Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007

Autor Reiniger 
Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
24. 01. 2007 12:32
Ahoj všichni sedím a přemýšlím kam letos do Chorvatska, potřeboval bych typ pro 4členou rodinu, ubytování apartmán tak do 50euro za den. Děkuju za každou nabídku.Termín červenec tak na 14dní.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
27. 01. 2007 23:12
Ahoj všem zkusenym cestovatelum a znalcum:-) Taky bych od vas rada dostala doporuceni, kam letos vyrazit. Jsme mlady par bez deti a v lete se poprve chystame na jih Chorvatska, dosud jsme byli jen na Istrii. Procetla jsem forum, ale stale jsem nenasla presne to, co bych si predstavovala. Mozna mam nerealne pozadavky, ale presto je zkusim popsat:

- clenite balvanite pobrezi s mensimi oblazkovymi plazemi a pruzracnou vodou, alespon castecny vyhled na otevrene more, vlny, morske dno vhodne k nekonecnemu snorchleni

- pres den klidek, vecer do ruchu (da se najit mensi neprelidnena plazicka, treba vzdalenejsi, pobliz obdchod, restaurace a vecer nejlepe prochazkou, promenadou do rusnejsiho mesta,max.4km)

-poloha vhodna pro uskutecnovani vyletu (do mest i prirodnich kras)

Predem moc dekuju za kazdy prispevek:-)zacinam byt bezradna. Uz jsem dostala tip na Basku Vodu, ale podle reakci na foru se bojim, ze tam primo bude na konci cervence prilis prelidneno. Staci mi misto, ale kontakt primo na apartman bych taky uvitala (do 15Eur/os).
Diky Jarka
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
28. 01. 2007 15:28
Brač, Hvar,Vis,Mljet nebo poloostrov Pelješac tady všude najdeš to co hledáš i v sezoně nepřelidněno, z Pelješacu lze navštívit Dubrovník nebo dál až Boku Kotorskou. Lze přejet lodí na jednodenní výlet na Korčulu nebo na Mljet do NP. Tyto ostrovy máme procestované a co se týče nároků tak jsme na tom podobně. Akorát na Mljetu nehledej rušnější města ten si nech zatím v záloze až jednou budeš potřebovat klid od lidí a věř že to jednou přijde, budeš tam 20 dní a zapomeneš na svět. Na pevnině je hezky v Trogiru i když občas je tam znát blízkost Splitu co se týče čistoty moře. Makarská je celá příjemná hlavně v možnostech večerní zábavy jinak v sezoně se těžko hledají ty klidnější pláže. Zdůrazňuji, že toto všechno je pouze a jen můj názor a nic nikomu nenutím a nevnucuji ono se na to musí poslední dobou dávat na fóru bacha aby se někomu nehanilo to co se líbí jemu. Tak přeji štastný výběr.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
29. 01. 2007 00:20
Najděte si - Ubytování - vlákno Dovolená 2007 - moje sdělení ze dne 12.1.2007, kde nabízím 4-lůžkový apart., který jsem měl rezervován na termín 15.7 - 27.7. na Hvaru-Ivan Dolac.Ke konci ledna budu zřejmě rezervaci rušit a jekož my budeme v apart. pod ním, raději bych tam měl někoho z "Fora", příp. z Fan klubu, který tam vznikl. Přímo u pláže, všude blízko, voda i pod vodou super !!!
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
29. 01. 2007 17:00
TO: Nigra, na konci července bych řekl, že je přelidněno všude. Již tři roky jezdíme konec srpna nebo začátek září ( to je ještě klidněji) a pak se řada požadavků dá uskutečnit, ale asi né všechny.Zdraví Jéřa.
Nemáte někdo tip na apartmán či domeček pro 5 lidí na Hvaru? Byli jsme tam před 2 lety na severní straně a tento ostrov jsme si zamilovali. Letos bychom chtěli zkusit jih. Zatím jsem nenašla nic, co by mě nějak oslovilo - ráda bych byla někde v klidu, ruch a diskotéky k životu nepotřebujeme. Pokud by měl někdo z Vás nějaký užitečný kontakt, byla bych moc ráda.

