Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

kam 2007 ?

Autor majocka 
Re: kam 2007 ?
09. 02. 2007 11:03
Byli jsme tam v roce 2004 All exclusive a dodnes na to rad vzpominam, perfektni, navic jsme tam tehdy byli v zari, takze navic umocneno zazitkem z prazdneho Zlateho roku kde se nas valela snad jen tak stovka ...
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 19:44
pročítám si po večerech vaše zajímavé příspěvky, ale musím říct, že mám hlavu ve smutku. Kam v r.2007? Fakt nevím, podle toho co jsem tu vyčetla - Severní dalmácie - nic moc - lepší je víc na jih. Střední dalmácie - hezčí, ale přelidněná, nebo přes cestu k moři, nebo odpoledne bílá pěna na vodě. Jižní dalmácie - manžel nechce jet tak daleko - vloni jsme byli v Orebiči - bylo tam fajn, obzvlášt výlet na Divnu - mohlo by být něco takového víc na sever. Úplně jste mi pobláznili hlavu s Hvarem - zase jsem doma neuspěla - nevím proč. Jestli kvůli trajektu... nevím. Přemýšleli jsme o Ninu u Zadaru, nebo něco na Pagu, Krku nebo Ljošinu. Ljošin jsem se tady dočetla, že je taky hodně přelidněný. Náš termín je daný celozávodní dovolenou - konec července, začátek srpna - prostě sezona. Jedeme s holkama od 13 do 15 let - takže nejen oblíbené šnorchlování, ale i trochu promenády s nějakými stánky s blbinami a zmrzkou. Ten Hvar se mi moc líbí - Jelsa,...Ale asi ho neprosadím. Prosím doporučte mi něco, kde by nebyly v sezonu přecpané pláže(oblázky), a zároveň tam bylo hezky. Původně jsme měli v plánu okolí Makarské - Promajna, nebo Podgora. Ale po přečtení příspěvků váháme.
Podle fotek na kacha.cz jsou pláže moc hezké -ale musí se dát kam lehnout. Dík Majka
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 20:17
merry,jestli myslis ostrov mali losinj,tak ten znam a s tim,ze je prelidneny nesouhlasim.byli jsme tam 2krat v cervenci na14dni a je tam spousta mist ke koupani,staci jen hledat.my jsme chodili kazdy den jinam,ale pak jsme nasli jednu zatoku,kde bylo minimum lidi.jsou tam bajecne stezky podel ostrova a temer na kazdem miste se da koupat,dobre cyklostezky a v noci mestecko zije,rozhodne je kam jit,spousta kavaren,cukraren,restauraci,baru...a dost casto tam vecer hrala zive kapela,mestecko zije,byla jsem tam prvne v17 s mamkou a vecer jsem se bavila dobre.take se da udelat vylet na veli losinj,vede tam pekna prochazka podel pobrezi-krasa.neni tam moc cechu,spolecnost nam delali hlavne nemci a italove.je to muj subjektivni nazor,ale mne se mali losinj opravdu moc libi a myslim ze uz muzu porovnavat,do chorvatska jezdim od malasmiling smiley koukni se na stranku www.cres-losinj.de na fotogalerii,mali losinj i jeho okoli.treba to pomuze pri rozhodovani yawning smiley
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 20:27
Merry - navrhuji Pisak nebo Brelu. Pročti si jejich vlákna.

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 21:24
Merry-přesně jak píše Jarda. Pisak není přes silnici, není přelidněný, je si kam lehnout, je tam neskutečný klid, voda čistá. Zmrzka a restaurace jsou tam taky. Dobře zásobený obchod a pokud je třeba zakusit trochu toho večerního mumraje a stánky s blbinami, tak do sousední Brely nebo Bašky Vody je to autem kousek. Mrkni na kacha.cz do galerie. Jedu letos do Pisaku už počtvrté za sebou. thumbs uphot smileyhot smileyhot smiley
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 21:26
Mimochodem, Jardo, kam razíš letos. Už máš jasno? hot smileyhot smileyhot smiley
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 22:30
Mám, letos místo dovolené vdávám dceru, kluk začal taky "vyhrožovat". Takže mám objednaný jen jeden (první) týden v září - pánská jízda Kožino (už po třetí) - viz [www.hopkirk.cz] . Příští rok snad už zase naplno.

