Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Podgora

Autor Niki 
Re: Podgora
03. 02. 2011 09:35
Už se moc těším, snad to výjde a do Podgory se podívám poprvé letos už na začátku dubna, moc se těším na domácí lidičky, chybí mi moji přátelé kluci i holky Podgorští :-))). Měli teď karneval :-))) v Podgoře, musela to být supr zábava.
Re: Podgora
03. 02. 2011 09:46







Můj drahý Mate :-)))



Upraveno 4krát. Naposledy upravil Niki (03. 02. 2011 09:51).
Re: Podgora
03. 02. 2011 17:45
ma niekto vedomosť či je v Podgore free internet ak nie,su tam internetové kaviarne?Vďaka
Re: Podgora
04. 02. 2011 14:46
internetová kavárna ano...
i nad studenacem - v suvenýrech je internet za poplatek

free - nevím,

ale my v našem apartmánu máme wifi :-)))



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Niki (04. 02. 2011 14:47).
Re: Podgora
04. 02. 2011 17:27
a do ktorého app idete?môže tam pes
Re: Podgora
07. 02. 2011 09:48
pejsek - může

villa Car
Re: Podgora
07. 02. 2011 13:49
Bože já už se tak těším, snad to výjde a v dubnu poprvé letos vyrazíme :-))

Těším se na všechny kamarády a kamarádky v Podgoře :-DDDD
Re: Podgora
08. 02. 2011 07:52
Pokud se podívám na tuto stránku, musím jako rybář konstatovat, že Veronika už má rafinovaně nahozeno a čeká co zabere !
[...]
Má tady na celém foru spoustu dobdrých informací a pomáhá i s překlady, takže neodsuzuji, pouze se usmívám pod vousy !
Niki, nic ve zlým drinking smiley
(Možná to mělo být v "Ostatní / umíme se smát" .



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (08. 02. 2011 07:52).
Re: Podgora
08. 02. 2011 09:55
:-), já mám nahozeno už spoustu let

