgora
24. 06. 2014 09:32
Ahoj všem. Už se také nemůžeme dočkat. Ještě měsíc, tak vegetíme zatím alespoň doma.
[www.email.cz]

Jirka



Upraveno 2krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (24. 06. 2014 09:49).
Re: Podgora
24. 06. 2014 21:32
ahoj my vyrážíme cca za 3 týdny dle tvého fota se sejdem pod hřbitovem v Podgořethumbs up smiley
avatar Re: Podgora
24. 06. 2014 22:17
No, pokud tam bude místo, tak tam asi první týden v srpnu dorazíme. Chtěl bych popojíždět od Zadaru, jako loni a v Podgoře pak zakotvit do konce dovči.

Jirka
Re: Podgora
25. 06. 2014 08:53
Tak pokud chytneš flek zastav se na skleničkusmileys with beer
první týden v srpnu-to je nájezd Italů s obytňáky,loni jsem byl v obklíčení že jsme si připadali jak v Itálii,ale dost se to točí tak šance vždy je,hlavně to v tomto kempu nikdo neřeší jak si to kdo postaví tak občas je to divočina.
Franta
avatar Re: Podgora
25. 06. 2014 10:00
Ok. Počítám, že, než pojedu do Podgory, tak budeme taky v Baško Polje. Zajedu to nejdřív omrknout, max. tam nechám drahou polovičku s dcerou, aby ohlídali flek a stočím se pro karavan. Uvidíme, snad to nějak dopadne. Když jse jezdívali s obytnou dodávkou, nebyl to nikdy problém. Teď už jedeme s karavanem, tak to bude v menších kempech, jako je v Podgoře trochu sázka do loterie. Za tu nezávislost na někom a svobodu to ale stojí.smiling smiley

Jirka
avatar Re: Podgora
25. 06. 2014 20:24
Někdo tam na nás mávaá
[www.whatsupcams.com]
Re: Podgora
07. 07. 2014 11:09
Nevíte někdo aktuální cenu nafty v Podgoře na benzínce?
Lub
Re: Podgora
07. 07. 2014 11:22
nevite náhodou kolik stoji jinde a kolik se připadně ušetři nebo vydělá na jedné nádrži?confused smiley
Re: Podgora
07. 07. 2014 11:42
Lub napsal(a):
-------------------------------------------------------
> nevite náhodou kolik stoji jinde a kolik se
> připadně ušetři nebo vydělá na jedné nádrži?confused smiley


Pokud se mně otázka nezdá, tak nereaguji a nenapadám! Tak jednoduché .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil ledodafak (07. 07. 2014 11:43).
avatar Re: Podgora
28. 07. 2014 21:31
Hledá se majitelka tohoto prstýnku, s nápisem Jirka 31.8.2013, nalezen minulý týden na pláži v městě Podgora/Čaklje ...případné info na koudelkova@ibrs.cz


____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 51
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.