Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
01. 06. 2013 21:49
My jedeme od 12.6. a určitě už bude hezkysmiling smiley) A když nebude tak si to určitě nějak užijem.Hlavně ,že už bude dovolená huráásmiling smiley)
avatar Re: Podgora
02. 06. 2013 21:00
Tak to zatím vypadá, že by jsme se tam mohli dostat i po vodě a auta nechat doma v zaplavených garážích. Hrůůůůza.
Re: Podgora
05. 06. 2013 16:38
Ahoj. Tak jsem se v neděli vrátila po týdenním pobytu z Podgory. Počasí nám moc nepřálo,byl to takový aprílyawning smiley, zataženo, oblačno se střídalo s občasným pojasnem a ještě méně častým jasnem, koupání a slunění bylo jen jeden den, tipovala jsem teplotu moře asi na 20 stupňů (teploměr jsem si zapomněla na pokoji), ale chorvatští známí říkali, že má tak 17 st. Tak nevím....do těch 17 bych snad ani po kolena nevlezla...ale možná jsem tak otužilá?!?grinning smileyprotože se mi teplota zdála docela fajngrinning smiley! Další den, kdy bylo hezky a poměrně teplo, jsme byli na výletě v Makarské. Teplota vzduchu byla celkově od 15 do 27 stupňů, ale ta 15 spíš převažovalagrinning smiley! Hodně nám i pršelo, byly bouřky, hromy, blesky, jeden den ráno nám balkon zasypaly i kroupy a na Biokovu byl sníh....no prostě taková normální letní dovolená u mořethumbs up smiley!!!!! Takovéto počasí jsem tam zažila v tuto dobu asi před 10 lety. Ale i tak jsme si to užili a odpočinuli si a rychle to uteklo! Tak se můžu těšit zase na září...a snad i více tepla a sluníčkasmiling smiley! Ahojky
avatar Re: Podgora
05. 06. 2013 16:56
No teda, to se někdo másmiling smiley Zas jste vlastně zažili počasí z celého roku. Za tu cenu, že bych tam mohl alespoň dvakrát ročně bych také Podgoře to počasí odpustil. Jde o to, jak píšete nepodlehnout a vymyslet činnost, která lze provozovat i za horšího počasí.
Re: Podgora
05. 06. 2013 17:06
Jojo, Jirko, taky jsem to pořád říkala...kdo má takovou dovolenou u moře jak my..yawning smiley!! Určitě jsem se nezlobila, já nemám ráda takové ty velké horka, sice bych více sluníčka 100% snesla, ale co se dalo dělat..?!? Úplně chápu ty, kteří jedou k moři jednou za rok nebo si na dovču šetří i více let a potom mají škaredě, že jsou naštvaní nebo je jim to líto, ale já mám možnost tam jet vícekrát za rok, tak je to v pohoděsmiling smiley! Chodili jsme na vycházky po Podgoře, do Čaklje, na "křídla", do Tučep, do Makarské(to jsme teda jeli autem), no a taky po návštěvách a kavárnách a barechthumbs up smiley! A co bylo úplně super, že bylo minimum turistů, jak na hotelu, tak ve městě, to je vždycky pro mě balzám-ticho, klid a pohodasmiling smileysmiling smiley!! Pokud se taky chystáš do Podgory, přeju krásnou dovolenou a ať ti vyjde podle přánísmiling smiley
avatar Re: Podgora
05. 06. 2013 20:56
Jó, děkuji. Už se těšíme. Ono je tam podobné počasí jako tady, tak doufám, že se to do té doby alespoň trochu zlepší. Ono i tady už toho bylo až až. Sleduji ČT24 a je to hrůza.
