Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brela

Autor Danča 
Re: Brela
02. 08. 2011 22:47
Díky za info, napadlo mě, že bych to zkusil někde okolo kostela, tak snad se nějaké místečko najde.
avatar Re: Brela
03. 08. 2011 16:59
Dole v přístavu je 1 nebo 2 místa, kde se dá stát na dvě hodiny, nevím, jestli zdarma, vypadalo to jako místo pro ty, co přijeli a hledají apartmán k ubytování.
Re: Brela
28. 08. 2011 21:13
poradte ubytovanie okolo 10.9 v Brele pre dvoch, dakujem! Da sa najst na blind - tak do 30 eur?
Re: Brela
21. 01. 2012 13:57
Prosím o info zda jste někdo byl ubytovaný v apartmánovém domě Davor , Brela-Stomarica.Děkuji Jana.tongue sticking out smiley
Re: Brela
22. 01. 2012 11:51
Ahoj
u Davora sme boli ubytovaný v 2010 aj 2011 a bolo super.Taktiež domáci sú velmi milý.Horšie boli tie schody dole ku moru a hore do marketu.Vito
Re: Brela
31. 01. 2012 19:11
doporučí niekto ubytko v Brele alebo blízkom okolí .. cca 6 osob .. 11.8. - 18.8 alebo 18.8. - 25.8.

prosim SZ , cena 15 € os.
Re: Brela
29. 02. 2012 15:39
Zdravim, mohu vam nabidnout apartman cislo 7 a cislo 1 ve druhem terminu tzn od 18.8.2012 jen ty ceny jsou trochu vyssi.
Muzete se podivat na celou nabidku fotky i ceny na facebooku Vila Ivanac Lenka+Mate

[www.facebook.com]
Re: Brela
29. 02. 2012 16:00
dalej mozme komunikovat cez SZ, dakujem
Re: Brela
29. 02. 2012 22:14
Ubytování v Brele Jakiruša 100 m od moře s výhledem.15 eur za osobu . Penzion Lila . Npište pošlu další info. urbanmed@seznam cz
Re: Brela
04. 03. 2012 09:13
Prosim , planujem dovolenku v Brele v 7 alebo 8 mesiaci 2012 na 10 dni .Možete mi zaslat na e- mail overene Apartmany do 150 m od mora .
Dakujem pekne .
e- maile limal2@azet.sk
Re: Brela
05. 03. 2012 12:45
Dobrý deň,pani Lenka Váš app.dom je v centrálnej Brele na tej istej ulici ako app.Iris /pod nimi bola pekáreň/?Ak áno mate volný app. pre 2-3 osoby na 10-11 dní v termíne - tak od 28.6 do 9 -10.7. 2012 Ďakujem za info Ludka
D
Brela-Slavonka
03. 06. 2012 14:22
Ahoj lidičky :-)

rádi bychom letos na dovču do Brely - Vila Slavonka. Chtěla bych tímto požádát o nějaké bližší informace k tomuto zařízení. Bohužel jsem tu na fóru nikde nic nenašla. Tak prosím máte-li někdo zkušenosti, prosím pište. v jaké části Brely se vila nachází (je-li blíže k Baška Vodě, v centru,..), jsou-li zde obchody, restaurčky,..., jaká je pláž (je poblíž FKK???), co domácí??
Za každičkou informaci předem díky.
D.
Re: Brela
07. 06. 2012 13:17
Ahoj,osobní zkušenosti s ubytováním tam nemám,ale vím kde se nachází tak aspoň nějaké info můžu poskytnout,nachází se víceméně v hlavní části brely..cca v polovině mezi hotely soline a berulia,leží dost vysoko od moře do kopce takže ve vedru je to pak docela vejšlap,ale to je v brele většina ubytování aspoň trochu do kopce,nevím zda-li brelu znáš osobně ale leží v hodně prudkém svahu,co bych ale docela uvedl jako nevýhodu, že kousek nad vilou už je jadranska magistrala,takže musíš počítat s větším hlukem,hlavně v sezóně je magistrála dosti vytížená i v noci od autobusů atd.,obchod jeden je kousek na spojovací silnici mezi hotely soline a berulia, jedná se o silnici, která dále pokračuje do bašky vody,pláž je asi nejlepší chodit na berulia bech,ta je pěkná,ale fkk v blízkosti žádná není,nejbližší je buď baško polje (cca 3-4km) nebo vrulja za brelou směrem k omiši,tam se jedná víc o divoké pláže,ale vzhledem k členitosti pobřeží počítej min hodinku cesty,na baško polje je to o trošku asi blíž(cca 30minut-odhadem-pěšky sem tam nikdy nešel jen na kole),jedná možnost na fkk je hodně mimo sezónu blíže v brele část podrače sčit atd. ale i tam se můžeš setkat s nepochopením, v sezoné ale jiná možnost než dvě zminěné pláže není,samozřejmě nahoře bez jde všude. restaurací je v okolí dostatek,nejblíže je asi volat(na spojovací silnici) který je celkem dobrý,pak samozřejmě v přístavu jich je na výběr min z 10ti tam můžu doporučit pizzerii marko
Re: Brela-Sčit
23. 06. 2012 07:12
Prosím , poznám Brelu centrum ale rád si prečítam dobré rady pre časť Sčit .Ako je to s plážou , pekarne, reštaurácie ,obchod atd .
Dakujem za každú informáciu .thumbs up
Re: Brela
18. 02. 2013 12:44
Dnes je doba, kdy má spousta lidí dost hluboko do kapsy a přesto by rádi k moři, takže možnost o které vím ( Brela) a v roce 2006 jsme ji využili.
Nástup v pátek nebo dle dohody (česky), platba složenkou na poště v Kč.

