Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Limský záliv

Autor malej 
Limský záliv
08. 06. 2006 13:53
Ahoj,
chci navštívit Limský záliv. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Např. Kde začít s prohlídkou, jak se tam dá parkovat, co je dobré navštívit?
Díky za tipy.
Jarda
koala
Re: Limský záliv
08. 06. 2006 14:50
Jéééé, Limski fjord, já tam byl loni a jeto síla. Mraky lodí narvaných ožralými Němci, pár stánků s uválenými suvenýry a medem a pár sýrů. A samotný fjord smrdí bahnem. No moc nic..Spíš doporučuju Vrsar, Rovinj a výlet lodí na Crvenj otok. Krása
Re: Limský záliv
06. 07. 2008 14:31
Také bych se tam chtěla podívat. a mám naprosto stejné dotazy, jako jsou v prvním příspěvku...

leg
Re: Limský záliv
07. 07. 2008 12:59
Byli jsme tam v červenci 1999 a byla to paráda. Parkování bez problémů, lodivod příjemný, jeli jsme sami. I projížďka po Limském kanále byla parádní. Jeli jsme až navečer - někdy mezi čtvrtou a pátou.
Re: Limský záliv
08. 07. 2008 19:13
a jak dlouho to trvá? to celodenní výlet nebojen na chvíli? a odkud se tam pluje?
Re: Limský záliv
09. 07. 2008 13:19
Jak na Limský kánál lodí Pořeč Vrsár Rovinj výlet tak na 3 - 5 hodin,Autem jet na letiště Vrsár tam nechat auto a za koncem dráhy je kamenitá cesta k Limskému kanálu nebo silnice Vrsár Rovinj kousek za parkovištěm s placenou vyhlídkou zahnout doprava. Jinak nedoporučuji co to jsem udělal já asi před 14 lety když jsem za války v Y začal jezdit na Istrii vzít v Poreči kolo a jet si vyfotil kanál skončíte na pláží v nuda kempu a fotoaparát pro jistotu ani nevyndáte. Nejlepší je vlastní gumáček s motorkem a projet to od Vrsaru.
avatar Re: Limský záliv
31. 05. 2010 18:37
Ahoj,
nebyl jste někdo v té restauraci na konci zálivu? Podle googleearth se tam dá zajet i autem. Je lepší tam jet lodí nebo autem? Také by mě zajímalo jestli je ta restaurace dobrá a stojí za to se tam zastavit? Určitě tam budou mít dobré a čestvé pochutiny.yawning smiley

Dík Standa
avatar Re: Limský záliv
31. 05. 2010 21:20
V loni jsem tam zajel když jsem se vracel z výletu z Rovinje do Poreče. Je tam několik špičkových restauraček moc pěkná příroda mužeš lodí po zálivu ,je vidět jeskyně z pokladu na stříbrném jezeře tam mě to bavilo akorát ........je třeba šahnout do kapsy pro trochu víc kun. Takže autem v pohodě až k prostřenému stolu, ale já měl jěště nedojedené klasické výletní šnicle.
Re: Limský záliv
01. 06. 2010 14:51
V Limském kanálu jsme byli několik krát. Přijeli jsme vždy autem a 2x jeli lodí na prohlídku kanálu. V dané restauraci jsme byli a mají tam skvělé mušle a plody moře. Vše čerstvé.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 101
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.