Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Koci
Re: Brist
01. 07. 2007 21:24
9Caute vsichni,my se letos chystame do Bristu hotel RIVA jedem vlasti dopravou misto vypada klidne - nam to urcite neva.Jinak v minulosti jsme byli i v tady zminovanych Tucepech pred sezonou v hotelu Alga a bylo to v poho.Co clovek to nazor.Svuj vam napisu az budeme zpet.
mb
Re: Brist
02. 07. 2007 15:42
Snažila som sa vyhľadať všetko, čo sa dalo, ale ako sa vraví, lepšie raz zažiť ako 100 krát počuť. Takže budem Vám vďačná, ak po návrate z dovolenky napíšete svoje postrehy. Prajem šťastnú cestu.
avatar Re: Brist
02. 07. 2007 18:19
Re: Brist
12. 07. 2007 11:24
Tak jsme se v sobotu po dvanácti dnech vrátili z Bristu,část Pakline-apartmány Mare...snad nejlepší dovolená na které jsme byli,máme tříletého syna,známí co s námi byli mají dvouletou holčičku a ještě devítiletou slečnu,takže počet dětí domácích nám vůbec nevadil a děti spolu docela řádili.Měli jsme oba apartmány a všechna čest paní domu...čisto a skvěle vybaveno..většinou sebou táhnu takové věci jako vývrtku a ostrý nůž atd...tady nebylo potřeba nic,včetně čist.prostředků.a že je Brist klidný,to nám vyhovuje...nesnášíme dovolené typu Makar,Baška a Gradac taky děs,to tak na kouknutí,hlava na hlavě.Jen cca kolem deváté večer to tu začne hučet,jelikož apt.sousedí s obchůdkem u kterého se dá posedět.No bylo by to na román,jsme velice spokojeni jak s prostředím tak s ubytováním a pohostiností majitelů,nejezdíme na stejná místa,ale o Bristu uvažujeme pro příští rok...
Re: Brist
16. 07. 2007 07:40
čauky, nemáte prosím kontakt nejlépe email do hotelu Riva v Bristu? díky merien M.
Re: Brist
17. 07. 2007 17:49
MMerien: Neni nic jednoduzsiho, nez v googlu zadat "Hotel Riva Brist"....ale budiz, tady je:

[hotel-riva.brist.hr]

drinking smiley
Koci
Re: Brist
30. 07. 2007 13:48
Tak jsme se vcera vratili z Bristu hotel Riva, ubytovani v pohode, krasny vyhled z balkonu na more, stravovani typu polopenze, snidane formou bufetu a vecere vyber ze tri menu, ktere zahrnovalo polevku - vyvar na 7 zpusobu : ), hlavni jidlo, salat (vetsinou nakrajena paprika, okurek, rajce, kukurice) a dezert. Piti se dokupuje hotove. Vecerni Brist a prilehle okoli je nadherne, promenada do Gradacu ok a pomerne malo lidi, zato vsak v Gradacu je to jak na vaclavaku. Od cca 20:00 je v ulicich prelidneno, uff.
Cast Bristu Blatnice je klidnejsi, jsou zde 3 hospudky z nichz nam na poledni pauzu vyhovovala "Porobilo" (cca 10 minut chuze od Rivy) a na vecerni posezeni primo u more v klidne lokalite hospudka o cca 600m dal, jeji jmeno si nepamatuji. Neprehlednutelny byl cisnik, ktery nas svymi "kousky" fakt bavil : )

Plaz a koupacka primo u Rivy na 1*, voda byla cista, skoda tech vajglu, ale to je asi obecny problem v HR. Na plazi jsme "hnizdili" pouze pred hotelem a velmi nam vyhovovalo, ze na ni muzem nechat veskere vybaveni s klidnym svedomim cely den bez dozoru. Nic se nam neztratilo.

Ruznorodost cen ukazkove odrazi cena piva: Blatnice 13kn, Riva 14 kn, Brist (restaurace na promenande do Gradacu 17kn) Gradac 15kn a vic.

- 1 kugle zmrzky 4kn (vyberove v Gradacu 5kn)
- nanuk od 4kn, magnum 12kn
- cappi dzus 13kn v Blatnici
- jamnica 0,25l v restauraci 6kn
- 1,5l prirodna voda 8kn v plasu v obchudku za Rivou
- pivo v plechu 0.5l 9kn
- hranolky (pomesfrites) 10kn v Blatnici
- kava s mlikem na benzince v kelimku 9kn (na dalnici je pomerne levneji)
- pro holky plazova sukynka (zavinovacka s trasnemi), ruzne vzory 35kn
- zabky, plazovky 30kn

Smenarnu v Bristu jsme nenasli, nejblizzsi je v Gradacu az za "kopcem" : /

Cesta
Informace o ceste CR-BRIST sepsal nas ridic zde.
Tema: Kdo už jste se letos vrátil? Jaká byla cesta?
Autor: Petr-OL (IP zapsáno)
Datum: 29.07.2007 17:37

plaz pred Rivou v cca 8:30


pohled z Rivy na molo, modra je fakt dobra ...