Re: Podgora
13. 06. 2013 16:30
Zdravim vsechny lidicky'kteri byli v podgore my za 14dni odjizdime podgora k majiteli vinko aleric mate s tim prosim nekdo skusenost?strasne moc se uz tesime tak snad nebudem sklamani!mejte se lidi ahoooj ;-)
Re: Podgora
18. 06. 2013 23:51
Nevíte, jestli se dá někde v Podgoře koupit chleba podobný našemu, třeba něco jako 'finski kruh', o kterém se píše v tomto vlákně zde?

Děkuji

Edit: dotaz na Biokovo přesouvám do příslušného vlákna



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Rubbs (18. 06. 2013 23:57).
Re: Podgora
19. 06. 2013 07:22
Smoulinko, nevím kde a jaké ubytování má Vinko Alerić, ale jeho znám, je to bývalý číšník z hotelů Minerva a Podgorka a od letoška šéf restaurace hotelu Mediteran. Ja to fajn, příjemný, solidní a slušný člověk, takže věřím, že u něj budeš spokojenásmiling smiley!! Přeju pěknou dovču v Podgořesmiling smiley!!
Re: Podgora
19. 06. 2013 21:41
Rubbs, mám pocit, že ho nosil manžel z malé sámošky u přístavu. Byla to napodobenina našeho klasického chleba v bělejší podobě.
Re: Podgora
19. 06. 2013 21:45
Michaelo, kromě povýšení spojeného se změnou místa yawning smiley je v naší Podgoře něco nového? My letos vyrážíme až v srpnu, asi se nedočkám.
Re: Podgora
19. 06. 2013 22:59
VeronikaF: Dobrá zpráva, jen to budeme mít z kempu trošku dál… Jako stvořené na ranní procházku s dcerkou :-)
Re: Podgora
20. 06. 2013 19:14
Rubbs, od kempu je to pěkný kousek cesty, zkus kuknout do pekáren a do sámošky po cestě, určitě ho tam budou mít taky.
Re: Podgora
21. 06. 2013 13:48
zdravím všechny milovníky Podgory mám jen dva dotazy:co nového v kempu?myslím po stavbě mobil.domků?
a pak zda už někdo byl ubytovaný v hotelu Sirena.dík
Re: Podgora
26. 06. 2013 14:16
michaelo jan. dekuji za príjemnou zpravu, zítra mame odjezd tak ted se tesím jeste víc,snad to bude jak píses díky thumbs up smiley
Re: Podgora
26. 06. 2013 15:39
Veroniko, mluvíš mi z duše, v pátek v noci vyrážíme směr Podgora...už se nemůžu dočkat..smiling smileysmiling smileysmileys with beer
Re: Podgora
26. 06. 2013 20:25
Smoulinko a žanku, přeju hezkou dovolenou v Podgořesmiling smiley, ať máte sluníčko a teplé moře,spoustu fajn zážitků a potom krásných vzpomíneksmiling smiley! Šťastnou cestu tam i zpátky a pozdravujte moře i Podgorusmiling smiley!!
Re: Podgora
27. 06. 2013 17:01
Michaelo Jan děkuji za přání, nápodobně...určitě si vzpomenu a pozdravím i Karlovačkem při vzpomínce připiju..smileys with beer
Re: Podgora
07. 07. 2013 18:31
Jedeme do Podgory poprvé a mám dotaz na šnorchlování. Protože jedeme busem, co s ploutvemi - ano či ne? A je tam nějaké špešl pěkné místečko? Děkuji za odpověď.
avatar Re: Podgora
07. 07. 2013 18:46
No, nevím jak ostatní, ale jistě nemá cenu šnorchlovat u pláží, leda si udělat výlet trochu za město. Možná by to šlo alespoň trochu mezi Podgorou a Tučepy, ale moc bych si od toho nesliboval. Aby člověk opravdu něco viděl, tak by podle mě musel buď vědět přímo kam, což já nevím, nebo zaplatit a nechat se dovést lodí na jistá místak potápění. Třeba má někdo ale jiné zkušenosti, uvidíme, zda dá někdo tip...