a těžím jen pro své vlastní potěšení a srdíčko :-)))
Re: Podgora
13. 02. 2011 19:08
Ahoj Niki, taky jezdíme do Podgory, ale v září. Píšeš,že v dubnu "razíte", docela by mne zajímalo kdy v Podgoře začíná sezóna koupání, ale ne pro otužilce. Uvažovali jsme o tom podívat se tam počátkem léta s vnukem. A je otázka kdy? Dík Mirek
Re: Podgora
14. 02. 2011 09:08
No já bych řekla, až konec června :-P, pro nás co máme rádi kafíčko - moříčko :-)
Re: Podgora
14. 02. 2011 19:03
Vratil jsem se z Podgory v nedeli,zatim nic noveho se nedeje.Vypsano je vyberove rizeni na predlazdeni cele Podgory zamkovou dlazbou.Rikali ze se to bude delat jak prijedou turisti,jak je zvykem v chorvatsku.A ze stare Podgory se opravuje stara cesta do Drasnice a zacalo se kopat pred pripravovanym tunelem nad Podgorou do Vrgorca
Re: Podgora
15. 02. 2011 10:02
:-)
to jsem zvědavá, co tam bude nového :-))
ale naštěstí je facebook a zprávy jsou pořád on-line :-)
Re: Podgora
15. 02. 2011 23:35
S tou "koupací sezónou" je to řekla bych rok od roku horší. Poslední dva roky se koupat dalo až po 25.6. Když jsme tam vloni i předloni přijeli, tak nám "spoluapartmánisti" vyprávěli, jak využívali klimatizaci k přitopení si. Pak ale bylo nádherně :-)
Re: Podgora
21. 02. 2011 14:31
Veroniko děkuji za informace,ale musím přiznat,že jsi mne nepotěšila. Myslel jsem si, že se tam dá koupat o něco dříve..... Eduarde o tom připravovaném tunelu jsem slyšel, ale nic oficiálního,nebo ty o něčem víš?
Re: Podgora
21. 02. 2011 18:17
Niki: A nebude ten karneval v Podgoře náhodou až teď v sobotu??? smiling smiley. Jinak s tím počasím já myslím,že je to hlavně o štěstí.Jaké je jaro...Já jezdím už několik let ke konci května a třeba v roce 2009 bylo přes den 35 stupňů a voda jak kafíčko.Vloni ze začátku pobytu taky krásné a teplé počasí a moře kolem 23stupňů,pak se postupně ochlazovalo a pršelo a když jsme odjížděli,tak rapidní změna,teplota vzduchu klesla snad o 10 stupňů a moře bylo ledové.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michaela Jan. (21. 02. 2011 18:19).
Re: Podgora
21. 02. 2011 23:23
Vloni ke konci rijna odpadlo velke mnozstvi kamene o velikosti autobusu na cestu nad starou Podgorou a do tedka je cesta zavrena.Vlada rozhodla ze do leta otevre tunel v delce asi 200m,ktery propoji cestu do Vrgorca.V Podgore to rekl ministr dopravy HR.Dnes se muze bez placeni dostat na biokovo a okolo rest.Vrata biokova se spustit na cestu do vesnice Kozice.Je to stara sotolinova cesta,ktera je dnes trochu opravena a chteji ji asfaltovat.Co se tyce tunelu Bast-Zagvozd,tento tyden bylo setkani vlastniku pozemku na pripravovane ceste k tunelu od more a resila se ta cesta.Nic noveho nevim,do konce tohoto roku se ma otevrit.
Re: Podgora
22. 02. 2011 09:41
Taky o tom sesuvu vím.Bylo to přes 1000 tun skály.Bylo štěstí,že v tu chvíli tam nikdo nebyl a nepřišel o život nebo nebyl zraněný.Je to špatné pro lidi,kteří jezdí na pobřeží za prací.Musí jet až přes Šestanovac a to se jim ta cesta hodně protáhně-ať už časově,tak i finančně.Uvažovalo se i tom,že by tu cestu opravili,ale vyšlo by to daleko dráž,něž výstavba tunelu a hlavně by tam i dále hrozily sesuvy,takže se rozhodli pro tunel.No,jinak já taky mooooc smutním po "mojí" milované Podgořesmiling smileysmiling smileysmiling smiley.Ale pokud bude vše tak,já má být,vyjíždím v pátek 20.května.Do mého druhého domova smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Podgora
22. 02. 2011 09:46
Eduard06-chtěla bych se zeptat-snad nejsem moc zvědavá nebo drzásmiling smiley??A Ty jezdíš přímo do Podgory?Co Tě tam přivádí v tuto dobu?Jezdíš za rekreací a odpočinkem nebo za rodinou,či přáteli nebo Tě tam snad přivádí nějaké obchodní zájmy?Díkysmiling smiley
Re: Podgora
22. 02. 2011 10:19
Ahojky Míšo :-)

taky mě to zajímá :-). To bude nějaký skoro nebo úplně domácí :-))
Re: Podgora
22. 02. 2011 11:46
Ahojky Niki smiling smiley! Tak uvidíme,co odpoví....smiling smiley.Tak Ty už se natěšuješ,že?Jedeš asi pracovně,že?-když je to už na začátku dubna.A co ten karneval?Nebude až teď v sobotu?Ja jsem měla info,že až 26..
Re: Podgora
22. 02. 2011 12:04
Ja jsem normalni host,jezdim tam nekolikrat do roka,vetsinou tak 7krat a podgora me ucarovala.Mam tam za ty roky super přatele a vazim si toho.Dalsi tura je na uskrs,tedy velikonoce a dalsi druhy tyden v kvetnu.Pro me je tam nejkrasneji v cervnu i zari.Maskenbal myslim je tuto sobotu v hotelu Podgorka a letos je levnejsi vstupenka ale je bez obcerstveni v cene.Tak jsem tomu vyrozumel u pokladny studenac,kdyz se o tom bavila pokladni predminulou sobotu.Ale neni to 100%,neni to co me v podgore az tak zajima.
Re: Podgora
22. 02. 2011 12:06
K tomu plesu jeste neco:

[www.podgora.hr]
Re: Podgora
22. 02. 2011 14:41
Jééé,Eduarde,Ty se mášthumbs up!! Sedmkrát do roka být v Podgoře,to je parádathumbs up.Závidím,ale přejusmiling smiley.Já se tam dostanu jen 2-3x do roka.Jezdím ke konci května a pak se snažím ke konci září.A když to vyjde,tak i přes prázdniny.Ale já mám raději klid a pohodu a to tam přes sezónu moc nenísmiling smiley.Je to tím,že pracuji s lidma a tak letní měsíce moc nevyhledávám,a taky nemám ráda velké horkosmiling smiley.A hlavně nemám řidičák,auto ani řidičesmiling smiley,takže musím spoléhat na obecní dopravu-bus nebo letadloyawning smiley a tak se tam nedostanu pokaždé,kdy bych chtěla...sad smiley.Jj,a ten karneval má být až teď v sobotu,vstupné je,myslím,100Kn a myslím,že spousta Podgořanů a Podgořanek se tam těšíhot smiley
Re: Podgora
22. 02. 2011 15:42
No já viděla nějaké fotky na fejsu u Marijany Letici, nepátrala jsem po plesu v Podgoře, ale byla taky v převleku, třeba je těch plesů v okolí více.
No nejedu já pracovně , ale manžel , bude na naší kući dělat něco s klimatizací.
A já budu s dcerou a Ivanem feštati :-)
A dcera určitě bude pečená vařená v baru Nola - se Sinišou, Gigem...a ostatními :-)
Re: Podgora
23. 02. 2011 09:28
Niki:Aha,tak to anosmiling smiley.Tak bude pracovat manžel,to by bylo divné,aby v dubnu pracovali Chorvati...yawning smiley.Mám tu zkušenost,že oni začínají zásadně pracovat v momentě,kdy začíná nebo už běží turistická sezónaspinning smiley sticking its tongue out.No,ale výjimka potvrzuje pravidloyawning smiley!Hezky si to tam užij a třeba se ozvi,když si vzpomeneš,číslo mobilu mám furt stejné
Re: Podgora
23. 02. 2011 11:47
Jasně Miško,
ještě to není na 100%, tak to nechci zakřiknout, zrovna před chvílí mi psal kamarád Dražen, že sedí s Ivanem na terásce a pijí kafíčko, no a mě za oknem v práci sněží..není to nespravedlivé? :-)
Re: Podgora
01. 03. 2011 16:54
Prosím o názor. Nepoznátre náhodou apartmány Rosciš, Tina Ujeviča 4, Podgora.? Stránku som našla, len ma zaujíma či ste tam niekto náhodou nebol . Ďakujem spinning smiley sticking its tongue out. Už sme v Podgore boli a moc sa nám tam páčilo, chceli by sme v lete ísť.
Re: Podgora
03. 03. 2011 06:17
Nutno dodat , že hned vedle kempu v Podgoře je hřbitov. Je to oddělené betonovou zdí. Teda spát s mrtvými by se mi nechtělo. Jednou jsem bydlela v apartmánu v Drašnici a z balkonu byl výhled přímo na hřbitov. Naštěstí šlo o ubytování na jednu noc. Představa , že budu sedět na balkoně a koukat na hřbitov, který se rozprostírá přímo přede mnou a pak je až moře mě neláká.
Re: Podgora
09. 03. 2011 22:02
Nesmíš to tak prožívat. Já bydlím kousek od hřbitova celý život. Jako děti jsme tam hrávali na schovávanou grinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 53
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.