Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
avatar Re: Brist
21. 08. 2014 21:02
Tak, tak nezahlcujte vlákna citacemi. yawning smiley Každý si to samé přečte "o patro výš" . Napište jen komu odpovídáte a maximálně pár slov citace. yawning smiley Díky za sebe a možná i za ostatní. smiling smiley
avatar Re: Brist
21. 08. 2014 23:51
[www.google.cz]






Upraveno 1krát. Naposledy upravil Michal Benkroft (22. 08. 2014 07:13).
avatar Re: Brist
22. 08. 2014 05:31
tomu řikám ,plnit forum nesmysli...bez jediné věty k dotazu,nebo tématu
avatar Re: Brist
22. 08. 2014 10:34
Tak dnes poslední den a večer domů
Brist opět nezklamal (až na ty cikady) je to pro mě že všech míst kde jsem v HR byl nejpřijatelnější destinace.
App.Mare jako vždy super sice už 80euro ale nové klima,wi-fi a nová koupelna,majitelka skvělá pokud se zase někdy vrátíme tak sem.
Počasí vyšlo jako vždy takže pořád slunce a většinou vlny což mám rád.
Tak Chorvatsku zdar a zase někdy nashledanou ;-)
Re: Brist
08. 10. 2014 18:04
Zdravím všechny,tak příští rok bych to viděl,že vyhraje Brist,už jsem koukal po ubytování a docela i cenově jsou zajímavé apartnámy Šime Miošič(Mateo,Dino,Diana,Citron),prosím o informace ohledně tohoto ubytování nebo kontakt na ubytování blíže k moři.
Re: Brist
08. 10. 2014 19:09
Nazdar, my jsme byli v Porobilo v části Blatnice v googlu ti to najde, je to hned u moře.
Re: Brist
13. 10. 2014 13:28
tak hledáním jsem objevil na www.gradac.hr spoustu ubytování jen tam je málo odkazů na vebové stránky s popisem,pouze meilové adresy.
Re: Brist
01. 11. 2014 10:57
Takže tento rok to vyhral nakoniec Brist. Dovolenka to bola zaujímavá, najmä jej úvod, lebo sme sa stále nevedeli rozhodnúť kam pôjdeme /na blind/. Odchod 17.8.2014. Jednoducho sme sa pobalili a šli. Mali sme od známych odporučený ostrov Rab, po x dovolenkách na Makarskej sme rozmýšlali o zmene a teda po asi štvorhodinovom nočnom spánku /ktorý sa mi veľmi osvedčil/ za Karlovacom, sme sa čerství rozhodli pre ten Rab. Takže šup cez hory na pobrežie, nalodiť na trajekt a boli sme na tam.Ostrov sme prešli skoro celý, všade plno ľudí, pláže nás nijako nepresvedčili a teda znovu na trajekt a poď ho po pobreží smer Zadar, kde sme sa napojili na diaľnicu smer stará dobrá Makarská riviéra. Zišli sme z diaľnice v Baške vode a prechádzali pobrežie smerom na juh. Vďaka pokročilej dobe - pondelok, 17.00 h., neboli pri cestách žiadni ponúkači, až sme sa dostali do Bristu, ktorý som mal vďaka tomuto super fóru v zálohe ako super destináciu. Ani tu žiadni "ponúkači", teda sme zišli z magistrály až dolu k miestnemu "trhovisku - pár stolov", odkiaľ som vďaka ochotnej pani z miestneho infocentra cca. o 10 min. už šlapal k ubytku. 2-há rada od mora, 60,- € za dve izby, sociálne a kuchyňa s jedálňou, slušné. Vonku malá terasa, milí domáci /čo nebýva vždy pravidlom/.
Brist je v pohode, pekný osvetlený promenádny chodník, ktorým sa spája s Podacou na severe a Gradacom na juhu. Gradac vzdialený 20 min. chôdze, kam sme temer každý večer chodili na večere a tak, no veď to poznáte. Prialo nám počasie, nato aký bol vraj júl v HR tento rok, tak my sme mali príjemných cca. 28-29 C, väčšinou jasno, more teplé. Vďaka blízkemu Gradacu sme nepociťovali potrebu jezdiť po okolitých mestečkách, boli sme len na jednom na výlete v Mdžugorí.
Čiže Brist je v pohode, vrelo aspoň za mňa odporúčam.
Re: Brist
30. 03. 2015 22:36
Letos jsme vybrali Brist, tak uvidime. Jedeme na prelomu prazdnin, snad bude lepsi pocasi nez loni..., nejhorsi co jsem zazil.
Re: Brist
31. 03. 2015 08:30
to filhou - my sme v Bristu od 6.8. grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Brist
31. 03. 2015 08:58
4 filhou

Výběr Bristu vás rozhodně nezklame. Když nebude pro vás nejlepší jako pro nás, tak se minimálně bude řadit k těm nejlepším. yawning smiley

Červen se blíží, i když na můj vkus to někdy jde krapet pomalu. smiling smiley
Re: Brist
02. 04. 2015 17:10
foco: budeme z Bristu odjíždět 2.8.

