Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Re: Brist
15. 08. 2015 20:09
dnes návrat po 14 dnech z Bristu,pohodová klidná dovolená,Brist je malé městečko kde se nenajdou narvané pláže typu Makarská,na druhou stranu v hotelu Riva i restauraci Gaga obsluha nema problema a na jídlo se čeká pomalu hodinu.podél pobřeží jsou hezké procházky do Gradacu kde to opravdu žije,Restaurace Malo More vedle hotelu Labenica neměla chybu,Na nákup si musíte v Bristu vystačit se Studenacem,jedním krámkem ovove a zeleninou,jedním pekařstvím a malým trižištěm s e zeleninou a upomínkovými předměty.dále je tu ješte jeden bar a malá restaurace Malo more kde je pár stolů a vetšinou obsazeno a děti trampolíny,ten kdo má rád zmrzlinu tak musí do Gradace.pro ty kdo mají rádi klid doporučuji.
Re: Brist
18. 08. 2015 10:04
potvrdzujem slová mastina, Brist = pohoda a kľud. Čo sa týka nakupovania v Studenaci a ovocie zeleniny u hotela Riva je tiež postačujúce aj keď sa mi cena zeleniny a ovocia zdala pritiahnutá za vlasi. V reštaurácii Gaga doporučujem dať si sendvič Pršut - mňamka thumbs up. Pláže super bez návalu, aj keď aj v Briste fungoval efekt nechávania karimatiek a podložiek na pláži, aby niekto náhodou nevyfúkol miesto grinning smiley Tiež potvrdzujem mastinovo slová, kto má rád zmrzlinu, tak absencia je veľká, ale prechádzka do Gradace neuškodí ( Stella ) a po ceste sa zastaviť v Makaki bare na koktejl smiling smiley. Nám v Briste nič nechýbalo.
a ešte : vášnivý zvonár v Bristu funguje na 150% grinning smiley ten dával furt takú zvonkohru že hotovo yawning smiley

Každopádne Brist doporučujem

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj



Upraveno 1krát. Naposledy upravil foco (20. 08. 2015 09:08).
avatar Re: Brist
20. 08. 2015 10:34
čau, má někdo super kontakt na apart. pro 2+2 blízko moře v Bristu? AC není podmínkou, klidně do SZ, díky

_______________________________________________________
Re: Brist
24. 08. 2015 02:36
Ahoj,mám kontakt na majitelku apartmánu,kde jsme bydleli v červnu.Pronajímá 3apartm. ve vilce hned nad mořem,malou a krásnou pláž jsme měli přímo pod domem.Je to v klidné vilové čtrvti,do obchodu kousek.Ubytování je levné,ale chybí klimatizace.My ji moc nepostrádali,teploty byly přijatelné.Vše bylo čisté a útulné,halda ručníků,toaletního papíru i nádobí a saponátů.Parkování hned u domu.Apartmány si můžeš prohlédnout na FB-Apartmany Zelimir.
Adresa: Dušica Vežič
Brist,Peča 3

E-mail:dusica.vezic.@gmail.com Pak dej vědět,jestli tam jedeš.Přeji hezkou dovolenouspinning smiley sticking its tongue out



Upraveno 1krát. Naposledy upravil Magduna (24. 08. 2015 02:38).
Re: Brist
11. 01. 2016 16:57
Ahoj.Má někdo zkušenost s ubytováním Apartmány Aleksić v Bristu?Máme tam jet tento rok na dovolenou.
Re: Brist
17. 04. 2016 21:17
Na posledni chvili hledame neco v Bristu, prosim o info, ceho se vyvarovat, anebo naopak co byste doporucili? je to sice last minute, ale snad jeste neni az tak pozde. Mame male dite cca 2 roky, snad to bude dobra lokalita. Predem dekuji za informace, at jiz budou jakekoliv!
Re: Brist
22. 04. 2016 19:35
TOTTI, skvelá voľba miesta. Vyvarovať sa ničoho nemusíte a chýbať vám tam nič nebude.
Jednoducho čaká vás skvelá dovolenka, odpočinok, kľud thumbs up

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Brist
28. 04. 2016 10:36
Děkuji všem, co se ozvali přes SZ, bohužel nevyšlo to, neboť v Bristu jsme již nic nenašli a vedlejší Gradac měl pro nás ceny nastaveny příliš vysoko. Ale přes to všechno, děkuji pisatelům!!! smileys with beer
avatar Re: Brist
01. 05. 2016 17:28
TOTTI na jaký termín hledáš ubytko? chci tam jet na blint a nerad bych spal v autěsmiling smiley

