Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Chorvatsko 2006-co Vás zaujalo,co se změnilo.......

Autor Radek 21 
Chorvatsko 2006-co Vás zaujalo,co se změnilo.......
28. 07. 2006 13:50
Letos již podruhé jsme se vrátily ze " země zaslíbené " návštěvníků tohoto webu a napadlo mě založit vlákno ,kde by ten,kdo bude mít zájem,sdělit ostatním svoje poznatky o dovolené 2006.Kde byl,co se změnilo,co mu chybělo,co by naopak nemusel a samozřejmě co mu vadí.Vlákna s podobnou tématikou tu samozřejmě jsou ale většinou obsahují příspěvky od r.2004,takže jejich informační hodnota není už velká.Takže pokud bude čas a chuť-vzhůru do psaní....smiling smiley
Radek 21:byl jsem na Pagu na Povljaně,nechzbělo nám nic byla spokojenost co mi vadilo tak chování některých čechů takových těch "chytrých"kteří dávali najevo svou důležitost a za rohem nadávali děckám že chcou zmrzlinu za 3 kuny když doma je levnější.Podle mne se mění kvalita služeb na vyšší úroveň a vzhledem k tomu že jedu letos ještě jednou tak se opět vyhnu "dálnici"hlavně před tunely,to opravdu nemusím.Měj se.thumbs up
avatar Re: Chorvatsko 2006-co Vás zaujalo,co se změnilo.......
25. 09. 2006 08:25
Tak my letos byli v Marušiči-ubytování přes CK-ale spokojenost.Jediné co se nám teda docela nepovedlo bylo-že dvou a půl letá dcera je alergik-a majitelé chovali kolem apartmánu asi tak 8 kočekwinking smileyTeda-ani tak nechovali-jako je sem tam nakrmili-takže se tam stahovaly houfem!Takže efekt jako každý rok se nekonal-celý noci kašlala.Ale to jenom na okraj.Jinak lidi jako vždycky milí a nedá se říct že bysme měli nepříjemný zážitek.Trochu vyšší byly ceny(a jelkikož nevozíme z domova nic-tak to člověk při denních nákupech zaregistroval)Byli jsme sice před sezonou-koncem června-ale co tady psali lidi ceny-tak my je znali o hodně vyšší.Letos bohužel musím ale říct-že jsem se opravdu setkala s tím-že když se blížil červenec a nám končil pobyt-začly se pláže zavalovat lidma-a do tý doby vcelku klidná pohodička skončila.Docela jsem se poprvý v životě styděla za jiný lidi..bohužel za čechy.Vzhledem k tomu že v Marušiči je poměrně malá pláž-tak tam nejde nevnímat chování lidí kolem-a sem tam to fakt stálo za to.Snad poprvý jsem viděla na pláž dorazit rodinky s bednama piv a povykující naprostý nesmysly-docela jsem byla ráda že odjíždíme.Nejsem snob-ale jsou věci který už jsou NAD hranici normálního chování.
Jinak mě Chorvatsko jako každý rok nadchlo-cesta bez problémů(jezdíme mimo dálnici a vyhovuje nám to)Ceny sice vyšší-ale nějak drastické to nebylo,lidi jako vždy bezvadní.Navíc se nám opět vyplatilo jet mimo hlavní sezonu-jako každý rok bylo teplo(až moc) a minimum lidí.
Už teď vybírám místečko na příští rok-protože opět zůstanem věrní Chorvatsku.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 247
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.