Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Trogir-Vinisce

Trogir-Vinisce
29. 04. 2007 00:26
Prosím o informace, kdo byl v této vesnici Vinisce? Líbí se mi Villa Stana, máme dvě 8-letý děti, jaké je tu moře a vyžití?
kik
Re: Trogir-Vinisce
14. 06. 2007 15:45
Ve Vinisci jsem byl v pred cca 3 lety 14 dni na prelomu srpna a zari, kdy tam uz pomalu koncila sezona. Pri lonske dovolene v Primostenu jsem se tam byl podivat a docela dost se tam zmenilo k lepsimu. Nevim presne, kde je ta Villa Stana, ale pokud na te strane zalivu co je otevrena k mori, pocitej s betonovymi moly a vstupem do vody po zebricich. Ve vesnici na konci zalivu je castecne oblazkova a pisecna plaz s pozvolnym vstupem do vody, coz by mohlo vyhovovat vasim detem. Vyziti nedokazu posoudit, to zalezi na tom, co se vam libi. Je tam nekolik restauraci, obchudku a konob a navic moznost koupit dobre vino a rakiji za hodne rozumne ceny. Do Trogiru a Primostenu je to cca 20 minut autem. Jenom si dejte pozor na cestu, po odboceni z magistraly v Marine je ten posledni usek do Vinisce celkem uzka silnice plna zatacek. Zena z toho tenkrat mela docela sok, kam to vlastne jedemesmiling smiley)))) Pokud ale touzite po pomerne klidnem miste, tak by to mohlo splnit vase predstavy.
kik
Re: Trogir-Vinisce
14. 06. 2007 20:55
Jeste jsem zapomnel na jednu vec. Zjisti si, ve ktere casti Vinisce ten dum lezi. Pripada mi, ze to je nekde u posty na konci zalivu a tam to okoli nebylo zas az tak krasny. Dalsi ubytovani ve Vinisci najdes na www.... nebo pres Adria Databanku (www.adriatadatabanka.com) - ale tam chteli zalohu.
avatar Re: Trogir-Vinisce
15. 06. 2007 08:20
Ahoj, ke Stankovi Orličovi jedeme od 30.července. Nám se tam moc líbí právě pro ten klid, málo turistů, žádné hotely. Do Vinišče jedeme už po třetí. Koupat se dá na "městské pláži", kde je poměrně mělko a písek - od app. cca 5 minut chůze. Jinak apartmán stojí právě na druhé straně zálivu než píše kik, je téměř u vody - jenom přeběhneš cestu. Sice se tady dá taky koupat, ale jsou tam ukotvené loďky. My se jezdíme většinou koupat na gumovém člunu na skály.
I ta silnice už by měla být v pohodě, myslím že udělali nový povrch. Domácí Orličovi jsou fajn, udělají ti taky gratis večeři, což je asi obvyklé všude. Nás brali loďkou na otevřené moře, kde nás nechali celý den na takové opuštěné pláži a odpoledne pro nás zase přijeli. Bylo tam úžasný koupání a potápění. Když budeš chtít poslat nějaké fotky tak napiš svůj mail
Vinišče
26. 06. 2012 09:02
Zná někdo Vinišče? A jak to středisko vypadá, je vybaveno apod.?
Díky za info
avatar Re: Vinišče
26. 06. 2012 09:46
Ahojte. LuděkCe....nebyla jsem, jen jsme projížděli. Ale výborně toto místo - Vinišče - na polském fóru - opisuje Ania W. Pokud bych tam chtěla jet, velmi by mi pomohly její postřehy, obrazové foto - i ukázky obchodů a restaurací - má u mě velkou pochvalu. Myslím, že to pomůže i Tobě se zorientovat. [www.cro.pl] Zdravísmiling smileyR.
Re: Vinišče
26. 06. 2012 14:39
T LudekCe: Boli sme tam 2008,2009 a 2010. Na tých Polských fotkách nájdeš všetko čo tam je. Presne kam idete a čo Vás zaujíma? Mám podrobne vyfotenú celú zátoku, len tie fotky neviem sem dať. vybavenie ako všade: turistické centrum, pošta, ráno trh so zeleninou, sem tam aj ryby,niekolko obchodov, 4 či 5 reštaurácií, požičovňa lodí, diving center, marina ktorá raz funguje raz nie. Je to rybárská dedina, kotvia v centre veľké rybárské lode s patričným bordelom okolo. My sme boli ubytovaný ďaleko od centra, bol tam super klud, mali sme vlastnú plážičku 5 metrov od baráku. S gumákom sme jazdili na okolité zátoky a ostrovy.
Re: Vinišče
27. 06. 2012 00:24
Díky za info mám něco zamluvené poblíž villa Carmen, ten střed vesnice zase tak dobře z fotek nevypadá
dál od centra se mi to zdá lepší, to mi potvrzují i info od Ozziho, dík
kik
Re: Vinišče
27. 06. 2012 21:09
Byl jsem ve Vinisci naposledy cca pred 3 lety a pokud chcete klid tak by vam to mohlo vyhovovat. My bydleli relativne dal od centra s vyhledem na usti zatoky a vlastnim betonovym molem na opalovani a vstup do vody, Je tam samozrejme par obchodu, daji se koupit cerstve ryby od rybaru, da se koupit mistni velice slusne vino a rakije... Zalezi na tom co chcete
Re: Vinišče
28. 06. 2012 08:32
My byli v tomto apartmánu -

