Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Re: Brist
26. 06. 2020 13:14
Tak mam. Ted jsem ho chytl. Zajel jsem tam dal si kafe a zrovna cosi natiral.
Mas mu zavolat

EDIT: jo a máš to v soukromé zprávě, kdyby nedošlo, tak napiš. Věřím, že ano.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil couddy (26. 06. 2020 15:04).
Re: Brist
01. 07. 2020 21:42
Couddy tak u Anteho nám to nevyšlo. Má volno až v srpnu. Jedem v sobotu 11.7. apartmány Šime. Ještě jednou díky.
avatar Re: Brist
02. 07. 2020 11:19
ambec, pak dej vědět, taky jsem kdysi Šime zvažoval - tam jsou v jednom baráku 4 AP , že ? Ale mám obavu, že tam nejde dojet přímo k AP , asi jsme okolo toho AP šli procházkou

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
02. 07. 2020 20:59
Isekon, apartmány Šime jsou přímo u magistrály. S parkováním by teda snad neměl být problém. Je to vedle apartmánů Joža (kytara), co tam má vyřezanou motorku ze dřeva a dva kousky polorozpadlých motorek Jawa. Vede tam i cesta a potom schody od magistrály k malé pláži. Tak uvidíme, jak budeme spokojení.
avatar Re: Brist
03. 07. 2020 14:00
ambec , tak to jsem myslel , že je jinde .. okolo těch motorek chodíme do obchodu smiling smiley ...

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
05. 07. 2020 16:25
Kluci, pozdravujte v Sidře. smiling smiley
avatar Re: Brist
19. 07. 2020 23:33
Ještě si pobyt trochu prodloužíme a Brist 26. -29. Poznáme i něco nového. App-.Tilda

Druga domovina Hvar - Zavala.
Re: Brist
20. 07. 2020 06:49
Fous 57
Smazaná citace posledního příspěvku


No jo. Duchodci.thumbs up smiley



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Jiri.velmez (20. 07. 2020 07:48).
avatar Re: Brist
25. 08. 2020 12:53
Malinko si dovolím provést porovnání Brist versus Zavala. I když jsou letoviska vzdušnou čarou nedaleko, jsou rozdílná.
Jednak je v Bristu zcela jiný přístup do vody. Větší, ostřejší a hladší kameny. Barva vody mi připadala, asi dáno colorem dna, zelenější.
Jsme zvyklí na přístup po oblázcích a naboso. Tady to všude nešlo, ani na FKK směrem na Gradac. Je zde menší průzračnost vody a na šnorchly dost nezajímavé, mimo konce pláže Podaca směrem na Zaostrog. Tam krásné skály, oblázky.
Větší frekvenci turistů jsme čekali, přece to není náš chodníček v Zavale kolem pobřeží. Promenáda na Gradac velmi hezká, osvětlená, dobře pochůzná.
Trochu byl problém s nočním hlukem. Bydleli jsme nad magistrálou a s tím vše souviselo. Celonoční provoz, mnohdy hlučný průjezd a nad rychlostní limit.
Ale rádi jsme poznali jinou destinaci, když ta možnost nějak nastala. Asi už jsme Zavalou hodně nasáklí pro srovnávání.
Pokud to okolnosti dovolí, zkusili bychom příště zopakovat i v jiné lokalitě.
Bonusem bylo rychlé napojení na dálnici, odpadla nutnost přejezdu po ostrově na trajekt.

Druga domovina Hvar - Zavala.
avatar Re: Brist
27. 08. 2020 08:49
Teda fousi, bydlet nad magistrálou - tak přijdu o nohy .. to než jste vylezli v poledne z moře, tak na apartmán jste přišli na večeři ,ne ? grinning smiley , průzračnost vody mi přijde, až na pár chvil, kdy moře bouří, dobrá, je vidět i 5 metrů pod hladinu (dle známých zde, já se plácám v 1,5 metrové hloubce cca) ...sis asi vybral špatný AP yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brist
29. 08. 2020 09:29
Isekon, troufnu si tvrdit, že na Hvaru, konkrétně na SZ v uvale Pribinja, kam jezdíme již 9 let je viditelnost 10m a ještě jsem šnorchloval v Ivan Dolaci, bokem hlavní pláže a tam bych řekl, že je to ještě lepší.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Brist
29. 08. 2020 10:10
Možná se situace změnila, ale před několika roky jsem četl, že v Chorvatsku je nejčistší voda široko daleko. Viditelnost bílé desky 1 x 1 metr by měla být až do hloubky 37 metrů.. A vy prý...5, 10 metrů.
avatar Re: Brist
29. 08. 2020 11:25
Tak to teda asi bude víc, protože v těch 10ti metrech vidím potopenou bílou laminátovou loďku v zelené trávě a také vhozenou vrš.