PS: Už tě mladí pouští na PC, nebo to máš za dobré chování? thumbs up smiley

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: kam 2007 ?
12. 02. 2007 23:49
Koukám, že máš o zábavu postaránothumbs up smileysmoking smiley

No vzhledem k tomu, že dcera má zkouškové a trčí doma a mladej paří furt nějaký bejkárny, tak se moc nechytám. Teď (23:47) se konečně uvolnilo místoangry smiley Ale tohle nepatří do tématu. Mohli bychom to schytatgrinning smiley
Re: kam 2007 ?
13. 02. 2007 02:04
Loni jsme si udělali výlet z Gradacu na Pelješac a moc se mi tam líbilo.Takže to vyhrál.Jen ještě musím sehnat nějaký malý,útulný kemp,protože po zkušenostech z loňska se vracíme z hotelu a apartmánu do stanu.
Re: kam 2007 ?
13. 02. 2007 08:35
to merry: hmmm "s holkama 13 a 15 let a ne daleko" Já bych navrhoval asi Pag Novalju, zvláště děvčatům by se tam líbilo.:eye rolling smiley Nezlob se Jardo ale pokud si dobře pamatuju tak ta Brela by si vzala o pěknejch pár hodin víc na cestu.yawning smiley Novalja je kousek. Navíc pokud by jeli autem tak se dá projet celý ostrov který není vůbec tak "holý" jak na první pohled vypadá. Samozřejmě že čím níž tím líp ale od určitýho věku mají "děti" názor: dobře mi pojedem ale nesmí to být moc daleko. Takže nzbývá než počkat pár let a pak hurááá opět dolů. Čau H.S.cool smiley
Re: kam 2007 ?
13. 02. 2007 09:43
HS - já se nezlobím ! grinning smiley Ale po otevření dálnice do Splitu je to časově snad stejné, ze Splitu už je to kousek. Ale záleží na Merry, co si vybere. thumbs up

smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Re: Lošinj? Nikdy!
13. 02. 2007 18:52
Nechápu, jak někdo může tvrdit, že Lošinj není přelidněný. Byl jsem se tam podívat v uplynulých dvou letech, a to pokaždé ještě před prázdninami, a něco tak nechutně narvaného turisty se jen tak nevidí. Na silnicích mraky aut a motorek, na plážích hlava na hlavě. Cesta na méně nacpanou pláž zoufale krkolomná a navíc v tom žáru šplhat bůhví kam - hrůza! Doporučuji vyhnout se velkým obloukem.
Re: Lošinj? Nikdy!
13. 02. 2007 19:00
Saša napsal(a):
-------------------------------------------------------
> Nechápu, jak někdo může tvrdit, že Lošinj není
> přelidněný. Byl jsem se tam podívat v uplynulých
> dvou letech, a to pokaždé ještě před prázdninami,
> a něco tak nechutně narvaného turisty se jen tak
> nevidí. Na silnicích mraky aut a motorek, na
> plážích hlava na hlavě. Cesta na méně nacpanou
> pláž zoufale krkolomná a navíc v tom žáru šplhat
> bůhví kam - hrůza! Doporučuji vyhnout se velkým
> obloukem.