Sk@nes. snad nešlápneme vedle, včera jsem objednal ubytování, podle fotek docela obstojný apartmán a 20m od vody....

ještě nevím kde bude lepší sjet, Šestanovac - Zagvozd.



Upraveno 1krát. Naposledy upravil filhou (02. 04. 2015 17:12).
avatar Re: Brist
02. 04. 2015 17:59
Pokud se chceš dostatečně dlouho kochat jízdou po Jadranské magistrále, tak v Šestanovaci. yawning smiley My jezdíme od té doby co otevřeli tunel Sv. Ilja, přes něj. smiling smiley Ještě je varianta přes Ploče a pak se vrátit zpět do Bristu. To pro ty, kteří to do posledního km ženou pod dálnici. yawning smiley
Re: Brist
02. 04. 2015 22:04
...filhou - my to berieme cez Šestanovac a do Bristu je dosť času nasávať atmosféru a všetko čo patrí k Jadranu...ale ten Ilja nieje zlá voľba...

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Brist
03. 04. 2015 19:16
tak rodina rozhodla,od 1.8 do 15.8 Šime Miošič apartmán Diana,tak snad bude spokojenost
Re: Brist
03. 04. 2015 21:22
mastin, tak dáme karlovacko?

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
Re: Brist
04. 04. 2015 14:43
foco,určitě dáme,kdy a kde jste ubytovaný?
Re: Brist
04. 04. 2015 15:37
mastin - ubytovaný sme od 6.8 - 16.8 u Željka Borić, neviem názov apartmánového domu, ale je to barák u hl. cesty a výhľad na kostol grinning smiley
myslím že pod apartmánom smerom k moru sú trampolíny

apartmán

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj



Upraveno 1krát. Naposledy upravil foco (04. 04. 2015 15:42).
Re: Brist
08. 04. 2015 00:41
Ahojky,jedeme do Bristu v polovině června do apartmánu Zelimir a tak bych chtěla využít vaší nabídky a zeptat se na pár věcí.Je tam čisté moře a nenarazíme na mořské ježky?A jak daleko je asi z apartmánu k moři?A co vybavení a čistota pokojů?A na nákupy to není daleko?Budu moc rády,když mi odpovíte.Zdravím a děkuji!
Re: Brist
08. 04. 2015 08:36
No nevím, ale než si někde zajistím ubytko, tak si dopředu zjistím o místě co a jak. To je jako bych si koupil auto a pak zjišťoval, kolik to má obsah motoru, co je to za značku atd.
avatar Re: Brist
08. 04. 2015 09:01
Magduna asi teprve získává zkušenosti co a jak?
Dotaz je to samozřejmě opodstatněný. Každý se může zeptat. Odpovědi je ale možné dohledat v příspěvcích tady na Fóru.
Hlady v HR ještě nikdo z rekreantů neumřel, obzvláště v Bristu. Ten je 20 minut chůze od Gradacu, kde je vše k sehnání. Od chleba až po bankomat.
A co se týče vody: 95% procent mořské vody v HR je čisté, průzračné. A ježky vyřešíš koupením bot do vody. Kdyby se náhodou zapomněly doma, tak je koupíš nejspíš i v Bristu. Kdyby tam neměli tvoje číslo, tak v Gradacu je jistě budou mít.
avatar Re: Brist
08. 04. 2015 10:11
4 Magduna

Apartmány Želimír se nacházejí v části Peća, tj. skoro v pomyslném středu Bristu. Vzdušnou čarou je to k moři 50 m. Po komunikaci kolem hotelu Riva 3 x tolik. Pláže jsou z malých oblázků a úzké. Moře je čisté, téměř bez ježků. Sporadicky se nějaký najde. Pokoje jaké jsou nevím, neboť do Želimiru nejezdím. Asi 50 m od apartmánů směrem na u hotelu Riva jsou krámky s ovocem a zeleninou a turistickou veteší. Po dalších 30 m je malý krámek se základními potravinami, který sousedí s pekárnou. Poznat bezpečně ho lze tak, že je u něj lavička vyvedena barevně jako Dalmatin. Zhruba 250 m jadranské magistrále (směr Gradac) je po levé straně je market Studenac. A když to nebude stačit, tak po 20 min. procházce po betonovém chodníku dorazíš do Gradacu a tam je všeho dosti a dosti.