____________________________________________________
Metajna (Pag), 3x Tučepi, Slatine (Čiovo), Zaostrog, 12x Hvar
avatar Re: Brist
29. 08. 2020 12:13
Bomiňo ono to klame já jel na padllebordu kolem skal v Drašnici a říkám si že jsem cca do 6m od skály a že je tam po krk a ani jsem na dno nedosáhl pádlem . A v Drašnici za bojkama tak 20m je to čisté že vidíš vše .Hloubka je tam si myslím třeba 40m .Je super když je takhle čisté .

Automechanik,Baška voda 5x ,Drašnice 9x ,Rastoke5x? ,Pula2x,Čiovo Okrug Gornji 1x
Re: Brist
07. 09. 2020 12:34
Pro fouse...ja ti rozumim...
Mych 22 dovolenych v mimici mluvi za vse
Taky jsme v ranci dovolenych zkoušeli jine lokakity...
Peljesac, I strie, K varner
Ale ten komfort chodit do vody bos...
Lavicky na plazi, cely den.stin...
Sprchy zdarma, molo ze ktereho se da skakat...
Pod nim 5 metru...kdysi i rybarina nez to sezrali...
Pro nas pekne...
Promenada tam neni...
Ale vyslap do hor...k omisi i basce
Do porucuji...muzes zkusil...
Pro me za jedna...
Hlavne plavani...
Re: Brist
13. 07. 2021 23:11
Co je letos nového v Bristu? Zatím od nikoho ani zprávička.
Re: Brist
20. 07. 2021 10:15
V Bristu to zije..zrejme maji hooodne Mattoni...
Ale vazne, ve srovnani s 2020 o hodne vic dovolenkarov, pri GaGa bare stoji zeriav a 4 posch. skelet noveho app. domu.
Pribudlo konecne po rokoch cca 10 m noveho zabradlia na ceste nad zahradami, kt su nad garazou pri brale v mori....
Felun Jedan fachči co den... i tri kraat...
A co je nemile, takmer kazdy den cca 9-10.00 sa objavoval pri plaži v mori pas peny, ihlici a travy, to se da po vlnach ocekavat..ale ta pěna...
no nevim...
Brist mam rad, ale asi sa zacnem obzerat aj po niecom inom..
Re: Brist
26. 08. 2021 15:40
Jsem v Bristu již třetí den a žádnou pěnu nevidět... Po 6 letech návrat a stále mě baví. Lidí málo....
avatar Re: Brist
11. 07. 2023 11:11
v Bristu nikdo není ??

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
11. 07. 2023 12:13
Fšecí prchají z Chorvatska jak píšou Novinky Cz.thumbs up smiley
Re: Brist
11. 07. 2023 18:27
Asi v tom roce 2021 tam fakt nikdo nebyl. Letos možná josmiling smileysmiling smileysmiling smiley
avatar Re: Brist
12. 07. 2023 10:54
zahájo ... sem si jen chtěl posunout vlákno , no grinning smiley , jinak na jednom videu jsem teď viděl, že se staví nový AP hned vedle toho sklípku ovocnáře - vloni už mladého (nebo úplně jiného) ....

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
12. 07. 2023 11:51
Tymi srackami denne od 9.00 denne to zabili, nemam chut cakat kym dostanu deti rotavirusa ako v Zadare. Neviete niekto o lokalite v str. Dalmacii, kde nemaju denne opakovane pasy mnamiek? Gradac az Zaostrog je na tom rovnako
Re: Brist
25. 03. 2024 21:22
Ahoj, nemáte někdo kontakt na ubytování v apartmanech Vila Pinet nebo v blízkosti?
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 99
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.