Dvě podmínky:
1) červená cena platí až od 27.9. (tento termín jsme měli i my)
2) - apartmán max. pro 3 osoby, 2 os./týden/3.500,- Kč, 3 os./týden/5.000,- Kč,
(Termín od 30.8. - 27.9. 2 os. 6.400,- Kč, 3 os. 7.900,- Kč)
(Termín od 28.6. - 30.8. 2 os. 7.500,- Kč, 3 os. 9.700,- Kč)

Cena je myslím velice přijatelná a i jízdou mimo SLO dálnici a v HR po "staré trase" mimo dálnici se dá taky dost ušetřit.
Odkaz sem dávat nebudu, ale tomu, komu by to pomohlo splnit si sen, jej rád pošlu SZ.
avatar Re: Brela
21. 02. 2013 15:54
platba předem?confused smiley

_______________________________________________________
Re: Brela
21. 02. 2013 22:11
A jak jinak ten pobyt chceš zaplatit, když majitel bydlí v CZ a úklid a případné opravy mu zajišťuje majitel vedlejšího domu. On sám je tam ročně snad jen 4 týdny.
Snad si nemyslíš, že bude souhlasit, že mu ubytování zaplatíš až po návratu !eye rolling smiley
Při objednání ubytování přes internet taky platíš předem zálohu a u cestovky dokonce celou částku.
Po zaslání peněz Ti přijde Woucher jaký dává cestovka (+ podrobné info pro cestu i samotný příjezd k apartm. s vyznačeným Tvým park. místem) a ten předáš sousedce, která Tě ubytuje.
Byli jsme max. spokojeni a pokud bych nyní nepreferoval ještě klidnější místa a hlavně s možností rybolovu, určitě bychom se tam ještě vrátili. thumbs up
avatar Re: Brela
21. 02. 2013 23:26
Já to mam udělaný tak , že platim až na konci pobytu , podle toho jak dlouho se " zdržim " .. nojo , ale známe se - nebo tam jezdím 10 let a jinak Brela je špičková . měl jsem pobyt v Bašce Vodě a pěšky podel vody do Brely - koupání thumbs up v pohodě , sice neznam nabízenou cenu , ale kdo má rád pohodu tak smiling smiley
U nás na jihu , když přijedu na chalupu , tak v místní společnosti hasiči žízně řikají ... cos nám zase přivezl zajímavého z velkého města na " řešení "
Dám tu Brelu do programu . Slyšm ... co tam čepujou .
Ale vážně oni neví vůbec která bíje a o co jde . Já to vidim tak , že člověk se snaží , chce pomoci jiným a ono ... se to vrátí nebo obrátí ... [www.jpeg.cz]
avatar Re: Brela
22. 02. 2013 11:34
co je na tom divnýho platit na místě? nikdy nevíš co se za půl roku před pobytem může stát a pak loudit zálohu ba celou částku je opruz, pokud místním nikdo nepřijede tak si mávnou nájemníka na ulicismiling smiley

ale to už je mimo téma
pár nabídek mi přišlo a vybíráme, díky

_______________________________________________________
avatar Re: Brela
26. 02. 2013 15:46
Mirusi .. a ta cena je jako jen za ubytování na týden ? Nebo s polopenzí ? Za tu cenu pořídím ubytování na 12-14 dnů pro 4 osoby - co je na tom tak levné ??
Porovnávám teda cenu v sezoně , ne až někdy v říjnu - to bych tam zmrznul eye rolling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Isekon (26. 02. 2013 15:49).
Re: Brela
26. 02. 2013 22:58
TO: Isekon