napsala jsem svuj nazor,na losinju jsem byla v hlavni sezone a nevim na ktere casti ostrova jste byl,ale my jsme nemeli zadny problem.ani s plazemi,ani na silnicich tak nevim proc bych mela psat neco jineho eye popping smiley
Re: kam 2007 ?
14. 02. 2007 01:24
No, nevím... byla jsem v Malém Lošinu jednou a to v druhé půli září... a přelidněno sice nebylo, ale poměrně hodně plno ještě pořád ano. Je to nádherné místo, ale v sezóně bych si ho snad ani nechtěla představit...
Re: kam 2007 ?
14. 02. 2007 21:10
Každý máme jiné vidění a povahu. Také je to dané i věkem. Je jasné, že mladí uvítají ruch měst a večerní život - co také na samotě. My dospělí naopak potřebujeme relax. Ovšem - jak píše HS, musíme se přizpůsobit i těm puberťačkám, takže si jdu prohlídnout vaše tipy. Dík
Re: kam 2007 ?
16. 02. 2007 14:00
to je fakt, kazdemu se libi neco jineho,ale v chorvatsku je tolik krasnych mist a kazde ma neco do sebeeye rolling smileyze je skoro tezke vybrat kam jet...smiling smiley
Re: kam 2007 ?
20. 02. 2007 12:55
Ahoj, můžeš mi napsat nějaké další informace o ubytování?smiling smileyDíky
Re: kam 2007 ?
20. 02. 2007 13:19
myslim ze by nebylo od veci napsat na koho ten dotaz vlastne je?smiling smiley
Re: kam 2007 ?
20. 02. 2007 13:36
Moc se omlouvámeye rolling smiley
Poslala jsem to špatně.Ale když už jsi mi napsala, potřebuji sehnat ubytování od 15.7-26.7.2007,pro 14 lidí.Nevíš o něčem pěkném?Díky za odpověďsmiling smiley
Re: kam 2007 ?
20. 02. 2007 13:53
kdyz sem napises trosku vic,kam by to melo treba byt a kam ne,urcite se ti tu zase par tipu sejde,jako merry yawning smiley
Re: kam 2007 ?
20. 02. 2007 20:00
Ahoj, vím že se budu opakovat,ale hledám ubytování pro 14 lidí v létě od 15.7-26.7.2007.Potřebovali bychom větší apartmán s 5 pokoji.Chtěla bych najít nějaký pobyt tak za 10 euro na osobu za noc.
Jestli někdo máte kontakt na nějaké hezké ubytování,kde je čisté moře které samozřejmně nechceme blízko silnice , prosím napište mi na meil DanaLangrova@seznam.cz.
Mohla by to být část střední Dalmácie, ale asi né Makarská.Chtěli bychom trošku klid.
Byli jsme už tři krát v Kasteli Štafiliči, ale asi by to chtělo nějakou změnu)
Jak tady pročítám diskuzní řádky , tak nejezdíme zase do moc optimální části Chorvatska. Děkuji předem za odpověď
Re: kam 2007 ?
22. 02. 2007 15:55
Nechci Vám o toho moc mluvit, každý ma svůj názor a své představy.Mně je 55 a jezdím na Lošín už 10 let a znám lidi, kteří tam jezdí také tak dlouho a i více, právě kvůli krásné přírodě, plážím lidnatým i nudi i možnosti si nalézt svá soukromá místečka. Prostě každý si vybere dle gusta. Je pravda, že jsme ubytováni v kempu, ale po celoročním bydlení ve městě v paneláku je to velmi milá změna hlavně pro děti. I mé dospělé jezdí společně a "mezinárodní" zábavu a sport si tam vždy najdou.A kola s sebou. Nesmíte místní "vševědce" brát vždy vážně.
ahoj Lucka
Re: kam 2007 ?
22. 02. 2007 21:46
My ideme tento rok do Stupin Čelina,vhodné pre malé deti.Ak máte dotazy,píšte mi na mail,často sem nechodím.
mirmillka@inmail.sk
Re: kam 2007 ?
25. 02. 2007 15:46
V roce 2005 jsme uvazovali o Stupin Celine ale kdyz jsme videli tu zatoku, radsi jsme jeli dal. To je asi nejvetsi zatoka v Chorvatsku a vypada spise jako bazen
Re: kam 2007 ?
25. 02. 2007 18:13
Pročítal jsem, kam tak všichni letos míří, k tomu Lošinu, já jsem ho zavrhl hned po prozkoumání pár agentur a jejich stránek s apartmány, přišlo mi to hrozně drahý a všechna ubytování hrozně daleko od moře, nevím, jaké jsou v této lokalitě dispozice, ale každý z apartmánů byl minimálně 150 metrů od moře. Já jsem zvyklej si k vodě nosit i kafe, takže pro mě...thumbs down


