Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Brist
28. 03. 2007 21:30
poradí mi někdo jak je daleko z Prahy Brist autem a jaká je nejlepší cesta .Děkuji
tau
Re: Brist
29. 03. 2007 10:24
Praha -> Brist 1061 kilometrů. Nejlepší cestu ti najde routeplanner na skoda-auto.cz



Upraveno 1krát. Naposledy upravil tau (29. 03. 2007 10:25).
Re: Brist
29. 05. 2007 17:26
ahoj lidi,prosím poradí mi někdo nějaké nové poznatky z Bristu a okolí?,budu rád za každý názor,moc díky,ahoj
Re: Brist
29. 05. 2007 17:54
Byl jsem v Bristu posledni dva roky. Ubytovani fajn, prostredi taky - oproti nedalekemu Gradacu, do ktereho je pekna, cca 2km prochazka, malo obsazene plaze. Jediny problem oba roky po sobe - kazdy den po obede spinave more!! A to dost!
Re: Brist
30. 05. 2007 11:50
Byl jsem v Bristu loni 8/2006 - Jerkovič, spokojený, čistá voda - jediný problém - málo místa na úzkých plážích, chtělo to hned po ránu rozhodit deky.
Re: Brist
30. 05. 2007 12:00
jarnov: Kam jste na ty plaze chodili? Ja byl v nejvetsi sezonu - konec cervence a no problem? Bydleli jsme v Bristu - Litnoga a chodili na mista bliz k Pinete :-)
Re: Brist
30. 05. 2007 15:03
My jsme byli v Bristu už dvakrát (7/2003;8/2005), letos se chystáme po třetí. Ubytovaní jsme v apartámu přímo nad hotelem RIVA, takže využíváme přilehlou pláž hned vedle betonového mola. Je fakt, že hlavně o víkendu bývá pěkně "našlápnutá", ale během týdne je to celkem v pohodě. Voda většinou naprosto čistá. Co oceňujeme nejvíc, je úžasná procházka podél moře do Gradacu a po cestě tuze příjemná kamenná hospůdka s výhledem na moře....smileys with beer
Re: Brist
30. 05. 2007 15:28
Brist 23.cervenec 2006 - plazicka priblizne 150m pred Pinetou
Re: Brist
30. 05. 2007 17:46
Moc Vám všem děkuju za příspěvky,jenom pište...
Pet
Re: Brist
31. 05. 2007 22:07
My jedeme letos do Bristu ap. MARE Ante Šarič /přelom červen, červenec/, je taky nad hotelem RIVA. Pokud máte někdo fota z okolí tohoto místa /pláž atd./, nebo zkušenosti přímo s tímto apartmanem napište, nebo prosím pošlete foto na mnukovi@quick.cz. Díky moc.
Re: Brist
01. 06. 2007 13:00
Chodili jsme vedle hotelu Riva, zdálo se nám, že je tovšude stejně "nacpáno".
Re: Brist
01. 06. 2007 14:09
ahoj,touto dobou máme být v BRISTU taky,jen aby vyšlo počasí.Nevíte někdo dlouhodobou předpoveď na červen a červenec?smileys with beer
Re: Brist
01. 06. 2007 14:57
To: Pet
Apartmany MARE známe. Jak jsem psala, jedeme tam letos už potřetí. Fotek mám spoustu, bohužel jen v papírové podobě - digi foťák máme až od loňského rokumoody smiley Ale určitě budete spokojeni, apartmány jsou vybaveny téměř nadstandartně, k moři je to pár kroků, malý obchůdek hned vedle, hospůdka na dosah... Domácí jsou moc příjemní a pohostinní. Mají ale tři malé děti (kromě tří velkých), takže se připravte na to, že se vám ta drobotina možná bude občas motat pod nohama. Ale to spíš jen v případě, že máte rezervovaný apartmán v přízemí.Pokud budete v 1. patře, potkáte je tak max. po cestě na pláž. Kdyby se mně povedlo nějak slušně naskenovat fotky, může vám je hodit do mailu... Tak ať se vám tam líbí, my bohužel letos až v srpnucool smiley
Pet
Re: Brist
01. 06. 2007 20:40
To: dada
Dík za informace, pokud se podaří naskenovat ty fotky, tak to bude super. Jinak jedeme dvě rodiny, takže zabereme obě patra. Děti nám nevadí, my jim tam ještě tři přivezeme, tak bude veselo. thumbs up smiley
Re: Brist
25. 06. 2007 14:30
Tak jsem pročítala různé příspěvky o Bristu a musím říct, že souhlasím s těmi, co ho srovnávají s cikánským ghetem.....Byla jsem tam sice (naštěstí) jen na procházce,ale blbější místo jsem fakt neviděla...
Re: Brist
25. 06. 2007 21:32
Marti: Cikanske gheto? eye popping smiley To snad ne...jak jsi na to prisla? Ja jsem ze Vsetina, tak vim co je cikanske gheto smoking smiley - Brist to rozhodne neni!