Všechny příznivce Chorvatska zdraví Jana
Ahoj zkus adriadatabanku - jezdím s nim 4 roky a spokojenost maximální
Ahoj, zkouším hledat na netu nějaký apartmám pro 6lidiček na Pagu, nejlépe v oblasti Dubrava nebo Bošana - měli by tam být krásné pláže a klid - zatím bez úspěchu. Poradíte někdo nebo případně nějaký typ v pěkných místech ostrova? Díky za info.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
19. 02. 2007 08:48
Šári prosímtě nic nehledej na netu sedněte do auta a jeďTE.grinning smiley Teda až bude teploconfused smiley Ušetříš a ještě si vybereš co Ti vyhovuje.
Byl jsem na Pagu v srpnu a ubytko se sehnat dalohot smiley Měj se H.S.cool smiley
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
20. 02. 2007 12:49
Ahoj, vím že se budu opakovat,ale hledám ubytování pro 14 lidí v létě od 15.7-26.7.2007.Potřebovali bychom větší apartmán s 5 pokoji.Chtěla bych najít nějaký pobyt tak za 10 euro na osobu za noc.
Jestli někdo máte kontakt na nějaké hezké ubytování,kde je čisté moře které samozřejmně nechceme blízko silnice , prosím napište mi na meil DanaLangrova@seznam.cz.
Mohla by to být část střední Dalmácie, ale asi né Makarská.Chtěli bychom trošku klid.
Byli jsme už tři krát v Kasteli Štafiliči, ale asi by to chtělo nějakou změnu)
Jak tady pročítám diskuzní řádky , tak nejezdíme zase do moc optimální části Chorvatska. Děkuji předem za odpověď.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
21. 02. 2007 09:56
Nadherne misto je perla Dalmacie a je to Primošten,jezdime tam 2x rocne a jsme tam jako doma pokud se chcete podivat aktualne tak se mrknete na livecam, Primosten-Webcam Primosten.Je to nadherny.spinning smiley sticking its tongue out
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
21. 02. 2007 13:11
Hledat ubytování v "top" sezóně za 10 Euro na osobu je podle mého názoru hodně odvážné. Jezdíme několik let mimo sezónu v září. Do roku 2005 se dalo sehnat v září ubytování za 8 Euro, v roce 2006 už nebylo nikde pod 10 Euro.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
21. 02. 2007 13:30
Není pravdatongue sticking out smileyH.S.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
21. 02. 2007 14:50
Ahoj, Primošten je opravdu krásný.
Znám ho, máme už ho prošlý.Bylo to naposledy před dvěma lety, po velké bouřce a dešti a byl opravdu hezký, liduprázdnýsmiling smiley
Mohu doporučit místo, které by tomu odpovídalo. Jezdím tam s rodinou již 9 let ke známému a jsme opravdu spokojeni, ale je pravda, že co se líbí jednomu, druhému nemusí vyhovovat.
ahoj a hezké léto
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
22. 02. 2007 19:10
Ahoj, můžu Marcelli poprosit o kontakt na ty známé do Chorvatska?
Ahoj Dana.smiling smiley
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
23. 02. 2007 10:28
Janiska:Ivan Dolac.Jitka(češka provdaná na Hvar) určitě dá dobrou radu:-)Pročtěte loňské vlákno o Hvaru.A nejezděte tam všichni:-))
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
30. 03. 2007 20:32
ahoj prosim o nějaky na ubytovani pokud jste tam spokojeni diky moc
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
30. 03. 2007 20:32
ahoj prosim o nějaky na ubytovani pokud jste tam spokojeni diky moc
Kam do Chorvatska
28. 05. 2007 16:18
Ahoj všem. Jsem odhodlaná se svoji přítelkyní jet autem do Chorvatska. Chceme jet 'na blint'. Doufám, že to bude v pohodě. Můžete nám poradit kam bychom se měly přesně vydat? Chtěly bychom raději soukromí. Nepotřebujeme diskotéky a ani blízko město. Stačí nám ubytování, moře a nějaký ten obchod. Do ruchu města se můžeme vydat autem, pokud nám po něm bude smutno. Chtěly bychom jet na Hvar, ale zdá se mi, že cesta autem na Hvar je celkem komplikovaná a daleko. Pokud by to ale bylo místo pro nás, tak se necháme rády inspirovat a budeme rády za rady co a jak. Chceme jet koncem srpna až začátek září, ale kdo ví... třeba pojedeme až v polovině září. Myslím, že i tak tam bude ještě krásně, co myslíte? Děkuji všem za odpověď a přeji krásné léto...
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
28. 05. 2007 17:30
Ak sa chcete kúpať a zažiť slniečko, tak by som odporučila ten skorší spomínaný termín, počasie na jeseň je v Chorvátsku nestále, resp. aj cez leto to tam nemusí byť ružové....Ostrovy majú zvyčajne lepšie počasie, akokeby ich búrky obchádzali. Zastavujú sa na hornatom pobreží.
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
28. 05. 2007 18:01
chodim pravidelne uz 4 rok na istriu do rabacu. a to v septemri/zari/ vzdy som bol s pocasim spokojny a vzdy mi vyslo.naposledy som musel kupovat aj slnecnik aby som sa nespalil.
Re: Kam do Chorvatska
28. 05. 2007 23:25
V tu dobu je na Hvaru vinobraní a dost lidí se tam vrací podruhé na dovču v září. Zkontaktuj se s Jitkou, bývá na chatu dost často a nebudeš litovat !!!! Jednu cestu trajektem ze Splitu - Stari Grad a zpět ze Sučuraje do Drveníku = zážitek jako hrom!
Re: Kam do Chorvatska
28. 05. 2007 23:27
Mildouš napsal(a):
-------------------------------------------------------
> V tu dobu je na Hvaru vinobraní a dost lidí se tam
> vrací podruhé na dovču v září. Zkontaktuj se s
> Jitkou, bývá na chatu dost často a nebudeš litovat
> !!!! Jednu cestu trajektem ze Splitu - Stari Grad
> a zpět ze Sučuraje do Drveníku = zážitek jako
> hrom!

