Vítejte! Přihlásit se Vytvořit nový profil

Rozšířené vyhledávání

Pag-Povljana

Autor HAck 
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 13:53
Nějak moc bych si cestovku Tomi hájit netroufla... už je to pěkných pár let, co jsem s nimi byla. Byly to mé první dva pobyty u moře, kdy jsem po letech na mateřské opravdu hodně koukala na korunu... Tenkrát (tuším v letech 2000 a 2001) byly jejich služby - s ohledem na mimořádně nízkou cenu - velmi slušné. (Samozřejmě žádný luxus za ty prachy... ale stěžovat bych si nemohla vůbec na nic.) Nevím, jestli jsem jenom měla štěstí nebo jestli se od té doby tak pronikavě zhoršili...
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 14:52
Petře,Pag jako celek nezavrhuju,ale přímo v Povljaně se mi nelíbilo.To neznamená,že na jiných místech ostrova není pěkněsmiling smiley.Možná někdy......až si dokoupíme plavky a tričko,který nám tam mimochodem poslední den ukradli,tak se tam podíváme...........ale spíš jen prstem po mapěgrinning smiley
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 15:01
To Romka -

z jednoho (a ještě zastrčeného) místa nelze hodnotit celý ostrov. Jinak v kempu Tomi bych asi bydlet nechtěl. Moc se mi nelíbil - to Šimuni je o moc hezčí. Proto raději jezdím autem, je to levnější a můžu se podívat i na jiná místa.....
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 15:14
Jakone,jak jsem řekla,nezavrhuji celý ostrov,jen jsem odpovídal na dotaz,jestli m někdo zkušenost s cestovkou tomi.
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 15:14
Jakone,jak jsem řekla,nezavrhuji celý ostrov,jen jsem odpovídal na dotaz,jestli m někdo zkušenost s cestovkou tomi.
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 20:00
Romko, chtěla jsem se optat, ty jsi byla v penzionu Tičič od Tomitour, nebo v nějakém apartmánu, rozmýšlíme se mezi Tičičem a apartmánem přes cestovní kancelář Tomitour. Trochu jsi mě vyděsila, ale snad se nám nic takového nestane. Pokud jsi byla v Tičiči, jaká tam bya strava a pokud jsi byla v apartmánu napiš mi jaké tam jsou CENY v obchodech či restauraci.
dík moc jitka
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 20:24
pe0072 - nebyla jsem v penzionu ,ale v kempu tomi.Ceny chleba od 5 do 7 kuna.Rohlíky od 2 do 5 kuna,koblihy od 3,50 do 5 kuna.Minerálky 1,5l od 7 kuna nahoru.6ti litrová pitná voda 8,50 až 10 kuna.Jsou tam dvě pekárny,jedna na náměstí - drahá,druhá u apartmánu Nena,je to na hlavní cestě k pláži -jen taková malá bouda - tam je nejlevnější pečivo.Zelenina pitná voda nejlevnější a nejlepší cestou na náměstí vedle pizzerie,kde prodává v zahradě rodinného domku taková blondýna -naproti je cukrárna.Nejlevnější a nejlepší pizza je právě ta vedle zeleniny.Jinak mléko ,máslo a takový nevím,měli jsme svoje.Pokud se ale rozmýšlíte o Tomitouru,tak na ně pozor,opravdu jejich služby jsou velice chabé.Lidi,kteří nás střídali je žalují za zkažené jídlo a prošlé potraviny a známí,kteří od nich jeli do Tunisu je dali už k soudu - jeli velká parta,stálo je to 600 000 a tam kde je ubytovali to bylo strašný,nic z toho,co jim slíbili.
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 20:33
pe 0072 - pizza 3 možnosti-normal kolem 30 ,big - kolem 50 a max - od 70
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 20:35
Tentokrát vylekalas aj mě. My jedem s Tomi tour v pátek a už teď mám z toho obavy. Já ten zájezd vyhrála a už to zařizování s jejich paní bylo děs a hrůza a výhry jsem se chtěla vzdat v její prospěch, ať si taky užije. Výhra zněla zájezd dle vlastního výběru, přesto jsem byla do tohoto zájezdu dotlačena, neboť co jsme si vybrali, nám nebylo umožněno, ani termín, ...
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 20:45
ijaku- já se nedivím,v Povljaně nic není ,ale opravdu nic,pro děti řetízkový kolotoč, pro dospělé "pár" hospod u pláže a na náměstí,tři markety( u nás malé smíšené zboží), a dvě pizzerie,pošta ,2 cukrárny - toť vše.Pošli mail,pošlu foto.
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 21:15
Romka
Re: Pag-Povljana
30. 07. 2007 21:37
ijaku - máš to tam
Bad
Re: Pag-Povljana
02. 08. 2007 16:14
Ahoj Romko prosím tě jestli bys mohla tak mi také pošli nějaké foto z Povljany na mou adresu martin.bad@seznam.cz, díky moc
Re: Pag-Povljana
02. 08. 2007 16:37
Ahojky, já jsem ten poslední co bude tenhle pokus o ck hájit, to-mi věřte spinning smiley sticking its tongue out

