Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Brist

Autor maska 
Re: Brist
08. 10. 2011 23:43
Tak zmrzlina tam je a kousek od apartmanu i nanuky,ale lepši a hlavne větši je nebo aspon byla v Gradaci.Vybaveni kuchyně je dobre vše potřebne na vařeni i mala trouba.Lednička je myslim stovka s malym mražačkem,ale mužeš si dat maso nebo cokoliv k domacimu ten ma mražak velky bez problemu.Nema problema.My jsme velky nakup nedělali jenom zakladni věci mněli jsme všechno svoje ale velky konzum je myslim až v Makarske.V Bristu je maly market a pekarna tam koupiš normalni zakladni věci.Vedle Bristu je Podača tam zajedeš autem,ale da se zajit prochazkově i pěšky a tam je trochu větši Studenac market mužeš platit kartou.Jestli ještě holka skače na trampolině tak v centru Bristu je i trampolina od apartmanu je to kousek.Dalši otazky?Jenom piš.
Re: Brist
09. 10. 2011 11:39
Naprosto vyčerpávající - máš u mne minimálně panáka naší slivovice, nebo meruňkovice. Můžeš si vybrat.
Dík dík dík
Re: Brist
09. 10. 2011 12:56
Tak přeci jen ještě jedna otázka - voda z kohoutku se dá pít, nebo musíme využívat balenou?
Re: Brist
09. 10. 2011 20:16
Ja jsem ji nepil, ale kamarad bydlel vedle a ten pil jenom vodu z kohoutku.Balenou vubec ani doma balenou nepije a vše ok.Nema problema.Jinak slivovičku i meruňkovici rad ochutnamPališ doma?Až tě něco napadne nebo ženu tak se zase ozvi.
Re: Brist
09. 10. 2011 21:47
Ja som tam bol už druhý rok po sebe,myslím v BB studio u Milenka Bobara a voda v apartmanu je skutočne pitná,nezávadná,pili ju aj moje 2 malé deti a úplne v pohode ,len si treba spraviť do mrazáku ľad,aby bola chladnejšia.Kedy chcete ísť?,máte už určený nejaký termín.Ja rozmýšľam,že by som to skúsil po 3-krát.
Re: Brist
09. 10. 2011 22:01
Zdravim Loko.Tak jak tam letos bylo?Jak to vypada s tou přistylkou kolega H.CH.A. ma 11 letou holku tak to asi využije.Da se to rozložit?
Re: Brist
09. 10. 2011 22:31
Jestli se rozhodnete pro studioBB tak si to zamluvte už je to dost obsazene na přišti rok.
Re: Brist
10. 10. 2011 08:53
Doma nepálím, jsem ostravák jak poleno, ale vzhledem k tomu, že jsem skoro pořád v Praze, tak mám stálý přísun z jižní Moravy - holt kosmopolita :-)
Odkud jsi ty?
Re: Brist
10. 10. 2011 08:54
LOKO:
jedeme od 14.-28.7.2012 - to jste se do apartmánu vlezli s dvěma dětma?
Re: Brist
10. 10. 2011 12:22
KLuci kudyma je nejlepší tam jet? Přes Makarskou a podél pobřeží, nebo po dálnici až na konec a přes Gradac z druhé strany?
Jo a ještě je tam rychlovarka, nebo ji mám přihodit do našeho bezedného kufru v autě? A co sušení plavek? Natáhnout šňůru na balkoně, nebo tam něco je?
Sakra já budu mít informací jak gróf.
:-)
Re: Brist
10. 10. 2011 13:05
Kluci a nemáte nějaké fotky? že by jsme s manželkou koukli jak vypadá apartmán opravdu a co je v okolí?
Re: Brist
10. 10. 2011 22:20
Oba mame něco na rajče brist.Sušak tam je.Rychlovarna konvice myslim taky.Šestanovac,Brela,Makarska atd.Sem se dival že už je ten termin zamluveny.Ostrava.
Re: Brist
11. 10. 2011 09:49
liborovsky:
No to mi poser kozy - mi jsme taky z Ostravy. Ze Zábřehu u Avionu, jestli to tam znáš?
Zkusím kouknout na to rajče a štamprle tedy platí, ale až se v zimě stáhnu k domovu.
Re: Brist
11. 10. 2011 18:16
Znam to tam trochu.Snad si někdy dame.Mužeš se podivat i na Bibinje tam jsem byl letos.Přišti rok asi Pag nebo zase Bibinje.
Re: Brist
11. 10. 2011 19:20
Já jsem dost konzervativní, takže pokud najdu něco co mi vyhovuje, tak už nehledám nic dalšího. Jak v životě, tak v dovolené. Proto taky jsem s jednou ženskou a už docela dlouho a vůbec mi to nevadí - naopak. Ten flek co jezdíme běžně (Ražanj) je suprový, ale je to pro více rodin najednou. Na příští rok by mi bylo líto jet tam a zabírat nějaké jiné partyji tu nádherně velkou terasu nad mořem, takže proto jsem hledal něco dalšího. Brist vypadá dost dobře. Sice ne taková samota jako Ražanj, ale myslím si, že výběr jsem dal, pro dva dospělé a jedno děcko, asi dobře.
Vy jste si s Loko nijak nestěžovali a e-mail od Milenka mne dostal na kolena, hlavně jeho poslední věta, že zálohu nepotřebuje, protože svým hostům věří a lidi by si měli v podstatě věřit navzájem.
Takže Bibinje, nebo Pag až potom co zkusíme Brist a pokud nám bude vyhovovat, tak už nic dalšího hledat nebudu a budu mít dvě varianty. Když víc rodin najednou, tak Ražanj a když pojedem sami, tak ten Brist - uvidíme.
Re: Brist
11. 10. 2011 20:42
Myslim že jste vybrali dobře a budete spokojeni.Milenko opravdu zalohu nebere tak kdyby jste mněli problem tak ho upozorněte co nejdřiv.Misto velke terasy tam budete mit maly balkon,ale s perfektnim vyhledem.
Re: Brist
11. 10. 2011 21:06
perfektní výhled máme i v Ražanji - koukal jsi se na tu stránku na lidech?
Re: Brist
11. 10. 2011 21:36
To viš že sem na to koukal.Všechno moc pěkne.
Re: Brist
11. 10. 2011 21:46
To ti teda nezávidím, já tam mám fotek a videí, jak nějaký exhibicionista :-)

