Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Kam za zábavou, ale i čistým mořem??? Poraďte!

Autor Boss 
Kam za zábavou, ale i čistým mořem??? Poraďte!
13. 07. 2006 10:15
Zdravím všechny a prosím o nápad či osobní zkušenost.
Letos se chystáme do Chorvatska na cca týden autama. Jede nás 8 a má představa je asi takováto: Bydlení bychom chtěli najít až tam, nějaký apartmán se doufám najde.... Na lokalitu se chci právě zeptat - určitě nehledáme nějakou samotu či maják (holt jsme ještě mladí a jedeme si užívat:-)), po večerech bychom rádi vyráželi mezi lidi a na nějakou tu diskotéku atd. ALE hlavní požadavek je na hezkou pláž a taky čisté moře. Jednou jsem už v Chorvatsku byl (2 roky zpět,Vodice) a tam se mi to teda moc nelíbilo. Moře sice nebylo jako kafe či plné splašků, jak tu někdo psal, ale do čiré průzračné vody to mělo taky daleko. Na pláži byly šutry, po kterých se bez bot chodit prostě nedalo, a proto do vody jedině v cuklích.....Jediné, co se mi tehdy líbilo byly ty vodní atrakce, ale ty jsou dle doslechu ve všech střediscích.... Tehdy jsem si řekl, že Chorvatsko už ne, avšak po nátlaku přítelkyně a i ostatních jsem polevil. Chtěl bych ale zažít tu hezkou průzračnou vodu a oblázkovou pláž, o které tady někteří tak básní. Mimochodem písčitá pláž je pro mne osobně mnohem lepší....(jestli to nebude proto, že jsem zatím z těch šutrů tak znechucen....:-). Tak, pokud byste mi mohli dát teda nějaké tipy na lokalitu, byl bych vděčný. Mimochodem - mám možnost jet do města Makarska - jaký je to tam???? Nebo doporučíte něco jiného? Předem díky za odpovědi.
Makarská požadavkům nočního vyžití určitě vyhoví.Osobně mě Makarská(myslím samozřejmě město,nikoli oblast)nic moc neříká.Nejsem zastáncem večerní procházky okolo "58" zahrádek na jedné a hlučné silnice na druhé straně.Makarská je prostě město.Diskotéka není problém,ta nejprofláknutější je na poloostrůvku vedle přístavu,moře je samozřejmě čisté,s trochou chorvatského přehánění si troufnu říci že nejčiščí na světě,otázkou je,kde se ubytujete a podle toho jak daleko a hlavně na jakou pláž budete chodit.....Jinak Chorvatsko si nenechte zkazit a pokud vyberete něco mezi Brelou a Podgorou,přítelkyni a ostatním ještě poděkujetesmiling smiley
Re: Kam za zábavou, ale i čistým mořem??? Poraďte!
14. 07. 2006 09:01
Nevýhoda Makarké (tedy alespoň pro nás) je ve vzdálenosti - je to dost daleko. Proto jsem se díval na další místa a přišel jsem třeba na Bašku na ostrově KRK. Něco jsem zde na fóru četl, že je to tam hlava na hlavě, ale pokud bychom jezdili někam jinam než na hlavní pláž, tak by se snad dalo něco najít, ne? Ale otázka spíš zní, jestli tam není nějak výrazně dráž, než na pobřeží a taky co počasí? Aby nám tam nepršelo celý týden..... Jedeme 21. srpna. Další místo, co jste tady vychvalovali, bylo mezi Zadarem a Šibenikem. Myslím tím ty menší městečka jako Pakoštane či Sv. Filip i Jakov. Jaké by bylo "vyžití" tam???? Děkuji za názory.
To Boss: Byl jsem ve Sv. Filipu předloni, je to malé a klidné městečko ve kterém přesto najdeš dost hospod, picérek, obchůdků na krásné promenádě kolem moře. Disko nevyhledávám, tak nevím, ale asi tam nic takovýho nebylo. Ale do Biogradu je to cca 4km a tam to večer určitě víc žije.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 195
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.