Já jsem psal o ceně na konci září, né každý zbožňuje vedra 35 a více °C, která jsou v sezóně.
A Tobě se zdá cena 250 Kč ( 9 Euro) pro jednu osobu/noc vysoká ?
U nás za to nepořídíš ani pokoj v obyč. hotelu a tam máš k dispozici celý apartmán včetně kuchyně, terasy a na atraktivním místě.
Většina vás posílá předem do Chorvatska zálohu v Eurech, to taky něco stojí, zde pošt. složenka cca 30Kč.
Když něco napíšu, tak si za tím stojím a tohle spolu s cestou v HR "po staré cestě" mi připadalo jako velmi levná varianta dovolené.

Tu tvou nabídku : Za tu cenu pořídím ubytování na 12-14 dnů pro 4 osoby beru.
Pošli mi tedy tip, kde se dá podle Tebe v Chorvatsku pořídit ubytování pro jednu osobu / noc za 68 Kč t.j. 2 a půl Eura (a nemusí to být ani v sezóně), příští rok bych si tam udělal dovolenou aspoň dva měsíce! smileys with beer



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Mirus (26. 02. 2013 22:59).
avatar Re: Brela
27. 02. 2013 14:44
Mirusi, zřejmě jsi přehlédl, tak to zdůrazňuji Porovnávám teda cenu v sezoně , ne až někdy v říjnu - to bych tam zmrznul
Tož tak , já raději těch 35 °C , jak 20 °C , jsem zmrzlina , takže po sezoně nic nesháním - tam souhlasím , tam ta cena je solidní.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brela
27. 02. 2013 14:47
Mirusi, zřejmě jsi přehlédl, tak to zdůrazňuji Porovnávám teda cenu v sezoně , ne až někdy v říjnu - to bych tam zmrznul
Tož tak , já raději těch 35 °C , jak 20 °C , jsem zmrzlina , takže po sezoně nic nesháním - ale nevím , jak jsi přišel na těch 9 € , mě to vychází 23 € (skoro) na osobu a týden ... nebo to je i s polopenzí ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brela
27. 02. 2013 22:22
Isekone,
Ty jsi asi přehlédl, že píšu 3500 Kč nikoliv 3500 Euro, takže 3500 Kč děleno sedmi dny je 500 Kč/noc a to děleno dvěmi osobami je 250 Kč za osobu/noc, což se rovná cca 9,5 Euro/osoba/noc, přeci jsem psal, že pobyt se platí v Kč obyč. složenkou na poště !
Že Ty jsi to četl nad ránem po příchodu ze Stodolní ?! drinking smiley
Jo a je to bez polopenze. spinning smiley sticking its tongue outsmileys with beer
Jak jsi proboha přišel na těch 20 °C ?
Jezdíme pouze konec září a teploty jsou 30 °C ve stínu, moře 22 °C a hlavně stálé počasí.
avatar Re: Brela
02. 03. 2013 12:03
... Mirusi, na Brelu ... dobré thumbs up
Re: Brela
11. 03. 2013 18:57
Dobrý den,
chystáme se do Chorvatska - Brela - Vila Slavonka. 14.6.-23.6.2013
Máte někdo zkušenost s tímto místem a ubytováním?
Děkujeme za odpovědi.smiling smiley
Re: Brela
14. 03. 2013 19:31
Slavonka je myslím v centru.Brela je dobrá volba a v tomto termínu bude ještě klid.
Hezkou dovolenou.
Jirka
Re: Brela
24. 04. 2013 18:20
Dobrý den přeji všem! Prosím o informace o Brele Stomarica. Mám zamluvené ubytování -Villa CLEOPATRA - Stomarica 8. Neznáte prosím někdo tento dům a apartmany?
Děkuji.
Re: Brela
26. 04. 2013 15:10
3x jsem bydlel kousek od tohoto domu. K pláži pár metrů, dobrá lokalita. Jen pozor na výběr apartmánu, pokud chcete vidět na moře.
Přímo jsem tam ale nebydlel.
J.
Re: Brela
26. 04. 2013 16:05
Kde je dotazovaná vila přesně nevím, my byli Zeliči 14, ale jsou to sousední ulice.

Pláž Stomarica:

[www.rajce.net] [www.rajce.net] [www.rajce.net]
[www.rajce.net] [www.rajce.net]
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.