Vzkaz pro Kalimera
Zdravím všechny co navštívili ostrov Cres nebo Lošinj.
Chtěl bych jeden z těchto ostrovů navštívit letos v létě.
Byl bych proto velmi rád,kdybyste se někdo podělil o nějaké
ty zážitky a cenné informace o této destinaci.Preferuji klídeček,bez přeplněných pláží.Vybral jsem proto z mapy tyto menší městečka jako je Martinščica nebo Valun,ale nechám si poradit!!!Velice ocením tip na ubytování v apartmánu popř.adresu nebo tel.,e-mail...

Díky.Vladanhot smiley
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
09. 06. 2007 21:55
Kdo se chystá jako my do Podgory???? jedem 22.6 - krom těch co jsou ve výjezd. kalendáři
avatar Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
10. 06. 2007 11:19
To Vladan:

Bol som na Cresi pred 3 rokmi, bol som uchvateny pokojom, cistotou mora, bohatym podmorskym svetom- super na snorchlovanie najme v tichsich zatokach Valunu aj Martinscice.
Valun bol pre mna rajom, je tam krasna zatoka, ozajstny klud, pritom mnozstvo apartmanov s vyhladom na more.Je tam cisto, ziadny kraval na plazi.
Martinscica bola uz menej zaujimava, ale obratena je cela na zapad, nie je problem so slnkom navecer ako na vychod otocenej casti plaze vo Valune /neviem,ci je vobec plaz na zapad otocenej casti Valunu/.
V sezone bol problem najst vobec volny apartman na blint v okoli Martinscice, nakoniec sme boli vobec radi, ze sme dostali dve noci na kopci v dedinke Stivan, dost daleko od plaze. Cres maju v oblube najme Taliani, bola to kedysi ich kolonia, maju to tam vybukovane uz pred zaciatkom sezony.
Nedaleko je centrum ostrova mestecko Cres, stoji za to pozriet si ho. V pristave je vyborna pizzeria, dosli sme tam navecer, jediny stolik bol volny. Do dvoch minut sme mali na stole vyborne vychladene pivo, do 10 minut pizzu - a ta stala za to. Casnici lietali ako osy, vsimli si hned kazdy detail, brachovi spadla lyzicka na zem, za par sekund mal bez pytania na stole novu...Boli tam aj Cesi, Slovaci a starali sa o nich casnici rovnako pozorne ako o Nemcov, Talianov.
Samotny pristav v Cresi je utulny, zazitkom aj na vecernu prechadzku, zapad slnka na kilometre dlhej plazi je vybornym relaxom po dobrej veceri. Kto chce oddych, nech hlada Cres a jeho destinacie, doporucujem.
Ahoj, jedeme od 16.6.2007 na 2 týdny na Pelješac do Borje. Sebou 3 dětičky, 15,17, a 5 roků.Nebudete tam někdo touhle dobou?
Re: Kam do Chorvatska ??? doporučení 2007
10. 06. 2007 20:48
Byl jsem tam v loni, pozdravuj Slavka od Ivana


Jaké to tam je? Slyšel jsem, že je tam krásně, a hlavně naprostý klid. Dá se tam vzrážet pěšky po okolí (ale ne po silnici)? Dík za odpověď. A pozdrav vyřídíme.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 118
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.