/smazán odkaz na ubytovaní/

před třemi lety. Domácí byl ochotnej chlapík, pořád nás tahal na Rakiji a taky nás vyvezl na člunu. Je to klidná vesnice, jinak vše jak popisuje Ozzie. Oblezl jsem všechny kopečky a vesnice okolo, jen ta zátoka má tvar lahve, takže ta voda tam není tak průzračná jako jinde...

Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil duboka (23. 06. 2018 17:47).
Re: Vinišče
28. 06. 2012 08:57
My sme boli ubytovaný dvakrát u Kaja Bockaja a raz u susedky pani Anny Pažaninovej. Obidve super. Je to von zo zátoky vedľa Villa Antonia. Výhľad na otvorené more, večer bez premávky, kľud. Jediná nevýhoda, ďaleko do centra a horší prístup autom. Teraz ideme na Rab, ale do Vinišče sa ešte určite vrátíme.
Re: Vinišče
23. 07. 2012 23:40
Má prosím ještě někdo letošní zkušenost kde a jak často zde prodávají ryby?
Re: Vinišče
24. 07. 2012 10:10
Do Trogiru je to skok a tam je obrovský rybí trh. Ráno ešte bez premávky. Keď si faknšmeker nakupuj tam.
Re: Vinišče
24. 07. 2012 11:11
ozzie, prosim ťa o kontakt na to ubytovanie s výhladom na otvorené more. Ďakujem
Re: Vinišče
24. 07. 2012 13:37
http...................................
Keby to nefungovalo, tak do google zapíš: .............. V dome sú dva apartmány, dole menší pre 3 osoby a hore pre 4+1.


smazán odkaz na ubytovaní, pište si to po SZ, děkuji


Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány.




Upraveno 1krát. Naposledy upravil duboka (23. 06. 2018 17:49).
Re: Vinišče
24. 07. 2012 23:47
To Ozzie - rybí trh v Trogiru samozřejmě znám, jen jsem myslel jestli někdo ví jak funguje přímo ve
Vinišče....
Re: Vinišče
25. 07. 2012 13:55
Fungovalo to tak, že na trhu so zeleninou sa zastavilo auto a predávali ryby. Výber bol veľmi malý a nepredávali každý deň. Neskúšal som kupovať od miestných rybárov. Treba sa opýtať od domácích či sa dá?
Viniščesmiling smiley
21. 06. 2018 11:24
Letos po 2 letech opět vesnička Vinišče.Poprvé v roce 2016 a bylo dobře. Jede tam letos někdo???hot smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil SLuděk (21. 06. 2018 11:26).
avatar Re: Trogir-Vinisce
21. 06. 2018 11:39
Sloučeno se stávajícím tématem.

.
.

_________________________Jirka_________________________
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 56
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.