Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Místo v Chorvatsku - romantika

Autor Kajka 
Místo v Chorvatsku - romantika
07. 06. 2007 11:01
Ahoj,
chtěla bych poprosit o nějaká doporučení kam jet do Chorvatska.spinning smiley sticking its tongue out
Plánujeme s manželem (bez dětí) první týden v září poprvé dovču v Chrovatsku a rádi bychom na - nějaké spíše odlehlé romantické místo bez turistického ruchu, kde jsou hezké, malé pláže ale možnost i nějakých výletů, klidně do hor. Spíše pryč od lidí a do přírody, do města můžeme popřípadě vždy dojet autem. Zhruba někde kolem střední Dalmácie ale spíše pobřeží. Na ostrovy je asi moc komplikovaná cesta.
Kdyby měl někdo kontakt i na nějaký apartmán (kolem 10 Eur) nebo malý kemp tak prosím o zaslání.thumbs up

Děkuji za rady, nemám vůbec přehled kam by se dalo jet eye rolling smiley

Díky, Kajkayawning smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Kajka (07. 06. 2007 11:11).
avatar Re: Místo v Chorvatsku - romantika
07. 06. 2007 11:26
Tak to doporučuji nějaký maják. V HR je jich dost, a klidu a romantika tam bude.
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
07. 06. 2007 11:36
Přečti si vlákno o Pisaku, jestli by Ti vyhovoval.
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
07. 06. 2007 13:18
Majáky jsou zajímavý, ale my bychom radši na pobřeží aby byla možnost nějakého výletu.
Pisaku si přečtu, díky.

Máte ještě někdo další zkušenosti, aby bylo z čeho vybírat?cool smiley
Pelješac - romantika, jižní strana - malebné miniaturní Podobuče, Potočine, pár domků na začátku Boraku, robinzonády Dingač, okolí Dubrovníku
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
07. 06. 2007 19:06
Sheriff napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Pelješac - romantika, jižní strana - malebné
> miniaturní Podobuče, Potočine, pár domků na
> začátku Boraku, robinzonády Dingač, okolí
> Dubrovníku

Borak, Dingač je fakt robinzonáda se tam dostat autem.grinning smiley Obzvlášť veselo je tam dojet na blind, když je tam plno a pak muset plně naložený rychle uhnout nervóznímu vyjíždějícímu domácímu. Zpestření je, když cestou zpátky chytíte někoho sjíždějícího.angry smiley
Takovou dálku až na Pelješac a bez rezervace - to fakt NEE! S tím Borakem máte pravdu, ale já mám pravdu taky - je tam nááádherně, my rezervujeme už v lednu, protože víme že chceme ještě pár let jezdit jen tam. Naš domácí ani nemá NETstránky neb je nepotřebuje, každý kdo si odbydlí - hned rezervuje na další rok, takže Vám to ani nemůžu doporučit k ubytování. Ale místo-oblast je bezkonkurenční.
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 07:38
Byl jsem tam dvakrát a vždy bez rezervace (Kučiště). Ten Borak jsem chtěl jen zkusit dřív než jsem zajel na Kučiště. Stejně pro děcka přístupem do moře nic moc.
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 07:54
Díky. Ten Pelješač je teda dálka ale zajímavé. Jsou v těch místech co jste jmenovali nějaké kempy kde by se dalo přespat, když by se nesehnala rezervace? Nemáte někdo nějaké fotky???eye popping smileyyawning smiley
avatar Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 08:59
[images.google.com]
A už jen prohlížej a prohlížej. Kem tam určitě je hnad na začátku Orebiče je nějaký.
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 10:16
Kajko já doporučuju Živogošče. Je tam klid o velkém ruchu nemůže být řeč . Malé pláže jsou tam taky a výletů do hor si užiješ podle svého . z apartmánu máme výhled jak na moře tak druhým oknem právě na hory takže se můžeš kochat nádherným výhledem . Přeji pěknou dovolenou
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 12:40
2 Kalja: Seženeš, to se neboj. To byl jen extrém, kdy jsem chtěl zkusit Borak, což je samota s pár baráky. Jinak místo určitě seženeš. My jsem bydleli třeba tady:



Celé přízemí pro sebe, dvě obrovské verandy, jedna pod citrusy a hned nad mořem, moře po cestou 10 m. Před Kučištěm ve směru na Orebič je dobrý kemp i s oblázkovou pláží



a za Kučištěm je pro změnu kemp, který je specializovaný na vodní sporty (surf).
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 14:33
Ahojky,
romantika je určitě v Podobuče!Klid oblázkové pláže a skály....a pohled na nekonečné moře.Když si zadáš do "Google"Podobuče tak určitě něco seženete.

Pozdrav Sáraspinning smiley sticking its tongue out
Re: Místo v Chorvatsku - romantika
08. 06. 2007 21:49
Tenhle výhled je kousek od Boraku v Borje a na blind v loni v červencithumbs upgrinning smiley


A co powiecie na to - [www.adria-island.org]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 269
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.