"bufet" Porobilo, modra s kombinaci zlate taky neni k zahozeni ...


vylidneny Gradac v prave poledne

Re: Brist
31. 07. 2007 09:39
To Koci: Diky za cerstve informace z Bristu. My vyrazime v utery 7.8. a uz se nemuzeme dockat. Bydlime primo nad hotelem Riva, v apartmanu "Mare". Jsem rada, ze Brist ma sve dalsi priznivce, kterym nepripomina "cikanske gheto" (viz. diskuse výše).yawning smiley
Koci
Re: Brist
31. 07. 2007 22:25
dado preji peknou dovolenou a hlavne stastny navrat : ) Uvazujeme, ze se do Bristu jeste nekdy vratime ...
Re: Brist
06. 08. 2007 20:16
Chci se zeptat,mužeme navštěvovat pláž u hotelu Riva,když budeme ubytovany v apartmanu nad hotelem.Apartmán Mare? Předem dekuji
Re: Brist
06. 08. 2007 21:21
Prosím nemate někdo informace o penzionu Franka v Bristu? My tam jedeme v pátek 10.8.a ještě sme v Bristu nebyli. Díky moc
Re: Brist
06. 08. 2007 21:47
Tento penzion je v části Blatnice, vypadá slušně. My jsme měli "tu čest" bydlet kousek vedle u Anteho, schválně tam nakoukněte. Jak to je s Frankou nevím, ale ten Ante: Brrr
Koci
Re: Brist
08. 08. 2007 09:15
to susna1: na plaz pred rivou muzes bez problemu, je verejna : )
Re: Brist
13. 08. 2007 12:20
Raadek napsal(a):
-------------------------------------------------------
> dada: thumbs up Moje rec. Chodnik ke Gradacu byval
> vecer jako Vaclavak :-) Pineta tepe minimalne do
> tri do rana.

Jedeme v září do vily Pinet a Pineta je majitelova restaurace.Vzhledem k tomu, že jedeme s roční dcerou, tak doufám v klidnou dovču. Nevíte někdo,jestli první týden v září je tam ještě tak "veselo", jak píše Raadek?
Re: Brist
08. 01. 2008 19:25
Prosím nebyl někdo ubytován v apartmánu Mirana v Bristu.
Childeater
Re: Brist
30. 04. 2008 17:51
Tak, a je to tady, po dvou letech zase do Bristu. Už se moc těším, naposledy jsem tam byl nadšený, jedeme z přítelkyní do stejného apartmánu, jako kdysi. V Bristu svatej klid a za pár minut pěšky je člověk v Gradacu, kde to žije. Absolutně to splňuje moje představy o ideální dovolené...:-)

Jedeme první týden v srpnu...
Re: Brist
30. 04. 2008 18:11
to Hanes:
Sice dost pozdě na hodnocení,vzhledem k tomu,že máte Brist-penzion Franka již téměř rok za sebou,ale my tam byli taky v 2004 a moc se nám líbilo.Domácí příjemná,dokonce jsem jí pomáhal s psaním emailů českým turistům.Plážička hned před penzionem,pěkně zařízeno.Dávám za jedna.


Re: Brist
24. 07. 2008 14:42
Letos jsme byli ve "Vila Marko" přes vítkovickou cestovku. Pokoje byly vybaveny menší kuchyňskou linkou s 2 plotýnkovým vařičem, lednicí a základním vybavením (talíře, nože, příbory, hrnce) + TV se satelitem. Nábytek je asi nový - není patrné opotřebení. Úložný prostor je velký - klasická velká skříň + 6-ti zásuvková komoda. Velký balkon se stolem a 4-mi židlemi. Klimatizace za příplatek 5Euro/den. Součástí byla polopenze. Všechno bez připomínek, naprostá spokojenost.
Snad jen za pozornost stálo, že v hotelu Riva bylo na místní poměry dost draho - využívali nepřítomnost konkurence.
Chodili jsme do restaurace směrem na Gradac (jméno mi vypadlo) s velkou starou kotvou, kde ceny byly na obvyklé úrovni.
Re: Brist
10. 08. 2008 11:42
V Bristu je fajn.Nejsou přecpané pláže a když se chcete pobavit více tak do Gradace je to kousek.Přes hlavní sezonu jsou v restauraci Pineta každou noc programy - černé tanečnice a tak podobně.Hlavní zábava začíná tak po půl noci.Je tam moc hezké posezení hlavně večer(tak někoho sebou na hlídáni,když máte malé děti).Je asi v polovině cesty mezi Bristem a Gradacem.Ale myslím,že v září už to nebude tak horké s hlukem.Do Gradacu je pěkná procházka a přes sezonu hrozný šrumec.V září už je tam taky fajn.Z Bristu jsme tam chodili každý večer.My jedeme do apartmánu Boris od 1-10 září.Tak pro všechny,kteří teprve jedou - šťastnou cestu.



