Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Drvenik

Autor Frankie 
Re: Drvenik
30. 05. 2008 17:45
Tady máš tu čekací zónu.


avatar Re: Drvenik
30. 05. 2008 23:32
kvetaca napsal(a):
-------------------------------------------------------
A při cestě zpátky k boudě, kde se kupují lístky, je hospoda kde čepují Plzeň...ale ty jako Moravák asi spíš něco onačejšího, ne? drinking smiley



Plzeň tam loni točili za 13KN.
kizy
Re: Drvenik
07. 06. 2008 17:48
Da se v Drveniku koupat někde bez plavek.
avatar Re: Drvenik
22. 06. 2008 23:47
4 vasnivykolista

Tak jsem ti to omrkl v Drveniku dle tvého požadavku. Jsou zde dvě parkoviště s parkovacím automatem. Jedno je po levé straně po vjezdu do Drveniku - Donja Vala a druhé vlevo vedle mola pro trajekt. Na automatu byla cedule, že se platí poplatek od 13.6., ale nikoho jsem neviděl kupovat si lístek. Sretan put i dobro došli. smoking smiley
Re: Drvenik
24. 06. 2008 11:22
@petr) tak v té hospodě jsme vloni párkrát byli (přesně pod těma roletama co jsou až k zemi ;-) a vždy nám čepovali Karlovačko, a to že tam mají Plzeň jsem si nevšimnul, nicméně, Plzeň si můžu dát doma kdy chci, tak to neva drinking smiley

@kizi) no na hlavní pláži určitě ne, ale když vyjedeš kousek bokem, tak je spousta malých plážiček mezi skálami, kde se naháči můžou v klidu vyvalovat ...
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 161
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.