_______________________________________________________
Re: Brist
02. 05. 2016 12:48
Hledal jsem něco na prvních 14 dnů v červenci. Kdybychom neměli malé dítě, asi bych našel, ale vše bylo malé a typu studia a to jsme nechtěli. Ale určitě nebude problém na místě něco sehnat, ač pravda, já jsem takto nikdy nejel 😄
Re: Brist
17. 07. 2016 07:49
Zdravím. Da se na bruslích jezdit po promenádě z Bristu do Gradacu? Je chodník vhodný pro inliny?
Re: Brist
17. 07. 2016 09:05
Je. Vytaj na foru.
Re: Brist
17. 07. 2016 12:48
Brist je fakt super, ten chodník do Gradacu nemá chybu, 20-30 min vychádzkovým tempom, popri mori, osvetlenie, krása....
Re: Brist
18. 07. 2016 18:38
Brist jsme si prošli a souhlasím, vypadá to tam pěkně. Je to takové zapadlé, ale pěkné. Koupili jsme si tam i olivový olej v té jejich prodejně, kde je na každém rohu medaile a pohár za kvalitu, tak uvidíme, jaký bude thumbs up smiley
avatar Re: Brist
25. 07. 2016 06:15
TOTTI
Pokud myslíš tu prodejnu hned u pláže, tak neměj obavu je super. Jinak Brist je nádhera, ale jen pokud nezačnou pravděpodobně uklízet o kousek dál hotel a nepouští do moře splašky. To se nám stalo 1x za pobyt, kdy se střídal turnus a bylo to teda humus! Jinak je to super místo. Ještě pozor na místní proudy, je to nečekané a poměrně silné, které člověk nepřekonává lehce.
avatar Re: Brist
25. 07. 2016 14:08
Brist jsem poprvé objevil před deseti lety. Pak jsem zkusil Hvar a Vir, ale stejně jsem se vrátil do Bristu. I když musím říci, že ten Hvar měl taky něco do sebe.Vyhovuje mně, že je to malá vesnička kde skoro "chcípl pes" a je tam klid. Rozptýlení 20 min. procházkou v Gradaci. Ideálka. A protože je to na pobřeží, a ne na ostrově, tak dostupnost míst, která se dají poznávat je větší. A hlavně jsme našli domácí se kterými jsme si sedli, protože jsme ve stejném věku a máme si co říci. yawning smiley To co píše Jirka o splašcích, jsem bohužel už také několikrát cítil. Jo, holt kanalizace v některých místech je úzký profil a ještě chvíli bude, než přitečou evropské peníze. grinning smiley Takže nezbývá než necelé dva měsíce vydržet a vyrazit na oblíbené místo. yawning smiley
Re: Brist
26. 07. 2016 12:49
jirkatoledo: ano, ano, presne jak pises, hned u plaze smileys with beer
Re: Brist
27. 07. 2016 21:21
Ahoj, byli jsme v Bristu 2x, až na samém konci osady, tam, kde začíná pěší cesta do Gradacu. V domě pana a paní Sandry a Darka Kačić-Miošić. Na pláž je to asi 10 m, domácí naprosto skvělí. Dům sice bez klimatizace, ale to nám až tak nevadilo. Kdo má rád klidná místa, tomu Brist doporučuji. yawning smiley
Re: Brist
02. 08. 2016 11:46
Zdravím, v Bristu jsme už byli několikrát a má u nás velký úspěch. Letos jedeme prvně do apartmánu Dora pro 8 os. Sandra Kačič - Miošič.
Můžete mi k němu prosím napsat něco bližšího? Vybavení atd.
Jedeme už příští týden a nemůžeme se dočkat. Díkysmiling smiley
avatar Re: Brist
02. 08. 2016 11:57
Na Doru jsem taky koukal, pěkný ubytováni hned u vody. Hod si "Apartman Dora Brist" do googlu, je tam spousta odkazů. Maji i facebook
Re: Brist
04. 08. 2016 08:15
Díky, už máme cestovní horečku, za deset dní vyrážíme a na 12 dní je Brist nášsmiling smiley
Všem přeju krásnou dovču
avatar Re: Brist
04. 08. 2016 09:11
EiSi
Jedu skoro ve stejným termínu do Gradacu, tak snad nám vyjde počasí
PočasíGradac



Upraveno 1krát. Naposledy upravil valeri (04. 08. 2016 09:12).
avatar Re: Brist
04. 08. 2016 09:23
já jedu 13.8. taky do Bristu smiling smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
Re: Brist
04. 08. 2016 11:14
Tak se tam třeba někde potkáme(asi v nějaký krčmě)smileys with beer
Počasí určitě vyjde, kdyby ne, hodíme pár výletů a bude taky dobře.
avatar Re: Brist
12. 08. 2016 14:08
ještě dotaz, bývá v Bristu, nebo Gradacu Rybářská noc ?

