Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
28. 04. 2013 11:15
Veroniko smiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs upsmiling smileythumbs up
Re: Podgora
28. 04. 2013 17:49
Veroniko, mám stejné pocity. Mirek
avatar Re: Podgora
28. 04. 2013 19:07
Taky se nemůžeme dočkat.yawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (29. 04. 2013 10:21).
avatar Re: Podgora
28. 04. 2013 22:37
Už se těší i naše rodina. Na začátku července vyrážíme.
Re: Podgora
29. 04. 2013 07:30
Veroniko krásně jsi to napsalasmiling smiley) už se nemůžeme taky dočkat i když vedle do Drašnice.
avatar Re: Podgora
29. 04. 2013 07:41
Už x let jezdíme přes Maďarsko.Letos přemýšlím, že bych to zase pro změnu skusil přes Rakousko. Kdysi jsem si spočítal, že to vyšlo rychleji a levněji na poplatky, ale teď se mi nechce po opravě auta jet zase z Brna do Bratislavy po naší "nejlepší" dálnici. Než kupovat dalniční na tento kousek a poplatek za Maďarsko, zkusil bych zas podpořit Rakušáky a Slovince, co vy na to? Poraďte prosím. Díky předem.
Re: Podgora
29. 04. 2013 08:52
Jirka MTPO: keď prispievaš do tohto vlákna,tak píš k veci.Toto je vlákno o Podgore a nie o aute a cestovaní.
avatar Re: Podgora
29. 04. 2013 10:09
ptr277 napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Jirka MTPO: keď prispievaš do tohto vlákna,tak píš
> k veci.Toto je vlákno o Podgore a nie o aute a
> cestovaní.


No nevím, já myslím, že cesta do Podgory by mohla být též součástí tohoto vlákna. Nevidím na tom nic špatného. Jestli jsem se tedy někoho dotkl prosbou o radu, tak se omlouvám.
Re: Podgora
29. 04. 2013 12:39
Mohlo, ale když na to máme speciální chlívek...

Kdyby se jednalo o posledních dvacet kiláků, tak neřeknu, ale na maďary tu máme speciální vlákno v jiné sekci.
avatar Re: Podgora
29. 04. 2013 16:47
Ano speciálních chlívků je tu habaděj. Jen jsem chtěl znát názor přímo od "Podgoráků", tak to již prosím nerozmazávejte. Ani jeden z vás jste mi soukromou zprávu neposlal, přes to, že to lze a radu pro mě také nemáte. Tak se opět omlouvám za narušení ticha...



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (29. 04. 2013 17:21).
Re: Podgora
29. 04. 2013 18:08
JirkaMPTO: My jsme sice věrni Gradaci, ale v Podgoře jsme jednou byli... Jezdíme vždy přes Rakousko, je nám to "sympatičtější".
Tak já bych radila tuto cestu. Doufám, že to neschytám také.:-) Ale myslím si, že na tvém příspěvku není nic špatného a že to patří prý
někam jinam... jedeš do Podgory, tak se to Podgory týká, ne? Jo, to kdybych se já ptala na cestu a přitom jedeme do Gradace, to by byla jiná.
avatar Re: Podgora
29. 04. 2013 18:40
Děkuju. Víte, já nás beru již jako takovou až rodinou skupinku lidí. Proto se ptám na vše co mě zajímá a co by mohlo třeba zajímat i ostatní. Nenapadlo mě, že by v tom mohl být problém. To bych se asi správně neměl ptát ani na ten akvapark a vlastně ani na nic jiného, co se netýká jen a pouze samotné Podgory. Já si naopak myslím, že i tipy na výlety na jiná místa, které lze odtud podniknout jsou přínosná, jakož i tipy a nápady... No nic. Ještě jednou děkuji za pozitivní zprávu i tip.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (29. 04. 2013 20:22).
avatar Re: Podgora
29. 04. 2013 20:53
Tak mi to nedá a musím touto cestou poděkovat všem. Posíláte mi soukromé zprávy s podporou a zkušenostmi, které máte. Jen mi přijde líto, že si to nemohou přečíst i ostatní. Ono je fakt, že to asi každého nezajímá, nebo má v této oblasti jasno. Ještě jednou moc, moc děkuji. Kdyby jste někdo byl v termínu 23.7.- 8.8. v Podgoře můžem se sejít u smileys with beer. Klidně se ale můžou přihlásit zájemci z jiné destinace.smiling bouncing smiley Jirka Menšík
Re: Podgora
29. 04. 2013 20:55
Nežeňme to do extrému. Výlety do okolí s Podgorou přímo souvisí. Víš že každý rád poradí, ale my systematici se snažíme mít pořád vše pěkně uspořádané yawning smiley
Re: Podgora
29. 04. 2013 21:17
A to zase ano.Jeden výlet do Podgory určitě uděláme [www.rajce.net]
Budeme tam v podobnou dobu,kousek jinde.Jirko dále sz...
avatar Re: Podgora
29. 04. 2013 22:01
Zkusím přidat také nějaké fotky...
[jirkamtpo.rajce.net]



Upraveno 6krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (30. 04. 2013 08:54).
avatar Re: Podgora
30. 04. 2013 00:24
smiling smiley Kdyby jste byl někdo další v tu samou dobu poblíž a potřeboval pomoc, tak se nabízím. Kdykoli, ve dne v noci můžete volat. Umím dobře např.: poradit, nafouknout samonafukovací karimatku, roztlačit auto z kopce, podat kladivo a jiné nářadí, podat lékárničku, sníst vám svačinu, rozdělat oheň ve stanu, dotankovat benzín i s naftou, zajistit novou elektriku, prostě cokoli...Určitě bych toho zvládl i víc. Tak kdyby jste byl někdo v tísni, vzpomeňte si na mě.grinning smiley