Re: Podgora
07. 07. 2013 20:46
Manželovi by šlo spíš jen o ukrácení chvíle, aby pořád neležel, nějaké rybičky, trocha podmořského světa. Dál na moře s nějakými potápěči by nejel...
avatar Re: Podgora
07. 07. 2013 22:33
Já si tam raději beru prut a vyrážím na ty malé rybky, které také místní připravuji jako chuťovku. Vždy se tam najde někdo, kdo šnorchluje, ale nikdy jsem neviděl větší nadšení, než z uloveného kraba, nebo ježka. Ty se dají vidět i ze břehu, hlavně v přístavu. Jo a ještě taková divná stvoření, nezkoumal jsem co to je. Vypadá to jako nějaký mořský plž, říkám tomu medvědí h...o. Zapomeňte ale na něco tak krásněho, co ukazují v tv. Pokud máte místo v batožině, tak je vemte, ať pak nelitujete, nebo nekupujete tam, ale jak píšu, moc bych si od toho nesliboval.smiling smiley
Re: Podgora
08. 07. 2013 17:46
Jj, než poslouchat - kdybych tu ty ploutve měl ..., tak je raději přibalíme.
avatar Re: Podgora
08. 07. 2013 19:50
Přesně tak. Tak ať se líbí. Já to mám už také za pár. Už 23.7. Začínáme pomalu dávat dohromady věci.yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (09. 07. 2013 17:32).
Re: Podgora
09. 07. 2013 16:53
My už 26. 7., v sobotu jsem vybrala last, včera zaplatila a už se jenom těšíme. Původně jsme letošní léto neřešili, ale nakonec jsme nevydrželi ... Takže krásný pobyt a šťastný návrat všem.
Re: Podgora
13. 07. 2013 00:59
My máme do odjezdu ještě nějaký ten pátek, teď otestujeme Tatry. Tak si to tam užijte, moře se už konečně otepluje. Pak sem vhoďte pár postřehů, co nového :-)

JirkoMTPO, dcera už je taky sbalená, o 2 kufříky zakopávám už týden (jeden patří panence), no a když nejdřív jedem do hor, tak si začala přibalovat i batoh. Když vyrazím přes chodbu v noci, tak občas zakopnu :-)
avatar Re: Podgora
13. 07. 2013 08:29
To by se mi také líbilo. Štve mě, že se jinam už nedostanem. A lepší to nebude. To kdyby jste viděli náš obývákeye rolling smiley , je to tu jak když se stěhujeme a to je jen začátek. Je fakt, že každým rokem něco uberem/říká žena/, ale i tak. Nedovedu si představit, že by jsme někam letěli. Dřív mi to tak nevadilo, měl jsem obytnou dodávku, tam se to vždy stratilo, ale od té doby, co máme dceru, nejezdíme do kempu, ale do apartmánu a osobákem P807 s tím, že první a poslední noc přespáváme v autě, to pak poskládat je hrůza. Letos už jsem kopil nosič na tažné a na ní bednu, časem pojedem snad s přívěsem.smiling smiley
avatar Re: Podgora
13. 07. 2013 17:34
Jo, to je svatá pravda. Jak jednou poznamenal na tomto foru, balení neřeším, zabalím byt a jedu. My také každý rok nadáváme, co všechno vezeme, ale je to marné. Velikost věcí se rovná velikosti auta. Tak ahoj a sretan put. Honza
Re: Podgora
13. 07. 2013 20:15
Každý rok mi manžel při "stěhování" věcí do auta nadává, proč beru celý skříně. Každý rok má pravdu, stejně tam nosíme jen šortky, tričko a plavky. Každý rok po návratu poslouchám, proč to čistý oblečení zase peru. Každý rok si říkám, že příště už vezmu každýmu jen ty plavky, šortky a pár triček. A stejně za pár dní to bude jako každý rok.
Anonymní uživatel
Re: Podgora
13. 07. 2013 22:15
Veroniko, to je jako bys bydlela s námiyawning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 103
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.