Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Vrsi - Mulosmoking smiley

Autor kuchta 
Vrsi - Mulosmoking smiley
19. 04. 2007 06:54
Ahoj turisti!
Letos jedu do Vrsi - Mulo. Znáte někdo toto místo? Jaká je pláž, vyžití, služby? Kam na výlet? Kudy je nejlepší cesta? Kde na netu najdu nějaké mapky, info? Poraďte, potěšte, postrašte, hlavně pište, a díky.
Re: Vrsi - Mulosmoking smiley
19. 04. 2007 23:11
Do Vrsi-Mulo jsme zajeli asi před 5.lety na 4dny při odjezdu z Brače. Jelikož jsme trefili super domácí,tak jsme bili spokojeni. Jedna menší písečná pláž s restaurací.Ve vesnici potraviny,hostinec. Do center s nočním životem kousek - Nin,Zaton. Máme rádi klid -spokojenost.
Re: Vrsi - Mulosmoking smiley
23. 04. 2007 11:04
To: Ragulin - Moc díky, pokud budete mít nějaké dobré rady na cestu, dejte vědět.

A krásné a pohodové léto všem!
Re: Vrsi - Mulosmoking smiley
25. 04. 2007 23:23
Ahoj Kuchto - podle mě po dálnici - sjet na Posedarje - Ražanac - Ljubač - Vrsi - Vrsi-Mulo
- sjezd na Zadar - Zaton - Nin - Vrsi- Mulo /ais o 20 km dál/
- po staré - Gračac - Jasenice - Posedarje ...
Já jezdím po staré od 91.roku a je lepší a lepší. Po dálnici jsem jel jednou a nespokojenost. Ale jak komu vyhovuje. Loni po staré Pelješac a super.
Re: Vrsi - Mulosmoking smiley
04. 05. 2007 09:19
Ahoj.
Taky jsem absolvovala několik cest po autostádě od A po Z- v tomto případě - Split. Musím říct, že stará cesta měla své kouzlo, tak jsem se nechala ukecat a vraceli jsme se z Podgory po straré. Bylo to pro nás zklamání. Kouzlo malých taveren, pečícího se jehněčího, naše oblíbená restaurace - to vše zmizelo. Zůstal je smutek, a taky lítost, protože lidé kolem přišli o živobití.
Asi je moudřejší nevracet se do minulosti.
Tak ještě jednou díky za radu a Dobro došli!

D.

P.S. Co je vlastně VRSI - MULO v češtině? Už jsem se s tímto názvem několikrát setkala při místním označení, ale nepochopila:-)
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 147
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.