Upraveno 3krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (30. 04. 2013 18:19).
Re: Podgora
30. 04. 2013 20:41
OK,máme přibližně stejný termín,letos po 12x do kempu pod hřbitovem,tak jsi zván na pivkosmileys with beer
poznávací znamení
zelený stan+bílý Hyundai na plzeňské SPZ



Upraveno 1krát. Naposledy upravil centy (30. 04. 2013 20:43).
avatar Re: Podgora
30. 04. 2013 20:49
Kemp Sutikla, tam jsme Podgoru začínali. OK. Děkuji, rád se zastavím.
Re: Podgora
30. 04. 2013 21:32
Malá vzpomínka na Podgoru.
[codriver.rajce.net]
Re: Podgora
23. 05. 2013 15:53
Zítra odjezd a v sobotu ráno Psmiling smileyOsmiling smileyDsmiling smileyGsmiling smileyOsmiling smileyRsmiling smileyAsmiling smiley
Re: Podgora
23. 05. 2013 19:17
Tak si to užijte,tiše závidím.Hlavně ať vám vyjde počasí.
Re: Podgora
23. 05. 2013 20:49
Taky Vám přejem krásnou dovolenou Míšo.
Re: Podgora
23. 05. 2013 22:16
Děkuji vám oběma moc, potěšilo tosmiling smiley. Počasí tam pěkné není, je chladno a prší a moře jak led, ale od úterý se to má lepšit, tak uvidímesmiling smiley. Ale mamka má nějaké zdravotní problémy a doktor jí doporučil odjet, takže hlavně, ať se jí tam to zdravíčko vylepší a ať si tam obě odpočineme! Slunění a koupání si rády užijeme klidně až na podzimsmiling smiley. Ještě jednou díky a ahojsmiling smiley
Re: Podgora
24. 05. 2013 17:29
Ahoj vsichni,
letos se chystame poctvrte do Podgory a ja uz jsem zoufala z ubytovani. Chceme jet jen s manzelem a synem (1,5 roku) a nemuzu sehnat nic peknyho. Asi jsme se namlsali minuly rok, kdy jsme byli cela banda a meli pronajaty domek primo v pristavu a bylo to super.
Tak jsem vas chtela poprosit, kdyby jste mel nekdo tipa na apartman pro dva plus to nase batole, budu vam vdecna. Chteli bysme jet 16.7 a navrat 24.7. Cena tak do 50€. A nejlepe v oblasti poratu, tam to miluju nejvic!
Diky moc!
Martek
Re: Podgora
25. 05. 2013 23:43
Apartman pro dva, s tim jsem take roky zapasil, tech mnoho neni. Ted uz jsme ctyri a to je optimalni pocet. Ja uz mam na konec cervence zabookovane bydleni u Katy Letikove v Caklje. Nejak ji musim poslat zalohu a pak uz se budu jenom tesit. Po letech zase do milovane Podgory.
avatar Re: Podgora
28. 05. 2013 22:34
To počasí je doopravdy děs.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil JirkaMTPO (31. 05. 2013 10:07).
Re: Podgora
01. 06. 2013 12:48
JJ.Počasí velmi špatný.Pláže jsou naprosto prázdné.Na celém uzemí HR je prakticky pořád zataženo, vítr a dešťové přeháňky.Lidé tam stále chodí v dlouhých kalhotách a bundách.Sezona už začala takže finanční ztráty budou značné.
Tady pro zajímavost plynulá kamera, která jde zvětšit i naplnou obrazovku.Jsou tami jiné místa v HR.
[www.skylinewebcams.com]
avatar Re: Podgora
01. 06. 2013 15:26
JJ.Počasí velmi špatný.Pláže jsou naprosto prázdné.Na celém uzemí HR je prakticky pořád zataženo, vítr a dešťové přeháňky.Lidé tam stále chodí v dlouhých kalhotách a bundách.Sezona už začala takže finanční ztráty budou značné

Ano a proto zítra ráno odlet , směr za snad menším zlem -- [foreca.cz] - H R je moje srdeční záležitost Baška , dávám jí až v září , ....ted na dovču k Jadranu - otužilci a nebo ty co zkrátka " musí " za každou cenu ...protože to mají zaplacené .
Sebou , karty . č. nezlob se , žolíky - všechny možné hry , vadí - nevadí - flaška , DVD čka , teple oblečení ( skoro se nabízí neopren ) a to hlavní .......hodně kapalné , nejlépe destilované tekutiny .Přes den " to " přespat - a na večer to rozjed .[www.skylinewebcams.com]

Ale jo ......už jsou tam i první vlaštovky .
Re: Podgora
01. 06. 2013 19:22
Ano.S tím neoprénem to bylo trefné :-) - dnes na té jedné webce se tam pár nadšenců v neoprénu máchalo :-)
Ti co to mají předem zaplacené a jedou letos v červnu mají opravdu pech.Já osobně bych to asi zrušil i za cenu určité ztráty.Každý to máme asi jinak a někoho nebaví jen se válet na pláži ale já tam vždy jedu hlavně kvůli tomu moři a sluníčku.Představa, že bych tam týden dva trčel a popocházel kolem moře jen v bundě není pro mě vůbec lákavá.Nějaké ty výlety se samozřejmě dají vymyslet ale celý týden někde štrádovat by mě taky nebavilo a taky už mám za minulé roky kdecos projito.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 160
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.