Prchám z práce domů, dneska jsem dost unavenej. Tak se měj a zas si někdy něco napíšem, když už nemůžem koštovat ty destiláty. :-)
Re: Brist
15. 10. 2011 13:24
liborovsky:
Ahoj, dneska mne napadlo, většinou do Chorvatska vozíme domácím nějaký dárek - co by tak potěšilo je? Bydlí tam, nebo nám jen ukážou co a jak a ztratí se?
Rád bych jim dovezl taky nějaký dárek, třeba i s tím, že je pozdravujete. Poradíš?
Re: Brist
15. 10. 2011 20:13
Domaci bydli dole vchod maji na plaž.Dovezt mužeš zkoro cokoliv pivo něco zdomu atd...Však maš zkušenosti.
Re: Brist
15. 10. 2011 20:18
[img3chybny-odkaz-rajced0303]
Balkon nahoře bude tvuj.Dole sedi pani domaci před svym vchodem.Od toho betonu je už plaž
Re: Brist
16. 10. 2011 18:07
liborovsky:
Ahoj, koukám na tu fotku a mám všetečný dotaz. Ten beton patří domácím a mohli jste třeba využívat to zahradní sezení na plastových židličkách, nebo je to čistě hájemství domácích a budeme moci jen na tu pláž?

Jinak asi bude nejlepší domácímu karton Radka, nebo Holby a jeho ženě flašku becherovky, že?
Re: Brist
16. 10. 2011 19:35
Ahoj.Misto Holby vem Radka.Jinak budou určitě spokojeni.Taky vozim Radka a Bechera.To posezeni mi nabizeli,ale nevyužil jsem je tak určitě tam mužeš posedět.Většinou tam sedi pani domaci sama.Však uvidiš určitě si poradiš.Už se těšiš?Ja taky,ale ještě nas čeka ta kur..... zima.Ahoj.
Re: Brist
17. 10. 2011 11:04
liborovsky:
To víš, že se těším. Ale absťák si trošku napravím. Letos měla žena 40 a tak jsem ji jako dárek vymyslel Egypt v zimě. Takže potápět se budeme už v lednu. Doufám, že prašulky na to nějak schrastím.
Jo a jmenuji se Pavel - čest práci
Re: Brist
19. 10. 2011 19:54
Tak to budeš mit fain.Aspon se trochu odreaguješ od te ku...ske zimy.čest?radši v šest to chodim do hospody.Ahoj.
Re: Brist
08. 01. 2012 18:50
Můžu poprosit o nějaké bližší info o tom větším apartmánu,hledáme něco takového pro dvě rodiny,díky Martina
Re: Brist
22. 01. 2012 15:33
Znáte někdo app. Senka Grgič?
Re: Brist
04. 02. 2012 13:33
Čus pardále,

tak jsme zpátky z Afriky. Bylo to suprové. Moře naprosto fantastické a počasí přímo jako dělané pro nás. Mrkni na fotky a hlavně videa.

[profil.lide.cz]

Jedno mi tam ale vadilo - v hotelu a okolo čistota a pořádek, ale jinde všude bordel jak v tanku. A dost mi tam chybělo bezpečné bloudění po městečkách. V tom je chorvatsko naprosto skvělé a už se těším až tam zase v červenci budeme bloumat a nasávat atmosféru. Pokud mám porovnat, tak v globálu jsem raději v Chorvatsku. Ale Rudé moře se svými korály vyhrává na celé čáře, když porovnám zážitky.

Tak se měj a někde, někdy, nějak.
Anonymní uživatel
Re: Brist
04. 02. 2012 19:45
,



Upraveno 1krát. Naposledy upravil prochy (13. 01. 2015 06:55).
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 64
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.