Taky jsme s nimi byli, dokonce ve stejném kempu, naštěstí v chatkách co jim říkali bungalov (tehdy dvě chatičky blízko silnice). Historek vlastních, od lidí trpících v namačkaných stanech či od těch co místo 20 metrů bydleli od moře 20 min. jsem tu pár napsal angry smiley
Takže to mělo být jen takové povzdechnutí, že Pag ano, ale asi s každým jen néééééé CK Tomi.
Re: Pag-Povljana
02. 08. 2007 21:56
A my s něma zitra jedem tongue sticking out smiley
mader
Re: Pag-Povljana
03. 08. 2007 10:00
muzu take poprosit nejake foto z Povljany na mail martin.zvonik@seznam.cz odjizdime tam 24.8 z CK TOMI ale do apartmanu,byl nekdo v apartmanech TOMI?
Romka
Re: Pag-Povljana
03. 08. 2007 11:13
Fotky vám pošlu,ale nečekejte něco nádhernýhosad smiley
Romka
Re: Pag-Povljana
03. 08. 2007 11:21
ijaku - dneska ojíždíte,tak přeju hodně štěstíspinning smiley sticking its tongue out a neboj,autobusy se polámaly jen dva a nepřijel jen jeden,takže si s sebou vezmi hodnědrinking smiley,ať máe co dělatthumbs up smiley
Re: Pag-Povljana
03. 08. 2007 14:24
Provedu, už sedím na kufrech a jsem v očekávání. Až přijedu, dám vědět.grinning smiley
mader
Re: Pag-Povljana
03. 08. 2007 15:56
Sice jedeme od TOMI ale nastesti autem,takze si myslim ze to bude v pohode
Re: Pag-Povljana
07. 08. 2007 15:21
tak jsem stravil "dovolenou" na Pagu.
1. - 5. cervence t.r.
Zima, voda studena, vitr, koupat se skoro nedalo. Plaze v povljane docela dobre, ubytovani v soukromi take uslo.
Ceny v obchodech jakz-takz prijatelne, vyborna zmrzka za 4 kuna big porce, pizza normal velikost pro 1 osobu 33 kun taky dobra.

OVSEM
horda cechu a slovaku na plazich s jejich radoby "vtipnyma" oplzlyma recima. Nebyt nemeckeho paru s detma co byli aspon trochu normalni tak si pripadam jak v blazinci plnem z retezu utrzenych pubescentu starsiho veku.
Na ostrove samotnem NIC velice k videni neni, jen horda kameni, travy a sem tam zbloudile ovce. Ze zoufalstvi jsem si pujcil skutra a vyrazil na pruzkum okoli, bohuzel stale stejny nelichotivy obrazek...

