Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Re: Brist
20. 08. 2019 11:32
12a Buinac
avatar Re: Brist
20. 08. 2019 20:52
Skanes jsou tam 2 velké AP pro 7-8 lidí a 2 menší 2+2 , pošlu sz s emailem , ale baba škrabe jako kocour, snad to bude dobře smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
21. 08. 2019 18:50
Isekon co ten můj apartmán, nenašel si ho? Neposlal jsem peníze do nějaké černé díry ? eye rolling smiley
avatar Re: Brist
22. 08. 2019 08:29
zbynaz , přiznám se, že jsem ho moc nehledal, ale podle čísla to bude někde poblíž centra, já bydlím na kraji , tady jsou čísla okolo 30

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brist
22. 08. 2019 08:36
zbynaz, teď koukám na fotky ... pořádně se poptej, jak k němu dojedeš , spodem k němu nepřijedeš, je to v tom místě, co už nejde projet autem a začíná ten chodník u moře, takže jedině vrchem , ale tam to neznám.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
22. 08. 2019 13:08
Prej když zadám do navi adresu dovede mě až před dům, a parkoviste je prej poblíž domu .a také prej nema problema thumbs up Už jenom týden....
Re: Brist
23. 08. 2019 22:36
Spodem jde dojet daleko. Jen prostě musíš projet kolem kavárny a na "konci" se v nejhorším otočit. Dá se projet až na konec Bristu.
Re: Brist
24. 08. 2019 09:06
Myslím že to nebude problém,za dva roky se toho snad moc nezměnilo.Nebo jo? Kterou kavárnu máš na mysli?
Re: Brist
24. 08. 2019 14:25
Dneska jsme se prošli do Bristu a zase to na nás dýchlo, Brist je vážně pěkný! A ač jsme šli v pozdním dopolední, tak jsem měl pocit, že i na plážích je poměrně volno. Je to tím, že je konec prázdnin, anebo dopolední počasí, které bylo lehce pod mrakem? Když to srovnám s nacpanou pláži v Gradaci, tak to působilo jako oáza!thumbs up smiley
Re: Brist
24. 08. 2019 15:57
To dopoledne je tam kouzelné.
Re: Brist
25. 08. 2019 13:52
Perfektní, ten klid a jen pár lidí co jdou směrem do, anebo z Bristu. Super!
avatar Re: Brist
25. 08. 2019 18:56
TOTTI .. my se váleli asi na druhá pláži od toho zavřeného baru, bo co to bylo ... letos tam bylo o trochu víc lidí, než vloni ... ale narváno nikdy, akorát jedno odpoledne se nám nacpali na deku nějací poláci, ale to bylo tím, že tam deku dávali jejich malé děti, ty to asi moc neřeší

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
26. 08. 2019 23:01
Isekon: tak to jsme asi na stejné pláži smileys with beer
Re: Brist
28. 08. 2019 14:52
To asi máš namysli ten v Litnoge ? Pomalu přemýšlíme kam půjdeme příští rok na pláž, jestli jej otevřou . Původně prý měl být o patro nižšší, ale peníze dělají svoje .
avatar Re: Brist
29. 08. 2019 11:35
TOTTI a v kterém apartmánu bydlíte ? Někde hned u této pláže, nebo Mimóza ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
29. 08. 2019 12:28
Isekon: mimóza, ale co jsem vypozoroval, 3/4 těch, co tam chodí je tak jako my Gradacu.... Je to sice 20 minut chůze, ale za ten klid a krásné a živé moře to stojí!!! Celkově tam jsou na pláži tak 4 rodiny, takže pohoda a klídek. Je to hned u apartmánu Pina....
Re: Brist
29. 08. 2019 20:44
Dobro došli do Bristu . Cesta ok . Autem až před dům spodem, parkoviště za rohem.
avatar Re: Brist
26. 09. 2019 13:39
TOTTI ... nějak jsem nestíhal po návratu z dovolené smiling smiley, tak pokud pojedeš příští rok ve stejnou dobu , tak můžem dát scuka - okolo mimózy chodíme na pláž - bydlíme kousek nad ní smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
20. 01. 2020 12:51
Chtěl bych zde poprosit, klidně i ostravskou enklávu, která tradičně do Bristu jezdí o nějaký kontakt na ubytování. Kdyby se někdo našel, prosím o soukromou zprávu! Moc děkuji!
Re: Brist
22. 06. 2020 18:14
Hlasim ze zelinar i cafe v Bristu jede.
Re: Brist
23. 06. 2020 01:06
Couddy, kontakt na Anteho by prosím nešel sehnat? Dával nám několikrát vizitku, ale jak na sviňu nemůžu najít. Včera nám vybouchlo ubytování, tak jsme trochu ve stresíku. Díky
Re: Brist
23. 06. 2020 08:53
Zeptam se. Ok?
Jdu tam ted.
Re: Brist
23. 06. 2020 08:54
Jinak ale je tu volno vse. Korat tezko rict kdo kdy otevre.
Re: Brist
23. 06. 2020 11:31
Ambec
Ante dnes ma zavreno. Cedulka nikde a ta místní paní na S se jmenuje, co na něj má číslo zde také není. Možná jestli tu není ještě někdo je tu tak do 10Ti aut čechů, moraváků a slováků. Podaca je uplně prázdná, jedni češi na balkoně nad pizzerkou, v ní dva místní dědoušci.
Re: Brist
23. 06. 2020 22:14
Diky Couddy. Pokud by tam Ante byl některý další den Tvého pobytu, tak se zeptej. Do Bristu jezdíme už několik let ke stejnému domácímu. Je to, ale Srb a do Chorvatska se letos v létě bohužel nedostane. Poslal nám alespoň několik kontaktů na ubytování, ale nic. Jeden z nich i Jožo (kitára). Ten aspoň odepsal, že obešel pár sousedů. Vše, ale obsazeno. Na netu taky nic moc výběr. By mě zajímala realita za čtrnáct dní, jestli tam bude opravdu tak nacvaklo.
Re: Brist
23. 06. 2020 23:09
Borec v Podace nad pizzerii rikal, ze ma plno, a že ted sice malo lidi, ale normalno. Taky typ názoru...
Divali jsme se na reality a vetsina domu se tu prodava. Tak nevim, jestli to zkousi jako nasi autobaxaristi v cr,ale mozna i proto bude kapacita jina.
Mluvili jsme dnes s Aminou z nakupu hotelů a Laguna letos neotevre, takže mozna ani Stella.
Zitra tam zajedu i přes zrlaloka na paddle a uvidim, zeptam se znovu.

Kdyz tak Zkus fb kuča jošip Gradac. Maria
Re: Brist
24. 06. 2020 21:54
Couddy, každopádně děkuju.
Re: Brist
25. 06. 2020 11:17
Neni zač dnes tam pujdu znovu. Vcera tam taky nebyl. V kavarne delal borec "ze nezna".
Re: Brist
25. 06. 2020 21:53
Hele tak dneska zase nic. Nevím jestli blbá doba... jel jsem tam kolem 14 - 15 h. Zavřeno a totéž. Tak zítra znovu. Třeba už to půjde.
Re: Brist
25. 06. 2020 22:59
Couddy, tak zítra dej prosím poslední pokus a když nic, tak se na to vyprdni. Dnes se mi ozval borec, co má dům vedle Joža kytary, že má volné dva apartmány v našem termínu. Tak to asi zarezervujeme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 54
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.