Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pakoštane-ubytování

Autor lukuca 
Pakoštane-ubytování
05. 06. 2006 16:26
Mohla bych poprosit všechny, co jedou v červnu do Pakoštane. Dali by jste mi tip na ubytování? Přes co jste si zajednávali? Jedeme kolem 10.7. a mám strach, abychom něco sehnali. Nejlepší by bylo něco blízko moře. Malý APT s ložnicí a obýváčkem + kuch.kout, koupelna,WC, balkon(popř. terasa). Chtěla bych něco ověřenýho. Jedeme s 1,5letým synem tak bych nerada řešila nějaký jobovky. Pokud něco máte, můžete mi to poslat na akrecukzavinaccentrumteckacz? Dekuju
Re: Pakoštane-ubytování
06. 06. 2006 06:25
Nenapsala jsi jakou cenovou kategorii by jsi si představovala a na jak dlouho jedete. My jedeme do Pakoštáne 20.6. jezdíme tam už 4 roky a máme tam známé kteří nám ubytování vždy seženou když neni náš oblíbený apartmán volný. Nemyslim si že by jsi měla problém něco sehnad na až tam ale ubytování blízko moře to už bude možná problém. Letos jedem přes cestovku která se zabívá i potápěním a máme to zaplacené. Jestli něco ptej se!
Re: Pakoštane-ubytování
06. 06. 2006 10:01
to lukuca. Už jsem to tady psal třeba v Re: z Plzně do Pakoštane.Mrkni na to a ničeho se neboj.spinning smiley sticking its tongue outH.S.
Re: Pakoštane-ubytování
17. 06. 2006 20:22
Ahoj prosim te poradte nejlepsi cestu jedu zitra vecer diky
Re: Pakoštane-ubytování
17. 06. 2006 20:23
Ahoj prosim te poradte nejlepsi cestu jedu zitra vecer diky
trialko
Re: Pakoštane-ubytování
17. 06. 2006 20:25
Normalne Sovensko,Madarsko,kusok Slovinska,Chorvatsko
Re: Pakoštane-ubytování
18. 06. 2006 12:25
Znojmo- Vídeň(A)-Graz(A)-Maribor(SLO)-Karlovac(Hr)-Zadar-pořád po dálnici až bude sjezd Zadar1- Zadar2- a bude zanačená odbočka na Pakoštáne a pak už pořád po značkách, kdyby nebyla značka Pakoštáne tak na Vrana neboli Vranské jezero a jsi skoro tam.
Re: Pakoštane-ubytování
18. 06. 2006 12:45
diky za pomoc dolu jedu po prve
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 273
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.