Takze chorvatsko uz me neuvidi. Nechapu, jak nekdo muze 10x jezdit na stale stejne misto, kdyz na svete je tolik jinych zajimavych cilu...
Re: Pag-Povljana
07. 08. 2007 20:15
TO T-Diesel

To je dobře, aspoň se sníží "horda cechu a slovaku na plazich s jejich radoby "vtipnyma" oplzlyma recima" a bude u moře klid. Je fakt, že v poslední době jsou pláže trochu přeplněné.....

smileys with beer
Re: Pag-Povljana
08. 08. 2007 18:24
Před týdnem jsem se s rodinou vrátil z Povljany.Jel jsem s CK firotour a byl jsem ubytován ve Villa Silva****.Jak se v katalogu uvádí,že jde o velice klidné místo a ideální pro odpočinek,tak to opravdu není to správné místo.Jelikož se villa nacházela přímo na pláži,tak od rána do večera byl velice značný hluk s přeplněné pláže.Ale s tím jsem více-méně počítal.Co se týče ubytování,v žádném případě nemůže mít villa 4*,jak je uvedeno katalogu CK.Úklid,jen tak aby se neřeklo,TV se satelitem nefungovala,na kuchyňské lince padaly dvířka a v koupelně jsme měli umyvadlo podepřené klackem.Třikrát jsme byli za paní domu a bohužel nic platný.Ale vydrželi jsme to těch 10 dní.Povljana,jako taková,není zas tak špatná,ale za dva dny už nemáte kam jít.Naštěstí jsme měli auto a tak jsme udělali nějaký ten výlet.Nějaká restaurace a pizzerie tam je.Na večeři jsme byli na doporučení v restauraci LANTERNA a nikomu to nedoporučuji.Ze 4 druhů jídel,co jsme si objednali,se nedalo ani jedno jíst.Maso tvrdé,napůl syrové a porcička jak pro děti ze školky.Ale co vlasně chceme za 1000 Kč smiling smiley,že?Jinak tedy doporučuji pizzu z pizzerie Snoppy,fakt výborná!!!! Zmrzlina docela ujde,ta je za 4 Kn,ale pořád stejná a ne moc druhů.Toť asi vše.Bylo to docela hezký,ale už tam nikdy nepojedu.
Re: Pag-Povljana
08. 08. 2007 20:22
To lukas.podhr

Máme stejnou zkušenost s Povljanou,ale zase na druhou stranu víme,že tam už nemáme jezdit a příště vybrat něco jiného.smiling smiley
Re: Pag-Povljana
08. 08. 2007 20:25
T-Diesel

ráda bych věděla jakou národnost máš ty,jestli jsi Němec a nebo ten vtipný Čech s oplzlýma řečma.Nám se tam sice taky nelíbilo,ale právě ti Češi,kteří tam byli s náma nám to pomohli zpříjemnit.
Re: Pag-Povljana
09. 08. 2007 07:10
Romka + Jakon
Nejsem nemec, nejsem ani Cech s oplzlyma recima (ac podle zaznamu v pase k nim narodnostne patrim). Takove chovani je mi ponekud proti srsti. Chapu ze dovolena se ma uzit aby clovek prisel na jine myslenky, ale chovat se jak banda prerostlych pubertaku, no nevim...

Pizzerie Snoopy je ta kterou jsem myslel, pizza tam byla fakt dobra. Potvrzuju i to se zmrzlinou - stejny zaklad, jen do toho primichane orechy, jindy kokos, jindy cokolada, jindy jahody a hned je nekolikero druhu, ac chutnajicich plus minus stejne.
Re: Pag-Povljana
09. 08. 2007 12:28
To T-Diesel

Sorry, ale ve stejném termínu t.r. jsem tam byl taky a že by byla voda studená? Loni jsem zažil buru u Šibeniku a to potom byla voda studená (asi 16-18) dva dny jsem si močil jen palce u nohou než se to ohřálo, takže s tou vodou nemohu souhlasit.

Byl jsem na pláži Dubrovník a jak píši výše, tak tam byly více domácí než češi nebo slováci, ale na pláži blíže kempu TOMI mohla být situace jiná. Jinak se dalo jít kousek dál a člověk měl moře skoro pro sebe. A nevzpomínám si, že by se tam někdo choval jak popisujete výše, i ve vodě to bylo v rámci normy...