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Raadek (25. 06. 2007 21:33).
Re: Brist
26. 06. 2007 09:08
No je to lehká nadsázka....yawning smiley..ale já tam byla po setmění, a jak projdeš závorou, ocitneš se jak v jiném světě, horrorovém řekla bych...celá ta atmosféra, neosvětlené uličky, oprýskané baráky jeden na druhém, nikde ani noha...
Re: Brist
26. 06. 2007 10:50
Marti a nebyla jsi v nějakém jiném Bristu? Já tam byla už dvakrát, letos jedem potřetí a žádnou hororovou atmosféru jsem nikdy nezažilaeye popping smiley Spíš naopak. Bydlíme nad hotelem Riva, kde je často veselo, spojovací chodník do Gradacu je až do nočních hodin hojně využíváný a po celé délce Bristu (alespoň té části bližší ke Gradacu) také osvětlený. A o jaké závoře to mluvíš? Myslíš tu zábranu, aby po chodníku nenapadlo jezdit auta? A kolik bylo hodin, když nebyla venku ani noha? My máme spíš vždycky večer problém, najít v hospůdce volné místo. Možná, že mluvíš spíš o části Blatnice, která mně teda taky moc nenadachla, ale z druhé strany musím říct, že podobných "urbanistických skvostů" se najde v Chorvatsku nespočet. Prostě "betonová architektura"... yawning smiley
Re: Brist
26. 06. 2007 11:08
dada: thumbs up Moje rec. Chodnik ke Gradacu byval vecer jako Vaclavak :-) Pineta tepe minimalne do tri do rana. Musim se podivat na mapu, jestli neni jeste jeden Brist. O zavore taky nevim...jen "retarder" v casti Litnoga.
Re: Brist
26. 06. 2007 13:51
Bylo to krátce po setmění...jo, myslím tu zábranu.....no tak jsme asi vstoupily do jiné dimenze, aspoň to tak vypadalo.Ovšem podle jiných příspěvků to není jen můj názor.Tak nevím....sad smiley Je pravda, že lidí jsme cestou tam potkaly dost - všichni prchali směrem na Gradac, proto asi byl Brist vylidněn.....



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Marti (26. 06. 2007 14:15).
Re: Brist
26. 06. 2007 14:51
No, jest-li jste si vyrazily na "dámskou jízdu" (usuzuji tak dle koncovek v příčestí minulém), tak to jste šly opravdu na opačnou stranu yawning smiley. Brist rozhodně nepatří k letoviskům, kde to "hučí" od rána do večera (viz. Podgora, Tučepi, Makarská apod.). Ale to je právě asi důvod, proč se nám tam líbí....smileys with beer
Re: Brist
26. 06. 2007 15:23
No my byly skromné....chtěly jsme jen koupit pohled a pivečko....ale bohužel....thumbs down
Re: Brist
26. 06. 2007 20:37
Musím se zastat Marti vzhledem k tomu, že zčásti cituje můj příspěvek. Ta část se opravdu jmenuje Blatnice. Nejsme nároční ale můj dojem z nám nabízených apartmánů byl ten, že jsem měla sto chutí se vytočit na podpatku a odjet. Nějak tam všechny čpěly zatuchlinou či co. Oproti tomu Gradac o kousek dál to už je jiné kafé.smiling smiley
Re: Brist
27. 06. 2007 16:56
Eviku díky!smiling smiley (Gradac je opravdu o něčem jiném - super)
Re: Brist
27. 06. 2007 19:06
Gradac je opravdu "super". Na plazi hlava na hlave. Znami rikali, ze kdyz si pred sedmou rano nedali na plaz rucniky, nemeli sanci na misto. Vecerni prodirani davem....ale proti gustu :-) Tisic lidi, tisic chuti...
Re: Brist
28. 06. 2007 10:11
no my tam byly od 15.6. a žádné davy se nekonaly..v sezóně bych tam nejela.A pláž na konci směrem k Ploče nemá chybu.Narozdíl od té u hotelů.
avatar Re: Brist
29. 06. 2007 10:15
Marti Jezdíme do Bristu každý rok a moc se mi tu líbí. Pokud si myslíš, že ta zábrana je vstup do GHETA , jsi na omylu- je to jen zábrana pro motorkáře a mopedáře smiling bouncing smiley Opravdu zde není vyžití jako na Makarske nebo v Tučepech, kam jsem jezdil před 4 roky ale snad právě proto jsem si vybral s rodinou tuto klidnější méně frekventovanou lokalitu.
Na druhou stranu v Gradacu či na Makarske nenavštívíš Bar majitele ocenění Mistr světa v míchání nápojů z Karlových Varů Matoni Cupu- v Bristu jsem si od něj nechal tyto nápoje namíchat. V Bristu z apartmánu sejdu 15 schůdků a jsem na pláži . No všechno má své plus ...... A není všechno takové, jak se na první pohled zdá....
Re: Brist
29. 06. 2007 10:27
Nechtěla jsem už reagovat, ale musím - opakuji, že s tou závorou to bylo myšleno obrazně,je mi jasné, k čemu slouží!!Pro mě ale vstup do gheta...je to můj osobní názor,jen bych podotkla, že Makarská ani Tučepi nejsou můj ideál.Baška voda nebo Gradac před sezónou splňují moji představu ideální dovolené. Ale nikomu to nevnucuju!Je jasné, že každému se líbí něco jiného smiling smiley
Re: Brist
29. 06. 2007 11:12
Priklanim se k Jir-kovi. V Bristu, kde jsme byli posledni dva roky se nam hodne libilo. A Gradac - jen pres mou mrtvolu grinning smiley
Ale nikomu to nevnucuju!Je jasné, že každému se líbí něco jiného smiling smiley
mb
Re: Brist
01. 07. 2007 17:03
chystáme sa do Bristu - časť Blatnice a mala by to byť naša úplne prvá dovolenka pri mori. Názory na toto miesto sú veľmi rôznorodé a som z toho dosť nemilo prekvapená.
Naše očakávanie predstavuje čisté more, jeden obchod a kľud.
Ideme 30. 08.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 74
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.