Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Starigrad - Paklenica

Autor MarcelaP 
Starigrad - Paklenica
04. 04. 2007 18:07
Byli jste tam někdo? Je to vhodné pro děti 3 a 6 let. Upřednostňujeme klidnou dovolenou s čistým mořem. A čerstvé koblihy. Děkuji za názory. M.
Re: Starigrad - Paklenica
06. 04. 2007 07:29
Čisté moře je a koblihy taky ale to je si tak všechno.Moře není moře ale uzavřeny velký zaliv,jako rybník ani vlnka.Mimo soutěsek které nejsou na každodenní procházku není kam jit.Byl jsem tam loni v srpnu na druhe dovče ale s Makarskou kde jsem byli v červenci se to fakt nedá srovnat.Je to ale čistě muj subjektivní názor který rozhodně nevnucuju,
Re: Starigrad - Paklenica
06. 04. 2007 18:07
jestli chceš klid tak je to OK,Žádné disco a tak klidné male město už jsem tam byl 3 krát a jsem spokojen.Letos jsem chtěl něco rušnějšího ale stejně jedu do Starigradu
avatar Re: Starigrad - Paklenica
11. 04. 2007 17:25
Ahoj
Nezná někdo apatmán DADO ve Starígradu?smileys with beer
avatar Re: Starigrad - Paklenica
12. 04. 2007 10:53
Každý rok jezdíme jinam, Makarska, Omiš, Cres, Poreč , Krk a letos Starigrad-Paklenica. Jedeme 23.6.2007 tak sem zvědavej na prostředí a vše okolo. Mame taky děti 5 a 2 roky , takže moře pro ně asi Ok, ale jak jsem se dozvěděl dle různých názorů, tak fakt klidné místo, ale mame auto a neni problem za zabavou zajet, ale s dětma zase klidne misto vyhovuje. Napište jestli tam někdo taky v tomto čase bude, mužeme se tam třeba setkat.
Apartmany tam neznam, ale i od DADO sem měl nabídky, ale měli jsme i lepší - cenově , ale nevím kde který appartman leží, jestli přimo u moře a nebo dále. To uvidíme až tam přijedeme, kde vlastně budeme bydlet - samozřejmě fotky od domacich mame ale na vlastní oči to je trošku lepší pro obrázek o ubytování. Naše rodina neni nijak naročna, takže se nestresujem s ubytovanim jestli 5 metru od vody nebo 500 m od vody a těšime se na dovču.
Dle odpočítávání 71 dnu.
Re: Starigrad - Paklenica
18. 04. 2007 13:28
JE FAKT,ŽE JE TAM CELKEM KLÍDEK,CENY ZA APARTMÁNY JSOUDOST DOBRÝ,ALE MOC SE TAM TOHO NEDĚJE,NA PROCHÁZKU SI VYŠLÁPNEŠ SKORO VŽDYCKY STEJNOU CESTIČKOU(ALE ALESPOŇ NEZABLOUDÍŠ)A PRO DĚTI JE TO CELKEM IDEÁLNÍ,ALE NEČEKEJ MUŠLE atp.JE TO TAK NA OPALOVÁNÍ A PLAVÁNÍ,NA MUŠLE,HVĚZDICE A POD.MUSÍŠ DO SELINE cca 3 KM TAM NAJDEŠ,MĚJ SE,ZDRAVÍ JIRKA
avatar Re: Starigrad - Paklenica
21. 04. 2007 09:26
O Starigradu-paklenici toho nějak moc k zjištění není. Mam dotaz jak dlouho Vám kdo jste tam už byli trvá přibližně cesta. Jsou samozřejmě varianty po dálnici a taky po staré kolem plitvic. Diky za jakekoli názory a informace, neni nad osobní zkušenost, ono routeplaner je hodně velká teorie.
Re: Starigrad - Paklenica
22. 04. 2007 13:23
Jel jsem tam z Teplic 10 hodin bez nějakého spěchu.Ačkoli mám starou cestu přes Plitvice rád tak sem je jednoznačně lepší dálnice.Po staré jezdím když jedu Split a níže.
to PAVEL.R
28. 04. 2007 16:27
V apartmane DADO sme stravili jednu noc. Ubytko bolo celkom v pohode, ziadny prehnany luxux, ale cisto a v pohode. Vilka je od mora asi 20m :-)) Nemozem hodnotit plazee, pretoze som ziadne nevidela... schodiky ta dovedu k promenade s vybetonovanimi stvorcami, voda pokojna a cista. Ked sme tam boli, prehnala sa tadial Bora, takze ozaj mozem hodnotit len apartmany - a tie boli vazne v pohodicke. Inak my sme si ubytko rezervovali cez [www.croatiaholidayapartments.com]

Mestecko mi pripominalo Petrcane pri Zadare, je to nieco pre rodiny s detmi a starsich ludi alebo tych, ktori maju radi pokoj viac nez uziapanych nemeckych turistov....
avatar Re: Starigrad - Paklenica
03. 05. 2007 06:29
Nemáte někdo náhodou mapku tohoto letoviska, se jmény ulic, nebo něco podobného. Nebo jestli není někde na netu ke stažení, docela by mě to pomohlo.
Starigrad Paklenica
30. 07. 2007 18:01
Chystá se někdo v srpnu do Starigradu (NP Paklenica)? Jsme dvě kamarádky, pokud tam někdo jedete, můžeme třeba společně zajít na turistiku do NP, výlet apod., prostě prima parta.
Starigrad-Paklenica
16. 08. 2018 14:34
Rodinný priateľ kúpil dom v uvedenom mieste. Máme možnosť tam ísť, máte niekto poznatky z tejto oblasti?
avatar Re: Starigrad-Paklenica
16. 08. 2018 14:41
Pavel.R tam jezdí..
avatar Re: Starigrad-Paklenica
05. 01. 2019 12:38
Kdo by měl zájem tak Starigrad mohu doporučit a případně i domluvit v apartmanech DADO smileys with beer
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 61
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.