Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
27. 09. 2013 10:03
Zdravím byla jsem tam taky v tuhle domu, potkala zdejší kamarádku Míšu, za což jsem ráda, jen škoda, že nebyly lepší okolnosti.
Snad to kafe výjde příště.
Otevřeno bylo skoro vše, což mě mile překvapilo.
Krásná Podgora nikdy nezklame.
Volim te i budem opet dobro došla :-). Vidimo se za godinu dana.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Niki (27. 09. 2013 10:03).
Re: Podgora
29. 09. 2013 12:22
alesim: Taky by mě zajímaly reálné teploty přímo z místa - ono totiž něco jiného jsou předpovědi na webu a teploty přímo v dané destinaci - co jsem tak pozoroval tak většinou je přímo na místě téměř vždy tepleji než co uvádí web.
Z té fotky to na pláži vypadá na velkou pohodu - lidi sice jsou ale vypadá to docela vzdušně - žádná hlava na hlavě - pohodička - paráda.
Jaké jsou tam teda teploty?Ráno, odpoledne, večer?A jaké bylo moře?Dalo se v něm vydržet déle nebo je to jen na osvěžení a hned ven na sluníčko?
Tady v ČR včera bylo ráno 0° C - no kosa jak blázen - dopoledne byla taky celkem zima - a kdyby nesvítilo slunce tak přes den taky žádná hitparáda.
Podle toho jak je tady tak si člověk říká, že tam se už taky pomalu musí ochlazovat :-) - ale ta fotka z pláže mě teda docela vyvedla z omylu :-)
avatar Re: Podgora
29. 09. 2013 16:14
makaroon, nevím jak teď, jsem už týden doma ale počasí bylo moc pěkné.Teplotu teda nevím ale pocitově dost teplo, voda někdo tam říkal 23° a dalo se tam pobýt déle.V 18 hod.zapadlo slunce a bylo to už na lehký svetřík.A jak píše Niki, skoro vše ještě otevřené.Takže přes obavy jak tam bude v září vše na 1.
Re: Podgora
30. 09. 2013 11:35
Ahoj, mě o té smutné události informovala právě Míša.

Já se nekoupala, ale muž, bratr a syn ano, takže asi se dalo vlézt, vydrželi tam dost dlouho :-). Já potřebuji teplejší, ale na opalování mi to stačilo. Ještě, že si můžu vzít sklenku gemištu pod Neretvanku až k pláži, pak je to jedinečné :-).
Re: Podgora
05. 10. 2013 17:31
Ahoj. Vrátila jsem se v neděli z Podgory. Takže mé info o počasí je už asi, bohužel, pasé...Přijeli jsme 21. a měli jsme krásně a sluníčko celý pobyt. Tipla bych, že mohlo být tak 28 a někdy i více stupňů, přes den na balkoně (otočený k moři) na slunku bylo 45. Večer jsem chodila v tričku s dlouhým a někdy i s krátkým rukávem. I ráno kolem 8 hodiny jsem na terase snídala jen v šatách na ramínka. Moře mělo 23-24 stupňů, teplota se měnila snad každý den. Já jsem se koupala každý den několikrát a to určitě nejsem žádný otužilec. Takže pro mě počasí na 1. Překvapilo mě, že tam byla ještě spousta turistů, ať už na hotelu(Podgorka), tak ve městě. Asi studené počasí ve střední Evropě nalákalo lidi k moři. Potkala jsem tam Niki, tak Niki, promiň, že jsem si s tebou to kafčo nedala, snad to vyjde někdy příště, za příjemnějších okolností. Budu se těšit! Dovča by to byla suprová, pokud by nás nepotkala po příjezdu ta smutná událost, o které se tady psalo. Libuška, naše kamarádka, člověk plný pozitivní energie, radosti a pohody a s věčným úsměvem na tváři. Naše zlatosmiling smiley!! Měly jsme spolu v neděli oslavit její kulaté narozeniny. A ona ví, že nás moc zklamala a naštvala, když takto bez rozloučení odešla!!! Pokud ještě do Podgory někdy pojedeme, ona tam už vždycky bude s náma, aspoň v našich myšlenkách
avatar Re: Podgora
05. 10. 2013 19:23
Je to smutné, ale na druhou stranu, dovedete si představit hezčí odchod? Jinak, já děkuji za info. Hned bych vyrazil i za cenu, že bych se nekoupal, jen ten relax moře, hory, smiling smileypivko, jídlo, káva...

Jirka
Re: Podgora
21. 10. 2013 20:05
Já bych se nebál říci, že je i teď v Chorvatsku nádherně. Dokonce jsem viděl i nějakou nabídku zájezdů a apartmánů - viz.apartmány na Jadranu. Takže můžete bez problému vyrazit i teď :-). Na koupání to sice asi moc nebude, ale podzimní dovolená by byla fajn
Re: Podgora
22. 10. 2013 12:33
Taky myslím, že je tam hezky, ale i u náš to kupodivu teď není k zahození, tak krásný říjen dlouho nepamatuji..
avatar Re: Podgora
28. 03. 2014 10:47
Tak letos pokud vše vyjde jedeme s bydlíkem. Už se zase nemohu dočkat. Nevíte někdo, zda je někde dostupná online kamera Podgory? Nějak nemohu nic dohledat. Díky Jirka

Jirka
avatar Re: Podgora
28. 03. 2014 14:17
avatar Re: Podgora
29. 03. 2014 08:34
O těchto stránkách vím, také tam dřív byla Podgora, ale teď už ji nikde nemůžu nalést. Byly tam dvě kamery. Prý se snad nepohodli na výši nájmu na umístěných kamerách na hotelích, tak to odstavili. Škoda. I tak děkuji.