Pražando, napíšu ti i můj názor na tomhle vlákně, jako bazén...hmm tak to bude asi tak 80% pobřeží celého Chorvatska, nicméně mi to nevadilo, doposud, šnorchlovačka a koupačka byla vždy to nej, co v Chorvatsku můžeš zažít....a děti...těm je to úplně jedno, dej jim kousek slunce a kousek vody a jsou to nejspokojenější tvorečci na světě. Tím doposud jsem myslel to, že letos míříme do Rogoznice /vcelku otevřené moře/ a i když budeme také bydlet v zátoce /Lozica/, kde bude zcela jistě narváno, jen o kousek dál můžete být na malé plážičce spkojeni, vloni jsme takhle procestovali velkou část Pelješace, protože se mi místo, kde jsme byli ubytovaní /Blaževo/ nelíbilo, ne kvůli moři, koupání bylo fajn, ale kvůli lidem v tom místě, bylo to tam na ohrabky...

Takže přeju šťastnou ruku....sto lidí = sto názorů, tak mě tak prosím berte, dík K...grinning smiley
Re: kam 2007 ?
25. 02. 2007 18:39
Tohle je pravda - k moři je blízko jen z několika hotelů a z kempu Čikat. Apartmány u moře tam prakticky neexistují (tedy aspoň ne u koupatelného moře). A Lošin je jedno z nejdražších míst Chorvatska, to sedí taky... Ale byla jsem tam zatím jen jednou - a navzdory uvedeným nevýhodám doufám, že ne naposled...
Re: kam 2007 ?
25. 02. 2007 20:07
to je proste tak ze kazdemu vyhovuje neco jineho,pro me je treba vzdalenost z hotelu nebo apartmanu k mori 150-400m idealni,protoze se rada projdu smiling smiley,a treba v pripade losinju je na co koukat-mesto, plaze i zatoky jsou krasne,kazdy si tam najde svoje mistospinning smiley sticking its tongue outletos tam pojedu na 2tydny a moc se tesimgrinning smiley
Markéta
Re: kam 2007 ?
27. 02. 2007 14:14
Ahoj, jedeme letos do Kaštěla Štafiliče, ale jak tady čtu ty recenze, tak už se mi tam ani s rodiči nechce.Je to tam opravdu tak nudné a šílené?smiling smileymoody smileysmiling smileyMyslím, že mám po pěkné dovolené.Dá se tam aspoň něco hezkého vidět?Musím přemluvit rodiče, abychom aspoň jeli na Čiovo.Dá se tam někde v klidu zaparkovat?Platí se tam parkoviště?Dík za radu.smiling smiley
Re: kam 2007 ?
27. 02. 2007 15:14
To Markéta: Kaštele jsou hned vedle Trogiru a ten je pěknej a je tam co viděteye popping smiley V Trogiru bych moc nepočítal a parkováním zdarma. Je tam velký parkoviště hned za tržnicí(placený)confused smiley Nebo se dá přejet most na Čiovo(za mostem doleva) tuším Okrug Gornji a tam se dá docela v pohodě parkovat zdarma.smiling smiley Měj se a nenech si otrávit dovolenou, třeba zrovna tobě se budou Kaštele zamlouvat.hot smiley H.S.cool smiley
Re: kam 2007 ?
05. 03. 2007 10:47
no nevím jak vy ale my jedem do Podgoryspinning smiley sticking its tongue out
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 185
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.