Na tomto fóru a i jinde jsem si našel dost informací o místě kam chci jet a potom mě nemůže překvapit, že "tam nic není", nebo že je "tam diskotéka", rušná silnice, drahé melouny,rušná promenáda a podobně.

To lukas.podhr: původně jsem chtěl jet do Silvy, ale bylo plno, tak jsem jim trochu záviděl ubytování přímo u moře. Teď už tak nezávidím thumbs up, ale možná jste jen měli smůlu. Jedni češi ubytovaní v turnuse před námi v jiném apartmánu rozbili umyvadlo - stát se může cokoliv a není to jen vina domácího.

Jestli se pamatuji, tak delegátka Jana tu Laternu doporučovala.... eye popping smiley

Do Povljany jsem jel hlavně kvůli pláži a trochu otevřenému moři (a vlnám) a to se splnilo, líbilo se i děckám, takže naprostá spokojenost. Za dva dny máte Povljanu opravdu prohlédlou. Chce to auto a dá se pak jet do Zadaru, Pagu, po ostrově, navštívit NP Paklenicu a pod.
Re: Pag-Povljana
09. 08. 2007 15:23
Jakon:

no nevim, ten rev jsem slysel vic nez dost, je fakt ze jsem od nich bivakoval na par metru. Ve vode byl klid, jednoduse proto, ze tam skoro nikdo nebyl.
Nemel jsem teplomer, takze jsem vodu nemeril, ale proste pokud je na plazi 200 lidi a z toho je ve 14 hod odpoledne ve vode jen 10-15 hlav, tak asi neco neni v poradku. Navic moje pritelkyne je na vodu zvykla a nedela ji problem ani chladnejsi, ovsem i ona uznala, ze je proste studena. Jel jsem prave proto o neoc niz nez na uplny sever, abych si uzil tepla, ale ouha, asi jsem trefil spatne.
Plaz byla upravena docela hezky, az na to, ze ta bila drt, ktera tam byla navezena, byla docela ostra. No a ty rostliny ve vode, co byly asi 5 metru od brehu, to nebylo taky nic moc. Ovsem voda cista, to jo. I mesto bylo upravene, hezke, o tom zadna. Ale za hranicemi mesta pustina...
Proti tomu nemam ani pul slova, byla to moje volba ze jsem vybral prave tuto lokalitu, vsak nechapu, jak se nekdo muze do podobnych mist vracet stale a stale znovu a vychvalovat to do nebes...

priste pojedu jinam a pak podam zpravu ;-)

PS: ted to procitam znovu a nemuzu verit ze jsme byli ve stejnem terminu na stejnem miste - kde jste tam potkal vlny??? eye popping smiley
Re: Pag-Povljana
09. 08. 2007 21:46
A to než někam jedete, tak se o tom místu neinformujete?(internet,atd...). Přece je dost informací, tak si potom nestěžujte. Já jsem byl v Pagu a do Povljany jsem se jel podívat a po tom co jsem viděl, tak bych tam nejel, takže každý svého štěstí strůjcem.
avatar Re: Pag-Povljana
09. 08. 2007 22:46
Já jsem se tam minulý rok taky jela podívat - z Pagu - Potočnice, a to hlavně na ten Apartman Silva, o kterém jsem taky uvažovala.Když jsem to však viděla to množství vilek a celé prostředí, radostně jsem odjela zpět do své Potočnice s bazénem a klidem.Už vím, že tam ne.
Promiňte, ale pouze registrovaní uživatelé smí přispívat do tohoto diskusního fóra.

Přihlašte se zde.

Přihlášení uživatelé

Hosté: 151
Zaznamenaný počet uživatelů: 62 během dne 19. 01. 2012
Zaznamenaný počet hostů: 1075 během dne 01. 11. 2018
Nevkládejte prosím nabídky zprostředkování ubytování a odkazy na komerčně zaměřené stránky. Všechny tyto příspěvky budou smazány. Pokud chcete někoho upozornit na výhodné ubytování, můžete použít e-mail. Provozovatel fóra neodpovídá za obsah příspěvků a nenese za ně žádnou odpovědnost.