Jirka
Re: Podgora
29. 03. 2014 16:46
Co je to za slovo "bydlík"?
avatar Re: Podgora
29. 03. 2014 18:41
avatar Re: Podgora
30. 03. 2014 08:46
Je tak.yawning smiley

Jirka
avatar Re: Podgora
02. 04. 2014 08:22
avatar Re: Podgora
02. 04. 2014 10:50
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> [beta.whatsupcams.com]

Nevím, jak ostatním, mě nenabíhá.

Jirka
avatar Re: Podgora
02. 04. 2014 11:03
No zrovna jsu na mobilu..a mě to funguje..i když se to nehýbe...to až doma na notasu..



Upraveno 1krát. Naposledy upravil vasnivykolista (02. 04. 2014 11:03).
Re: Podgora
02. 04. 2014 11:29
Na PC mě, to jde i v pohybu.
Re: Podgora
02. 04. 2014 11:45
Jééé, to je paráda, VÁŠNIVÝ KOLISTO smiling smiley!!! Díky smiling smiley! Tak od teďka budu dění v Podgoře sledovat a budu tam mít všechny známé pod dohledem thumbs up smiley!!!
avatar Re: Podgora
02. 04. 2014 19:22
tak je to špica..funguje to..a ještě z Podgory přibyla ještě jedna z nižšího patra..Juro musíš na tu určitou webkameru kliknout a pak se ti to pohybuje..a když klikneš ještě 2x tak máš celou obrazovku smileys with beer
avatar Re: Podgora
03. 04. 2014 06:03
vasnivykolista napsal(a):
-------------------------------------------------------
> tak je to špica..funguje to..a ještě z Podgory
> přibyla ještě jedna z nižšího patra..Juro musíš na
> tu určitou webkameru kliknout a pak se ti to
> pohybuje..a když klikneš ještě 2x tak máš celou
> obrazovku smileys with beer


Jednou se mi to již podařilo, nesmím ale přes wifi, to se mi to nenačte. Zkusím ještě dnes, nevím proč to přes wifi nejde. Děkuju.

Jirka
Re: Podgora
03. 04. 2014 10:36
Je to fakt bombahot smiley! Akorát ta druhá kamera, co je před Podgorkou, se mi vždycky za chvíli sekne...
Re: Podgora
17. 04. 2014 18:20
Tak už je to pod 30.....za 29 dnů by měl být odjeéééézd do PODGORY smiling smiley! Doufám, věřím, přeju si, že to vyjdesmiling smiley!!!
Re: Podgora
09. 05. 2014 18:43
Za týden už budu na cestě k tobě, ty má Podgoro, milovaná.......smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Podgora
09. 05. 2014 22:46
Krásné vyznání..Michaelo thumbs up
Přeji sretno i sigurno putovanje.My se taky těšíme,ale jedeme kousek pod Podgoruyawning smiley
Re: Podgora
10. 05. 2014 09:38
Kopero, děkujismiling smiley Podgora je můj druhý domovsmiling smiley
avatar Re: Podgora
12. 05. 2014 18:12
Michaelo, dej vědět, co je v Podgoře nového. Přeji šťastnou cestu a hlavně si to užij. Já letos jedu až na přelomu července a srpna na 14 dní. Jak píšeš, Podgora je můj i Tvůj druhý domov. Jestli dobře počítám, tak tam letos jedu už po šesté a vždy se těším jak malý kluk - a že už je to hodně dlouho, co jsem byl malý kluk. Tak ať je tam hezky a hlavně se v pořádku vrať. Honza z Plzně. Ahoj drinking smiley
Re: Podgora
15. 05. 2014 09:42
Ahojky. Tak já do Podgory zítra už asi po třicáté...čtvrté ? páté ? šesté ? ...už ani nevím smoking smiley! Počasí tam teď teda nic moc, chladno, déšť, vichr...ale věřím, že se trošku vylepší smiling smiley! Každopádně už mám oprášený kožíšek a právě si jdu brousit sekáček na led-chichi thumbs up smiley! Ale ne, věřím, že si to tam užijeme, i když počasí nebude úplně top drinking smiley! Potom se ozvu, jak bylo a co jsem zjistila za novinkysmiling smiley
avatar Re: Podgora
16. 05. 2014 16:27
Tak šťastnou cestu. Honza Plzeňsmileys with beer
Re: Podgora
25. 05. 2014 11:03
Už jsme doma, a už je mi po tobě, Podgoro, smutnosad smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michaela Jan. (25. 05. 2014 12:27).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 213
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.