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brist
28. 08. 2016 16:26
Odpovím si sám, asi nebývá ... bydlelli jsme letos v Apartmánu Tina, je to až na konci Bristu, vedle AP Mimoza, teda sjezd k těmto apartmánům je docela adrenalin, to je sešup dolů smiling smiley , ale autíčko si lebedilo v garáži. AP je poměrně nový , je trochu zvláštně koncipovaný, dole je kuchyň, jídelna a koupelna s WC, kde je i pračka, nahoře po schodech jsou 2 pokoje, v jednom je klima, v druhém ne, a je tam koupelna s WC.. AP je trochu dražší, ale jako bonus jsou lehátka na pláži zdarma smiling smiley, a dole v jídelně spousta odkládacích prostor (pod schodištěm). Cesta od moře je taky do pěkného kopce, ale je to jen cca 50 m, takže se to dá udýchat. Na balkonech jsou markýzy, při tom letošním větru menší nevýhoda, museli jsme je stočit a trochu v tom větru byly hlučné. Paní, nebo spíše slečna domácí, Lejla je ochotná, upadl nám např.odpad pod dřezem a během 2 hodin to bylo opravené, a dá se s ní jednat i o ceně. Je to trochu dál do obchodu i do pekárny, ale zase relativně blízko do Gradacu. Celkově jsem byl spokojený , a na pláži do 11 hodin skoro nikdo nebyl, potom odpoledne oproti třeba Gradacu pár lidí. Jen to počasí letos zlobilo, první týden dost studené moře, potom 2. týden bura s poryvy větru jako hrom a vítr i nadále, i když jinak svítilo slunce.

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brist
30. 08. 2016 00:04
Ja si na ten první týden nestezuju. Bylo hezky, sem tam mracek, bezvětří. More akorát. Mam rad studenější. Pondělí 22.8. bylo teplo ale zatazeno, využili jsme toho k návštěvě Mostaru. Utery už bylo lip a středa parádní. Jen ten vítr no...
avatar Re: Brist
27. 09. 2016 16:49
Co se týče Bristu letos, tak jsem si nevšiml velkých změn. Ono, to ani v takové malé vesničce není, až tak možné. Jen místo bývalého obchodu u kostela je nějaký Fast Food. angry smiley Ten byl i s pekárnou vedle, už uzavřený. Místní podnikatelé už od poloviny září odpískali sezónu. I bar GaGa vedle IC, se ještě pokoušel první dva dny po našem příjezdu fungovat. Nakonec to zavřel. Po ploše postavil pár ceduli z kartonu s nápisem "Pazi otrov!" (Pozor jed!) a bylo vystaráno. Disco bar Pineta mezi Bristem a Gradacem se opět nerozjel ani v sezóně. Obchod Studenac funguje stále, zaplať Pán Bůh, takže na Ožujsko Rezano nebylo daleko. Ale jinak je v Bristu pořád stejně krásně. A letos jsem zjistil, že více v září než v červnu. Na pláži téměř pusto. Teplota vzduchu mezi 25-27 st. C. Od večera do rána, ale bylo chladněji, takže mikina byla každodenní potřebou. Teplota moře po našem příjezdu byla 25,5 st. C grinning smiley a postupně to kleslo až na 23. Ale, i tak to bylo slušné. yawning smiley

Už jen doufat, že rok se s rokem sejde a opět vyrazíme do "našeho" Bristu. grinning smiley
avatar Re: Brist
05. 04. 2017 15:34
Nabízím 2 místa v autě a v AP v Bristu od 20.8. do 31.8.2017 , nejlépe šikovná ženština s dítětem yawning smiley

Vodice , Martinsicuro, Podgora, Gradac, San Benedetto del Tronto, Drašnice, Podgora, Živogoš?e Blato, Brist
avatar Re: Brist
25. 05. 2017 12:39
Byl už někdo letos v Bristu? Co nového v té naší vesničce, krásné, střediskové? grinning smileygrinning smileygrinning smiley
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 59
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.