Upraveno 2krát. Naposledy upravil Věra K (10. 08. 2008 12:27).
avatar Re: Brist
13. 08. 2008 15:28
Právě jsem se vrátil s rodinou z Bristu.Ubytování vila Marko-bez připomínek.Plážička hezká a nepřipadala mi nějak zvláštˇ přeplněná.Počasí bylo super,skoro celý minulý týden vedro a voda už ani nechladila.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Brist
25. 08. 2008 14:59
My jedeme letos také do Bristu do apartmánu Boris od 13-20.září.Do Chorvatska jedu už po osmé,ale v těchto místech jsem ještě nikdy nebyla.Ocenila bych nějaké informace a hlavně poznatky o apartmánu a okolí.Moc děkuji a přeji všem krásnou pohodovou dovolenou.Lucie
avatar Re: Brist
25. 08. 2008 15:05
Podle mého mínění není vyběr Bristu krokem vedle.Kdo má rád klid tak se mu tam určitě bude líbit.Kromě víkendů,kdy se pláž zaplní je tam docela poloprázdno.Za zábavou stačí dojít do Gradace.
avatar Re: Brist
27. 08. 2008 16:54
4 Lucie

Brist je dobrá volba. Chtěl jsem tam jet letos opět, ale drahá polovička odmítla jet na stejné místo a tak to vyřešil kompromis - nedaleký Drvenik. V Bristu je klid, až na ty zvony na kostele v 06.00 hod. Jó, holt Brisťané berou svou víru vážně. To jsem se vždy v tu chvíli přetočil na druhý bok a pokračoval v "krasojízdě". No, a když se vám ten klid omrzí můžete po betonovém chodníčku okolo pobřeží vyrazit za kulturou do Gradace. Třeba s mezizastávkou v plážovém baru Pineta. Pláže jsou v Bristu úzké, takže nehrozí "sardinkový" efekt. Tak si to užijte a po návratu dej vědět jak bylo. Sretan put i dobro došli. smoking smiley
Re: Brist
27. 01. 2009 22:56
Ahojte všetci.
Mám prosbu. tongue sticking out smiley Kto čo už bol v Bristu kam sa tešíme na tohtoročnú dovolenku na mapku mestečka alebo ma nejaké fotky pohľadu na mesto Brist nakoľko by som chcela vedieť polohu nášho domu kam ideme. Skúšala som aj google earth ale ta oblasť nie je kvalitne spracovaná. Ďakujem moc za pomoc
Re: Brist
28. 01. 2009 16:15
Brist koukám že se to nezobrazuje tak to zkuste takhle (http://www..../chorvatsko_ubytovani.php?page=galerie)
stránky bristu
fotogalerie



Upraveno 2krát. Naposledy upravil pavkakral (28. 01. 2009 16:19).
avatar Re: Brist
20. 02. 2009 23:35
Ahoj máte někdo zkušenosti s ubytováním v Martina Villa je to přímo u moře?
A jinak jak je to v Bristu s obchodama a restauracema?
Re: Brist
06. 03. 2009 22:03
Ahoj všetci. Prosím tento rok ideme na dovolenku do BRISTU. Chcela by som vedieť či niekto bol v apartmanovom dome ZELIMIR, alebo ešte sa nachádza pod menom ŽELIMÍR VEŽIČ na ulici Peča 3a. Ďakujem veeeelmi za pomocspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue outspinning smiley sticking its tongue out
Re: Brist
09. 03. 2009 11:57
AHOJ PŘÁTELÉ
po přečtení celého vlákna o Bristu jsem na rozpacíchconfused smiley
a proto se ptám Brist ano či ne?confused smiley
zkuste mi prosím poradit
ps:jinak už dlouho sleduji tyto stránky a musím Vás jen chválitthumbs up
díky pidan
Re: Brist
09. 03. 2009 17:31
to pidan:záleží na tom co vyhledáváte.Pro někoho je to moc klidné místo pro někoho zase prima relax.Rozhodněte se dle vašich požadavků.Pokud hledáte rušnější místo s večerní zábavou můžete i do Bristu ,není problém si dojít do Gradace cca 15minut svižnější chůzí.
Re: Brist
09. 03. 2009 18:43
Ahoj,neznáte někdo v Bristu apt.Mateo? Jedeme tam začátkem července. Díky.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 117
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.