Další dotaz? yawning smiley

Kdyby to bylo málo, tak ve stejné době budu na stejném místě o nějaký metr vedle, takže mohu ukázat in natura. grinning smiley
Re: Brist
08. 04. 2015 10:40
Zahajskej [ Soukromá zpráva ]
Re: Brist
08. 04. 2015 08:36 Datum registrace: 8 roky (let) nazpět
Příspěvků: 3274
No nevím, ale než si někde zajistím ubytko, tak si dopředu zjistím o místě co a jak. To je jako bych si koupil auto a pak zjišťoval, kolik to má obsah motoru, co je to za značku atd.

Magduna!No to jsou otázky.Kde si myslíš, že jsi?Pokud víš, že Škoda 120L nevyjadřuje rychlost,tak to raději nepiš, jinak jsi chlap.
Stačí zajet na ,VÍTÁNÍ JARA 2015,, 24.-26.4.v malebném údolí řeky Berounky v kraji ,,Zlatých úhořů, a tam dostaneš instrukce,co je správné a jak se tady udržet.

Jinak tady:[www.chorvatsko.cz]
avatar Re: Brist
08. 04. 2015 19:49
Hmm, dobrá rada nad zlato. Něco o popisované destinaci by nebylo, mimo kopčení již známého?
Re: Brist
09. 04. 2015 01:19
Pro SK@NES
Díky za odpověď,v Chorvatsku jsem byla už asi 5X,ale trochu víc na severu a vždy jsem vybírala z katalogu,letos nakonec taky na internetu.Pokaždé jsem byla spokojená,ale to jsme jezdili do hotelu se stravou.Kdybych věděla,že tyhle stránky existují,určitě bych se s vámi poradila dřív.Něco jsem o Bristu věděla,protože kámoška jezdí už roky do Gradace,takže úplně naslepo to nebylo.Tak ještě jednou dík a možná se tam potkáme!

Pro Zina44
Naivně jsem si myslela,že se tady lidički radí a předávají si zkušenosti,ale někdo má asi potřebu sem tam někoho urazit,i když ho osobně nezná.Jsem sice obyčejná hloupá baba,ale projezdila jsem už toho dost a vždy jsem vybírala jen z katalogu.
Re: Brist
09. 04. 2015 03:51
Dobrá volba.Malé městečko v blízkosti většího.Teď je třeba to obejít a najít si něco na příště. Každý to vidíme jinak.V červnu je skoro všude klid.Hlavně ať vám klapne počasí.Voda bývá většinou nad 20°C.
avatar Re: Brist
09. 04. 2015 10:54
4 Magduna

Již jsem tyto fotky dal do sekce Fotografie, ale pro tebe to hodím ještě sem.

Brist + Gradac

V tom apartmánu na první fotce budeme. Takže tam jsem k dispozici pro případné informace. Apartmán v přízemí vlevo vedle garáže. Jak je zaparkována ta Octávka. yawning smiley
Re: Brist
09. 04. 2015 16:21
tie západy - nádhera thumbs up......už aby to bolo grinning smiley

---------------------------------------------------------------------------------------------------
2012-Baška Voda, 2013-Ždrelac, 2014-Drvenik, 2015, 2018 Brist, 2017-Žuljana, 2020-Bibinje, 2022-Gradac, 2023- Sućuraj
avatar Re: Brist
09. 04. 2015 19:47
... s dovolením ... půjčím si od Libora jednu fotku ...
[www.rajce.net]
... to proto, že když jsem byl v roce 1986 kousek od Bristu ... v Zaostrogu ( to byl červen ) tak ten kopec na fotce býval při západu slunce celý fialový ... potom několikrát Makarská, Igrane, Baška Voda, Brela, ale tu fascinující fialovou jsem na skalách nikde jinde neviděl ...
smileys with beer
Re: Brist
09. 04. 2015 21:59
Ano,ano,teď už jsem si jistá,že jsem vybrala dobře.Fotečky nádhera,vyvolaly u mě dovolenkovou náladu a slíbila jsem si,že budu taky pilně fotit.Snad vyjde i počasí,loni prý nevypočitatelné.Už se fakt těším!Snad tam na sebe narazíme,poznávací znamení:čtyři OSTRAVACI,CO MAJI KRATKE ZOBACI.Manžel a já už jsme sice důchodci,ale mladí duchem a syn se snachou jsou ještě opravdu mladí.Tak ať nám to do června rychle ubíhá!!!
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 152
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.